Moderator/ica: storm_raider

 
SanMan
Postovi: 1211
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 11:33 pm

Da su bolji nisu, čak nikad gori, mogli smo ih glat uzeti večeras.
Ali svi znamo da su nam igrači "crkotine" (tj, nemaju kondicije) poslije 60-te min, a svima nam je titula pod moranje - navijačima-igračima-upravi.
Ako će nam ispadanje iz kupa makar 5% (a mislim da će i više) pomoći da dođemo do titule super tekma večeras.
 
damirfile
Postovi: 3358
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 11:36 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
sri sep 19, 2018 11:33 pm
damirfile je napisao/la:
sri sep 19, 2018 11:30 pm
fanaticZeljin je napisao/la:
sri sep 19, 2018 11:25 pm
I ja sam razocaran ovakvim ispadanjem iz kupa, ipak smo branioci istog i trebalo se malo vise postovanja dati ovom takmicenju. Igraci su imali 15 dana pauze, odigrali prvo pol protiv Radnika, a drugo setkali terenom, i sad kao umorni odmaraj ih, sto onda ne odmori i Sinisu koji je najvise ginuo protiv Radnika???Ne bori se za titulu tako sto svjesno ispadnes iz kupa, nego brate doguras sto dalje, a onda na zimu dodas ovoj ekipi tri bolja igraca, i boris se za oba trofea sa jacim rosterom.
Nije ono sada problem broj utakmica, da si prošao u četvrt finale onda ti dođe mart april pa imaš svaka 3 dana utakmice. Bolje sada pustiti nego tada.
Kao što neko napisa dvije god se borimo na dva pa nas to možda košta. Ovako samo liga još su Sarajevo i Zrinjski u punim sastavima igrali to je dobar znak. Oni su možda i svjesni da tu imaju veću priliku za trofej. Titula je nasa
Brate , ispadanje iz kupa nama nista ne garantuje, sjeti se pitara i kupa kad ispadose od Sirokog, i onda nakon dva dana preumorni nas klepise.
Ne garantuje, ali ti povećava šanse za najvredniji trofej.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3077
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 11:37 pm

I sa ovakvim sastavom da smo imali krilo kako treba umjesto Zeca dali bi go ili dva i prosli. Kakva je situacija sa Jovanom?
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 11:42 pm

Po pobjedu u Doboj-Kakanj a onda tri domace za redom pred Zrinjski !
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6649
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 11:44 pm

CURVA je napisao/la:
sri sep 19, 2018 11:38 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
sri sep 19, 2018 11:23 pm
ovo danas je sramota za klub, svaka cast omaldincima, sasvim solidno odigrali, ali ovo svjesno ispadanje iz kupa je ogromna sramota za klub, zna li neko jesmo li ovo ikad prije uradili ?

@jovan je li ovo prvi put da u prvom kolu kupa ispadamo, nakon rata naravno ?
Nego ti meni reci jel sramota da navijaci nisu slavili osvajanje tog Kup a I sto su se dizali one parole.Ni jedne mi sekunde nije zao sto su ova djeca odigrala I sto su izgubili zrijeb je bio los I to je to cak da su svi igrali tesko bi ovi prosli ekipi i Odi puna podrska.Vidim na ovom forumu bruka strucnjaka kao ni jedan ne odskace losa djeca pa jel moguce ?Meni je gore kad vidim kako je Stevanovic odigrao umjesto da on bude vodja ovoj djeci on najgori znaci pored golmana napadaca nama treba I desni bek .
Bravo CURVA
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 11:44 pm

Minjore je napisao/la:
sri sep 19, 2018 8:48 pm
Nadam se da ce svi u savezu umrijeti od tifusa i ovi sto seru po forumu. Gledate Zeljinu djecu i imate obraza srati. POPUSITE NAM KURCINE
To Jarane.
Oda majstore 9 od 11 poniklo na Grbavici i Široki nas na sreću uzme. 👍👍👍👍👍👍👍samo tako.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 11:46 pm

Ne valjaju nam djeca koja prvi put u zivotu igraju na Pecari protiv prve ekipe Sirokog Brijega gdje tradicionalno ne mozemo meda osim zadnjih godinu dana, a djeca su ipak bila samo ravnopravna na terenu, drzali su loptu, lijepo kombinovali ali generalno lose je to, nema ba od njih nista nek se faksa fataju..
Pa yebemu fudbal da se momci nisu sastavili s loptom opet nema smisla toliko srat po njima.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6649
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 11:47 pm

Tit ula
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 20, 2018 12:01 am

Meni zao sto nismo prosli samo zato da i na Grbavici gledam ove momcice od vcrs. Odi svaka cast vaznija su 3 boda u kaknju nego da smo prosli.
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 20, 2018 12:01 am

Svi smo znali u kojem sastavu cemo dole igrati, i cemu se nadamo.
Ne vidim smisao svih ovolikih postova osim da se nesto napise ili kontrira cisto diskusije radi.
Napokon djeca igrala pravu utakmicu, osjetila atmosferu, nesto naucila a i mi vidjeli na koga mozemo racunati i u kojem pravcu ici.
Da se ne lazemo svi smo potajno zeljeli da ispadnemo jer realno trenutno nemamo rostera za nesto vise a sa druge strane sada nemamo vise razloga da se vadimo na tezak raspored. Znaci do kraja :D
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
bablaz
Postovi: 119
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 12:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 20, 2018 12:04 am

Nismo mi namjerno ispali is kupa. Siroki je bio bolji. Nadam se da je Odovic shvatio ko moze a ko ne. Ja jesam. I nadam se da Jovan nije ozbiljno povrijedjen
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 20, 2018 12:04 am

AsharaK, storm, minjore, morate shvatiti da postoje ljudi koji odu nekom logikom i razmisljaju o nekim stvarima, ali i da postoje oni koji samo traze razlog da seru te **** kup te sad kup aman i to je samo primjer.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 20, 2018 12:05 am

Nemojte pojednostavljivati stvari molim vas. Ispasti, izgubiti nije sramota, katastrofa...bar u vecini slucajeva. I ova igra od veceras nije sramotna, daleko od toga. Ali ta prica kao Kup vam nije bio vazan, a sad kukate je smijesna. Ne kuka niko sto smo ispali, nego sto smo ispali kad smo u autobus usli. Na terenu nije to bilo uzasno, ali kad ti ganjas rezultat s 3 zadnja vezna sa 60 godina u zbiru, a na klupi Curjuric, jasno je da ti i ne pokusavas proci. Ili bar ako fakat nismo htjeli proci onda igraj i bez Sinise, Zeca, Zajmovica, Blagojevica... Posalji 11 juniora pa da svi znamo na cemu smo.

Opet kazem uredu je ispasti, nije uredu ispasti prije pocetka meca.
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 20, 2018 12:05 am

Vjerujte da u nekim tinja želja da dobiju povod da otjeraju i Odovića i Misimovića.

Da je ovo Amar ovako uradio, isti ti bi se klanjali takvoj lucidnosti i genijalnosti.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 20, 2018 12:09 am

halalite na upadu, ja bih samo zamolio Upravu da utakmica protiv Čelika se igra u nedjelju u terminu iza 16:30 pa nadalje jer naredne tri idem glat potrefilo se kao i do sad svaka od početka prvenstva.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 20, 2018 12:11 am

IGRAJTEEE DJECOO! Vi ste nas ponos! :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: ODA MAJSTORE!!

IDEMO PO TRI BODA U DOBOJU!!!

:11: :11: :11: :11: :11:
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 20, 2018 12:13 am

Plava Porodica je napisao/la:
čet sep 20, 2018 12:09 am
halalite na upadu, ja bih samo zamolio Upravu da utakmica protiv Čelika se igra u nedjelju u terminu iza 16:30 pa nadalje jer naredne tri idem glat potrefilo se kao i do sad svaka od početka prvenstva.
Utakmica sa Celikom je u 18:30 ako se ne promjeni sta.
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 20, 2018 12:17 am

Razlika finaciska je ogromna osvojit kup ili ligu. Kup se ovdje samo igra za prestiž. Nasi se ove godine usredotočili samo na ligu i to je to. Nisu vidjeli neke dobit ici na oba fronta pa da i ove godine popusimo oba. To se vidjelo i po sastavu jer smo skoro svi i ocekivali ovako. Dobro je idemo po titulu!
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 20, 2018 12:18 am

Svi u Doboj Kakanj.
Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2717
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 20, 2018 12:19 am

Al vidi ti ovih kretencica zlobnih sto su se infiltrirali i raspisali, a samo ovako poslije poraza vole hinjski metnut i povuci se do iduceg puta i loseg rezultata, kad se pobjedi utakmica nigdje nikoga... Prvenstveno ovaj bilde sto sere da treba Odovica otjerati, treba tebe otjerati...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 242 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija