Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 12:03 am

cipiripi je napisao/la:
ned sep 16, 2018 11:48 pm
kemo je napisao/la:
ned sep 16, 2018 11:43 pm
Nadam se da klub vise nece dijeliti karte maloj djeci. Na sjeveru su nemoguci bili...
Najveca glupost.
Posto sam svaku utakmicu na sjeveru kao i ovu na samom vrhu lijepo je vidjeti veliki broj djece na tribini.
I meni su kao i mnogima skakali po glavi s toga im treba odrediti sektor na sjevero zapadu i neka djeca skacu i navijaju. Oni su nasa buducnost i prelijepo ih je bilo vidjeti
Kako mi je srce veliko bilo kad sam ugledao tu djecu sa djecijim kartama kako trce prema stadionh u grupama. To nam treba!!
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 12:05 am

zeljeznicka21 je napisao/la:
ned sep 16, 2018 11:32 pm
Šaban najbolji, kondicionog otjerati momentalno, a Zaim je vjerovatno najgluplji nas igrac, zna on proc igraca, napravit nesto, ali koliko je glup to je neopisivo, veceras nije nista apsolutno prema naprijed uradio
Jedini igrac koji zna da napravi problem protivnickoj odbrani jer nije glup, nema respekta i da se Marcelo ili Livaja nalazi ispred njega, njemu nije bitno. Daleko nas najkorisniji igrac. Najbolje krilo u ekipi!
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 12:09 am

Kad nesto ne valja, treba reci. Bolje sad dok dobijamo nego srat kad loše krene.

Fizička sprema je katastrofa.
 
shminka
Postovi: 109
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 6:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 12:10 am

Tri bobe, prvo mjesto :shisha:
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 12:14 am

sahmat je napisao/la:
pon sep 17, 2018 12:05 am
zeljeznicka21 je napisao/la:
ned sep 16, 2018 11:32 pm
Šaban najbolji, kondicionog otjerati momentalno, a Zaim je vjerovatno najgluplji nas igrac, zna on proc igraca, napravit nesto, ali koliko je glup to je neopisivo, veceras nije nista apsolutno prema naprijed uradio
Jedini igrac koji zna da napravi problem protivnickoj odbrani jer nije glup, nema respekta i da se Marcelo ili Livaja nalazi ispred njega, njemu nije bitno. Daleko nas najkorisniji igrac. Najbolje krilo u ekipi!
Kakve je to danas probleme pravio, neki driblinzi 40 metara od njihovog gola pa onda ako prodje a to je jednom od pet puta ili vrati loptu nazad ili katastrofalno centrira, veceras Zaim nikakva prijetnja za njihov go nije bio, zna proc sve to stoji al brate ni ti centarsuta, ni ti povratne, ni ti asistencije, nista, procepi ga jednom u 5 tekmi i to je to od njega, a o defanzivi da ne pricam

edit: ali opet eto i kao takav nije puno losiji od Zeca i Veselinovica, ako i jeste uopste, zato po meni treba na polusezoni krilo dovest, tu smo puno slabiji nego prethodnih godina
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 12:20 am

Ja ne mogu vjerovati da se Zajmovicu zvizdi nakon pokusaja probijanja. Da zna peljat loptu - zna, ali nakon onakvog tretmana i ne cudi da se nije vidio. Cak je dodao i u trenutku kad je imao cistu sansu da sutne.
Nije puno pomogao, ali nije ni odmogao gubeci lopte i promasujuci zicere pa da mu se zvizdi.

Dok s druge strane Peco cijelu utakmicu pokusava isto, prođe jednog igraca i sve se zavrsi tako sto ga Anel strpa u đep i izgubi loptu. A sad bilo koga da pitas, Peco je igracina, talent, mladi reprezentativac, treba to dovesti.
 
Avatar
brile
Postovi: 272
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 12:24 am

Zeljovac sam ali Sarajevo zasluzuje prvo mjesto, fakat igramo ocajno, a oni su Barselona
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 12:30 am

Macimalno izmijeniti ekipu za siroki, odmoriti ko god osjeca neki umor.Kakanj je punooo bitniji i ova serija utakmica pogotovo kad se vidi raspored konkurenata.Lahko bi mogli imati +6 ili cak i vise na zrinjski i sarajevo.Samo pamet u glavu i ne umarati se puno u kupu.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 12:35 am

Joj Zeljo moj, danas je bilo uzivanje. Srce je puno, napunilo se Grbavicom. Cuvajmo klub i ne trazimo sada mane. Sada imamo jednu obavezu, a to je da pruzimo bezrezervnu podrsku!!!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 12:36 am

Sretan rodjendan ljubavi moja!
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 12:46 am

Koeee prviii?

Nisam izasao pretjerano zadovoljan s tekme jer smo opet strepili, ali Boze moj. Gledam sad snimak prvog poluvremena i fakat smo zasluzeno poveli, imali preko Zeca jos 3 fine sanse, da je tu jos jedan go uletio, sve bi bilo drugacije. Kasnije pali i fizicki, malo strah da se Krupa ne ponovi i u grcu smo priveli mec kraju. Ipak, nije Radnik ekipa koju tek tako razvalis, svaka pobjeda protiv ovako poslozenih ekipa sa iskusnim pojedincima je dobra. Idemo dalje, u Siroki po prolaz.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 1:23 am

kemo je napisao/la:Nadam se da klub vise nece dijeliti karte maloj djeci. Na sjeveru su nemoguci bili...
U seharu!

Treba i svjetlo malo smanjiti, ubise reflektori...
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 1:35 am

Petarde bacao onaj lik istetoviran sav nema žive vage 25 kila, ispusio je kilu dole u prvom redu, treba ga neko opomenuti, bezveze da nam kazne pisu zbog tri petarde...

A sto se Zaima tice dosta nas je stoka, nije dodavao pa evo dodaje sad mu jebu mater sto nije sutao i zvizdi mu se, nije valjao u defanzivi, sad i to popravio pa opet ne valja, više puta je proslijedio loptu i vratio je u sredinu, nije ni osutao nijednom, druga stvar sto ga ne isprati Krpic onaj jedan pas i sto na ubacivanje nema nikoga osim Krpe u 16 niti na odbijenu. Popravlja se iz utakmice u utakmicu i kako neko napisa, mudonja je. A mi sad mozemo ovdje glumiti budale i govoriti ma los veze nema.. jebiga igra svaku, to sve govori o tome..
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 1:39 am

Vala da je ne znam ti kakav, ali na 1:0, zvizdanje nasem igracu ne podrzavam. Pri tome momak nesto odigra kako treba, nesto ne, nekad napravi prevagu, nekad ne... ali nije znacajno losiji od ostatka ekipe pa da se etiketira, ali eto... sad je na njemu zvono i ceka se prva situacija da ne odigra kako sjever hoce, eto zvizduka.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 1:44 am

exbabilon je napisao/la:
pon sep 17, 2018 1:39 am
Vala da je ne znam ti kakav, ali na 1:0, zvizdanje nasem igracu ne podrzavam. Pri tome momak nesto odigra kako treba, nesto ne, nekad napravi prevagu, nekad ne... ali nije znacajno losiji od ostatka ekipe pa da se etiketira, ali eto... sad je na njemu zvono i ceka se prva situacija da ne odigra kako sjever hoce, eto zvizduka.
Mene vrijeđaju papci koji ni ne znaju ko je on uopste, ne znaju nikoga iz ekipe ni po broju, izgledu, prezimenu ali su najglasniji u psovanju i zvizdanju na svaki potez koji nije onakav kakvim su ga oni zamislili, platio kartu 8 maraka i najvažniji je tih 90. minuta on, on zna kako se to igra i sta se radi, a ne zna ni ko je trener.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
amelaga
Postovi: 232
Pridružen/a: pon jun 13, 2016 5:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 1:45 am

Hoće biti prenos u srijedu?
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 2:05 am

I je li se sad pika kao rodjendan 17. Septembar kad smo odigrali prvu utakmicu ili 19. Septembar kad smo primljeni u tadasnji savez ?

Kako god sretan ti rodjendan najveca ljubavi
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 2:27 am

plavi kanarinac je napisao/la:
pon sep 17, 2018 1:35 am
Petarde bacao onaj lik istetoviran sav nema žive vage 25 kila, ispusio je kilu dole u prvom redu, treba ga neko opomenuti, bezveze da nam kazne pisu zbog tri petarde...

A sto se Zaima tice dosta nas je stoka, nije dodavao pa evo dodaje sad mu jebu mater sto nije sutao i zvizdi mu se, nije valjao u defanzivi, sad i to popravio pa opet ne valja, više puta je proslijedio loptu i vratio je u sredinu, nije ni osutao nijednom, druga stvar sto ga ne isprati Krpic onaj jedan pas i sto na ubacivanje nema nikoga osim Krpe u 16 niti na odbijenu. Popravlja se iz utakmice u utakmicu i kako neko napisa, mudonja je. A mi sad mozemo ovdje glumiti budale i govoriti ma los veze nema.. jebiga igra svaku, to sve govori o tome..
:palacgore:
Strasno bitna stvar koju sam zaboravio spomenuti, a to je da su nam kontre prespore. Bas se jednom desilo da je Zajmovic povukao loptu i dosao do centra, nigdje nikog da se otkrije, morao je stati.
Slabo se igraci ukljucuju u napad, na tome ce se morati da radi.

Sto se Zajmovica tice reci cu jos jedno: ubjedljivo najbolje krilo koje imamo. Strasno opasan igrac, protivnicki igraci se uspanice kada dobije loptu, totalno je nepredvidiv. Znamo kakve sve momak ima mane, ali napreduje i treba ga se podrzati. Isto kao i Kemu i Vecu i svakog drugog momka iz pogona. Evo, da ga ne ureknem, Veca sasvim solidan na visokim loptama u zadnje vrijeme. Kemo stabilan, odigrao odlicnu utakmicu. Vala kada sam Bogiju presao preko svega onoga, sto ne bi i Kemi za par gresaka koje su normalne. Stvarno se znamo naklatiti na kosti mnogima.

Neka nama Odovica, vidjet cete vec na ljeto sta ce napraviti od ekipe i ove nase omladine. Samo ga ne dirati, tri godine najmanje. Puna podrska!

I vezano za krila, nemamo vise reprezentativni kalibar na toj poziciji u vidu Stevanovica, Zakarica (mada Zajmovic to uskoro moze postati, nevjerovatne vjestine i fiziku ima), i jeste se malo tesko navici na to stanje. Ali pravi se tim i to je mnogo bitnije od skupa pojedinaca.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 2:28 am

Anketa za igraca utakmice:

viewtopic.php?f=91&p=363274#p363274
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 17, 2018 2:39 am

Ono sto me raduje je sigurnost kod Kjosevskog. Odmah je i odbrana sigurnija. Sabanadzovic je vec drugu utakmicu fenomenalan, samo nek nastavi ovako. Cak je i Sinisa bio odlican u ovoj utakmici, moram i njega pohvaliti.

Vise volim igraca poput Zajmovica koji ima muda do poda, koji ce pokusavati da nesto uradi, da nesto promijeni, za razliku od nekih koji se kriju po terenu, a navijaci ce onda vise kritikovati onoga sto pokusava i grijesi nego onoga sto se uopste ne vidi. Zec je krilo a ne moze proci protivnickog igraca, prvo u Sirokom ide na sporog stopera 1 na 1 i taj stoper ga hladno uzima, veceras ni Merajica a ni Radovica ne moze proci.

Ono sto me malo nervira je Odovic. Odovic je krivac i za kondiciju, on je sef, on je trebao direktno reci da je to problem, trebao je traziti pojacanja i u igrackom kadru. Zar je to toliko tesko? Ako ti ne mogu ispuniti to sto trazis, podneses ostavku i kazes ne mogu raditi u ovakvim uslovima. Nisu mi mogli ispuniti ono sto sam trazio i bez toga ne mogu titulu osvojiti. To je mnogo moralnije nego sutiti i klimati glavom, a onda ako ne daj Boze dodju losi rezultati vjerovatno tek tad pricati o tome. Poslije svake utakmice ide prica prostora za napredak ima, moramo popraviti ono, moramo ispraviti ovo.

Na nasoj klupi Fejza, Veseli i ostatak nasa djeca. Zar neko misli da se tako moze uzeti titula, sa djecom? Sta da smo ne daj Boze morali ganjati rezultat? Ne daj Boze da se Krpic povrijedi, tek onda bi vidjeli sta znaci ova zajebancija sa jednim klasicnim napadacem. Izmjene kasne mnogo.
Koncepcija drzanja lopte i dodavanja gdje smo totalno bez ideje u zadnjoj trecini terena i na kraju se desava to da krila ili bekovi centriraju loptu i traze Krpica. Bukvalno svi samo gledaju gdje je Krpic. To je nasa taktika. Imamo li plan B?

Mi nikome ne mozemo kontru istrcati, istrcati kao ekipa, da par igraca bude u zavrsnici, kod nas obicno jedan uzme loptu i trci a ostali gledaju.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Gola, Google [Bot], igla, Jacksparrow, SamoNapad, Sky1 i 286 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija