Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 12, 2018 12:27 pm

avlami97 je napisao/la:
sri sep 12, 2018 12:17 pm
Moram malo o Reprezentaciji. Gledam koliko raja pljuje po Višći, a zaboravljaju da ga je čuvao neki levat iz Bajerna po imenu Alaba. Svakakvog svijeta ima, ali na kub glupog najviše. Baš me interesuje da su on i Duljević zamijenili mjesta, kako bi se Dulja proveo. Po zvaničnoj statistici Duljević je SVAKU DRUGU LOPTU predao protivničkom igraču. Postotak tačnih pasova mu iznosio 50%.

Bitno je pljuvati po Višći, kojeg čuva levat Alaba. Naravno, Višća se nije naigrao protiv Austrije, ali je svoj posao po desnoj strani odradio korektno.
Ma ne znaju sta pricaju. Viscu nijedan selektror nije koristio kako treba.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 12, 2018 12:33 pm

mamba21 je napisao/la:
sri sep 12, 2018 11:58 am
Trebao je klub zamoliti one reprezentativce koji imaju veze za Željom da se uslikaju i pozovu raju na utakmicu da proslavimo rodjendan.

Sta cemo se mi hajcati ovdje na forumu, koji svaku tekmu dolazimo. Treba se raja preko drustvenih mreza hajcati. Mi se ovdje na forumu mozemo samo prehajcati i razocarati kada vidimo posjetu za rodjendan.

Opet pisem, marketing klub treba biti na dosta vecem nivou, ako nam to finansije dozvoljavaju, jer ne znam koliko se izdvaja za taj segment.
Mene nervira ova prica oko "hajcanja", poziva navijacima na utakmice bilo da je rođendan, regularna utakmica, kup, euro...itd. Kao da navijaci i simpatizeri zive ispod kamena pa ne znaju da se igra utakmica, kao da se sedam dana u naprijed ne zna termin utakmice ili ne znam ti sta vise. Pogotovo jer 90% navijaca, omladine ima pristup internetu, svi imaju telefone, svi su na drustvenim mrezama. Nikakav problem nije do kluba i marketinga, jednostavno ne postoji navika odlaska na utakmice, nece raja da ide na utakmice subotom predvecer/navecer hoce u grad, na kafu, šišu, pivo, ili ako je termin po danu nece doci jer im je drazi izlet i sta sve ne. Ovi sto rade vikendom njima se nema sta prigovoriti, pogotovo kod privatnika i trece smjene. Cujem da neki imaju "gnjev" ili razocaranje zbog proteklih sezona i prosutih titula pa eto zbog toga ne dolaze vise, kao i u trenutnoj sezoni kontinuitet rezultata sto utjece na posjete. Sad kada krenu kise, hladno vrijeme, snijeg jos ce losije posjete biti.

Pustite vise tu pricu, ko zeli da dođe doci ce, sve ostalo je suplja prica.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 12, 2018 12:41 pm

mamba21 je napisao/la:
sri sep 12, 2018 11:58 am
Trebao je klub zamoliti one reprezentativce koji imaju veze za Željom da se uslikaju i pozovu raju na utakmicu da proslavimo rodjendan.

Sta cemo se mi hajcati ovdje na forumu, koji svaku tekmu dolazimo. Treba se raja preko drustvenih mreza hajcati. Mi se ovdje na forumu mozemo samo prehajcati i razocarati kada vidimo posjetu za rodjendan.

Opet pisem, marketing klub treba biti na dosta vecem nivou, ako nam to finansije dozvoljavaju, jer ne znam koliko se izdvaja za taj segment.
Možda bi i bilo hajcanja i reprezentativaca, marketinga ali, prerana smrt našeg brata Aketa je to bacilo u drugi plan. Ova utakmica će biti za njega. Zato svi na Grbavicu u nedjelju da ispratimo brata kako zaslužuje.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 12, 2018 12:48 pm

Nisam dugo pisao pa evo da napravim neku kratko viđenje sportskog segmenta što bi popularno rekli.

PRvi tim:
Neću o taktici nego generalno o tome na kojim nam pozicijama trebaju igrači. Napisao sam i na temi transfera da je meni veći prioritet krilo nego napadač jer napadači mogu biti i Zec i Jazvić i Zajm ako zagusti, a dao bih šansu malom Zubanu kad mogne. U tom slučaju ostalo uprašnjeno mjesto na krilu pa po meni treba krilo. Sad će neki reći št aje sa Šehićem Eldarom. On je meni lijevi bek i ja ga tu vidim i zbog toga ne bih dovodio tu nikog. Kad Pavić ima kartone Šeha upada ili Siniša a drugi Šeha desno, ako je kojim slučajem i Eldar onemogućen da igra. Tačno je da bi nam dobro došao neki Stana samo da tu sjedi za nedo Bog jer na svim pozicijama treba imati i treću opciju ali tu je i mali ZIlić koji je po meni više bek desni nego štoper. U vezi se trebamo riješiti Vranješa i samo njega. Arežina po meni nam treba. Nije spor i nije nezainteresovan nego tako djeluje. Nije sad ni BOlt ali za našu ligu iznad prosjeka, ali lopte su mu iznad prosjeka i to dobro iznad. Sa povratkom Rame imamo tu i FIlipa i Ivana. Ivan može i nazad kad ode Vranješ a tu su još i BLagoje, Šaban i Hajdar, a Boga mi i Osmanović. Stoperi sve ok, samo na kraju godine umjesto BOgija dovesti nekoga mlađeg. Moramo mlađe dovoditi. Rodin je orvi nakon pet godina koji dolazi sa nekim potencijalnom iz druge ekipe. Fulili smo ih mnogo. Što se mene tiče nek bude BOgi i peta opcija do raja sezone ali baš za nedo Bog.GOlman rezervni je isto jako bitan. Ćeman na posudbu, Fejza treći i to je to. Juniori moraju igrati i za juniore pogotovo jače tekme. Nema ko Šaban prošle godine da ne igra. Idemo na titulu. Tako se stvaraju pobjednici. Razlog su i eventulani nastupi u juniorskoj Ligi prvaka jer imamo po meni, ponovit ću, jako talentovane kadete.

Omladisnki pogon:
Kudio sam prošle godine a sada bi da pohvalim dovođenje igrača u mlađe kategorije. Sad već možemo kvalitetom i potencijalom parirati komšijama. TO me baš bolilo prošle godine. Još jedna stvar je bitna a to je da sa ovim Šehićima, Šabanima i ostalima treba potpisivati malo duže ugovore. Nadam se da je to naredni iskorak. Fali mi godina. 4 su mjera ako izlazi iz juniora, a 5 ako je junior i naredne godine, ali koga odabereš daj u šansu. Zato nema smisla dovoditi bekove jer ih imamo. Šaban i Hajdar igraju redovono. Zaboravio sam Dacu gore. Ne fali nama puno. Igrač ili dva i to mlađa koji žele da se dokazuju i na pauzi dovesti golmana (da pritisne Vecu) i stopera umjesto Bogija. Ovi mlađi bi mi igrali obavezno kup. Znači Daca, Šehići i sl. Mix malo starijih i malo mladih. Pa dokle doguraju nek se bore za nove tekme. Ako pobijede ide nova tekma. Sam se za sebe boriš, a igrat ćeš sigruno kup. Tako bi ja, a max snage baciti na prvenstvo.
Neka stvar koja mi nedostaje su prijateljske tekme u pauzama repke. Zar ne može doći neki Osijek ili Budućnost na Grbacivu da odigramo tekmu.

Što se tiče marketinga ja stalno ponavljam da je članstvo najbolji marketing. Kroz to imaš sve, telefone, mailove. nagrađuješ raju. Imaš podatke iz kojih su gradova navijači pa ih poguraš a ne daj besplatno ovim selfićima. Pa organizuješ druženja u našim gradovima i učlanjenja (Goražde, Konjic, Travnik, Brčko i sl) pa organizuješ i njih da se zna koliko ih kada dolazi pa im popuste daješ i sl.

Pratim malo i ove naše u federalnoj ligi. Žera i Benjo Šehić standardni i to mi je drago (nisam ih gledao), a od ovih što sam gledao Hrvanović i Beširević su mi najbolji i najbliži ozbiljnijem fudbalu.
Kako se pojavio ovaj Ćerimagić naumpade mi ideja da imamo neki spisak naše djece koja igraju vani. DŽeko, Zuka, Šeha, Coca, VIšća (njeega uvijek gledam ko skroz naše dijete), Zolotić, ARa, Baja, Amir, Memija, GOjak, Sipović. Ćerimagić... Ima li još ?
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 12, 2018 12:51 pm

ponosannavas je napisao/la:
sri sep 12, 2018 12:48 pm


Pratim malo i ove naše u federalnoj ligi. Žera i Benjo Šehić standardni i to mi je drago (nisam ih gledao), a od ovih što sam gledao Hrvanović i Beširević su mi najbolji i najbliži ozbiljnijem fudbalu.


Kako se pojavio ovaj Ćerimagić naumpade mi ideja da imamo neki spisak naše djece koja igraju vani. DŽeko, Zuka, Šeha, Coca, VIšća (njeega uvijek gledam ko skroz naše dijete), Zolotić, ARa, Baja, Amir, Memija, GOjak, Sipović. Ćerimagić... Ima li još ?
Ako su njih dva najbliži ozbiljnom fudbalu kakvi li su drugi.

https://www.transfermarkt.ba/fk-zeljezn ... erein/2573
https://www.transfermarkt.ba/fk-zeljezn ... on=0&art=9
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 12, 2018 1:46 pm

nisam znao da je ovaj marin galic igrao u nasem omladinskom pogonu
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 12, 2018 1:48 pm

LARSSON je napisao/la:
sri sep 12, 2018 12:51 pm
ponosannavas je napisao/la:
sri sep 12, 2018 12:48 pm


Pratim malo i ove naše u federalnoj ligi. Žera i Benjo Šehić standardni i to mi je drago (nisam ih gledao), a od ovih što sam gledao Hrvanović i Beširević su mi najbolji i najbliži ozbiljnijem fudbalu.


Kako se pojavio ovaj Ćerimagić naumpade mi ideja da imamo neki spisak naše djece koja igraju vani. DŽeko, Zuka, Šeha, Coca, VIšća (njeega uvijek gledam ko skroz naše dijete), Zolotić, ARa, Baja, Amir, Memija, GOjak, Sipović. Ćerimagić... Ima li još ?
Ako su njih dva najbliži ozbiljnom fudbalu kakvi li su drugi.

https://www.transfermarkt.ba/fk-zeljezn ... erein/2573
https://www.transfermarkt.ba/fk-zeljezn ... on=0&art=9
Hvala Larse. VJeruj mi gledao sma par tekmi i to voih gdje su naši. Standardni su i Behram, Velić. Ćubara itd. Npr Bosnu sam gledao svi mi n edorečeni. Najbolji mi bio Mak Muharemović, a Dubačkić i Demiorić mi bili bolji od ove dvojice koje najviše prozivamo. Nisam gledao sve tekme pa možda je to u toj tekmi ali tako je bilo. Pričali ste ovdje za Olimpic. PO meni jedini koji trenutno može da se bori i da trenira sa nama je Tatar a frajer ulazi sa klupe. Fakat ne kontam trenere nekad. Beširević je igrao dvije tekme na poziciji desnog beka. TO nigdje nisam vidio da ljevak igra desnog beka. Logično da je bio lošiji nego inače, ali recimo Velež ga nijednom nije probio po toj strani.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 12, 2018 1:49 pm

bogi je napisao/la:
sri sep 12, 2018 12:25 pm
Tekma u isto vrijeme kad i kosarka...
Jebes kosarku kada Zeljo igra.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 12, 2018 1:49 pm

Grbavica je napisao/la:
sri sep 12, 2018 1:46 pm
nisam znao da je ovaj marin galic igrao u nasem omladinskom pogonu
Jeste i on i Nardin :) Šteta baš
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 12, 2018 1:53 pm

Odkud sad to za Cerimagica?
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1846
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 12, 2018 2:11 pm

storm_raider je napisao/la:
sri sep 12, 2018 1:49 pm
bogi je napisao/la:
sri sep 12, 2018 12:25 pm
Tekma u isto vrijeme kad i kosarka...
Jebes kosarku kada Zeljo igra.
Bez obzira,nikad nije dobro imati 2 sportska eventa u isto vrijeme u nasem gradu.Mnogi ce ostati kuci zbog toga,da mogu pratiti oba duela,svidjelo se to nama ili ne.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 12, 2018 2:12 pm

Grbavica je napisao/la:
sri sep 12, 2018 1:46 pm
nisam znao da je ovaj marin galic igrao u nasem omladinskom pogonu
Nešto kratko, godinu ili dvije. I to je igrao zadnjeg veznog.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 12, 2018 2:20 pm

Sutra žrijeb šesnaestine finala Kupa Bosne i Hercegovine

Pročitajte više na: http://sport1.ba/kup-bih/sutra-zrijeb-s ... ine/130513
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 12, 2018 2:21 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
sri sep 12, 2018 2:11 pm
storm_raider je napisao/la:
sri sep 12, 2018 1:49 pm
bogi je napisao/la:
sri sep 12, 2018 12:25 pm
Tekma u isto vrijeme kad i kosarka...
Jebes kosarku kada Zeljo igra.
Bez obzira,nikad nije dobro imati 2 sportska eventa u isto vrijeme u nasem gradu.Mnogi ce ostati kuci zbog toga,da mogu pratiti oba duela,svidjelo se to nama ili ne.
Steta, sigurno cemo izgubiti neke navijače, stvarno ovi nesposobnjakovići iz FS bi trebali povesti računa o odredjivanju termina pa bar malo uskladiti kalendare i satnice sa KS i RS za ove reprezentativne utakmice, ovako dvije utakmice u isto vrijeme, bar da je jedna u 17 sati pa da se moze stici na drugu ko je mislio ici.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 12, 2018 2:33 pm

Svakom pravom navijaču je Željo na prvom mjestu. Svi ostali sportski događaji, koji se eventualno preklapaju, sa Željinom tekmom, su potpuno nebitni u datom trenutku. :zeljeznicar1:
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 12, 2018 2:37 pm

Bila Sloga Gornje Crnjelevo ili bio Zrinjski, rezervni tim, ponajviše sačinjen našim omladincima, od prvog pa do posljednjeg kola treba igrati.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
omladina1921zeljina
Postovi: 595
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:26 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 12, 2018 2:43 pm

Grbavica je napisao/la:
sri sep 12, 2018 1:46 pm
nisam znao da je ovaj marin galic igrao u nasem omladinskom pogonu
Ja sam trenirao sa njim, kada je on došao kod nas. Generacija 95
avanti ragazzi di buda, avanti ragazzi di pest, studenti, braccianti, operai il sole non sorge piad est!

CN 1969

LOBOTOMCI 2016
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 12, 2018 2:47 pm

Mali off topic: zna li neko koja je ovo pjesma https://www.youtube.com/watch?v=VTnD8nUqQuA ?
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 12, 2018 3:34 pm

Evo legla jos jedna uplata za reflektor. Hajde jos samo malo nam fali :D
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 12, 2018 3:47 pm

Zna li minjore ili neko jel ima ovog poslijepodnevnog treninga ?
Zadnja izmjena: plavi kanarinac, dana/u sri sep 12, 2018 4:12 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 39 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija