Moderator/ica: storm_raider

 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 2:42 pm

sjeckali igru da ne prime drugi, jer su znali da bi se vrlo teško vratili. i uspjelo im je.
gradi željo boli te *****
 
Paranoja
Postovi: 203
Pridružen/a: čet nov 30, 2017 9:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 2:48 pm

Brkoo je napisao/la:
pon avg 27, 2018 2:00 pm
@Paranoja, Vidi, razlika izmedju juniorskog nivoa i seniorskog je ogromna. To sto je neko bio dominantan u juniorima ne znaci da ce to biti i u seniorima. Primjer za to su i Hajdarevic i Sabanadzovic, mada oni nisu bas toliko dominantni bili, a talenat neki imaju. Koliko utakmica su oni na seniorskom nivou odigrali da kazes ono vau momci, svaka cast, prekucali ste, imate bas kvalitet?

I Sabanadzovic i Hajdarevic su baceni u vatru jer nismo doveli tog kvalitetnog veznjaka, odmah su dobili sansu, nisu se borili sa sansu, sad i kad odigraju lose znaju da ih niko nece toliko kritikovati i da ce opet dobiti sansu vec u sljedecoj tekmi. Ne moraju se ni truditi a dobit ce sansu, ovo je za klub lose. To je dovoljno za klubove koji se bore za sredinu tabele i koji sebi to mogu dozvoliti.

Mi protiv bilo koje ekipe u ligi ne mozemo da uspostavimo dominaciju na terenu, da na sredini terena budemo dominantni. Cak ni na Grbavici. Uvijek neka variranja od sjaja do ocaja i obratno. Nikad u kontinuitetu dobro, kroz citavu utakmicu.

Na sredini terena nam fali kvalitetan igrac, neko ko ce biti prevaga..
Prošle sezone su obojica pola utakmica koje su igrali bili među boljima na terenu, toliko ću reći. Blagojević je prevaga, ne znam šta vi očekujete, da ćemo dovesti najboljeg veznog iz Srpske ili Hrvatske lige? Blagojević je među tri najbolja na svojoj poziciji u ligi, pokušalo se sa Vranješom koji je dobio enormnu platu i došao iz jače lige i taj je projekat propao. Prošlih godina si imao Markovića, Hasanovića, Radinovića pa se ispostavilo da su ovi momci bolji od njih svih. Također, ovaj klub živi od Evrope i od prodaje igrača, a jedino smo Zaku prodali i to za siću, Kjosevskog i da hoćeš ne možeš prodati tako da se nade polažu da će neko od ovog dvojca donijeti pare od kojih ćemo se finansirati par godina, i to sa razlogom.
 
Hare79
Postovi: 1236
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 2:51 pm

Bilo je individualnih grešaka igrača, ali izvaditi Čurjurića pa sa Arežinom i Vranješem ganjati gol je bilo ravno samoubistvu. Po meni Čurjurić je opet odigrao ekstra, jedini u veznom redu za kojeg mogu biti siguran da neće napraviti kardinalnu grešku na sredini (čemu je sklon Blagojević) i jedini igrač koji može gurnuti zadnji pas za gol šansu i time čini prevagu, ti njega izvadiš iz igre i nastojiš s dva dizelaša parirati puno mlađem i bržem veznom redu protivnika. To mi sve nema logike. Oda kao da je htio svima pokazati da igrači koje je uveo jednostavno ne mogu kako bi ih se definitivno riješio.
Degutantno je više čitati kako je Bogičević za sve kriv, još ga samo nisu okrivili što je Željo izgubio od Videotona 85te.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 2:51 pm

raspadamo se
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24757
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 2:53 pm

Hurmasica je napisao/la:
pon avg 27, 2018 2:51 pm
raspadamo se
Zar i ti sine trute :(
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 2:54 pm

Jbt, tek u ovom izvjestaju od ekipe 1921 se fino vidi koliki je debil Bogicevic. Namjerno igrati rukom u 16-ercu, pa to ni junior ne bi uradio. Lik napravi blokadu rukom k'o u kosarci. Crveni i penal da je sudija svirao. Ono izlijetanje kada smo primili gol mu manje zamjeram, htio je presjeci loptu, desava se.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 2:55 pm

Ovdje se bas vidi kako je Vranjes uporan, voljan i zainteresovan da ispravi napravljenu gresku..
phpBB [video]

I ne znam sto nema one situacije kada je Zec istrcao kontru i umjesto da povuce jos malo i suta on bespotrebno krece u sredinu i gubi loptu.. Meni je tu djelovalo da on moze komotno ono zavrsiti..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 2:56 pm

LARSSON je napisao/la:
pon avg 27, 2018 2:53 pm
Hurmasica je napisao/la:
pon avg 27, 2018 2:51 pm
raspadamo se
Zar i ti sine trute :(
:rofl1: :rofl1:

Da ne povjeruješ, života mi.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 944
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 3:05 pm

Hajmo se prisjetiti kako je Blagojevic provukao kroz noge Puzigaci.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24757
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 3:06 pm

Hurmasica je napisao/la:
pon avg 27, 2018 2:56 pm
LARSSON je napisao/la:
pon avg 27, 2018 2:53 pm
Hurmasica je napisao/la:
pon avg 27, 2018 2:51 pm
raspadamo se
Zar i ti sine trute :(
:rofl1: :rofl1:

Da ne povjeruješ, života mi.
slika
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24757
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 3:21 pm

slika
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 3:22 pm

Puno se u crnjak zavukosmo radi sinoćnje partije, a o tika taki se pisalo. Istina, očekivao sam je i ja protiv Krupe, jer ih nisam gledao i mislio sam da su lošiji nakon odlaska Vukotića, Aleksića i sličnih. Međutim, rezultati sa početka prvenstva pokazuju realnu sliku Krupe, da su jedna zaista solidna ekipa, a svi znamo da mrvice u kvaliteti, volji i želji znaju presuditi utakmicu.
Ko nije očekivao kikseve, taj i nije sav svoj. Kad ti trener dođe tri dana pred revanš drugog pretkola, koji forsira apsolutno drugačiji stil igre, onakav kakav Željo i treba da igra, mora se vremenom desiti i ovako nešto.
Meni ostaje samo žal što smo stali juče, a izgledalo je da bi na poluvrijeme mogli otići sa 3. gola prednosti. E tu smo mi izgubili utakmicu, jer smo u glavi posložili "ma ovo ćemo pregaziti".

Zanima me da li su jučer u 18.igrača bili Eldar Šehić i Dacić?
Ako nisu, bar prvi, tu vidim grešku Ode. Jer si imao samo jedno krilo na klupi, a nijednog napadača, u tom slučaju moraš imati bar dva krila koji će unijeti energiju. Jazvića nije bilo, Eldar Šehić je morao biti zamjena za Zeca, koji je bio van utakmice.
Za Dacića je već to druga priča ako nije bio u 18.igrača, jer je Arežina zauzeo njegovu poziciju na klupi. I to, nadam se, po posljednji put.

A, Vi, što i dalje pljujete Bogičevića, kako Vam nije jasno da on jednostavno ne može igrati u kontinuitetu više od 5.utakmica? Non stop to ponavljam, i ja sam iskreno očekivao da će pući još dva-tri kola ranije. Ali, nije, doktorski je odradio.
On se mora dozirati kao i juniori, jednostavno njegovo tijelo odavno ne može da podnese igranje konstantno. A kad je na terenu, pravi, sigurno je u top3 štopera u ligi. Jer ima pamet.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1140
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 3:29 pm

voltron30 je napisao/la:
pon avg 27, 2018 2:54 pm
Jbt, tek u ovom izvjestaju od ekipe 1921 se fino vidi koliki je debil Bogicevic. Namjerno igrati rukom u 16-ercu, pa to ni junior ne bi uradio. Lik napravi blokadu rukom k'o u kosarci. Crveni i penal da je sudija svirao. Ono izlijetanje kada smo primili gol mu manje zamjeram, htio je presjeci loptu, desava se.
A Kemi se ovdje pisalo sve i svasta za slicno izlijetanje, ne moze to stoper raditi jos kada je spor da se vrati.
On to cesto radi, pa protiv pitara je isto uradio na Ahmetovica pa ga i on izradio.
Skoro je neko pisao, sreca je da u ovoj ligi nema boljih napadaca da koriste greske nasih stopera zbog loseg postavljanja, brzine itd..
Bez obzira na sve Bogija se treba sto prije rijesiti i da se ovi sto ce ga mijenjati uigravaju sto prije a ne na proljece kada je kasno.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 3:32 pm

protiv njihovih mladih, poletnih igrača gdje opet veći dio mi napadamo, a oni ganjaju kontru morao je igrati rodin koji je najlakši na nogama od svih naših stopera. generalno, on treba završavati svoje. ali kad bi morao birati jednu prije bi ga stavio protiv širokog gdje ćemo mi stajati više nazad, nego protiv ovih.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 3:33 pm

Durgo je napisao/la:
pon avg 27, 2018 2:21 pm
Maknite anketu majke vam... lose mi kada je vidim :)
Anketno pitanje je loše koncipirano. Umjesto: Koji rezultat očekujete protiv Krupe?, treba da stoji - Koji rezultat prognozirate protiv Krupe?

Svi navijači očekuju pobjedu. Promjenom pitanja bi vidjeli kakvi smo prognozeri. Kada sam ja glasao, tada je 100% ljudi očekivalo pobjedu sa 2 i više golova razlike. Sinoć nakon tekme sam pogledao anketu i stajalo je da je 1 forumaš glasao za remi i 1 za poraz. Sada ima 7 remija. :rofl1: Valjda naknadna pamet.

Post za @Storm_raider (anketno pitanje)

Utakmicu smo trebali riješiti u prvom poluvremeno, dok smo igrali kao tim, pa i početkom drugog. Kasnije smo igrali izbij nabij. Niđe veze. Tek je početak sezone i 6-7 ekipa su u 3 boda. Dodao sam Zrinjskom 3 boda, jer će garant uzeti zaostalu sa Zvijezdom 09 u Mostaru, tako da i oni "imaju" 12 bodova.

Sve je dobro što se sabira. :D Idemo dalje. :zeljeznicar1:
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 3:38 pm

Ovdje ili se sere o nekoj negativi 24/7 ili su u najavama nekakvi bumovi i zajebancije koje manjina razumije, sisanja trave gluposti ... nema konkretne priče uopšte sve sami pitarluk, porazna činjenica da ja vjerujem dosta od ljudi koji pišu ovdje nisu sinoć bili.. ne samo ovdje, nego fb, instagram i ostale mreže... žalosno
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24757
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 3:40 pm

slika
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 3:45 pm

Krivo mi je što raja mijenja mišljenje u toku utakmice.
U prvom poluvremenu sam bio na istoku, pa sam par puta čuo Bogija bukvalno kako komanduje cijelom ekipom. Kako govori gdje koji igrač stoji, ko je slobodan i sl.
Pa Paviću nakon 3. uzastopna napada i bezveze ubačaja u kazneni gdje je samo Krpić bio dere se " Paviću stani malo", a onda čuješ komentare sa tribina kako on treba biti kapiten, ali se kao ne smije jer je tužio klub. A, realno, po dirigovanju na terenu jedini on nešto i radi po tom pitanju.
Pa onda ti isti nakon grešaka jebu majku i njemu i treneru i upravi, dokle će sindikalac igrati.
Igrat će sve dok i dalje ima najviše pameti od štopera. Ali, dozirano. Tri nek igra, tri neka odmara. A postepeno uigravati dugoročniji tandem Bakrač-Rodin.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 3:45 pm

teško je vala naći pozitivu iz sinošnje utakmice gledajući samo nju. bar meni. nego popraviti šta se može i nadati se da će sljedeće više ličiti na prethodne četiri pod odom.
gradi željo boli te *****
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 3:47 pm

3 boda iz sirokog i ispunjena ocekivanja.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija