Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 7:10 pm

Zecu dati da gura autobus a ovi ostali da trče pored ili obrnuto

mozgabezasimzec
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 7:11 pm

E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 7:12 pm

Dacić mora ozbiljniju minutažu dobijati, kad god je ušao sa klupe malo mu je falilo da zabije, danas je to uradio
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 7:13 pm

Danas je sredina iskljucivo odgovorna za losu igru.. Vjerovatno najlosija Anelova utakmica od kada igra.. Blagojevic isto tako kritican nazad, nista nije presjekao.. Curjuric nije ni do sada bio igrac za defanzive a tako ni danas.. Odi zamjeram samo sto Sabana nije izveo na poluvremenu i ubacio Osmanovica.. Ostali su bili na svom prosjeku i nisu toliko ni odgovorni za gubitak bodova.. U ovakvim utakmicama se jednostavno ne moze bez igraca poput Hajdarevica i njegove motorike.. Falio je danas i tu je bio taj nas deficit..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6650
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 7:14 pm

LARSSON je napisao/la:
ned sep 23, 2018 7:10 pm
Zecu dati da gura autobus a ovi ostali da trče pored ili obrnuto

mozgabezasimzec
Vala nije ni Zajmovicu mane.

Hoce li Zajmovic biti spreman uskoro?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
dell21
Postovi: 2333
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 7:14 pm

Na ovakvim se utakmicama uzima titula, nažalost. Možemo Zrinjskog uzeti tri puta ali gubiš bodove u Krupi Kaknju Bijeljini oni tu lako uzimaju sva tri.
Na polusezoni još se pojačati ako želimo titulu.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 7:15 pm

LARSSON je napisao/la:
ned sep 23, 2018 7:12 pm
Dacić mora ozbiljniju minutažu dobijati, kad god je ušao sa klupe malo mu je falilo da zabije, danas je to uradio
Plus sto se razleti ko da je pusten s lanca.

Na njemu se i u omladinskoj LP vidjelo koliko je sazrio u odnosu na vrsnjake.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 7:15 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned sep 23, 2018 7:14 pm
LARSSON je napisao/la:
ned sep 23, 2018 7:10 pm
Zecu dati da gura autobus a ovi ostali da trče pored ili obrnuto

mozgabezasimzec
Vala nije ni Zajmovicu mane.

Hoce li Zajmovic biti spreman uskoro?
Hajd Zajmovic bar nekad prodje igrača ovaj boze sacuvaj, ne moze on krilo igrati.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 7:17 pm

Ma samo treba uporediti proslavu gola Dacica i Zeca i dovoljno je da se vidi kome je stalo a koga, manje vise, boli qrac..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 7:20 pm

storm_raider je napisao/la:
ned sep 23, 2018 7:05 pm
Brkoo je napisao/la:
ned sep 23, 2018 7:02 pm
storm_raider je napisao/la:
ned sep 23, 2018 6:51 pm
Tipicno pojedini - od sjaja do ocaja, u minutama.
Tako i nasi igraci na utakmici izgledaju, u minuti od ocaja do sjaja i obrnuto, svaku mogucu utakmicu ne zna niko kako ce nasa ekipa odigrati..
Ne daj Boze da smo izgubili, bilo bi - Miske odlazi, ovako je samo "Oda vatrogasac". Ne od tebe, ali imas tu notu, ako mogu da primjetim. :D

Daj molim te, mislim da imas dovoljno godina i iskustva da budes mudriji, a znam da nisi zlonamjeran.
Procitaj moj post, odmah kad je Odovic imenovan za trenera. Sta sam tad napisao o gospodinu Odovicu. Dosao da ugasi pozar. Meni se zeludac okrece sto sam to sve vidio mnogo ranije nego ljudi u klubu koji to i dalje ne vide. U klubu nisu razmisljali na duze staze, bilo bitnije malo smiriti navijace, a kako ces ih bolje smiriti nakon katastrofalne greske sa Krcmarevicem, nego imenovanjem legende kluba za trenera. Amara Osima nismo ni kontaktirali. Pametan covjek, ne treba mu to u zivotu, da mu neko pametuje da je Nedim Covic strucnjak za kondiciju ili da se u sezonu moze uci bez rezervnog napadaca, da ne idem dalje..

Uprava radi fenomenalne stvari u drugim segmentima, klub sve vise tu napreduje, ali ja zelim da i u glavnom segmentu, onom sportskom vidim napredak, da vidim poboljsanje. Hocu da imamo tim koji moze osvojiti titulu, koji ima kvalitet za tako nesto. Navijac sam najtrofejnijeg kluba u drzavi. Zar trazim nesto nemoguce?
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 7:22 pm

Juniori sarajeva izgubili kući od zrinjskog tako da smo im odmakli još, ali svakaki oni nisu konkurenti. Široki drugi sa 15 bodova, onda sloboda i zrinjski sa po 13, borac 12 pa sarajevo 11.

Šteta što prosusmo bodove protiv Čelika.
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 7:23 pm

Zildžović: "Prosuli smo bodove,žalosno je da su uspjeli postići dva gola"
Na šta smo spali...nikakvo ime više nismo u ovim našim okvirima,nikakvog respekta nema prema nama...
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 7:30 pm

Morzhy je napisao/la:
ned sep 23, 2018 7:23 pm
Zildžović: "Prosuli smo bodove,žalosno je da su uspjeli postići dva gola"
Na šta smo spali...nikakvo ime više nismo u ovim našim okvirima,nikakvog respekta nema prema nama...
A na sta smo to spali,molim te??Jel se to mi borimo za opstanak zadnjih godina??
Pusti ba seljacine sta pricaju.Proslo kolo Ziziovic,sad ovaj papak.Jesu li nas dobili?Nisu,prema tome mogu da ga sisu i da se bore za opstanak.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 7:31 pm

Brkoo je napisao/la:
ned sep 23, 2018 7:20 pm
storm_raider je napisao/la:
ned sep 23, 2018 7:05 pm
Brkoo je napisao/la:
ned sep 23, 2018 7:02 pm


Tako i nasi igraci na utakmici izgledaju, u minuti od ocaja do sjaja i obrnuto, svaku mogucu utakmicu ne zna niko kako ce nasa ekipa odigrati..
Ne daj Boze da smo izgubili, bilo bi - Miske odlazi, ovako je samo "Oda vatrogasac". Ne od tebe, ali imas tu notu, ako mogu da primjetim. :D

Daj molim te, mislim da imas dovoljno godina i iskustva da budes mudriji, a znam da nisi zlonamjeran.
Procitaj moj post, odmah kad je Odovic imenovan za trenera. Sta sam tad napisao o gospodinu Odovicu. Dosao da ugasi pozar. Meni se zeludac okrece sto sam to sve vidio mnogo ranije nego ljudi u klubu koji to i dalje ne vide. U klubu nisu razmisljali na duze staze, bilo bitnije malo smiriti navijace, a kako ces ih bolje smiriti nakon katastrofalne greske sa Krcmarevicem, nego imenovanjem legende kluba za trenera. Amara Osima nismo ni kontaktirali. Pametan covjek, ne treba mu to u zivotu, da mu neko pametuje da je Nedim Covic strucnjak za kondiciju ili da se u sezonu moze uci bez rezervnog napadaca, da ne idem dalje..

Uprava radi fenomenalne stvari u drugim segmentima, klub sve vise tu napreduje, ali ja zelim da i u glavnom segmentu, onom sportskom vidim napredak, da vidim poboljsanje. Hocu da imamo tim koji moze osvojiti titulu, koji ima kvalitet za tako nesto. Navijac sam najtrofejnijeg kluba u drzavi. Zar trazim nesto nemoguce?
I to sve nakon 2:2 tamo gdje jos nikada nismo pobjedili? Moj Brko, mislio sam da si mudriji. Nisi ti to vidio, nego si sada dosao na "svoje", pa pises - jesam li vam rekao? Hej, nakon par mjeseci i 2:2... Niti je Odovic "vatrogasac", niti je istina da Osim nije kontaktiran, niti nemamo tim koji moze osvojiti titulu. Je li moguce da ovoliko kukas nakon 2:2? Meni je to neshvatljivo, i hocemo neki napredak... Cudo je sto smo istrpili Upravu i za ovo kakvi smo. Meni je to vece cudo od ovoga sto oni rade sa stadionom.

Lose je bilo, ljudi su nas "ubili", sve stoji. 3:2 je mozda realnije, ali dajte ljudi dragi, kako mozemo tako letiti i padati non - stop.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 7:38 pm

Meni je ovo apsulutno isto kao da smo izgubili.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
neroazzuro
Postovi: 1896
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 7:39 pm

Pa dobro sad, da su nas ubili... Treba malo odvadit. Fora je da smo trebali nadigrati i, valjda, pobijediti ovu Mladost ako imamo najviše ciljeve. A nismo.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 7:44 pm

Da si procitao moj post tad o Odovicu ne bi to uopste pisao. Normalno da je vatrogasac jer je ugasio pozar nakon ublehasa kojeg je naslijedio, smirili se navijaci ali je realnost da Odovic nije kapacitet za titulu.

Kukam jer nije problem u 2:2, problem je sto nismo ni remi zasluzili. Problem je sto smo toliko propali da strahujemo od Krupe, Radnika, MDK do posljednje sekunde, a hocemo kao titulu. To je za mene najveci poraz. Imamo ekipu koja nekad bljesne i odigra dobro i to je to.

Najbolje se praviti lud, zabiti glavu u pijesak i praviti se da je ovo sve super. Nikad prije nismo pobijedili a sad izvukli bod u Kaknju, ma to je odlicno, fenomenalan uspjeh protiv Reala iz Kaknja, trebaju nam uruciti nagradu za ovaj velicanstven podvig..
Zadnja izmjena: Brkoo, dana/u ned sep 23, 2018 7:47 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 7:46 pm

Nebitno, necemo se sloziti.

Generalno, grijesis u mnogo cemu, ali svakom svoje.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 7:47 pm

Brkoo je napisao/la:
ned sep 23, 2018 7:44 pm
Da si procitao moj post tad o Odovicu ne bi to uopste pisao. Normalno da je vatrogasac jer je ugasio pozar nakon ublehasa kojeg je naslijedio, smirili se navijaci ali je realnost da Odovic nije kapacitet za titulu.

Kukam jer nije problem u 2:2, problem je sto nismo ni remi zasluzili. Problem je sto smo toliko propali da strahujemo od Krupe, Radnika, MDK do posljednje sekunde, a hocemo kao titulu. Imamo ekipu koja nekad bljesne i odigra dobro i to je to.

Najbolje se praviti lud, zabiti glavu u pijesak i praviti se da je ovo sve super. Nikad prije nismo pobijedili a sad izvukli bod u Kaknju, ma to je odlicno, fenomenalan uspjeh protiv Reala iz Kaknja, trebaju nam uruciti nagradu za ovaj velicanstven podvig..
Hoces li po pisanje na ovom forumu da cemo mi sa "vatrogascem" Odovicem uzeti titulu.Eto koliko ja vjere u covjeka imam.Imas li ti u svoje provobitno misljenje?
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
plavi_sokak
Postovi: 64
Pridružen/a: pon jul 09, 2018 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 7:49 pm

evo stigao nazad. Lijepa atmosfera na stadionu, dobro navijanje, na ovoj domacoj tribini zajebancija podjebavanje. Niko ni da ruzno pogleda kada slavim Željin go. A sto se tice same utakmice, biti ce ih još ovakvih to je sigurno. Kada se potcjeni znanje protivnika, pripremis se za dalekometne ubacaje, a oni bgm odigrase finih akcija. Treba u svakoj utakmici biti svjestan da protivnici imaju motiv vise kada igraju protiv nas. Pa i tarabe koje nista nigdje ne pokazu, protiv nas odigraju par sjajnih akcija. Ne mozemo se pouzdati da ce sve sto osutamo biti gol. Sanse se moraju stvarati puno vise. I mislim da je losa forma trenutno Curjurica glavni razlog nase losije igre. I pored svega ovoga vidljiv je itekako napredak u odnosu na proslogodisnjeg Želju. Rana je faza prvenstva i niti jedan kisks nije presudan ukoliko iz njih ucimo i poboljsavamo se iz kola u kolo. Samo podrska. Samo Željo

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Dzezvar, Google [Bot], PlavaDobrinja1921 i 185 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija