Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 29, 2018 12:43 am

Momci su prosle godine osvojili, zasluzili, koliko god, ko god, svakom bi bila velika stvar ucestvovati u necemu takvom.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 29, 2018 12:46 am

e čuj 10 miliončića bosanskih samo igranje u plej ofu.
allahu dragi.
pa familije mi da je dogurat jednom do tog plej ofa pa makar nam ne dali u EL nakon ispadanja
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 29, 2018 12:56 am

Vjerujem da mi nikad necemo docekati da mi udjemo u grupu ili bilo koji klub iz BiH,mi godinama gledamo amaterske igrace na terenu iskreno i dok svi prave korak naprijed mi pravimo dva nazad ali nejse ja sam zadovoljan sa ovim Zeljom sa Misimovicem na celu nego sa onim Dinamom sa Mamicem.
Mi kad budemo ove ekipe koje dolaze iz sela od tri cetri kuce kantali i kod kuce i na strani mozda se i dograbimo nekog plej ofa ali sve vise je naucna fantastika.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 29, 2018 12:57 am

i da, pravda za Ahmeda :D
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 29, 2018 1:06 am

Plava Porodica je napisao/la:
sri avg 29, 2018 12:46 am
e čuj 10 miliončića bosanskih samo igranje u plej ofu.
allahu dragi.
pa familije mi da je dogurat jednom do tog plej ofa pa makar nam ne dali u EL nakon ispadanja
Hahahahah

Bila bi prica za mjesec koliko se ko u upravi rastalio
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 29, 2018 1:10 am

https://tuzlanski.ba/sport/nogomet/ovo- ... ara-video/
Trenutna forma Sulejmana Krpića nije slučajnost, uradili smo dobru dijagnostiku, postavili jasne ciljeve i krenuli sa adekvatnim trenažnim sadržajima ka ostvarivanju istih. Sulejman je jedan od rijetkih sportista koji je počeo sa radom na kondicijskoj pripremi 30 dana prije početka pripremnog perioda iako tada nije znao ni klub za koji će nastupati, znao je da njegove sposobnosti treba da budu na najvišem nivou. U video prilogu možete vidjeti jedan dio vježbi koje smo radili a posebnu pažnju smo obratili na specifičnu kondicijsku pripremu koja se odnosi na skok igru i udarce lopte glavom što je i najjače oružije našeg klijenta. Naravno sa uvijek može, bolje i više, napredak Sulejmana je neupitan, naša saradnja je nastavljena i danas, rado pričamo o izboru vježbi koje bi trebao koristiti u prevenciji kompletnog lokomotornog aparata, kako bi poboljšao motoričke sposobnosti i zadržao formu do kraja sezone, istakao je Dr. Sc. Jasmin Zahirović, koji je sa Krpićem obavio proces individualne trenažne pripreme.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 29, 2018 1:18 am

Zato jedini u ekipi i može igrati non stop a da ne crkne.
Sve je stvar koliko je tebi zaista stalo da nešto postigneš, i sve je stvar individualnog rada pored redovnih trening obaveza.
to što gospoda i na obični trening dođe da se malo istrči, e to se iz glave izbiti ne može.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 29, 2018 1:26 am

Krpic masina.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 29, 2018 1:28 am

I pored toga sto ima najbolju individualnu statistiku i sto je medju top 3 igraca u svakoj tekmi, mozda je i jedini koji vise igra za grb koji je naprijed nego za prezime koje je nazad. Bravo Krpa!
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 29, 2018 6:19 am

Svaka cast Krpicu, meni sad jos vise muka gledajuci ovo kad znam kako su spremni ovi ostali. Klub jednostavno mora povesti vise racuna o spremi igraca!
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Rashid
Postovi: 188
Pridružen/a: uto apr 18, 2017 9:08 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 29, 2018 8:03 am

Ahmede izdrzi!
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 29, 2018 8:17 am

Premier je napisao/la:
uto avg 28, 2018 3:28 pm
ublehas je napisao/la:
uto avg 28, 2018 3:06 pm
mirzza je napisao/la:
uto avg 28, 2018 2:39 pm
Musa je za nase uslove bio odlican bek.
Musa je bio sve, samo ne dobar bek. Igrač koji je taktički na nivou djeteta peti razred ne može biti dobar bek. Ali nikako.
Merhemić je za njega bio Zaneti.
Kapiten repke koja je osvojila u17 world cup, jbg nije sigurno bezveze i da se moglo vise od njeg izvuci vala jest.
Bio je i Freddy Adu jedan od najvećih svjetskih talenata, pa gdje je sad? Evo vidim da sada Musa ne igra u Hrvatskoj. Mislim da to dovoljno govori o njegovim kvalitetima. Možda je mogao igrati na krilu, ali na beku nikako. U fazi odbrane i postavljanja je bio gori od Merhemića. Pa onaj njegov potez protiv Slobode u 90+ minuti kada smo dali go je toliko taktički nelogičan, da meni nikad više ne bi zaigrao.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 29, 2018 8:20 am

ono što je počeo na beku, stvarno je baš bilo adijevski, da tako kažem. šaltali su ga kako su htjeli, i na postavljanje u startu i u duelima. krilo je u nas mogao igrati na brzinu, naročito na kontre.
gradi željo boli te *****
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 29, 2018 8:30 am

Bekovi su najteža pozicija u fudbalu, ako pogriješe nazad prilika za gol, a trebaju otići i naprijed i iz trka centrirati, zato ih je teško naći i zato uvjek idu kritike bekovima.
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 29, 2018 8:49 am

Musa bi danas sam Ozren pobjedio.
 
Avatar
samo_kulturica
Postovi: 163
Pridružen/a: sri jul 11, 2018 3:14 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 29, 2018 9:46 am

Veliko hvala Larsu što me je banovao za vrijeme godišnjeg tako da se propisno odmorih i od foruma :D
:zeljeznicar1: :titula: :zeljeznicar1:

Miske mašina.
Rastjerati klanove momentalno!
Mehremić će igrati u repki.
Oda legendo - u pamet.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 29, 2018 9:53 am

Sta je sa Vojom znal se sta vise?
Forza 1921!

Oda majstore!
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 29, 2018 10:12 am

Zadnji put kad sam gledao Musa je igrao u Bugarskoj u losijem timu, ali je bio standardan. Nas je problem sto mi mislimo da igrace puno placamo. 5.000 km za profi fudbalera nije velika plata. Nego kokuzluk u nasoj drzavi gdje je prosjecna plata 800 km, a dodje ti arogantan igrac koji nema zelju da se zalaze ni ti fudbalsko znanje, nas vodi na takvo razmisljanje. Svaka cast Krpicu i nekoliko pojedinaca, koji stvarno od prvog dana ima taj profesionalni pristup i motiv, ali generalno je tako da koliko igraca platis toliko ce ti i trcati. Evo npr Gojak, vrlo sam skeptican da bi on igrao sa istom zeljom i motivom da je ostao kod nas. Ali kad igras utakmicu koja ti moze osigurati zivotni transfer, i kad ti je u klubu sve regulisano i imas dobru platu, onda si i isto spreman budes 100% posvecen iskljucivo terenu. Mi moramo vise traziti igrace kojima Zeljeznicar moze biti stanica za nesto vise. Npr igrac kao Danilovic koji sad igra drugu ligu, i za njega bi Zeljo mogao otvoriti vrata u solidan klub.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 29, 2018 10:43 am

Sto se tice fizicke pripremljenosti, mi smo ja mislim imali primjedbe na sve i jednog kondicionog trenera, bavio sam se tim sportom i imam prijatelja koji su se tome posvetili i otisli dalje, vani ti dolazis spreman na pripreme, jednako kao sto je navedeno u clanku za Krpica, klubovi na pripremama nemaju vremena da tebe spremaju, radi se na samo na finesama, popravlja se eksplozivnost i slicno.
Kod nas se od ranije desava isto, odnosno dok pojedinci bez problema igraju konstantno ritam srijeda-subota, ostatak tima kuca na vrata treneru i zali se na umor i metode rada.
Tako da ne treba previse upirati prstom ni u Covica, malo sam se i raspitao u posljednje vrijeme, momka svi hvale, i drugi fitness treneri imaju samo rijeci hvale, mislim da je sustina problema ipak u igracima, prije priprema se ne radi nista, pripreme onda nisu dovoljno duge da dostignes neki prihvatljiv nivo spremnosti, poklope te euro utakmice i domace prvenstvo, i vec nakon par kola ekipa dise na skrge, cast izuzecima kao sto je sada Krpic.
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 29, 2018 10:54 am

Mislim da je sprema, pored redovnog klubskog kondicijskog treninga, sadržana i u tom individualnom treningu, želje za napredkom u tom smislu i na kraju krajeva profesionalnosti koje izgleda fali kod nas i generalno u nasoj ligi.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Maestro_1921, neroazzuro, SamoNapad i 111 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija