Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 12, 2018 12:47 am

SanMan je napisao/la:
sri sep 12, 2018 12:04 am
Ovo je bilo bez veze da se ne čumura i o reprezentaciji ovdje. Mrtvilo
6 (šest) igrača ŽELJE u Irskoj završava tekmu a večeras 5 (pet) igrača ŽELJE i da ne pričamo o tome, pa da igraju u Zanzibaru treba komentarisati
Bas bezveze, 2 stranice ce se ispisati o nasim reprezentativcima i plavim igracima medju njima, jedan od njih je opet jednom odlucio utakmicu, ali eto smeta pojedincima i istim se udovolji pa nam se brisu postovi.
Druge teme se ne koriste niti ce se koristiti jer je forum mrtav izuzev ove teme i jos par tema koje se ticu Zelje i koje redovno osvjezavaju pojedini forumasi i to je to, nije ovo gg da na svakoj temi imate sagovornike, a ne pricamo o fizici vec o reprezentaciji i bivsim igracima naseg kluba i to sad smeta a ne smetaju smaranja po 10 stranica o zvezdama, pticama, frustracijama itd..
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 12, 2018 12:50 am

Da ja nešto napišem o čemu smo nekada davno raspravljali. Na ovu temu gledam kao na mjesto susreta svih Željovaca gdje raspravljamo, pišemo, diskutujemo... o najrazličitijim temama. Zato me nervira ovo kada neko napiše "pišite o tome na drugoj temi". Ja mislim da je to pogrešno, jednostavno ova tema treba biti mjesto susreta gdje ćemo o svemu sportskom pisati (ponekad čak i izaći izvan sporta). Igra nam reprezentacija, o čemu drugome da pišemo? Ili da pustimo da tema zamre nekoliko dana? Pustimo konverzaciju da ide prirodnim tokom (uz poštovanje forumskih pravila). Jedino gdje podržavam posebne teme jeste ovo u vezi s historijom, statistikom, analizama, najboljim postovima... jer to vrijedi da bude izdvojeno. A ovo ostalo, sve se može staviti u kontekst Želje. Naša reprezentacija, evropska i svjetska prvenstva, čak i drugi sportovi... Ok, razumijem da je cilj i da forum zaživi, a ne samo ova tema, ali to je na ovaj način nemoguće. Ovdje se okupljamo samo mi, a neka portal radi na privlačenju i drugih, pa će, možda, jednog dana i ostatak foruma biti ok.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 12, 2018 12:55 am

Minjore je napisao/la:
uto sep 11, 2018 1:57 pm
19tm87 je napisao/la:
uto sep 11, 2018 1:45 pm
Hibrid izgleda ide poslije Radnika. I danas sam vidio onu veliku masinu za asfaltiranje kod zapada stajala ne znam sta su fakat radili.
Hibrid 17.9.
Asfaltiraju prolaze i ispred juga ono gdje ima rupa.
Treba vremena da se uradi hibrid, a mi vec 26.9 igramo na Grbavici. Po onome sto sam gledao kada je u pitanju hibrid nekako mi malo
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 12, 2018 1:03 am

A zasto se te dvije stranice ne bi iskoristile za hajcanje za utakmicu, neke zanimlkive price, angdote sa gostovanja i sl? Ili je nekima toliko tesko kliknuti na link za drugu temu
 
Avatar
amelaga
Postovi: 232
Pridružen/a: pon jun 13, 2016 5:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 12, 2018 3:26 am

Gola je napisao/la:
uto sep 11, 2018 3:36 pm
Pokusavam preko Paypal da uclanim i ostale clanove porodice ali ne dobijam povratni mail za uplatu. Da li je neko od vas ranije uplacivao tako clanarinu i koliko vremena je potrebno da dobijem mail?
Loguj se na PayPal i vidi dali su ti poslali račun. Meni također nisu slali e-mail, i slučajno sam nakon sedmicu ušao na paypal i vidio da su poslali račun.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 12, 2018 7:28 am

kvalitet je napisao/la:
sri sep 12, 2018 12:50 am
Da ja nešto napišem o čemu smo nekada davno raspravljali. Na ovu temu gledam kao na mjesto susreta svih Željovaca gdje raspravljamo, pišemo, diskutujemo... o najrazličitijim temama. Zato me nervira ovo kada neko napiše "pišite o tome na drugoj temi". Ja mislim da je to pogrešno, jednostavno ova tema treba biti mjesto susreta gdje ćemo o svemu sportskom pisati (ponekad čak i izaći izvan sporta). Igra nam reprezentacija, o čemu drugome da pišemo? Ili da pustimo da tema zamre nekoliko dana? Pustimo konverzaciju da ide prirodnim tokom (uz poštovanje forumskih pravila). Jedino gdje podržavam posebne teme jeste ovo u vezi s historijom, statistikom, analizama, najboljim postovima... jer to vrijedi da bude izdvojeno. A ovo ostalo, sve se može staviti u kontekst Želje. Naša reprezentacija, evropska i svjetska prvenstva, čak i drugi sportovi... Ok, razumijem da je cilj i da forum zaživi, a ne samo ova tema, ali to je na ovaj način nemoguće. Ovdje se okupljamo samo mi, a neka portal radi na privlačenju i drugih, pa će, možda, jednog dana i ostatak foruma biti ok.
Pazi, pokusavali smo da ozivimo druge teme, jer nam je i to u interesu. Jaci forum - jaca nasa baza navijaca Zelje. Tu i tamo zazivi neka i nadam se da shvatas razloge. Isto tako, ja se dijelom slazem sa ovim sto ti pises, ali ovaj forum ima jos tema, pa bi bilo dobro da to svi ispostujemo. :)


Uglavnom, ono bitnije:

slika
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 12, 2018 8:41 am

kvalitet je napisao/la:
sri sep 12, 2018 12:50 am
Da ja nešto napišem o čemu smo nekada davno raspravljali. Na ovu temu gledam kao na mjesto susreta svih Željovaca gdje raspravljamo, pišemo, diskutujemo... o najrazličitijim temama. Zato me nervira ovo kada neko napiše "pišite o tome na drugoj temi". Ja mislim da je to pogrešno, jednostavno ova tema treba biti mjesto susreta gdje ćemo o svemu sportskom pisati (ponekad čak i izaći izvan sporta). Igra nam reprezentacija, o čemu drugome da pišemo? Ili da pustimo da tema zamre nekoliko dana? Pustimo konverzaciju da ide prirodnim tokom (uz poštovanje forumskih pravila). Jedino gdje podržavam posebne teme jeste ovo u vezi s historijom, statistikom, analizama, najboljim postovima... jer to vrijedi da bude izdvojeno. A ovo ostalo, sve se može staviti u kontekst Želje. Naša reprezentacija, evropska i svjetska prvenstva, čak i drugi sportovi... Ok, razumijem da je cilj i da forum zaživi, a ne samo ova tema, ali to je na ovaj način nemoguće. Ovdje se okupljamo samo mi, a neka portal radi na privlačenju i drugih, pa će, možda, jednog dana i ostatak foruma biti ok.
Sa jedne strane siu pravu, ali vrlo često se desi da priča ode u neku šplju po nekoliko stranica. Ja prvi kad to vidim preletim jednu dvije i ukinem forom. Fakat nemam ni vremena ni živaca da čitam nečije privatne zajebancije. Vjerujem da je tako sa još dosta ljudi. To je razlog što pojedini govore da ima i drugih tema za druge rasprave. Kao i kod mnogih foruma. Neke teme me zanimaju, neke ne. Te što me ne zanimaju ne čitam, a ovdje se često desi da si ili prisljen čitati nešto što te ne zanima, ili preskočiti nešto što te zanima jer ti se ne da čitati sve i svašta. Niko ne kaže da se nemože nekad otići sa teme, i ok je to kada se radi o 2-3 posta, ali kada neka nevezana rasprava ode na više stranica, to samo ubija temu.
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 12, 2018 9:50 am

Ovo ne pisanje o repki je fakat bezveze,ispada da nas repka ne zanima sto je sramota. Temu onu ne moze oziviti niko,sinoc 3 posta od dva forumasa. Nadam se da se ubuduce repka nece bojotovati na ovoj temi.

hajmo dobiti Radnika...

P.S.

Dajte Dzeki ulicu!
1921-1987-2007
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 12, 2018 10:38 am

LARSSON je napisao/la:
sri sep 12, 2018 1:03 am
A zasto se te dvije stranice ne bi iskoristile za hajcanje za utakmicu, neke zanimlkive price, angdote sa gostovanja i sl? Ili je nekima toliko tesko kliknuti na link za drugu temu
Zato što, kad igra repka naprimjer, svi misle o tome i žele pričati o tome. Nismo mi takvi da mislimo samo na Želju (svako može procijeniti da li je to dobro ili loše), tako da bi hajcanje za vrijeme reprezentativnih utakmica (ili svjetskih i evropskih prvenstava), mislim, prošlo skoro pa neopaženo. Zato što smo takvi. Šta ja znam, bolje pisati o reprezentaciji, a ljudi će sami od sebe završiti s tom temom i pisati o Želji pred utakmice (ili kad je vrijeme radova na Grbavici, prijelazni rok...). Eh, tad treba krenuti hajcanje, 2, 3 dana, nema ništa od hajcanja 7 dana, ljudi ohlade, nažalost takvi smo. Samo pogledajte ovih zadnjih nekoliko dana, forum je mrtav. Ako se pisalo, pisalo se o reprezentacijama. I, ponavljam, sva ta priča može pomoći i nama da bolje razumijemo fudbal, da sve dovedemo u neku vezu sa Željom, da poredimo neke stvari itd. Toliko od mene fakat za ovu temu, pa vi koji odlučujete o ovim stvarima, razmislite da li je bolje imati mrtvu temu (samim tim i forum, jer ako se ne piše ovdje, teško će se pisati negdje drugo) ili malo življu gdje ćemo o svemu pisati.

Sad konkretno pitanje. Završeno je farbanje reflektora? Koliko smo mi ukupno skupili? Je li završila akcija prikupljanja novca?
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 12, 2018 10:43 am

Skupili smo oko 8000. Bice update danas.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 12, 2018 10:44 am

slika
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 12, 2018 10:47 am

Larse gdje je napadaČ, srijeda je ... :kafa:
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 12, 2018 10:50 am

Gavranova škola
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 12, 2018 11:33 am

Reprezentativna pauza napokon gotova. Hvalim te Boze!

Usput, jedno pitanje. Zna li neko nesto vise o ovome malcu iz Radnika Hadzica, Ajdinu Jusupovicu? Opet postigao gol za kadetsku reprezentaciju i kako stvari stoje vazi za jednog od najbitniji igraca ove generacije.

Inace u mecu sa Srbijom (pobjeda 2-1) igrala su i cetiri nasa igraca. Faruk Durakovic, Hamza Gasal, Omar Beca i Amar Drina. :zeljeznicar1:
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 12, 2018 11:45 am

ali fakat svi puno manje imamo da kažemo kad dobro igramo :D ne samo zlonamjerni...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 12, 2018 11:58 am

Trebao je klub zamoliti one reprezentativce koji imaju veze za Željom da se uslikaju i pozovu raju na utakmicu da proslavimo rodjendan.

Sta cemo se mi hajcati ovdje na forumu, koji svaku tekmu dolazimo. Treba se raja preko drustvenih mreza hajcati. Mi se ovdje na forumu mozemo samo prehajcati i razocarati kada vidimo posjetu za rodjendan.

Opet pisem, marketing klub treba biti na dosta vecem nivou, ako nam to finansije dozvoljavaju, jer ne znam koliko se izdvaja za taj segment.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 12, 2018 11:58 am

Kad legne hibrid, tek onda će biti pravo :D

Strah od trave: Najbrži teren HNL-a 'igra' za Keka i Rijeku To je nekakav miks umjetne i prirodne trave, jako je brz, nitko u Hrvatskoj ne igra na takvom travnjaku, smatra Hilal Soudani. Riječani igraju na podlozi kakvu koristi i Real Madrid

Pročitajte više na: https://www.24sata.hr/sport/strah-od-tr ... eku-519222 - 24sata.hr
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 12, 2018 12:01 pm

ChWilla je napisao/la:
sri sep 12, 2018 11:45 am
ali fakat svi puno manje imamo da kažemo kad dobro igramo :D ne samo zlonamjerni...
Ja bi da mijenjamo trenera za dobrobit foruma :D
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 12, 2018 12:17 pm

Moram malo o Reprezentaciji. Gledam koliko raja pljuje po Višći, a zaboravljaju da ga je čuvao neki levat iz Bajerna po imenu Alaba. Svakakvog svijeta ima, ali na kub glupog najviše. Baš me interesuje da su on i Duljević zamijenili mjesta, kako bi se Dulja proveo. Po zvaničnoj statistici Duljević je SVAKU DRUGU LOPTU predao protivničkom igraču. Postotak tačnih pasova mu iznosio 50%.

Bitno je pljuvati po Višći, kojeg čuva levat Alaba. Naravno, Višća se nije naigrao protiv Austrije, ali je svoj posao po desnoj strani odradio korektno.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 12, 2018 12:25 pm

Tekma u isto vrijeme kad i kosarka...
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 30 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija