Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 04, 2018 2:55 pm

Isti tekst kad su ga sa nama povezivali samo stavili tuzla city :D treba mu kurcinu dati a ne aplauz
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 04, 2018 2:57 pm

a jest :D

čovjek je profesionalac, svoje je u želji je odradio poštenije nego bar 90% svih poslije rata, traži više nego što smo mi spremni dati obzirom da imamo dobrog prvog napadača i zdravo. neka ide gdje hoće. tjt brt.

nama treba fin drugi napadač a ne prvi.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Rashid
Postovi: 188
Pridružen/a: uto apr 18, 2017 9:08 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 04, 2018 2:59 pm

Kada smo mu prvi put nudili pare on odbio malo mu. Sad trazio ono sto smo mu nudili i nasi ga odjebali. 30 mu godina i jos stranac.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 04, 2018 3:01 pm

Premier je napisao/la:
uto sep 04, 2018 2:30 pm
azbaha je napisao/la:
uto sep 04, 2018 2:09 pm
Nema sta, ona Anelova kretnja je bila nerealna. Ako ono nastavi i jos uz to nauci osutati po golu, ma to ce strahota biti. Ocigledno mu rad s Odom godi, mislim da Anel treba i sljedecu startati, iako sam pozelio vidjeti Hajdara u prvoj.
Cast sabanu stvarno je vrhunski odigrao, al kakva je to nerealna kretnja? Gurnuo loptu i htio pretrcati igraca i extra zavrsilo
Ma nije samo to kod gola, nema gdje ga nema ovih posljednjih utakmica. Ulazi u 20 metara redovno, iznosi loptu duplim, popravio se je i u defanzivi. Gol je samo slag na tortu
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 04, 2018 3:02 pm

vidjeti na izvještaju gdje počinje tu akciju i šta stiže uraditi. jako slično kao onda kad je zabio dole u kupu. jes' to normalno za normalne lige. ali kod nas nije.
gradi željo boli te *****
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 04, 2018 3:03 pm

Hare79 je napisao/la:
uto sep 04, 2018 2:54 pm
otkud sad da se farba četvrti reflektor? je l to neko na veresiju radi?
Vjerovatno se radi onolko kolko ima para...cisscenje i temeljna boja
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 04, 2018 3:06 pm

Nije veresija nego se radi da se zavrsi konacno da se kompletiraju svi reflektori. Svejedno klub ima sad dosta radova do oktobra uoci utakmice reprezentacije.
A sto se tice novca nikad 10.000 KM nije bilo problem za klub, ova akcija navijaca je stala - skupilo se 60% novca i to je sramota da nije okoncato obzirom o kojoj se cifri radi.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 04, 2018 3:14 pm

Elegant je napisao/la:
uto sep 04, 2018 2:37 pm
Vojo ode u City :rofl: , zaista sve (svako) u zivotu ima cijenu, pare kad su u pitanju nema prepreka.
Sto on ne bi potpisao za neki drugi klub za veci novac? Ne vidim sta je tu cudno, sasvim normalna stvar.
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 04, 2018 3:18 pm

Ubipticaru sretno u Citiju, cuj docekat ga aplauzom. Hvala mu za provedeno u Zelji, a Krpa pokazuje sta znaic centarfor u pravom smislu te rijeci, Vojo da je valjao sigurno nebi zavrsio kod Azmira. Tako da....
Odigrao je 6,7 mjeseci za Zelju, posteno igrao koliko je mogao, kada se lomilo prvenstvo nigdje ga nije bilo.
 
ublehas
Postovi: 1024
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 04, 2018 3:20 pm

Morzhy je napisao/la:
uto sep 04, 2018 9:24 am
ublehas je napisao/la:
uto sep 04, 2018 8:58 am
Fakat, jel' vas stid pisati o terminu???
Dok god termin nije subota prije 4, on je odličan. Ovaj nije ok zeto što ima dosta raje koja radi i subotom. OStali terminu su dobri i ko hoće da dođe, doći će. Ko neće, naći će izgovor.
Subota popodne (izleti, vrijeme sa porodicom, more, planina, svadba...), subota naveče (hladno, treba izaći, koncert...), nedelja ujutru (rano, jedini dan kad se može naspavati,more, planina...), nedelja popodne (izleti, vrijeme sa porodicom, more, planina, jedini slobodan dan...), nedelja uveče (kasno, hladno, valja sutra na posao...)... Vazda neki izgovori!
Imaš ti nas 2000 luđaka koji će doći koji god da je termin,koji će vikend planirati po utakmici, koji će zamijeniti smjene ako rade i sl. Ovdje je riječ o još barem toliko povremenih koji bi trebalo da donesu dodatnu podršku ekipi i zaradu klubu i ne treba uopšte čuditi ako im termin ne odgovara te nije loše pokušati naći neki njima adekvatan. Najlakše je reći "ja mogu kad god, libo me racku",ali nije to to, nekim ljudima nije tako svejedno.
Očigledno da nisi pročitao moj post. Fino sam naveo razloge protiv za bilo koji termin. Znači koji god da stave, nekom neće odgovarati.
Prema tome, po meni, samo treba voditi računa da to nije u perodu kada većina ljudi radi. Ostali termini su samo izgovor za ne dolazak.
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 04, 2018 3:46 pm

mirzza je napisao/la:
uto sep 04, 2018 3:18 pm
Ubipticaru sretno u Citiju, cuj docekat ga aplauzom. Hvala mu za provedeno u Zelji, a Krpa pokazuje sta znaic centarfor u pravom smislu te rijeci, Vojo da je valjao sigurno nebi zavrsio kod Azmira. Tako da....
Odigrao je 6,7 mjeseci za Zelju, posteno igrao koliko je mogao, kada se lomilo prvenstvo nigdje ga nije bilo.
A sta treba mu zvizdati sto ide u neki drugi klub? Kao ti ne bi za vise para negdje drugo igrao, uzmimo u obzir da mu je zeljo samo posao.Svakog igraca koji se borio i trudio za nas grb treba nagraditi aplauzom, a Vojo jest jedan od takvih.
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 04, 2018 3:52 pm

Premier je napisao/la:
uto sep 04, 2018 3:46 pm
mirzza je napisao/la:
uto sep 04, 2018 3:18 pm
Ubipticaru sretno u Citiju, cuj docekat ga aplauzom. Hvala mu za provedeno u Zelji, a Krpa pokazuje sta znaic centarfor u pravom smislu te rijeci, Vojo da je valjao sigurno nebi zavrsio kod Azmira. Tako da....
Odigrao je 6,7 mjeseci za Zelju, posteno igrao koliko je mogao, kada se lomilo prvenstvo nigdje ga nije bilo.
A sta treba mu zvizdati sto ide u neki drugi klub? Kao ti ne bi za vise para negdje drugo igrao, uzmimo u obzir da mu je zeljo samo posao.Svakog igraca koji se borio i trudio za nas grb treba nagraditi aplauzom, a Vojo jest jedan od takvih.
Da treba mu zvizdati jer igra za drugi klub, jer nas je otkantao u Maju i jer je 6 mjeseci malo da bi bio neka legenda kakvog ga neki dozivljavaju ovdje. Frajer je bio profesionalac, hvala mu ali sada ce igrati na suprotnoj strani. Za mene nema dileme.
Bespotrebno je to potezati na licni nivo, otkud ti znas za sta bi ja igrao i za koliko para? Pravi Zeljovci su odabrali Zelju za manje para nego neki drugi klub, Vojo ocito nije jedan od njih.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 04, 2018 3:54 pm

Elegant je napisao/la:
uto sep 04, 2018 3:06 pm
Nije veresija nego se radi da se zavrsi konacno da se kompletiraju svi reflektori. Svejedno klub ima sad dosta radova do oktobra uoci utakmice reprezentacije.
A sto se tice novca nikad 10.000 KM nije bilo problem za klub, ova akcija navijaca je stala - skupilo se 60% novca i to je sramota da nije okoncato obzirom o kojoj se cifri radi.
Nazalost ovo samo pokazuje da nismo jos gdje treba da budemo. Odaziv ovakvim akcijama ne treba uopste da ovisi od igre i rezultata, ili neceg drugog. Nas samo treba da zanima da kad uplatis da ce krajni rezultat biti ofarban reflektor. Mozda isto nije jednostavno ljudima da se uplati, vjerujem da je dosta i do toga, jer cini mi se da se putem paypal moze najmanje 10 eura da uplati, i ne znam koliko je to realno za dosta ljudi u BiH koji bi mozda uplatili manje kad bi bio boks ispred tribine. Mislim kad bi se uradila analiza koliko je pojedinacnih uplata bilo da nije puno.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 04, 2018 3:57 pm

Ma nas mentalitet je nesto cudno. Svako malo se raspravljam sa ljudima koji mi navode svoje razloge sto ne idu na utakmice i svaki je nelogican. Mislim da tu mora proci dosta i vremena i dobrih rezultata, pa i koja titula da se to promijeni. Cudni smo, kako god pogledas.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3574
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 04, 2018 3:58 pm

LeBlue je napisao/la:
uto sep 04, 2018 3:54 pm
Elegant je napisao/la:
uto sep 04, 2018 3:06 pm
Nije veresija nego se radi da se zavrsi konacno da se kompletiraju svi reflektori. Svejedno klub ima sad dosta radova do oktobra uoci utakmice reprezentacije.
A sto se tice novca nikad 10.000 KM nije bilo problem za klub, ova akcija navijaca je stala - skupilo se 60% novca i to je sramota da nije okoncato obzirom o kojoj se cifri radi.
Nazalost ovo samo pokazuje da nismo jos gdje treba da budemo. Odaziv ovakvim akcijama ne treba uopste da ovisi od igre i rezultata, ili neceg drugog. Nas samo treba da zanima da kad uplatis da ce krajni rezultat biti ofarban reflektor. Mozda isto nije jednostavno ljudima da se uplati, vjerujem da je dosta i do toga, jer cini mi se da se putem paypal moze najmanje 10 eura da uplati, i ne znam koliko je to realno za dosta ljudi u BiH koji bi mozda uplatili manje kad bi bio boks ispred tribine. Mislim kad bi se uradila analiza koliko je pojedinacnih uplata bilo da nije puno.
Ljudi polahko, jos nemamo sve informacije i trenuno radimo na dobijanju istih.

Ono sto trenutno stoji kao najvalidnija i najtacnija opcija jeste da se par navijaca (malo finansijskih jacih) odlucilo za zatvaranje akcije. Tako da je i to sasvim validno.

Činjenica je da smo mogli brze skupiti pare, al ako ovo gore navedeno bude istina onda je to zapravo jednak uspijeh.
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 04, 2018 4:03 pm

Hvala Voji sto nas je odbio prvi put jer ko zna bil onda dobili Krpica. Ako ima gdje kakav iz prve lige mlad zasto ga ne dovesti da ceka priliku sa klupe ko zapeta puska, a ne nekog ko ce dizati nos ner je na klupi
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 04, 2018 4:11 pm

Ma yebo City. Mene cudi da nije zapadni Mostar u pitanju :lol: :lol:
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2726
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 04, 2018 4:15 pm

Nego sta nego mu zvizdati zato sto je ispao picka, nema druge opcije sto se mene tice, traziti vise para nakon 6 mjeseci i onda se vratiti i traziti opet neke pare jer nece ga niko u 30toj.. nema sta. Za mene je klošar.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 04, 2018 4:16 pm

sajo10 je napisao/la:
uto sep 04, 2018 4:11 pm
Ma yebo City. Mene cudi da nije zapadni Mostar u pitanju :lol: :lol:
Sta ti je ba, pa Voji su samo pare bitne, zamisli kolko je Azmiru uzeo :rofl:
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 04, 2018 4:17 pm

MrRiccoli je napisao/la:
uto sep 04, 2018 4:03 pm
Hvala Voji sto nas je odbio prvi put jer ko zna bil onda dobili Krpica. Ako ima gdje kakav iz prve lige mlad zasto ga ne dovesti da ceka priliku sa klupe ko zapeta puska, a ne nekog ko ce dizati nos ner je na klupi
Slazem se sa ovim. Slucajno sam imao priliku gledati Velez-Olimpik, i onaj Obren Cvijanovic iz Veleza je dobar igrac, ali on je vise krilni igrac a ne spic. Kad bi bio isto tako kvalitetan igrac iz prve lige a da igra spic, onda je to meni bolja opcija nego jedan Kajkut ili Nikolic.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 202 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija