Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3953
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 18, 2018 11:26 pm

Jovane, hvala na korekciji, ispravit ćemo.
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 18, 2018 11:40 pm

raja ja odavno hocu predloziti da sljedeca akcija sa foruma bude u pravcu kupovine neke mašine za održavanje terena,pa da li bilo kupovine nekog jakog feroper cistaca za ciscenje tribine i stolica ili to bilo kosilice koje su sada preko jesen/zima na akcijama i popustima do 40% na gotovinu. Ne znam kako ostala raja misli,ali jako dobar prijedlog je recimo i kupovina 4 manja led reflektora koji bi se postavili na sva 4 stuba reflektora (ka odozdo prema gore da obasjavaju dodatno naljepnice tj reklame). To mozemo vidjeti
na velikom broju stadiona,pa cak i Zenici ti isti manji led reflektori imaju i ekstra stvar! Šta mislite?
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 18, 2018 11:41 pm

storm_raider je napisao/la:
uto sep 18, 2018 11:23 pm
jovanmaksimovic je napisao/la:
uto sep 18, 2018 11:19 pm
"na danasnji dan" je updateovan :) uzivajte
Postavi link sljedeci put :D

viewtopic.php?f=51&t=809

Obavezno posjetite ovaj jovanov projekat - Na Danasnji Dan!
Je li moguce da ne postoji bilo kakav snimak, isjecak sa utakmica protiv Malage?
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
sejo
Postovi: 511
Pridružen/a: uto jun 27, 2017 9:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 18, 2018 11:55 pm

Omar500 je napisao/la:
uto sep 18, 2018 11:41 pm
storm_raider je napisao/la:
uto sep 18, 2018 11:23 pm
jovanmaksimovic je napisao/la:
uto sep 18, 2018 11:19 pm
"na danasnji dan" je updateovan :) uzivajte
Postavi link sljedeci put :D

viewtopic.php?f=51&t=809

Obavezno posjetite ovaj jovanov projekat - Na Danasnji Dan!
Je li moguce da ne postoji bilo kakav snimak, isjecak sa utakmica protiv Malage?
Ja trazim od jutros, izgleda da nista nema
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 12:01 am

Ma dosta više akcija..Evo patimo se i ovu sa reflektorom da privedemo kraju..Ove akcije sa godišnjim su OK i to treba praktikovati naravno i tako se i najbolje pomaže klub..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 12:27 am

Evo argumenta.. ako hoces iskorak ne može biti igrac koji ne trci, za kojeg trce ostali... nismo jednostavno na tom nivou niti je iko sa ovih prostora, a to je veceras dokazano na utakmici napolija, niko u zvezdi nije bio statican svi su igrali i trcali maksimalno 90' minuta.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 12:39 am

Sutra akoBogda prvi put gledam Zelju bez ikakve nervoze. Sto se mene tice, Oda, daj omladince nek igraju. Volio bi da Osmanovic debituje. Vrlo neugodan zrijeb ali ove sezone i onako titula mora i jeste prioritet.

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1:

Siroki s druge strane ja mislim ce igrati sa najjacom ekipom. U kupu sigurno vide spas jer nevjerujem da ce kroz ligu moci da izbore Evropu.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 1:33 am

U našoj ligi Arežina sigurno može pomoći. Njegov pas, slobodni udarac, šut... može riješiti utakmicu. Problem je što na evropskoj sceni on ne može ništa ponuditi, jer će ga svaka ozbiljnija ekipa zatvoriti. Ja vjerujem da je to presudilo kod Odine odluke da ne igra. Logičnije je davati priliku Daciću koji, potencijalno, može dati puno više nego što sad daje Arežina. Jednostavno je, a to potvrđuju utakmice na najvišem nivou, svi moraju trčati kao navijeni. Treba nam nekoliko igrača koji znaju završiti akciju, tim koji čine dovoljno inteligentni igrači koji mogu provesti u djelo taktičke zamisli trenera i, naravno, tim u kojem svi trče, u kojem igrači ulijeću jedan za drugog, u kojem nema straha... Samo tako možemo očekivati i titulu, ali i neki evropski iskorak.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 2:22 am

Okolele je napisao/la:
sri sep 19, 2018 12:01 am
Ma dosta više akcija..Evo patimo se i ovu sa reflektorom da privedemo kraju..Ove akcije sa godišnjim su OK i to treba praktikovati naravno i tako se i najbolje pomaže klub..
Bas tako. Kome se akcija nek pripomogne momcima sa 1921.ba . Koliko imamo firmi koje drze nasi Zeljovci a koje bi mogle uplatiti sebi reklamu na izvjestajima 1921.. Placate ili placamo kojekakvim fejsbucima za reklame, instagramima i slicno a najbolju reklamu bi imali kada bi se sponzorisali preko nasih zlatnih momaka. To je slobodna kupovina reklamnog prostora koja moze valjati za obje strane. Siguran sam da bi nasa raja znala cijeniti i prepoznati svaki vid takvog oglasavanja ili vam ga sponzorisanja. Danas je jedinstvena prilika da momci koji manje igraju osiguraju sebi zanimljivu sezonu i borbu do zadnje kapi znoja za prvi tim...
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 2:40 am

E ovo bi krvavo bilo :D :D
Fejzic
Kemo- Rodin- Osmanovic
A. Sehic Hajdar - Blagi- E. Sehic
Dacic
Zec Zajmovic
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 5:05 am

e ja pogana osjećaja.. majke mi tačno ne znam bil' volio da ispadnemo ili prođemo.
mada kad počne utakmica znam sebe završit ću opet na tabletama.
ako ćemo igrati sa što manje prvotimaca volio bih da prođemo, a ako ćemo igrati sa dosta prvotimaca e neka i ispadnemo.
imam fobiju od mdk k'o da na camp nou igramo i ako sad maksimalno ne izrotiramo nećemo sigurno ni poslije u slučaju prolaska, a trenutno je najbitniji svaki bod u PL, a opasno smo na aparatima iovako sa jednom utakmicom sedmično.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 8:09 am

sejo je napisao/la:
uto sep 18, 2018 11:55 pm
Omar500 je napisao/la:
uto sep 18, 2018 11:41 pm
storm_raider je napisao/la:
uto sep 18, 2018 11:23 pm


Postavi link sljedeci put :D

viewtopic.php?f=51&t=809

Obavezno posjetite ovaj jovanov projekat - Na Danasnji Dan!
Je li moguce da ne postoji bilo kakav snimak, isjecak sa utakmica protiv Malage?
Ja trazim od jutros, izgleda da nista nema
To bi @fcz mogao imati. Jeste li pogledali na Historiji?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Paranoja
Postovi: 203
Pridružen/a: čet nov 30, 2017 9:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 8:12 am

Minjore je napisao/la:
sri sep 19, 2018 2:40 am
E ovo bi krvavo bilo :D :D
Fejzic
Kemo- Rodin- Osmanovic
A. Sehic Hajdar - Blagi- E. Sehic
Dacic
Zec Zajmovic
I ja bih volio vidjeti nešto slično, ali ipak možda sa četiri pozadi, i Osmanović je ofaznivan igrač, polutka, ne znam odakle se tebi nađe tu :D

Zec Zajmović i Osmanović prednja tri, vidjet Zaima kako će se snaći na poziciji špica jer će sigurno biti trenutaka u sezoni kada će se Krpić odmarati ili biti suspendovan te moramo eksperimentisati dok nije još kasno.
 
Paranoja
Postovi: 203
Pridružen/a: čet nov 30, 2017 9:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 8:16 am

Plava Porodica je napisao/la:
sri sep 19, 2018 5:05 am
e ja pogana osjećaja.. majke mi tačno ne znam bil' volio da ispadnemo ili prođemo.
mada kad počne utakmica znam sebe završit ću opet na tabletama.
ako ćemo igrati sa što manje prvotimaca volio bih da prođemo, a ako ćemo igrati sa dosta prvotimaca e neka i ispadnemo.
imam fobiju od mdk k'o da na camp nou igramo i ako sad maksimalno ne izrotiramo nećemo sigurno ni poslije u slučaju prolaska, a trenutno je najbitniji svaki bod u PL, a opasno smo na aparatima iovako sa jednom utakmicom sedmično.
Proći dalje svakako, igrao bih sa kao što kažeš većinom rezervnom ekipom uz par prvotimaca i gurati dokle se može, ako se dođe do polufinala onda staviti prvotimce, ovo je idealna prilika mladima da se nametnu i dobiju iskustva, nek pokažu da su sa razlogom među 18/20 i da se može računati na njih u budućnosti, Velić, Mujagić i Žerić nisu uspjeli to dokazati prošle sezone tako da nemaju baš puno vremena, imaju ovu godinu i eventalno iduću da se nametnu.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 8:17 am

nalazio se na treninzima kod krčmarevića upravo sa tri nazad, i onako solidno izgledao. momak je počeo kao napadač i samo ide nazad...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 8:19 am

Okolele je napisao/la:
sri sep 19, 2018 12:01 am
Ma dosta više akcija..Evo patimo se i ovu sa reflektorom da privedemo kraju..Ove akcije sa godišnjim su OK i to treba praktikovati naravno i tako se i najbolje pomaže klub..
Bitna je ideja. Skupili smo oko 8500 KM, a ono sto je jos bitnije, zapoceli pricu farbanja reflektora od navijaca, te danas imamo znak koji oznacava nas navijace. Ponosan sam na ovaj forum, jer je preko njega to i zapoceto. Sjedim sada protiv Radnika na "svom" mjestu i buljim u reflektor i ponosan sam nas sve vas. Takodjer, podijelili smo ili cemo podijeliti oko 120 godisnjih ulaznica. Bitno je da to postane rutina. Neka akcija ce biti iznijeta 100%, neka 90%, ali sve ide klubu, svaki od tih postotaka.

Neke stvari mozemo pokloniti klubu, a da nije novac. Na primjer, ponuditi da se napravi engleska verzija stranice, da se poboljsa aplikacija, virtuelni tour Grbavicom, online rezervacija ulaznica, itd. Svako nesto u svojoj struci. Bitno je da se mi, Zeljovci, izmedju sebe drzimo, pomazemo i druzimo. To je jedina zdrava osnova za koju ce se klub moci "uhvatiti", mimo svojih temelja i rada uposlenih u njemu. Bice jos akcija, ako Bog da. Ovaj forum je svakako koncipiran kao hub navijaca Zeljeznicar i mi odavde proslijedjujemo ideje dalje.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 8:19 am

Paranoja je napisao/la:
sri sep 19, 2018 8:16 am
Plava Porodica je napisao/la:
sri sep 19, 2018 5:05 am
e ja pogana osjećaja.. majke mi tačno ne znam bil' volio da ispadnemo ili prođemo.
mada kad počne utakmica znam sebe završit ću opet na tabletama.
ako ćemo igrati sa što manje prvotimaca volio bih da prođemo, a ako ćemo igrati sa dosta prvotimaca e neka i ispadnemo.
imam fobiju od mdk k'o da na camp nou igramo i ako sad maksimalno ne izrotiramo nećemo sigurno ni poslije u slučaju prolaska, a trenutno je najbitniji svaki bod u PL, a opasno smo na aparatima iovako sa jednom utakmicom sedmično.
Proći dalje svakako, igrao bih sa kao što kažeš većinom rezervnom ekipom uz par prvotimaca i gurati dokle se može, ako se dođe do polufinala onda staviti prvotimce, ovo je idealna prilika mladima da se nametnu i dobiju iskustva, nek pokažu da su sa razlogom među 18/20 i da se može računati na njih u budućnosti, Velić, Mujagić i Žerić nisu uspjeli to dokazati prošle sezone tako da nemaju baš puno vremena, imaju ovu godinu i eventalno iduću da se nametnu.
ma i pored svega što danas prvi tim može odigrati, malcima će stati da se dokažu i ja vjerujem da to i Oda zna. grist će i vjerujem u prolaz.
a sigurno neće stopama Žere i Mujage.. puno su mlađi a uveliko kvalitetniji igrači. i Šehići i Dacić, a i Osmanović je po meni više štoper nego veznjak ali eto može sigurno odigrati fino ko DMF.. npr u poređenju sa Dinom Hasanovićem je lično Kante,a i ovaj nam je dao ruke kad zatvaramo utakmicu.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 8:22 am

ChWilla je napisao/la:
sri sep 19, 2018 8:17 am
nalazio se na treninzima kod krčmarevića upravo sa tri nazad, i onako solidno izgledao. momak je počeo kao napadač i samo ide nazad...
upravo o tome pišem.. i to svaki trening na kojem sam bio odradio je vrhunski na štoperu.
ima brzinu, a i visinu dovoljnu za tu poziciju. neka bude naš Daniel Graovac vremenom.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 9:08 am

a jes' momčina što bi oda rekao... :D
gradi željo boli te *****
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 19, 2018 9:09 am

kladionice još ne smiju da izbace ponudu niko ne zna šta da očekuje :kafa:
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 24 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija