Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 9:32 pm

Sramota je ovakav pristup,ali posto je Miske preCjednik a Oda trenwr to je okay nek igraju djeca...

Mali Seha neka predje na atletiku,ovo nije za njega. Jedino gori Rodin. Na hajr.

Pobjedite u Kaknju da bar malo ublazite ovo igranje sa ugledom kluba.
1921-1987-2007
 
Avatar
gavran
Postovi: 7555
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 9:32 pm

Izgubimo 10 strana dobijemo dvije.Jadni li smo
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 9:33 pm

KUP nije prioritet. Naravno da iz kluba to nece javno reci. Izmijesan sastav je dovoljan znak na sta se ciljalo. Oceliciti jos po nekog juniora, pa ako se sta napravi, napravi, ako ne, nece se plakati a nije ni sramota ispasti od Sirokog. Ovako sada znamo na sta se bacaju sve karte - TITULA!!!

Oda majstore!!!
 
Avatar
boja mora
Postovi: 438
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 9:34 pm

cikazubo je napisao/la:
sri sep 19, 2018 9:23 pm
boja mora je napisao/la:
sri sep 19, 2018 9:22 pm
Ne mogu da vjerujem da neko podrzava ovu blamazu i sramotno ispadanje iz kupa. Mrtvi Siroki nas je s pola snage dobio. I jos pored svega povreda Blagojevica a da ne govorim da ce nam ovo utjecat i na samopouzdanje i na navijace koji su se bili poceli vracati na Grbavicu zbog dobre atmosfere koja je vladala. Ja da se pitam odmah bi smjenio odovica zbog igranja sa renomeom kluba i ismijavanjem navijaca
Ja da sam mod smijenio bi tebe s foruma zbog takvih gluposti.
A što to bogati. Prošle godine smo se radovali i slavili pobjedu u kupu a da ne kažem koliko je još u proteklim sezonama bilo dobrih utakmica u kupu, a moglo je biti i u ovoj. I sad najednom Odović odlučoi da nas ne zanima kup i da čemo izači bez najboljih igrača. E pa ja ne mislim da je to u redu i nisam pljuvač i nikad nisam bio. Stvarno ne znam šta mu ovo znači i kakve su ovo glupe taktike i kombinacije. Petnest dana pauze bilo i sad mu kao umorni igrači.Smješno i jadno.
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 9:35 pm

Nisam nazalost imao priliku da gledam tekmu ima li ko da mi kaze onako realno kako je sve to izgledalo...
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 9:36 pm

@pp em je gluh, em misli da je Sehic za beka :D

Dobra utakmica, momci su bili ako ne ravnopravni, onda veoma blizu. Nisu nadigrani i pobjedili smo sami sebe (sto jeste tuzno, ali donekle i ocekivano). Sehic je bio konkretniji u ofanzivi ali kasni nazad i zato smo i primili gol.

Uglavnom, pozitivno je sto se vidi da bilo koga od ovih momaka ubacis pojedinacno, odradit ce svoj posao. A zajedno, treba im jos utakmica, i dobar napadac.
Nadam se da ce se bar neke prijateljske igrati kako bi se momci uigrali.

I da, treba pomenuti ovu sramotu od komentatora. Zbog ovoga ja ne volim kad pravo na prenos dobiju neki divlji kanali. Nije dovoljno sto su me oci zabolile od kvaliteta slike, loseg kamermana i stalnog treperenja, nego jos moram slusat ponavljanje jednog te istog i neki optimizam kao da su nas unistili.
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 9:36 pm

Svjesno ispadanje i zasluzeno ispadanje.
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 9:37 pm

Ma kakav kup presmjesan trofej u nasim okvirima. Titula je prioritet. Kup neka drugi ganjaju i zelim konkurentima da se ganjaju do finala. Drago mi je sto su konkurenti prosli dalje.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 9:37 pm

Je li nama sad kup znaci ili ne znaci?
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 9:37 pm

BlwD je napisao/la:
sri sep 19, 2018 9:36 pm



I da, treba pomenuti ovu sramotu od komentatora. Zbog ovoga ja ne volim kad pravo na prenos dobiju neki divlji kanali. Nije dovoljno sto su me oci zabolile od kvaliteta slike, loseg kamermana i stalnog treperenja, nego jos moram slusat ponavljanje jednog te istog i neki optimizam kao da su nas unistili.
Boja slike je strašna, Hajdarević mi izgledao kao da je ćelav
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 9:38 pm

19tm87 je napisao/la:
sri sep 19, 2018 9:35 pm
Nisam nazalost imao priliku da gledam tekmu ima li ko da mi kaze onako realno kako je sve to izgledalo...
dok je blagojevic unutra bio izgledalo dobro. Cim je on morao vani i kada smo ostali na 3 zadnja vezna u ekipi i sa iskusnijim igracima koji su jedva cekali kraj meca, pali smo. Siroki tanji od Zvijezde 09, da nam je prvi tim igrao prolili bi ih kao i u ligi. Hajdar, Zajm, Zec i Rodin totalno van utakmice, Sinisa tu i tamo.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 9:38 pm

Izgleda da nam kup ipak znaci. Ko bi rekao...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 9:41 pm

Je li Blagojevic OK? Ako jeste, za mene je misija ispunjena. Kup smo uzeli prosle sezone pa se jedan moze i preskociti, titula vise NE SMIJE cekati.

Djeca odlicna, malo je reci da nas Siroki u punom sastavu ni u jednom elementu nije nadigrao. Od mladica je jedino Sehic totalno podbacio ali kao sto rekoh ne znam koja mu je prirodna pozicija pa ga necu kuditi. U sustini jedini bespotrebni su mi bili oni koji su mi i inace bespotrebni - Fejzic i Zec. Asimu dati sansu jos do polusezone a za Fejzica nikako ne razumijem zasto vec 2.5 godine prima platu od naseg kluba.

Jos jednom bravo za borbenost djeco, idemo sada po cetiri vezane pobjede!
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 9:41 pm

storm_raider je napisao/la:
sri sep 19, 2018 9:21 pm
Brkoo je napisao/la:
sri sep 19, 2018 9:18 pm
storm_raider je napisao/la:
sri sep 19, 2018 8:51 pm
Ne shvatam ove sto im Fejzic smeta? To bi Veca odbranio ovo? Nista Fejza nije kriv, prvi gol nadskocio covjek naseg igraca, drugi gol greska Rodina.
Tebi Fejzic izgleda kao profesionalac? U ozbiljnim klubovima bi dobio otkaz za ovo zapusteno stanje u koje je sebe doveo..
Znaci to je dokaz da nismo ozbiljan klub? Koja je tacno Fejziceva greska veceras?
Samo to sto ovako izgleda kao amater je dovoljno za otkaza. Tako se radi u ozbiljnim klubovima. Dokaz da nismo jos uvijek ozbiljan klub je i i to sto smo u sezonu usli bez rezervnog napadaca, sto nemamo rezervnih bekova, nego moras desno krilo gurati na lijevog beka, ofanzivnog veznjaka na napadaca jer nemamo rezervnog napadaca itd..

Sad nemaju nikakvo opravdanje u slucaju ne osvajanja titule. Imaju sve moguce uslove, nikakvi me izgovori ne zanimaju.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 9:42 pm

Kako smo prejaki, sramota ispasti od Širokog na Pecari. Ispali od kluba koji je u međusobnim duelima bolji od nas. Sramota... Ma sramota treba da bude neke od vas, a ne Odu. Kako vas ba nije stid. Serete o tome da se djeci treba pružiti prilika. Evo, pružila im se. Momci su odigrali koliko su mogli. Šta hoćete više? Da smo izašli u najjačem sastavu, opet je upitno da li bismo prošli. A bili bi umorniji. Oda majstore, idemo po titulu!!
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 9:42 pm

boja mora je napisao/la:
sri sep 19, 2018 9:34 pm
cikazubo je napisao/la:
sri sep 19, 2018 9:23 pm
boja mora je napisao/la:
sri sep 19, 2018 9:22 pm
Ne mogu da vjerujem da neko podrzava ovu blamazu i sramotno ispadanje iz kupa. Mrtvi Siroki nas je s pola snage dobio. I jos pored svega povreda Blagojevica a da ne govorim da ce nam ovo utjecat i na samopouzdanje i na navijace koji su se bili poceli vracati na Grbavicu zbog dobre atmosfere koja je vladala. Ja da se pitam odmah bi smjenio odovica zbog igranja sa renomeom kluba i ismijavanjem navijaca
Ja da sam mod smijenio bi tebe s foruma zbog takvih gluposti.
A što to bogati. Prošle godine smo se radovali i slavili pobjedu u kupu a da ne kažem koliko je još u proteklim sezonama bilo dobrih utakmica u kupu, a moglo je biti i u ovoj. I sad najednom Odović odlučoi da nas ne zanima kup i da čemo izači bez najboljih igrača. E pa ja ne mislim da je to u redu i nisam pljuvač i nikad nisam bio. Stvarno ne znam šta mu ovo znači i kakve su ovo glupe taktike i kombinacije. Petnest dana pauze bilo i sad mu kao umorni igrači.Smješno i jadno.
Ko se radovao kupu ?
Nas 2 hiljade umobolnih koji smo tu bez obzira na rezultat.
Sjecas li se posjete u kupu, finale jbt a posjeta kao da je juniorski kup, onda parola "nama kup nista ne znaci". Nemamo dovoljno sirok roster za tu zajebanciju, i sam sam prije 10tak dana bio za to da igramo do kraja sa prvih 11, ali kad sam protiv Radnika vidio kako je ekipa nespremna fizicki i kad se Krpi ukazivala pomoc ja sam se posteno da ti kazem usrao.
U ovoj ligi nema ekipe sa rosterom za dva fronta, amaterizam jednostavno, a na kraju kad se podvuce kup donosi 20.000 KM a eventualna titula sa 4 euro utakmice donese koliko ?

I sve ovo ne pisem na bazi teorije da smo se unaprijed predali, apsolutno ne, to je nebuloza koju plasirate vi pojedinci, momci su odigrali u polju bolje od prve postave Sirokog Brijega na Pecari, crnih rupa je bilo i neiskustvo i lakoumnost ovi standardnih nas je kostala, idemo dalje..
 
Bosanski lonac
Postovi: 525
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 9:43 pm

Mislio sam u nedjelju ići u Kakanj, ali nakon ovog večeras...

Idem pravo u Doboj.
Pored Kaknja.
Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 944
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 9:44 pm

Pun forum papaka koji su srali za kup prosle sezone i pricali kako nije bitan i sad seru odi za ovu tekmu. FUJ GADITE MI SE DEBILI. Kome se ne svidja ovo, nek odjebe s foruma ! Naprijed momci, naprijed oda, naprijed Zeljo !!!!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 9:44 pm

Raja fakat previše sere. Zaboravljaju ili ne znaju da je Šehić 2000to godište i može da igra oba krila, ali i beka. Pavić je ušao, kako bi se mali Šehić preselio sa lijevog beka na lijevo krilo. Nisu mi jasni ovi što sve vrijeme prizivaju djecu, a sada pljuju po njima (indirektno), a neki i direktno.

Onima koji seru do jučer Kup nije bio bitan.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 9:44 pm

Početak sezone 2017/18 - idemo na duplu krunu
Kraj sezone 2017/18 - osvojiš jedan trofej, ne valja nećemo kup nama ne znači

Početak sezone 2018/19 - titulu moramo osvojiti, u kupu juniore poslati
Kup 2018/19 - poslali juniore, Oda otkaz kme kme

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 264 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija