Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 18, 2018 3:50 pm

Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 18, 2018 4:02 pm

Ima li su vremena obojica da se dokažu i nisu..Ćao doviđenja..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 18, 2018 4:04 pm

Ovo je 2018. godina, jel' neko ovdje fakat misli da mlohava kita može biti u ekipi gdje svi trce za njega, a on hladi muda i raspoređuje lopte ... majstor sve pet, jeste, ne sporim ali iz mjesta, a to prolazi u malom fudbalu, u velikom je proslo to vrijeme davno. Nema tima na svijetu koji ima igraca koji stoji u mjestu, a svi trce za njega. Na kraju krajeva sta mi ovdje imamo da polemisemo treba, ne treba ako je Oda rekao da nije to to, onda milion posto nije to to, sklonit ga i skloniti koga god on kaže, dovesti u skladu s mogućnostima koga se može i život ide dalje. Pun mi vise k radinovica, arezina, zahirovica sto odigraju kad im je cejf hoce nece vako nako, ili ce igrati i trcati ko svaki drugi ili nece...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 18, 2018 4:07 pm

pa što je ramović najbolji igrač lige? zato jer po prijemu lopte automatizmom gazi naprijed. nema stajanja, peljanja, kruzenja, vec gazi u punom trku i traži rješenja.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 18, 2018 4:11 pm

vopla je napisao/la:
uto sep 18, 2018 2:17 pm
ponosannavas je napisao/la:
uto sep 18, 2018 1:09 pm
Arežina ako želi može biti od pomoći itekako. Ali isto tako ostali moraju biti svjesni njegove glave i ne dozvoliti da ih to pokoleba nego ga prihvatiti takvog da bi svi bili bolji. Za Vranješa nisam siguran da može pomoći. On nije da ne želi nego mislim da jednostavno ne može više trčati koliko treba. POdcjenjivali mi našu ligu ili ne moraš imati neku motoriku. Arežina nije ni spor nego je to u glavi i nama a i njemu kad se vuče. Vranješ je spor. Nije da neće. Bio je prije brži. Razlog ne znam. Ili nedovljno pripremljen ili ga nešto muči.

neko je spominjao Abida Mujagića. Ja kad je dolazio u MLadost rekoh da mi se sviđa i da bi ga doveo i sad evo najbolji igrač njihov. Brz, okretan, zna lopte. Neko mi je rekao nikad ništa od njega zna ga kao on jaran mu. Pa eto jarane nama bi sigurno mnogo više korstio od Vranješa nrp, a dobio bi dodatni motiv.
ja sam mu jaran i spominjao ga al neko je drugi napisao da ne moze vise od ovoga.
Iskreno nije sto ga znam al momak je nevjerojatno uporan i ne sumnjam da ce uspjeti.
kao mlad je otišao u teplice kao veliki talenat jer mu je menadzer bio Irfan Redzepagic.
i znam da je poceo da ga laze, poceli ga slati po posudbama u to dodje teska povreda i operacija i vrati se u Gorazde da igra.
i pocele mahalske price kao propo vratio se, nista od njega, eto vam on **** vas on, a momak treniro pored treninga individualno svaki dan.
i onda ode u Zvijezdu Gradacac, pa u Istru u Hrvatskoj i onda Mladost.
Ne znam jel taj kvalitet za Zelja ali znam da je veliki borac.
Ma neko je meni tad prije godinu dvije kad je došao u Mladost rekao da ne može, da je igrao sa njim lopte i sl. Ja i kod Mujagića i kod Arežine govorim može predispozicijama. Mislim da ovaj momak ima nešto. Brzine nam fali a on je brz, ima inteligneciju fudbalsku i ima želju i motiv i po meni to je i više nego dovoljno za ovu ligu.
Za Arežinu ću odgovoriti još jednom da mislim da može i trčati i da ima brzine. DO glave je. AKo neće neka ga Oda tjera, ako hoće može nam valjati itekako i sa Ramovićem kad se vrati. Nije tačno da je spor niti da ne može trčati.
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 18, 2018 4:13 pm

Ali mi je jaka priča "ako želi može biti".
Znači sad neće i ne želi. U tom slučaju mrš iz kluba odmah.
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 18, 2018 4:20 pm

igla je napisao/la:
uto sep 18, 2018 4:13 pm
Ali mi je jaka priča "ako želi može biti".
Znači sad neće i ne želi. U tom slučaju mrš iz kluba odmah.
Slažem se ako je tako. Ali mi nismo vidjeli želi li. Oda jeste na treningu. Neko reče da ni ne trenira. MOda je povreda ili nešto drugo. ja pričam o tome da nije tačno da je spor i da ne može trčati. Imaš recimo i mnogo boljih igrača koji ne trče nekad. I Džeko za repku ponekad ne trči, ali zbog ranijih zasluga to niko ne vidi. Šetka se frajer vjeruj mi. Zadnju je recimo ginuo. KOd Papeta se šetkao zadnjih par tekmi. Isto je i kod mnogih igrača. Ima tu mnogo faktora drug moj.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 18, 2018 4:25 pm

"Majstora u mjestu" nabiti s noge na nogu..Trebaju nam trkači a ne bolikurci..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 18, 2018 4:33 pm

ponosannavas je napisao/la:
uto sep 18, 2018 4:20 pm
igla je napisao/la:
uto sep 18, 2018 4:13 pm
Ali mi je jaka priča "ako želi može biti".
Znači sad neće i ne želi. U tom slučaju mrš iz kluba odmah.
Slažem se ako je tako. Ali mi nismo vidjeli želi li. Oda jeste na treningu. Neko reče da ni ne trenira. MOda je povreda ili nešto drugo. ja pričam o tome da nije tačno da je spor i da ne može trčati. Imaš recimo i mnogo boljih igrača koji ne trče nekad. I Džeko za repku ponekad ne trči, ali zbog ranijih zasluga to niko ne vidi. Šetka se frajer vjeruj mi. Zadnju je recimo ginuo. KOd Papeta se šetkao zadnjih par tekmi. Isto je i kod mnogih igrača. Ima tu mnogo faktora drug moj.
Džeko mi je vjeruj mi zbog tog išao na živce, ali špica koji ne ganja nekako i možeš podnijeti.

Da je ovaj majstor toliki da vrijedi da 5 igrača trče za njega, da se trudi, da vidiš žar, ne mora žar biti samo da trči, ja bih rekao ok. Ponaša se ko nezainteresovana mlohava čuna, a usput i ne viđoh previše tih dirigovanih lopti.

Stojim pri tome da i Ivan i Jovan i Anel imaju dobar pas, a i trče. Ako se ne promijeni skroz, povratkom Rame, njemu noga.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 18, 2018 4:37 pm

Neka obojice do isteka ugovora, al zato nek se traže rješenja. Idiotizam je tjerati igračr bez adekvatne zamjene, obojica mogu poslužiti, iako ja želim našu djecu na tim pozicijama, neka Vranješa i Arežine još malo.
 
Ndare
Postovi: 196
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 7:05 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 18, 2018 4:55 pm

Ma Arežina je ovdje na posudbi dvije godine nikakav ugovor. Mislim samo da bi u slučaju transfera trebao pasti dogovor između nas i MDK oko procenata love. Međutim kako se pokazao kod nas mislim da će prije nazad u MDK jer ovakim pristupom nije ni za kase u Bingu i tamo one kasirke više se kreću i pokazuju volju.
To je neka moja lična odluka, a ja neću da govorim radi čega i da objašnjavam, jer vi to vrlo dobro znate. Ali ako ništa drugo, i ono jedino što mogu da učinim za taj grad pa da se i vi sjetite da sam se rodio u Sarajevu, a znate šta se dešava.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3550
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 18, 2018 5:03 pm

Evo bila objava kluba za reflektor, ostalo nam je jos 2k zatvorimo akciju...

Hajmo se aktivirati jos malo!!!!!

ZELJEZNICAR!!!!!!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 18, 2018 5:29 pm

Da mi je samo znati kada ste to svi vidjeli da Arežina ne trči i da je bolkurac...ne sjeća se ni on kad je zadnji put bio u protokolu i za šta,ali eto vi svi procijenili još protiv estonaca prije skoro 3 mjeseca i ne popuštate ni milimetra. Onakvog igrača se može iskoristiti sigurno više nego ovih par poluvremena dosad. Spominjete Sinana u komparaciji sa svima,kao nekog vrhovnog veznjaka koji mora biti mjerilo svima...ok,on jeste dobar igrač,ali je toliko lohotan da ne može spojiti dvije tekme u nizu...ne valja ni to,nije do njega ali ne valja. "Treba odjebati Arežinu jer će se vratiti Sinan",a Sinan koliko utakmica odigra toliko mjeseci pauzira...odvadite malo
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 18, 2018 5:31 pm

 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 18, 2018 5:43 pm

kako je onda uspio sakupiti 34 nastupa u jednoj sezoni nije mi jasno
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 18, 2018 5:47 pm

sinan je najmoderniji igrač lige od svih ovih što nisu više mladi. u svim partijama prošle sezone koje jesu na nešto ličile njegov doprinos je bio velik. da mu je često nešto falilo, jeste i to.
gradi željo boli te *****
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 18, 2018 5:47 pm

Nisam ja mislio bukvalno da on u godini dana nije igrao dvije godine,samo sam htio podcrtati kakvi su forumaši kad kreiraju mišljenje o nekom i ne odstupaju od njega po cijenu svega. Sinan je strašan igrač, ali pouzdati se u njega dugoročno nije pametno,samo to hoću da kažem.
@pp vrati film koliko je puta ušao s klupe kod Adžema,koliko je puta izašao ranije...rovit vazda ba. Statistički ima broj nastupa,ali znaš na šta mislim. Pogotovo sada kada niko ne zna kakav će se vratiti nakon teške povrede,nogirati konkurenciju mu je medvjeđa usluga
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 18, 2018 5:57 pm

Plava Porodica je napisao/la:
uto sep 18, 2018 4:07 pm
pa što je ramović najbolji igrač lige? zato jer po prijemu lopte automatizmom gazi naprijed. nema stajanja, peljanja, kruzenja, vec gazi u punom trku i traži rješenja.
Istu karakteristiku ima i Dacic, dok lopta ide orema njemu on vec zna sta ce dalje i u primanju se okrece prema naprijed, samo da se oslobodi treme i odigra solidno par utakmica, nece nam niko vise trebat naredne 3 godine pored njega i Ramovica.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 18, 2018 6:03 pm

Jbg svi imamo pravo na svoje mišljenje, tako i Oda i oda misli da mu Dacić više odgovara sad za sad. Možda Arežina bude ulazio, nikad se ne zna, al sad za sad je Daca prije njega i ja se slažem.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3952
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 18, 2018 6:07 pm

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 87 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija