Moderator/ica: storm_raider

 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 01, 2018 11:27 am

U principu vecina raje, bar ovdje, vidi sta ne stima kod pojedinaca, tako da FA i SV sa razlogom ostaju. Jednu stvar mi se cini da ne vidimo a to je da igra nije bas takva da sad vezemo ali smo postizali golove i izgledalo je to puno bolje nego prije Ode, ali nismo mi jos ni blizu neke rapsodije na terenu. Da su dali protiv Krupe jos dva gola, sto je bilo realno po sansama, i dalje bi smo bili najbolji najjaci. Dakle ponavljam sto svi znaju ali ocito neki vole da zaborave: mi necemo ili ne mozemo ocekivati veci pomak u igri bez najmanje pola godine a vjerovatno i vise od toga. Na sve nacine smirivati raju i ne pravit pritisak na Odu kad dodju losiji rezultati.
Pun nam je k.... vise promjena i rezultata na ho-ruk.
Hocemo rezultate u evropi a nemamo tim koji je igrao zajedno vise od par mjeseci, vise i ne pamtim od kada. Oda sigurno jos ne zna i nece znati jos par mjeseci sto posto ko su ti koji ce stvarno raditi ono sto on hoce.
Uglavno hocu da kazem da se Oda mora zadrzati na klupi najmanje jos dvije godine ako mislimo nesto vise da uradimo.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 01, 2018 11:38 am

Ja se licno ne slazem sa ovim radnjama koje neki navijaci zagovaraju, i te radnje stvaraju raskol u ekipi. Ovo je samo Odina opomena za ovu dvojicu, i mislim da ce je shvatiti, jer budimo realni, u odredjenim utakmicama nam trebaju ova dva igraca(zajedno ne) u kojima rijese utakmicu, kad se lomi ( Zvijezda 09 i utakmica sa Tuzla city). Mislim da ce Oda ovo dovesti sve u red ali i da mu za to treba i podrska, kako navijaca tako i uprave.

Sretno Željo!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 01, 2018 11:47 am

Ni Jazvic nije otputovao. Nije jos oporavljen.
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 01, 2018 11:47 am

O kojim navijačima pričamo? O onim koji zvižde Zajmoviću dok ide sa loptom ka golu protivnika? Naš igrač jbt...u napadu na gol protivnika,wtf? Meni ne ide u glavu da naši slušaju takve navijače i žele da im ugode,a očito je da žele...
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 01, 2018 11:51 am

Minjore je napisao/la:
sub sep 01, 2018 9:39 am
Vranjes i Arezina ostaju u sarajevu, ne idu za Međugorje.
volim te Oda volim te jaaa :11:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 01, 2018 11:58 am

Ma ovo je samo opomena, barem mislim na Arezinu.Nije se nesto naigrao naspram Vranjesa koji je tu vec solidno, a i ono sto je igrao pokazao je da zna, dijelio pasove solidan bio.Druga je stvar sto on nije radilica na terenu nego kreator koji mora imati nekog da trci za njega sto bi se reklo, a on vecinom s Vranjesom igra tako da sigurno ne mozemo procjeniti momka nakon par tekmi.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 01, 2018 12:00 pm

puna podrska Odi na svakom potezu koji napravi. neko treba podvuci crtu i pojedinim manekenima stati u kraj.
primas pare da igras, ima da igras kako ti se kaze.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 01, 2018 12:04 pm

a što se tiče Jazvića, sreća pa pauza ide, vjerovatno će biti dovoljno za oporavak.
gledam ga juče, sprint nikako ne može odraditi radi povrede. Ramović i Šehić u punom istrčavanju, dok ovaj lagano trčkara.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 01, 2018 12:17 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
sub sep 01, 2018 12:00 pm
puna podrska Odi na svakom potezu koji napravi. neko treba podvuci crtu i pojedinim manekenima stati u kraj.
primas pare da igras, ima da igras kako ti se kaze.
A ko zaključuje da je npr. Arežina maneken? Ovi što zvižde Zajmoviću dok napada na gol protivnika ili klub koji ga je doveo prije cijelih 2 mjeseca,uz saglasnost od barem 50% sadašnjeg stručnog štaba?
Zaključili "navijači",a klub poletio po ko zna koji put da im titra jajca...e zato smo u banani godinama,ne znamo đe gonimo smirujući "masu" od plafon 2000 ljudi...šega majke mi,pričajte šta hoćete.
Neko izvalio da treba 9 ljudi da trči za Arežinu i odjednom to fakt,proširi se mišljenje brzinom svjetlosti...a ovi za sebe neće da trče,za svoju karijeru jbt, k'o da to ima veze sa Arežinom. Arežina poderao Želju đe ga je stigao,sa svim ekipama u kojim je igrao,ali u Želji...maneken,rek'o mi rođak od jaranovog havera Bgm
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 01, 2018 12:37 pm

Sve to stoji al da bi neko trcao za tebe traba da budes Messi il Ronaldo, kolko ja gledam fudbal bogami svi trce i ganjaju. A Vranjes i Arezina nisu ni Messi ni Ronaldo nase lige. Ja cijenim njihovo znanje sa loptom ali brate moras malo i potrcati.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 01, 2018 12:43 pm

Kjosevski
Stevanovic, Rodin, Bakrac, Pavic
Sabanadzovic, Blagojevic
Zec, Curjuric, Veselinovic
Krpic


Po tri boda u Listici!! :zeljeznicar1:
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 01, 2018 12:44 pm

Ma Arezina je jednostavno takav igrac i ja njemu do sad nista nisam zamjerio. 10 godina svoje karijere ne igra defanzivu, ne ganja, i ne mozes ti sad to od njega ocekivati. Ali neko je mislio da ce valjati i doveo ga. A generalno, premalo minuta je dobio za neki ozbiljniji zakljucak
 
Avatar
amar92
Postovi: 1604
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 01, 2018 12:57 pm

sajo10 je napisao/la:Kjosevski
Stevanovic, Rodin, Bakrac, Pavic
Sabanadzovic, Blagojevic
Zec, Curjuric, Veselinovic
Krpic


Po tri boda u Listici!! :zeljeznicar1:
A gdje je Bogi? :kafa:
slika
a tek motivirani Zajmovic? :P


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
amar92
Postovi: 1604
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 01, 2018 1:13 pm

Siroki Brijeg vodi 0:1, pogodak postigao Musa Marko.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 01, 2018 1:22 pm

amar92 je napisao/la:
sub sep 01, 2018 12:57 pm
sajo10 je napisao/la:Kjosevski
Stevanovic, Rodin, Bakrac, Pavic
Sabanadzovic, Blagojevic
Zec, Curjuric, Veselinovic
Krpic


Po tri boda u Listici!! :zeljeznicar1:
A gdje je Bogi? :kafa:
Spoiler:
slika

a tek motivirani Zajmovic? :P
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ne prizivaj molim te...
Spoiler:
:D
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 01, 2018 1:24 pm

kontranogama je napisao/la:
sub sep 01, 2018 12:37 pm
Sve to stoji al da bi neko trcao za tebe traba da budes Messi il Ronaldo, kolko ja gledam fudbal bogami svi trce i ganjaju. A Vranjes i Arezina nisu ni Messi ni Ronaldo nase lige. Ja cijenim njihovo znanje sa loptom ali brate moras malo i potrcati.
Nije ni Pezer Ronaldo pa te podere sa Zrinjskim đe stigne. Bekrić isto...Kadušić...ja ne smijem da zamislim šta bi nam Zrinjski počinio da krene na nas u Mostaru sa Arežinom i Vranješom...pa to bi masakr bio...ali eto,u našem ultra modernom,trofejnom i brzom timu nemaju mjesta
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 01, 2018 1:42 pm

Morzhy je napisao/la:
sub sep 01, 2018 1:24 pm
kontranogama je napisao/la:
sub sep 01, 2018 12:37 pm
Sve to stoji al da bi neko trcao za tebe traba da budes Messi il Ronaldo, kolko ja gledam fudbal bogami svi trce i ganjaju. A Vranjes i Arezina nisu ni Messi ni Ronaldo nase lige. Ja cijenim njihovo znanje sa loptom ali brate moras malo i potrcati.
Nije ni Pezer Ronaldo pa te podere sa Zrinjskim đe stigne. Bekrić isto...Kadušić...ja ne smijem da zamislim šta bi nam Zrinjski počinio da krene na nas u Mostaru sa Arežinom i Vranješom...pa to bi masakr bio...ali eto,u našem ultra modernom,trofejnom i brzom timu nemaju mjesta
A sta :ne: majke ti, jel mi zelis reci da si ti zadovoljan partijama Arezine do sada? Taj frajer nije za Zelje i nece nikad biti. Poderat ce nas sa svakom ekipom i u Zrinjskom i u Sarajevu i u Slobodi, al u Zelji se nece naigrati i nece nadavato golova i to je fakt. Ne znam sta si navalio, to sto neko blati Zajmovica je njegov problem i nema nikakve veze s tim da je Arezina jedino koristan na prekidu. Nedo bog da igra od pocetka, pa sredina nam ne bi ni postojala.


edit by mod: upozorenje pred ban
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 01, 2018 1:52 pm

azbaha je napisao/la:
sub sep 01, 2018 1:42 pm
Morzhy je napisao/la:
sub sep 01, 2018 1:24 pm
kontranogama je napisao/la:
sub sep 01, 2018 12:37 pm
Sve to stoji al da bi neko trcao za tebe traba da budes Messi il Ronaldo, kolko ja gledam fudbal bogami svi trce i ganjaju. A Vranjes i Arezina nisu ni Messi ni Ronaldo nase lige. Ja cijenim njihovo znanje sa loptom ali brate moras malo i potrcati.
Nije ni Pezer Ronaldo pa te podere sa Zrinjskim đe stigne. Bekrić isto...Kadušić...ja ne smijem da zamislim šta bi nam Zrinjski počinio da krene na nas u Mostaru sa Arežinom i Vranješom...pa to bi masakr bio...ali eto,u našem ultra modernom,trofejnom i brzom timu nemaju mjesta
A sta :ne: majke ti, jel mi zelis reci da si ti zadovoljan partijama Arezine do sada? Taj frajer nije za Zelje i nece nikad biti. Poderat ce nas sa svakom ekipom i u Zrinjskom i u Sarajevu i u Slobodi, al u Zelji se nece naigrati i nece nadavato golova i to je fakt. Ne znam sta si navalio, to sto neko blati Zajmovica je njegov problem i nema nikakve veze s tim da je Arezina jedino koristan na prekidu. Nedo bog da igra od pocetka, pa sredina nam ne bi ni postojala.
Kako ću biti zadovoljan kad nije ni igrao? Jeb'o njega k'o njega,ali nama niko živ ne valja jer NEMAMO TIM i niko nam se ne uklapa niti će se ovako uklapati. Treba jednostavno reći "to je to od igrača,dopunjavaćemo se našim omladincima,trenera nećemo smjenjivati po cijenu ispadanja iz lige. Uigravamo ovo što imamo,ko hoće da gleda neka da 5-10 KM,ko neće ne mora" itd. Dosta više prozivanja pojedinaca dok nemamo sistema,stvarno treba prestati s tom praksom. Majstor poput Ode sigurno može izvući nešto iz majstora kakav je Arežina,ali ga možda MORA ostaviti u Sarajevu jer se klub ulizuje navijačima koji su zaključili da je ovaj maneken. To kažem,ako možeš shvatiti šta "serem"
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 01, 2018 1:55 pm

2-1 vode pioniri
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 01, 2018 1:56 pm

A kako ti znas da ih je klub ostavio u Sarajevu zbog ulizivanja navijacima? Jesi li pomislio da je to Odina odluka? vranjes i Arezina trenutno ne mogu igrati fudbal koji Oda potencitra zato sto nemaju kuveta za vise od pola sata.. Vidio si Vranjesa i protiv pitara i protiv Krupe, umjesto da pokrene nesto on jos vise ubije igru.. Arezina nije ni doveden da bude neka prevaga i ne moze mu se puno zamjeriti.. Takav je kakav je..
Zadnja izmjena: Hadzijalagic, dana/u sub sep 01, 2018 2:00 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 74 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija