Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Niko
Postovi: 68
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 11:59 am

Morzhy je napisao/la:
pon avg 27, 2018 11:55 am
Kad se sjetim Arežine kako nas je mljeo u kojoj god ekipi bio...ne znam šta smo to mi neki nivo pa su svugdje mogli "trčati za njege",a naše vedete i zvijezde to ne mogu...i još ih mi branimo što ne žele, neće njima niko govoriti da trče za nekog
U MDK je imao dva krkana koji su trčali za njega, takva postavka ekipe bila. Ko će kod nas trčati za njega? Haris, Jovan, Ivan? Nemamo mi takvih igrača, nije to do vedeta i zvijezda. Na kraju krajeva, što treba neko trčati za njega? 21 vijek je, fudbal se igra brže, svi trče, pa što ne bi i Filip? 26 godina mu je, nije valjda već umro ...
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1139
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 12:02 pm

Niko je napisao/la:
pon avg 27, 2018 11:52 am
fanaticZeljin je napisao/la:
pon avg 27, 2018 11:44 am
Niko je napisao/la:
pon avg 27, 2018 11:30 am


Kako će ga imati na klupi, kad ga nema nikako?
Na to sam i mislio da je nedopustivo uci u sezonu sa jednim napadacem
Pa nije to Odina greška. On je preuzeo ekipu kad su već oni prije njega "složili" igrački kadar.
Pa i Oda je rekao kada je dosao kako je ovo dobra ekipa, ja i sada mislim da osim napadaca nama ne treba niko. A pojacanja ko pojacanja mozes uvijek traziti.
A za voljni momenat treba strucni stab da se pobrine. Meni je fiz.sprema i umor igaca najveca misterija.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 12:03 pm

voltron30 je napisao/la:
pon avg 27, 2018 11:34 am
naci neko dokazano ime iz svijeta kondicionih trenera, proslijediti mu Vranjesovu platu ako treba. Valjda ima u okruzenje dobrih kondicionih trenera, ne mora iskljucivo iz BiH biti?!
I to je rješenje..ako već i nisu..sigurno nije problem raspitati se..imaju koga sigurno..
Prije par godina je kondicioni koji je radio u Napoliu, došao u Albaniju u Partizane..
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
fanaticZeljin
Postovi: 3087
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 12:04 pm

Nisam tu stavku naveo kao Odinu gresku. Normalno da nije do njega, al mora se traziti jos jedan napadac.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 12:12 pm

Morzhy je napisao/la:
pon avg 27, 2018 11:55 am
ChWilla je napisao/la:
pon avg 27, 2018 11:31 am
počeo je protiv estonaca i kiprana na grbavici sve zaredom, i to sa tri centralna vezna. i opet mrljavo izgledao. rano je za otpisivati, ali to toliko trkački neuvjerljivo djeluje...
Nedovoljan i nerealan uzorak,pogotovo protiv kiprana gdje su svi bili presmiješni. Ne branim ga,ali opletoše po njemu kao da je svaku starter,a lik na kapaljku dobija minute i to u kombinaciji sa Vranješom za kojeg vidimo da je ograisao i da ne zna gdje je na terenu uopšte, a koji zbog nečega izgleda mora igrati svaku bar malo. Kad se sjetim Arežine kako nas je mljeo u kojoj god ekipi bio...ne znam šta smo to mi neki nivo pa su svugdje mogli "trčati za njege",a naše vedete i zvijezde to ne mogu...i još ih mi branimo što ne žele, neće njima niko govoriti da trče za nekog
zar je dobar i kompletan igrac onaj za kojeg mora trcati pola ekipe kako bi on prikazao neku bravuru?
niti smo mi Barselona niti je on Mesi, niti to i kod njih vise prolazi.
fudbal se mijenja. igraci takvog profila su u danasnjem fudbalu dinosaurusi.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 12:17 pm

U sirokom bi poceo sa ekipom koja je igrala i proiv Zrinje.

Cupavog ne bi vise ubacivao, pogotovo kada nam treba rezultata od njega ne moze nista ocekivati.

Siroki ostao bez trenera danas. Idemo braco dole da im zadamo prvi poraz u sezoni

ODA Majstore!
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
mula
Postovi: 932
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 12:22 pm

Jučer je izašlo na vidjelo upravo ono što sam dokazivao i argumentovao i prije: "Neuigranost i nedovoljno kvalitetan igrački kadar".
Krivili smo Krčmarevića zbog loše igre, htjeli smo odmah preko noći da postanemo kao Man City, Barca ili nešto slično, a onda kad nije onako kako smo zamislili ili kako sanjamo da bude onda opletemo po treneru i u njemu tražimo najvećeg krivca za lošu igru. Problem je u skroz trećem.
Kako neko može očekivati jakog Želju koji će biti dominantan i favrit za titulu, kada nam iz prošle sezone odu najbolji igrači ne samo u klubu nego u cijeloj ligi.
Graovac, Zakarić, Vojo i Ramović su igrači koji ne samo da mogu igrati u svakom klubu u ligi nego bi bili glavni igrači u tim klubovima.
Nismo doveli odgovarajuće igrače dostojne njihovoj zamjeni (osim Krpića).
Deficitarni smo na bekovskim pozicijama, jer nemamo adekvatnu zamjenu. Dođemo u situaciju kada se Pavić i Stevanovic jednostavno umore, kada nije njihov dan, kartoni ii povrede, šta onda,,,?
Takva situacija nam je i sa vrhom napada, gdje Krpic igra konstantno svaku utakmicu, realno na čovjeku se vidi umor. Desno i lijevo krilo su nam slaba tačka od početka, jer niti jedan igrač nije pokazao nešto što bi ga ustalilo u prvih 11. Kada imamo vezni red takav kakav jest sa igračima koji su kreativci, dobri u defanzivi i sl., ali nisu igrači koji lahko vršetranziciju igre, koji tako lahko ne istrčavaju kontra napad, koji ne iznose loptu brzo na polovinu protivnika kao što je radio Ramović, onda možemo zaključiti ni da taj dio ekipe za koji smo smatrali da je najbolji- nije na svom zadatku.
Mnogi loši komentari se svode na igre Bogičevića i na to kako je on najlošija karika i kad njega ne bi bilo Željo bi proigrao itd. Svako onaj ko malo bolje poznaje igru, mogao je zakljčiti zašto je Bakrac sve vrijeme bio u drugom planu.
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 12:25 pm

Niko je napisao/la:
pon avg 27, 2018 11:59 am
Morzhy je napisao/la:
pon avg 27, 2018 11:55 am
Kad se sjetim Arežine kako nas je mljeo u kojoj god ekipi bio...ne znam šta smo to mi neki nivo pa su svugdje mogli "trčati za njege",a naše vedete i zvijezde to ne mogu...i još ih mi branimo što ne žele, neće njima niko govoriti da trče za nekog
U MDK je imao dva krkana koji su trčali za njega, takva postavka ekipe bila. Ko će kod nas trčati za njega? Haris, Jovan, Ivan? Nemamo mi takvih igrača, nije to do vedeta i zvijezda. Na kraju krajeva, što treba neko trčati za njega? 21 vijek je, fudbal se igra brže, svi trče, pa što ne bi i Filip? 26 godina mu je, nije valjda već umro ...
Ma ja,ovi naši si fini školovani majstori,takva nam i cijela liga, nije krkanska. Trči i Filip u skladu sa mogućnostima, ali on je nešto drugo i doveden je zato što ima to nešto drugo u odnosu na ostale. Ali eto,očito ljudi misle da je on bio neki brzaner pa se sad ibrete što je spor. Cijela ekipa stoji, a od njega se očekuje da za 20 minuta okrene tok utakmice pasom za napad koji se ne otvara i slobodnjacima do kojih ne može doći jer ekipa uopšte ne prilazi na tu udaljenost kako bi se probao izvući faul.
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 12:31 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
pon avg 27, 2018 12:12 pm
Morzhy je napisao/la:
pon avg 27, 2018 11:55 am
ChWilla je napisao/la:
pon avg 27, 2018 11:31 am
počeo je protiv estonaca i kiprana na grbavici sve zaredom, i to sa tri centralna vezna. i opet mrljavo izgledao. rano je za otpisivati, ali to toliko trkački neuvjerljivo djeluje...
Nedovoljan i nerealan uzorak,pogotovo protiv kiprana gdje su svi bili presmiješni. Ne branim ga,ali opletoše po njemu kao da je svaku starter,a lik na kapaljku dobija minute i to u kombinaciji sa Vranješom za kojeg vidimo da je ograisao i da ne zna gdje je na terenu uopšte, a koji zbog nečega izgleda mora igrati svaku bar malo. Kad se sjetim Arežine kako nas je mljeo u kojoj god ekipi bio...ne znam šta smo to mi neki nivo pa su svugdje mogli "trčati za njege",a naše vedete i zvijezde to ne mogu...i još ih mi branimo što ne žele, neće njima niko govoriti da trče za nekog
zar je dobar i kompletan igrac onaj za kojeg mora trcati pola ekipe kako bi on prikazao neku bravuru?
niti smo mi Barselona niti je on Mesi, niti to i kod njih vise prolazi.
fudbal se mijenja. igraci takvog profila su u danasnjem fudbalu dinosaurusi.
Upravo o tome i pričam sve vrijeme. Ne samo da neće niko za njega,nego neće niko ni za koga,zato smo skup pojedinaca i zato nismo tim i zato na ovaj način godinama ne možemo ništa vrijedno pomena napraviti. Dabogda da ovi ikad timski kafu popiju...
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 12:38 pm

mula je napisao/la:
pon avg 27, 2018 12:22 pm
Jučer je izašlo na vidjelo upravo ono što sam dokazivao i argumentovao i prije: "Neuigranost i nedovoljno kvalitetan igrački kadar".
Krivili smo Krčmarevića zbog loše igre, htjeli smo odmah preko noći da postanemo kao Man City, Barca ili nešto slično, a onda kad nije onako kako smo zamislili ili kako sanjamo da bude onda opletemo po treneru i u njemu tražimo najvećeg krivca za lošu igru. Problem je u skroz trećem.
Kako neko može očekivati jakog Želju koji će biti dominantan i favrit za titulu, kada nam iz prošle sezone odu najbolji igrači ne samo u klubu nego u cijeloj ligi.
Graovac, Zakarić, Vojo i Ramović su igrači koji ne samo da mogu igrati u svakom klubu u ligi nego bi bili glavni igrači u tim klubovima.
Nismo doveli odgovarajuće igrače dostojne njihovoj zamjeni (osim Krpića).
Deficitarni smo na bekovskim pozicijama, jer nemamo adekvatnu zamjenu. Dođemo u situaciju kada se Pavić i Stevanovic jednostavno umore, kada nije njihov dan, kartoni ii povrede, šta onda,,,?
Takva situacija nam je i sa vrhom napada, gdje Krpic igra konstantno svaku utakmicu, realno na čovjeku se vidi umor. Desno i lijevo krilo su nam slaba tačka od početka, jer niti jedan igrač nije pokazao nešto što bi ga ustalilo u prvih 11. Kada imamo vezni red takav kakav jest sa igračima koji su kreativci, dobri u defanzivi i sl., ali nisu igrači koji lahko vršetranziciju igre, koji tako lahko ne istrčavaju kontra napad, koji ne iznose loptu brzo na polovinu protivnika kao što je radio Ramović, onda možemo zaključiti ni da taj dio ekipe za koji smo smatrali da je najbolji- nije na svom zadatku.
Mnogi loši komentari se svode na igre Bogičevića i na to kako je on najlošija karika i kad njega ne bi bilo Željo bi proigrao itd. Svako onaj ko malo bolje poznaje igru, mogao je zakljčiti zašto je Bakrac sve vrijeme bio u drugom planu.

Pa da Bakrac nije igrao u par situacija krupa bi imala zicere sine..
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 12:41 pm

mirzza je napisao/la:
pon avg 27, 2018 9:30 am
barbarez je napisao/la:
pon avg 27, 2018 9:14 am
gavran je napisao/la:
pon avg 27, 2018 8:58 am
Pobijedimo jedva dvije stranice.Od sinoc 13.Ma bravo
Kako jebote. Ne treba sad pretjerivati. Kad to nakon pobijede se napise 2 stranice. Nemoj ni ti zajebavat sad.
Bitno je da o sisanju trave i vremenskoj prognozi idu stranice i stranice...
:palacgore:
 
Avatar
Niko
Postovi: 68
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 12:43 pm

Morzhy je napisao/la:
ned avg 19, 2018 11:03 pm
Treba prestati pojedinačno ocjenjivati igrača po igrača. Uvijek smo mi imali dobre igrače,kao što ih imamo i sada. Da se individualno gledalo uzeli bi zadnje 3 titule i par kupova,ali timski je bilo dovoljno za jedan kup. Nama treba tim i na dobrom smo putu da to konačno i dobijemo nakon 3 godine,tačnije od Odinog prošlog mandata. Nije se on derao na Zajmovića i Pavića što su bili malo lošiji za sebe,nego za tim. Na Šabana se npr. nije derao nikako,Hajdarevića nije uvrstio ni na klupu. Imamo dobrog dirigenta i biće ovo moćan orkestar, ali ne prije oktobra. Dotad marljivo skupljati bodove kako god i vjerovati u kojih god 11 na terenu
Morzhy je napisao/la:
pon avg 27, 2018 12:31 pm

Upravo o tome i pričam sve vrijeme. Ne samo da neće niko za njega,nego neće niko ni za koga,zato smo skup pojedinaca i zato nismo tim i zato na ovaj način godinama ne možemo ništa vrijedno pomena napraviti. Dabogda da ovi ikad timski kafu popiju...
Brzo mijenjaš mišljenja. Prvi post je poslije pobjede nad TC, a drugi nakon iksa sa Krupom.

Hoće li biti moćan orkestar, ili neće nikad timski kafu popiti?
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 12:56 pm

Niko je napisao/la:
pon avg 27, 2018 12:43 pm
Morzhy je napisao/la:
ned avg 19, 2018 11:03 pm
Treba prestati pojedinačno ocjenjivati igrača po igrača. Uvijek smo mi imali dobre igrače,kao što ih imamo i sada. Da se individualno gledalo uzeli bi zadnje 3 titule i par kupova,ali timski je bilo dovoljno za jedan kup. Nama treba tim i na dobrom smo putu da to konačno i dobijemo nakon 3 godine,tačnije od Odinog prošlog mandata. Nije se on derao na Zajmovića i Pavića što su bili malo lošiji za sebe,nego za tim. Na Šabana se npr. nije derao nikako,Hajdarevića nije uvrstio ni na klupu. Imamo dobrog dirigenta i biće ovo moćan orkestar, ali ne prije oktobra. Dotad marljivo skupljati bodove kako god i vjerovati u kojih god 11 na terenu
Morzhy je napisao/la:
pon avg 27, 2018 12:31 pm

Upravo o tome i pričam sve vrijeme. Ne samo da neće niko za njega,nego neće niko ni za koga,zato smo skup pojedinaca i zato nismo tim i zato na ovaj način godinama ne možemo ništa vrijedno pomena napraviti. Dabogda da ovi ikad timski kafu popiju...
Brzo mijenjaš mišljenja. Prvi post je poslije pobjede nad TC, a drugi nakon iksa sa Krupom.

Hoće li biti moćan orkestar, ili neće nikad timski kafu popiti?
Zbunjuju i mene ali pravo i nadam se da će to prvo prevagnuti,a ne ovo drugo. Sinoć sam odmah rekao da se nadam da je samo loš dan svima i nemam problem sa promjenom mišljenja. Neka odigraju dobro protiv Širokog i kvit smo,ponovo ide nada u moćan orkestar u oktobru
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 12:56 pm

Morzhy je napisao/la:
pon avg 27, 2018 11:28 am
za_zivot_cijeli je napisao/la:
pon avg 27, 2018 11:19 am
ako Arezina i dalje ima sta reci, onda Dacic o tome moze knjigu napisati.
Koliko je igrao Arežina? Koliko utakmica je počeo,a koliko je minuta bio u igri sa malo bržom i sigurnijom dvojicom veznjaka iza sebe? Gledam sinoć im Vranješ poklanja loptu na 30 metara od našeg gola,a raja j.ebu Arežini sve kako je spor i ne može stići ovoga.
Uđe par minuta po utakmici i tebi dovoljno da sve pročitaš,svaka čast. I ja sam za Dacića,ali ne isključuje njega Arežina,ima i on sigurno priliku da se nametne
Stvarno mi nije jasno,sto je tolika hajka na Filipa. Sto kazes hajde da je covjek igrao poluvrijeme makar u zadnjih 4-5 utakmica. Sinoc sa odnosom nasih igraca,da je Messi igrao,tjerali bi ga kao sto Arezinu tjeraju. Meni je ovo fascinantno. Trebaju se tjerati ova dvojica iz veznog reda,jer su tanki u odbrani,jer se ne krecu,dobre stvari koje imaju tu nisu bitne uopste,ali kad pricamo o istim stvarima za neke druge igrace,onda **** odbranu jer dao je gol,ili imao asistenciju.
Isto sinoc proziva Zeca da li je iz Face ili nije dosao,a da je Zaim napravio asistenciju a ostatak odigrao kao Zec,onda bi komentar bio ,ali je kakav god da je imao je asistenciju. Sinoc niko nije zasluzio pomena,osim Sulejmana.
Uredu vidio je Odovic ko moze a ko ne moze,ali je Odovic slicne stvari govorio i par meceva prije i isticao lose stvari kod igraca,pa im je opet davao sansu u puno vecoj mjeri nego sto to daje Arezini pa eto i tom Vranjesu, koji sinoc zaista je bio ispod svakog nivoa. Ali samo kazem da super ako Oda vidi problem,medjutim ne moze neko za 10 minuta stici pokazati umjece,pa to ni Messi ne moze svaki put. A neko je pravio slicne i gore stvari pa dobija 70 i vise minuta po tekmi.
Mozda se Arezina i Vranjes ne uklapaju u Odinu viziju,i to postujem ali nekako nisu vala cestito puno ni igrali,pogotovo Fico.
Odovic ima podrsku i nadam se da ce mu dovesti ta pojacanja,samo pitanje koliko je realno sad.
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 1:03 pm

Arezina je tip igraca za kojeg mora igrati cijela ekipa i cekati taj njegov potez lucidni.
To moze u Doboj Kaknju. Nije toliki majstor da se u Zelji sve vrti oko njega.

Bar do sad sto je pokazao.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 1:03 pm

Zeljo nas je sinoc plaho razocarao.. ali nije prvi niti zadnji put. Tako da, u Siroki po pobjedu! Probati iskorisiti njihovu losu situaciju u klubu, evo jutros su smjenili i trenera. Njihov pomocni ce voditi ekipu do daljneg. I dalje smo ljudi prvi, zajedno sa Sarajevom. Bit ce bitka do kraja prvenstva s njima. Mislio sam da smo bolji ali ocito smo bare-bare.

:zeljeznicar1:

P.S. Evo drugi put ove sezone, a znamo sta se desavalo i proslih godina, nasa ekipa cim udje u jedno kolo kao lideri na tabeli podbace samo tako.. :lol: :evil:
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3953
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 1:14 pm

VIDEO/ FOTO: FK Željezničar – FK Krupa 1:1

http://1921.ba/video-foto-fk-zeljeznica ... pa-11-4998
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 1:16 pm

Već se zna da su kone najbolje, ili smo tu negdje, mi ćemo se boriti za titulu i slične stvari. Ovako je i prošle god. bilo..mi i Zrinje smo se kao izdvojili, bili na 6 bodovo prednosti i to je bilo to..pa nas je Široki stigao i ostavio 6 bodova, pa kone bile šampioni svemira vol. 45, sve dok se onaj jadnik ne okliznu u BL, pa mi opet ostavljamo Siroki 6 bodova i budemo jesenji prvaci, pa se sprdamo sa minusima na kosevu..da bi na kraju i njima ugrijalo, a bgm i nama pa nam i pritisak skočio.
Ljudi samo 7 kola je prošlo, a mi se satrašmo sa kombinacijama
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 1:17 pm

Pobjediti se moralo, ali šta je tu je. Idemo dalje. Nadam se da je Odović vidio na koga više ne može računati. Očekivao sam tvrdu utakmicu, ali sam se nadao i minimalnoj pobjedi. Fino počnemo i onda... Ni sam ne znam što i kako onako loše odigrasmo. Pisao sam sinoć, tmurno sve, atmosfera, sve me podsjetilo na onu utakmicu sa Slobodom kad je Mirza ubijen. Nisam nikako zadovoljan igrom, dali smo rano gol, fino igrali prvih pola sata i definitivno se moraju promijeniti neke stvari. Prije svega na Grbavici moramo uvijek igrati tako da dokrajčimo protivnika što prije, da damo što više golova. Mi smo se zadovoljili rezultatom 1:0 i desi se neka glupost i gotovo. Pa otac vas yebo na Grbavici svi moraju da strepe, da mole Boga da prime što manje golova, a ne da nam vežu pasove i da nas bacaju na našem terenu. Znao sam da je Milanović igračina. Dosta utakmica sam ga gledao, mašina je. Sinoć nas je fino namučio. Odovićeve izmjene katastrofalne. Blagojević kakav je god mora igrati, veliki minus za onaj slobodnjak... Stručni štab nek kaže ko će pucati i tačka. Nema dalje nikakve priče između igrača i otimanja lopte! Bez Blagojevića i Ivana mi nećemo nikad imati igru i vezni red.
Nadam se, molim Boga i jedina mi je želja da vidim leđa Vranješu. Najveća ubleha koja nema nikakvu ulogu, ne radi ništa korisno na terenu, najveći bolikurac i panj, a uzima lovu. Kako on nonšalantno igra, izgubi nekoliko lopti u opasnoj zoni... Marš iz svetinje sve ti ***** čupavo. Ne znam šta u klubu čekaju, ne mogu da vjerujem da je i dalje tu. Već sinoć trebalo je nabiti nogom. Isto tako, nadam se da je ovo jedna od posljednjih utakmica Bogičevića. Definitivno više nema šta da traži, nek bude četvrta opcija, nek odigra u kupu prvo, drugo kolo do isteka ugovora i zbogom. On može igrati protiv Zvijezde 09, Goška, Tuzle i to je to. Jednu odigra dobro, drugu te zajebe do Boga oca. Ono zalijetanje je katastrofalno. Isto ko Osmanković protiv Veleža. Ja i dalje ne mogu da vjerujem, tako iskusan igrač da napravi oni glupost. Pa ono se u juniorima uči sunce ti ljubim. Još zna da je spor, penzioner i onako se zalijeće ko muha bez glave?! Nema potrebe više ga trpiti. Stalno greške, sporne situacije, autogolovi. Imaš Rodina i Bakrača, pa da su igrali ovo utakmica do sad uigrali bi se i sad bi imali ubjedljivo najjaču odbranu u ligi. A i ono što su odigrali zajedno je bilo dobro. Oda valjda si vidio... Dosta je Bogi! Bakrač sinoć bez greške.
Dovesti napadača, možda čak i veznog da imaš koga uvesti sa klupe. Vranješu dati nogu, Bogičevića izbaciti iz prvih 11, Arežine se riješiti kad se Sinan oporavi. Stopere imamo odlične, Pavić i Siniša također dobri. Samo Siniši objasniti neke stvari. Ne možeš pucati sa 60 metara **** te... Ako si jednom u sto godina pogodio prečku ne znači da ćeš svaki put.
Pavić je meni odličan do sad što je odigrao. Krpić ne može izdržati ovako. Uništit ćemo momka. Napadača pod hitno dovesti! Zec nula, ništa sinoć osim onog šuta u drugom i one asistencije. Ni jedan dribling nije uspio, nikoga nije mogao da prođe... Zajmović kakav god da je bio, dok je igrao mi smo i pravili neke šanse. A vidi se da momak hoće da radi na sebi, da sluša savjete i da popravlja stvari. Sinoć sasvim pristojno odigrao.
Da smo pobjedili Krupu ne bi mi bio problem ni poraz na Pecari. Ovako, kad nisu znali sinoć, nek se vade protiv Lištice. Što bi jednostavno kad može komplikovano. Pobjedite, ne zanima nas kako!

Kjosevski- Stevanović, Bakrač, Rodin, Pavić- Blagojević, Hajdarević- Veselinović, Čurjurić, Zajmović- Krpić.

Klupa: Fejzić, Osmanković, A. Šehić, Šabanadžović, Jazvić (ako je spreman), Zec, Dacić.

Kažem još jednom, nije toliki problem sinoćni remi ako će se uvidjeti greške koje se neće ponavljati. Kikseva će biti i ne samo naših nego i Sarajeva, Zrinjskog, Širokog. Svako svakog može pobjediti! Izvući pouke i još jače krenuti. Podrška mora biti veća. Sramota da je sinoć bilo 3 hiljade ljudi. A po fb-u i komentarima se može srati i pametovati. Na tribinu pa budi navijač!

PS
**** me svako ako sa Dacićem sinoć ne bi bili opasniji nego sa Arežinom.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 1:24 pm

amar92 je napisao/la:
pon avg 27, 2018 3:06 am
Brkoo je napisao/la:
Ako dovedemo igraca koji ce biti prevaga u vezi tek onda cemo vidjeti razliku na sredini terena,a do tada cemo slusati pricu nase dijete, borben, zuji i sl. Meni je kvalitet bitan, boli me racku vise jel neko nase dijete ili nije, ako neko ima kvalitet a uz to je i nase dijete to mu je samo dodatni plus.
Razumijem da nisi miljenik tipa igraca kakav je Hajdarevic, i to je ok. Medjutim, kakvo pojacanje u vezi? Pa uzmi od svih ostalih ekipa iz lige izaberi vezu od 5-6 igraca i garantujem ti da mi imamo bolje. Jedan Vranjes koji se ovdje pljuje bi bio nositelj igre u Zrinjskom. Kod njih igraju Pezer i Bekric u vezi, o cemu vise pricati. Sta tek reci za Ivana, Jovana, Arezinu, Anela, Harisa i Sinana? Nikakvo pojacanje u vezi nama ne treba. Imamo i viska da udijelimo glavnim konkurentima, da ih pojacamo. Samo je do trenera kako ce vezne koristiti i koje od nabrojanih.



Sent from my iPhone using Tapatalk
Od igraca koje imamo u vezi od tih sto si nabrojao kvalitet imaju Blagojevic, Curjuric i Ramovic. Vranjes i Arezina nisu igraci za ozbiljnog fudbala, a Hajdarevica i Sabanadzovica trpimo jer su nasi, koliko god nekima to bilo tesko priznati. Tamo gdje mislimo da smo jaki (vezni red, na papiru to izgleda lijepo i to nas najvise zavarava), mi smo slabi.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 31 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija