Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 29, 2018 11:18 am

LeBlue je napisao/la:
sri avg 29, 2018 10:12 am
Zadnji put kad sam gledao Musa je igrao u Bugarskoj u losijem timu, ali je bio standardan. Nas je problem sto mi mislimo da igrace puno placamo. 5.000 km za profi fudbalera nije velika plata. Nego kokuzluk u nasoj drzavi gdje je prosjecna plata 800 km, a dodje ti arogantan igrac koji nema zelju da se zalaze ni ti fudbalsko znanje, nas vodi na takvo razmisljanje. Svaka cast Krpicu i nekoliko pojedinaca, koji stvarno od prvog dana ima taj profesionalni pristup i motiv, ali generalno je tako da koliko igraca platis toliko ce ti i trcati. Evo npr Gojak, vrlo sam skeptican da bi on igrao sa istom zeljom i motivom da je ostao kod nas. Ali kad igras utakmicu koja ti moze osigurati zivotni transfer, i kad ti je u klubu sve regulisano i imas dobru platu, onda si i isto spreman budes 100% posvecen iskljucivo terenu. Mi moramo vise traziti igrace kojima Zeljeznicar moze biti stanica za nesto vise. Npr igrac kao Danilovic koji sad igra drugu ligu, i za njega bi Zeljo mogao otvoriti vrata u solidan klub.
Sad je Musa rezerva u Gorici sto mlatnu Hajduka neki dan.Gledao sam ih i ljudi imaju strasna dva crnca u napadu i predobrog centarfora poljaka.
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 29, 2018 11:26 am

Na Krpiću se vidjelo odmah da je radio na sebi i da ne želi da mu Željo bude vrhunac karijere. Nema ni pompeznih izjava,ulizivanja navijačima, čovjek igra za klub baš onako kako treba da se igra. Mi treba da težimo igračima koji žele da potpišu bar još jedan jači ugovor u karijeri...ovo "čuo sam za Manijake,najbolji na svijetu","svidjela mi se atmosfera","ne bih ja da nije ovakvog predjednika",to sve mačku o rep,ništa od takvih
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 29, 2018 11:35 am

Koliko ima do treninga, toliko ima i do nacina zivota. Ne moze Krpic biti onako spreman, a da ne spava dovoljno, ne jede redovno i kako treba. Nek deset dana smanji san, jede gluposti i bit ce spreman ko i ja. Petrovic je dobru stvar uradio sto je kritikovao Krizmana i otpisao ga zbog fizicke spreme, ali da bi takav potez imao smisla trener mora ostati u klubu jos koju sezonu da bi igraci bili svjesni da moraju na pripreme doci 70% spremni.
Sto se tice eksplozivnosti i brzine, treba sjesti u auto i zaganjati atleticare sa Cvile pa vidjeti s njima ko ih je spremao
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 29, 2018 11:36 am

Treba Horde pitat ko ih je spremao
Željezničar ante portas !
 
fanaticZeljin
Postovi: 3087
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 29, 2018 11:41 am

AsharaK je napisao/la:
sri avg 29, 2018 11:36 am
Treba Horde pitat ko ih je spremao
:placeodsmijeha: :placeodsmijeha: lijepi strah
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 29, 2018 11:48 am

AsharaK je napisao/la:
sri avg 29, 2018 11:36 am
Treba Horde pitat ko ih je spremao
Dobar :palacgore: :placeodsmijeha:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 29, 2018 11:53 am

:zeljeznicar1: slika

Hajdeee Sinaneee
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 29, 2018 12:04 pm

Masinovodja je napisao/la:
sri avg 29, 2018 11:18 am
LeBlue je napisao/la:
sri avg 29, 2018 10:12 am
Zadnji put kad sam gledao Musa je igrao u Bugarskoj u losijem timu, ali je bio standardan. Nas je problem sto mi mislimo da igrace puno placamo. 5.000 km za profi fudbalera nije velika plata. Nego kokuzluk u nasoj drzavi gdje je prosjecna plata 800 km, a dodje ti arogantan igrac koji nema zelju da se zalaze ni ti fudbalsko znanje, nas vodi na takvo razmisljanje. Svaka cast Krpicu i nekoliko pojedinaca, koji stvarno od prvog dana ima taj profesionalni pristup i motiv, ali generalno je tako da koliko igraca platis toliko ce ti i trcati. Evo npr Gojak, vrlo sam skeptican da bi on igrao sa istom zeljom i motivom da je ostao kod nas. Ali kad igras utakmicu koja ti moze osigurati zivotni transfer, i kad ti je u klubu sve regulisano i imas dobru platu, onda si i isto spreman budes 100% posvecen iskljucivo terenu. Mi moramo vise traziti igrace kojima Zeljeznicar moze biti stanica za nesto vise. Npr igrac kao Danilovic koji sad igra drugu ligu, i za njega bi Zeljo mogao otvoriti vrata u solidan klub.
Sad je Musa rezerva u Gorici sto mlatnu Hajduka neki dan.Gledao sam ih i ljudi imaju strasna dva crnca u napadu i predobrog centarfora poljaka.
I plate od 5000 Eura tako pisalo neki dan u Sportskim Novostima, nije ni cudo sto mi zaostajemo cak i za njima.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 29, 2018 12:07 pm

Pa kada bi drzava sportistima daval status specijalnog tipa radnika, gdje ce se na njihova primanja biti manji porez, klubovi kao sto smo mi bi mogli automatski tim igracima ponuditi veca primanja, sto znaci kvalitetniji igraci, sto znaci kvalitetnija liga, po automatizmu.
Zadnja izmjena: azbaha, dana/u sri avg 29, 2018 12:08 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 29, 2018 12:08 pm

Morzhy je napisao/la:
sri avg 29, 2018 11:26 am
Na Krpiću se vidjelo odmah da je radio na sebi i da ne želi da mu Željo bude vrhunac karijere. Nema ni pompeznih izjava,ulizivanja navijačima, čovjek igra za klub baš onako kako treba da se igra. Mi treba da težimo igračima koji žele da potpišu bar još jedan jači ugovor u karijeri...ovo "čuo sam za Manijake,najbolji na svijetu","svidjela mi se atmosfera","ne bih ja da nije ovakvog predjednika",to sve mačku o rep,ništa od takvih
To je to slicno kao i Stevanovic.Dosao momak, igrao na Camp Nou poslije tog u Krupi, i nikakve razlike nije bilo igrao svim srcem, borio se i izdomoniriao.A trenirao i samostalno, to su pravi profesionalci i sportisti, da imamo takvih vise ne bi nam ravnog bilo al bitnije kod nas na kafu, na nargilu i slicna preseravanja.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 29, 2018 12:14 pm

Vojo dosao u sred sezone a pokaze se kao najspremniji igrac.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 29, 2018 12:20 pm

Ode i Krpa na kafu, nije stvar u tom, neka izlaze, neka hodaju, ljudi su, ali neka budu spremni kao Sulejman i nece im niko pola rijeci reci.


Lijepo je vidjeti Ramovica! Uh, on i Krpic kad krenu ganjati gore a iza Cuki i Hajdar. Haj naleti!
1987
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 29, 2018 12:34 pm

Treba Bolta dovesti ako ga odjebu u Australiji :D Em garav, em provjereno brz :D

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1946
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 29, 2018 12:55 pm

Dokle je ubipitar
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 29, 2018 1:22 pm

Premier je napisao/la:
sri avg 29, 2018 12:08 pm
Morzhy je napisao/la:
sri avg 29, 2018 11:26 am
Na Krpiću se vidjelo odmah da je radio na sebi i da ne želi da mu Željo bude vrhunac karijere. Nema ni pompeznih izjava,ulizivanja navijačima, čovjek igra za klub baš onako kako treba da se igra. Mi treba da težimo igračima koji žele da potpišu bar još jedan jači ugovor u karijeri...ovo "čuo sam za Manijake,najbolji na svijetu","svidjela mi se atmosfera","ne bih ja da nije ovakvog predjednika",to sve mačku o rep,ništa od takvih
To je to slicno kao i Stevanovic.Dosao momak, igrao na Camp Nou poslije tog u Krupi, i nikakve razlike nije bilo igrao svim srcem, borio se i izdomoniriao.A trenirao i samostalno, to su pravi profesionalci i sportisti, da imamo takvih vise ne bi nam ravnog bilo al bitnije kod nas na kafu, na nargilu i slicna preseravanja.
Upravo to. Držati igrače koje nećeš prodati da uče profesionalizmu našu djecu koju možemo prodati i time i zaraditi. Kod nas je greška što bi svakog da prodamo, a to je utopija.
E sad koliko možemo prepoznati i dovesti takve je pitanje. Evo ko bi za Krpića rekao da je ovakav profesionalac (da ga ne ureknemo)? Ja prvi ne bih nikad pomislio, ali neko iz kluba ga je našao,neko ima nos i treba ga i dalje koristiti za pronalazak takvih.
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 29, 2018 1:30 pm

Dovedes Bolta, nek bude rezerva Krpiću :D
Svaku tekmu bi imao pun stadion, selfijasi bi cekali njegov ulazak, uradis promociju svega i svačega preko njega, prodaš 1000 dresova sa imenom Bolt.
Na kraju godine sporazumni raskid.

Edit: trošak nikakav, prije bi on platio nama da igra, nego mi njemu. :D
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 29, 2018 1:42 pm

ja pred kraj sezone napisao za bolta.
gradi željo boli te *****
 
TheTacTica
Postovi: 119
Pridružen/a: ned apr 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 29, 2018 1:49 pm

Samo jedno pitanje pa ko zeli od forumasa neka odgovori. Koja je funkcija navijaca nekog kluba da navija ili podrzava ili da tjera i pluje odnosno proziva svoje igrace, trenere 90% vremena? Dali u klubu postoje funkcije koje odredjuju dali ce Bogi igrati i dali ce Vranjes biti otjeran ilije to posao nas nas navijaca? Hvala
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 29, 2018 2:01 pm

TheTacTica je napisao/la:
sri avg 29, 2018 1:49 pm
Samo jedno pitanje pa ko zeli od forumasa neka odgovori. Koja je funkcija navijaca nekog kluba da navija ili podrzava ili da tjera i pluje odnosno proziva svoje igrace, trenere 90% vremena? Dali u klubu postoje funkcije koje odredjuju dali ce Bogi igrati i dali ce Vranjes biti otjeran ilije to posao nas nas navijaca? Hvala
Sve po zaslugama, kratko i jasno. Ako zasluze kritike onda ih treba kritikovati, ako zasluze pohvale, onda ih treba pohvaliti, ako zasluze tjeranje, onda ih treba tjerati. Ne znam sta ti tu nije jasno.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 29, 2018 2:12 pm

Brkoo je napisao/la:
sri avg 29, 2018 2:01 pm
TheTacTica je napisao/la:
sri avg 29, 2018 1:49 pm
Samo jedno pitanje pa ko zeli od forumasa neka odgovori. Koja je funkcija navijaca nekog kluba da navija ili podrzava ili da tjera i pluje odnosno proziva svoje igrace, trenere 90% vremena? Dali u klubu postoje funkcije koje odredjuju dali ce Bogi igrati i dali ce Vranjes biti otjeran ilije to posao nas nas navijaca? Hvala
Sve po zaslugama, kratko i jasno. Ako zasluze kritike onda ih treba kritikovati, ako zasluze pohvale, onda ih treba pohvaliti, ako zasluze tjeranje, onda ih treba tjerati. Ne znam sta ti tu nije jasno.
+1

Online

Trenutno korisnika/ca: Miso Ensar, salle86 i 38 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija