Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 10:43 pm

Ekipa sa pocetka utakmice i ova krajem prvog i tokom drugog se ne mogu porediti. Remi je nekako i najrealniji rezultat, jer imali smo i mi prilika, a oni su pogotovo pred kraj bas stisli. Uglavnom, propustena sansa da zasjednemo na vrh tabele. Neko je spominjao da bjezimo jednom Zrinjskom, ali lako se to 'istopi'. Sedam ekipa je blizu tu sa bodovima, kasnije ce se to iskristalisati. Valjda ce skontati nasi da se niko ne moze dobiti tek onako bez prolivenog znoja. Ali koliko se Vranjes klize, sta je ono...

A sto se Odovica tice, ja sam rekao, sta god da se bude desavalo, ima moju maksimalnu podrsku.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 10:44 pm

svima treba biti jasno da ni najbolji trener ne može stvarno, dubinski, suštinski nešto promijeniti za tri dana. a opet izgleda kao da je promijenio. kako - zbog voljnog momenta igrača. hoću pa neću, mogu pa ne mogu pa opet mogu. i nije njima ni najgori od ovih trenera govorio nabijajte od golmana pa šta bude. sigurno nije.

ako se stvarno naučilo nešto, i ako se stvarno stane iza ode - što ne znači samo i jedino otjeraj pet igrača i dovedi pet svojih - mi ćemo biti šampioni. a ako nije, on će opet nezasluženo biti bivši za šest-sedam kola.
Zadnja izmjena: ChWilla, dana/u ned avg 26, 2018 10:44 pm, ukupno mijenjano 1 put.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 10:44 pm

Odovicu sjeti se s kim si za dlaku uzeo titulu, sa nasom djecom!
Oni ce slusati i izgarati, s njima nema fule. Idemo lagano dalje, puna podrska Oda!
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 10:44 pm

Večeras nas je sreća pogledala ko rijetko kad i osvojili smo bod a bili smo zreli za poraza. Odi puna podrška, Čovjek izvlači maximum od ove limitirane ekipe ali nije ni on čarobnjak i pitanje je koliko će izdržati. Ako se šta drastično ne promijeni i evropa će biti upitna, S ovakvom igrom i pristupu istoj ne moramo ni putovati u široki, ljudi će nas razbucati. Sreća da ide ova pauza da se malo dozovemo. Nadam se što skorijem povratku na pravi kolosijek.! Ipak sam optimista.
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 10:44 pm

Ma kad otjeramo Bogija, mi ćemo na zelenu granu. Frajer je loš. Cim malo bolji napadac on pada, nema kuveta
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 10:45 pm

Pod hitno traziti kakvog igraca jer je neozbiljno uci sa jednim napadacem u sezonu,Arezina i Vranjes kurcevi igrac...svake godine mi se cini da gledam reprizu prosle sezone.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3077
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 10:45 pm

E bas da vidimo te Odine rezove, tesko je sad naci slobodne igrace koji su kvalitet za nas. Stojanu definitivno treba dati papire i nabiti ga nogom, on jednostavno nema volje da igra za nas grb i to je jasno. Curjuric kad je izasao tu nam je bio i kraj. I Blagoji se po.serem na celavicu, nista mu nebi falilo da je Ivanu prepustio onaj slobodnjak.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 10:46 pm

Omar500 je napisao/la:
ned avg 26, 2018 10:43 pm
Ekipa sa pocetka utakmice i ova krajem prvog i tokom drugog se ne mogu porediti. Remi je nekako i najrealniji rezultat, jer imali smo i mi prilika, a oni su pogotovo pred kraj bas stisli. Uglavnom, propustena sansa da zasjednemo na vrh tabele. Neko je spominjao da bjezimo jednom Zrinjskom, ali lako se to 'istopi'. Sedam ekipa je blizu tu sa bodovima, kasnije ce se to iskristalisati. Valjda ce skontati nasi da se niko ne moze dobiti tek onako bez prolivenog znoja. Ali koliko se Vranjes klize, sta je ono...

A sto se Odovica tice, ja sam rekao, sta god da se bude desavalo, ima moju maksimalnu podrsku.
Ima tu svega, ali je sigurno PUNO do kondicionog trenera. Zalosno smo nespremni a frajer i dalje u radnom odnosu.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 10:46 pm

Imamo dovoljno igrača, ali kažem za nešto što bi bilo respektabilno i nešto što bi trebala biti Željina igra vjerovatno ćemo morati dovesti par igrača, a neke pustiti da idu. Hajde Zeljo dovodi dok se jos mozeaa
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 10:49 pm

Kažu da su nas vile pronosale na Grbavici, pa sve vam 'ebem dvije precke, dosta finih situacija i oni dvije kontre opucali i zabili jedan gol i kazu poklonili nam bod
Volio bih samo da neko objavi statistiku pa da vidimo ko je bio bolji..
Šutevi 15 - 8 u našu korist
Posjed 56% za nas to je ono sto sam upamtio.. Govna novinarska! Fuj!
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 10:52 pm

Da se neke stvari mogu nauciti bezbolnije, super bi bilo.
Uzdigli su se, jedino ovako se ovakve psihe vracaju na zemlju.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 10:52 pm

sahmat je napisao/la:
ned avg 26, 2018 10:49 pm
Kažu da su nas vile pronosale na Grbavici, pa sve vam 'ebem dvije precke, dosta finih situacija i oni dvije kontre opucali i zabili jedan gol i kazu poklonili nam bod
Volio bih samo da neko objavi statistiku pa da vidimo ko je bio bolji..
Šutevi 15 - 8 u našu korist
Posjed 56% za nas to je ono sto sam upamtio.. Govna novinarska! Fuj!
OK, nisu nas vile pronosale. Frajer s metar promasi prazan go, Veca izvadi nemoguc zicer, cist penal im ne svira. Necemo mi sutra igrati bolje ako kazemo sa smo danas bili Barca ali eto, desio se neki peh i ljudi nam nezasluzeno dali go iz nicega.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
SanMan
Postovi: 1211
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 10:53 pm

Da mi je dočekati da neko objasni igračima da titulu osvaja onaj ko ima najviše bodova na kraju lige.
Jeb.lo ih zalaganje protiv "velikih" klubova a lako ćemo protiv "malih".
Matematika zna samo da su 3 (tri) boda isto vrijedna i protiv Krupe na Grbavici i protiv Širokog kod njih.E sad se lomite u Širokom
Titule gubimo od Viteza, Mladosti, Krupe....
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 10:53 pm

sahmat je napisao/la:
ned avg 26, 2018 10:49 pm
Kažu da su nas vile pronosale na Grbavici, pa sve vam 'ebem dvije precke, dosta finih situacija i oni dvije kontre opucali i zabili jedan gol i kazu poklonili nam bod
Volio bih samo da neko objavi statistiku pa da vidimo ko je bio bolji..
Šutevi 15 - 8 u našu korist
Posjed 56% za nas to je ono sto sam upamtio.. Govna novinarska! Fuj!
Realno, mogao je hladno dosuditi penal za njih i tu bi na nam bio kraj. Jbg teško je priznati al jesmo imali sreće. Loši smo i previše i moramo stvari popravljati iz utakmice u utakmicu ako treba, jednostavno biće potrebno jako puno strpljenja.
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1260
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 10:53 pm

Za zalaganjem i igrom kakvu pruzaju Arezina i Vranjes mi nikad nećemo stisnuti protivnika Ma ko on bio.... Jednostavno neće, ne mogu, ne znaju, a trpi rezultat i ekipa onda nema samopouzdanja. Prema tome njih dvojicu Oda ne smije stavljati u igru kad utakmica nije rješena, ako misli da dočeka kraj sezone na klupi voljenog kluba. I valjao bi nam kakav napadač jer i Sulji treba konkurencija...
Država Željo
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 10:54 pm

Zar stvarno neko misli da ce Odovic nekoga otjerati ili nesto radikalno uraditi? Nema Oda muda, jednostavno receno. Nedopustivo je da pored Rodina forsiras mrtvog Bogicevica, nedopustivo je da je Sinisa zacementiran u prvih 11, karina prosjecna, dva auta veceras izvodi i pogadja direktno u glavu igrace krupe, i tako gubimo na nasem autu dvije lopte, garantujem da je Aldin Sehic duplo bolji igrac od njega. Nedopustivo je da uradis tako dvije glupe i debile izmjene koje ni dijete od 7 godina ne bi napravilo i da ti onda u vezi igraju Vranjes- Arezina-Hajdarevic :doktor: Znaci kad gledam ove igrace ne mogu da vjerujem da neko ko ima trenersku diplomu moze ovo uraditi. I neko napisa vidio je da ne mogu ovako igrati. Pa ja sam mjesecima unazad vidio da je Vranjes rekreativac a trener koji ima diplomu to ne vidi, potrebne mu utakmice da bi to tek tad shvatio :zid: Ljudi nas raznijeli nakon ovih izmjena. Pa zar je potrebna trenerska licenca da znas da Vranjes i Arezina apsolutno nikad ne mogu igrati zajedno u prvih 11, ma ne mogu ni jedan a ni drugi prismrditi prvoj postavi a ne da igraju zajedno.

Zar su ljudi u klubu do te mjere glupi da nas vec 2 sezone jebe kondicioni trener i da niko to ne vidi? ***** ti majku Nedime i tvoje pripreme.
Sad ce 8 kolo a mi imamo jednog napadaca. Ljudi dragi jednog jedinog napadaca. Ljudi ne vide da nam fali i kvalitetan veznjak za prvih 11, jer Hajdarevic smeta samo, trpis ga jer je nas a on jednu odigra dobro, pa jednu lose, pa jednu dobro pa dvije lose, pa onda dvije dobro pa jednu lose itd. Sto se tice igraca treba jak centralni veznjak, napadac i zamjena za Pavica i raskinuti sa Vranjesom. Treba i dobar kondicioni. Neko ko ce unaprijediti kondiciju nasih igraca, da mogu u istom ritmu trcati citavu utakmicu, nesto sto je Zrinjski demonstrirao i pored poraza na Grbavici.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 10:54 pm

fcz je napisao/la:
ned avg 26, 2018 10:46 pm
Omar500 je napisao/la:
ned avg 26, 2018 10:43 pm
Ekipa sa pocetka utakmice i ova krajem prvog i tokom drugog se ne mogu porediti. Remi je nekako i najrealniji rezultat, jer imali smo i mi prilika, a oni su pogotovo pred kraj bas stisli. Uglavnom, propustena sansa da zasjednemo na vrh tabele. Neko je spominjao da bjezimo jednom Zrinjskom, ali lako se to 'istopi'. Sedam ekipa je blizu tu sa bodovima, kasnije ce se to iskristalisati. Valjda ce skontati nasi da se niko ne moze dobiti tek onako bez prolivenog znoja. Ali koliko se Vranjes klize, sta je ono...

A sto se Odovica tice, ja sam rekao, sta god da se bude desavalo, ima moju maksimalnu podrsku.
Ima tu svega, ali je sigurno PUNO do kondicionog trenera. Zalosno smo nespremni a frajer i dalje u radnom odnosu.
pisao sam već ali moram opet, mislim da niko ko nije od struke ne može to reći u situaciji gdje nama sportski direktor traje polusezonu, a šef stručnog štaba pet zvaničnih utakmica. jednostavno ne može se izolovati taj faktor i taj rad. da sve ostalo funkcioniše tip top bar dvije-tri godine, to bi bio pravilan zaključak. a ovako ne znamo. možda i jeste, ali ne znamo, mogao bi znati samo pravi stručnjak da snimi sve kako se radi. kad je voljni momenat igrača itekako upitan na većem dijelu samih utakmica - možeš misliti kako je upitan na kondicionom treningu. koji, jel, po definiciji ne može biti ugodna stvar.
gradi željo boli te *****
 
alombardo
Postovi: 985
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 10:56 pm

Opet u krajnost idete
 
Nikolaj
Postovi: 184
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 10:56 pm

Realno previše rotacija došlo je na naplatu, ne možeš brate svaku utakmicu tri-četiri igrača mijenjati. Bogičević, ja ne znam šta više da napišem za tog mazluma, pošto će opet biti rotacija za Široki nadam se da poslije pauze starta Bakrač-Rodin tandem, a ovaj klošar da igra u kupu prvo kolo i ako neko od dvojca bude suspendovan. U Širokom opet rotacija vjerovatno Hajdarević-Šabanadžović, Veselinović-Zajmović, a umjesto Zeca počeće Zajmović na desnoj. Svi su odmorili osim Krpića, dati momku dodatne dane poslije Širokog, pa onda odmorni oploditi Radnik
Zadnja izmjena: Nikolaj, dana/u ned avg 26, 2018 10:58 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 26, 2018 10:56 pm

sve mi je jasno bilo, kud ova utakmica ide, nakon što smo stali nakon prvog gola, a opasno smo krenuli.
fudbal je zajeban. sve se kazni. i na kraju još imaš sreće koju nisi zaslužio.
Oda majstore, nadam se da si stavio veliki X na arežinu i vranješa, za radnik iz hadžića oni ne bi igrali.
znalo se da će biti ovakvih rezultata, idemo dalje. ekipa se traži, biće ovo dobro.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Google [Bot] i 160 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija