Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Valter
Postovi: 1303
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 24, 2018 7:21 pm

storm_raider je napisao/la:
pet avg 24, 2018 4:50 pm
Izbismo sami sebi ovu cifru koju smo skupili za reflektor do sada.. strasno.
Kako misliš strašno. Pa ti nedavno reče da se ne smiju kritikovati tamo oni sa juga.

Ok mi ovdje ne smije ništa loše napisati o jugu. Ali uprava napokon treba izaći sa saopštenjem o ponašanju navijača koji svjesno nanose štetu klubu, treba se ograditi od takvog načina navijanja i da nam takvi navijači nisu potrebni (navijački kodeks). Grla, dlanovi, šalovi, zastave ... su sasvim dovoljni da se pomogne klubu. A upotreba pirotehnike, kome, čemu osim reketiranju kluba. Nemate pojma koliko mi je krivo što ovakvi pojedinci meni i mnogima koje znam a koji su dovoljno solventni ubijaju želju da finansijski poguramo akcije slične farbanju reflektora. Neko će reći da to nema veze jedno sa drugim, naravno da ima tako da šteta koju prouzroče indirektno bude još veća. Nisu oni uopšte glupi da ne znaju šta rade. Kakvi ba navijači.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 24, 2018 7:21 pm

Klub trenuno drzi jezik za zbuima, da li zbog elektronski brojaca (jezeva) koje osigurava savez kao i krova istoka za koji se savez dobro pita jer lova dolazi preko njih.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Rashid
Postovi: 188
Pridružen/a: uto apr 18, 2017 9:08 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 24, 2018 7:22 pm

I sta bi sa Jazvicem?
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 24, 2018 7:23 pm

Morzhy je napisao/la:
pet avg 24, 2018 7:08 pm
Masinovodja je napisao/la:
pet avg 24, 2018 6:49 pm
Morzhy je napisao/la:
pet avg 24, 2018 6:41 pm
Siromašan smo klub,stvarno ne znam kako to navijači ne mogu svariti. Kakva ba furka kojom izbiješ svom siromašnom klubu 8000 KM sa računa,sa tendencijom izbijanja još ko zna koliko desetina hiljada KM sa računa svog,da ponovim, siromašnog kluba? Stvarno ne razumijem rezon Bgm. Sa bakljama je trebalo završiti prošle sezone na otvorenju Istoka,sve ovo poslije je brukanje u odnosu na tu bakljadu...a skuplje. I vas što to snimate...da ne citiram sad Mamića
Ja fkt ne mogu skontati kome je ono vise zanimljivo.Sljedecu bakljadu citav stadion izvizdat jug,pa valjda skontaju.....
Prije će odustati poslije aplauza,nego poslije zvižduka...ultra furka valjda,samo nek' je kontra. Ali toliko nemati osjećaj pripadnosti nečemu je stvarno za ne povjerovati. Što je čudnije na gostovanjima super,navijaju,bodre,ne gase se,super ekipica bude uvijek,milina ih gledati i slušati...ali čim ugledaju Grbavicu daj da se šta zapali,baš ne kontam
Bezveze ti je prica. Ima jug mana, svi smo svjesni, al nema smisla pretjerivati. Budi malo realniji i pametniji pa skontaj da bi oni nasli nacina da izvuku pare od nas zbog prozivanja i slicnog.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 24, 2018 7:25 pm

19tm87 je napisao/la:
pet avg 24, 2018 7:19 pm
Nemoj bogat kod dva gola prednosti da odmaraju nista...mislim daj da pobjedimo kako god ali valjda od prosle sezone mi osta strah...Jesmo li mi poveli 2-0 ja znam da cu ko na iglama docekati kraj utakmice
Ma ja vjerujem cvrsto da su se neke stvari promijenile. Prije mi ne bi palo na pamet da ocekujem neko vodstvo od 2:0, a sad vjerujem da do 60.minute mozemo rijesiti tekmu. Mozda se varam pa bude patnja, ali eto. I ne treba na 2:0 stati, nego samo uvesti 2-3 svjeza igraca koja bi nastavila do kraja u visokom tempu.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 24, 2018 7:28 pm

Rashid je napisao/la:
pet avg 24, 2018 7:22 pm
I sta bi sa Jazvicem?
Pisao je neko. Odmara samo ovo kolo
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Southboy
Postovi: 390
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:55 pm
Lokacija: dolina čupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 24, 2018 7:29 pm

Jel neko skontao koliko smo mi ukupno kaznjeni?
Nije valjda 7+1.5+11 milja? :o
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 24, 2018 7:30 pm

I neka nam utakmica pitaa protiv Zvijede bude za pamet da udjemo jos jace i pametnije.
Citirajte me u nedjelju ujutro :D
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 24, 2018 7:33 pm

Ove kazne vratiti savezu na prvoj utakmici repke na Grbavici. Stoku iz Hercegovine kažnjavaju sa hiljadu dvije i opraštaju a nama ko fol prijete. Savez napolje.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 24, 2018 7:37 pm

damirfile je napisao/la:
pet avg 24, 2018 7:33 pm
Ove kazne vratiti savezu na prvoj utakmici repke na Grbavici. Stoku iz Hercegovine kažnjavaju sa hiljadu dvije i opraštaju a nama ko fol prijete. Savez napolje.
Svaku tekmu zastava herceg bosne, kazne ne dobijaju. Jedino ih kazni prosle sezone nasa murija zbog te kazne na bradini, fino su ih isprebijali. Bakljada za praljka nez koliko za to dobise, vjerovatno milju koju.. fuj fuj
Forza 1921!

Oda majstore!
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 24, 2018 7:40 pm

mamba21 je napisao/la:
pet avg 24, 2018 7:37 pm
damirfile je napisao/la:
pet avg 24, 2018 7:33 pm
Ove kazne vratiti savezu na prvoj utakmici repke na Grbavici. Stoku iz Hercegovine kažnjavaju sa hiljadu dvije i opraštaju a nama ko fol prijete. Savez napolje.
Svaku tekmu zastava herceg bosne, kazne ne dobijaju. Jedino ih kazni prosle sezone nasa murija zbog te kazne na bradini, fino su ih isprebijali. Bakljada za praljka nez koliko za to dobise, vjerovatno milju koju.. fuj fuj
Sad i mi imamo savez u šaci, igrace na Grbavici i sve ćemo im ovo odbiti sa kamatama 3x. Sa stokom se mora spustiti na njihov nivo.
 
Avatar
Valter
Postovi: 1303
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 24, 2018 7:46 pm

damirfile je napisao/la:
pet avg 24, 2018 7:40 pm
mamba21 je napisao/la:
pet avg 24, 2018 7:37 pm
damirfile je napisao/la:
pet avg 24, 2018 7:33 pm
Ove kazne vratiti savezu na prvoj utakmici repke na Grbavici. Stoku iz Hercegovine kažnjavaju sa hiljadu dvije i opraštaju a nama ko fol prijete. Savez napolje.
Svaku tekmu zastava herceg bosne, kazne ne dobijaju. Jedino ih kazni prosle sezone nasa murija zbog te kazne na bradini, fino su ih isprebijali. Bakljada za praljka nez koliko za to dobise, vjerovatno milju koju.. fuj fuj
Sad i mi imamo savez u šaci, igrace na Grbavici i sve ćemo im ovo odbiti sa kamatama 3x. Sa stokom se mora spustiti na njihov nivo.
Odlično promišljanje. Osim saveza i Grbavica će dobiti suspenziju od UEFE. Plus svi projekti saveza na unapređenju Grbavice biće suspendovani.

A šta misliš da se za promjenu vi u kopu dogovorite da više ne upotrebljavate pirotehniku, naravno ako vam Željo išta znači
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
The Desert Fox
Postovi: 187
Pridružen/a: pet feb 26, 2016 2:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 24, 2018 7:48 pm

Izvršni odbor N/FSBiH određuje novčane naknade koje će isplaćivati svaki premijerligaš zbog zarađenih javnih opomena svojih fudbalera, a ove sezone je došlo do promjene u “cijenama”.

Tako su od ove sezone kazne nešto više u odnosu na prethodne. Naime, žuti karton u elitnom rangu bh. fudbala klubove košta 250 KM, dok je za crveni karton potrebno izdvojiti duplo više novca – 500 KM.

Prethodne sezone su kazne bile dosta blaže, a za crveni karton, klubovi su plaćali 200 KM.

Inače, novčane kazne se uplaćuju u fonda za unapređenje omladinskog fudbala u BiH, a rok za plaćanje je 15 dana.
Željezničar über alles !

Deutsche Afrikakorps !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 24, 2018 7:49 pm

mamu vam *****
Željezničar ante portas !
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 24, 2018 7:52 pm

Valter je napisao/la:
pet avg 24, 2018 7:21 pm
storm_raider je napisao/la:
pet avg 24, 2018 4:50 pm
Izbismo sami sebi ovu cifru koju smo skupili za reflektor do sada.. strasno.
Kako misliš strašno. Pa ti nedavno reče da se ne smiju kritikovati tamo oni sa juga.

Ok mi ovdje ne smije ništa loše napisati o jugu. Ali uprava napokon treba izaći sa saopštenjem o ponašanju navijača koji svjesno nanose štetu klubu, treba se ograditi od takvog načina navijanja i da nam takvi navijači nisu potrebni (navijački kodeks). Grla, dlanovi, šalovi, zastave ... su sasvim dovoljni da se pomogne klubu. A upotreba pirotehnike, kome, čemu osim reketiranju kluba. Nemate pojma koliko mi je krivo što ovakvi pojedinci meni i mnogima koje znam a koji su dovoljno solventni ubijaju želju da finansijski poguramo akcije slične farbanju reflektora. Neko će reći da to nema veze jedno sa drugim, naravno da ima tako da šteta koju prouzroče indirektno bude još veća. Nisu oni uopšte glupi da ne znaju šta rade. Kakvi ba navijači.
Klasično reketiranje Kluba. Ja sam za pirotehniku, ako će je plaćati oni koji je zapale. Samo DUŠMANI i LJUDI koji MRZE Želju istom svjesno nanose materijalnu i svaku drugu štetu. Ko drugačije misli i kaže - glup je.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1846
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 24, 2018 7:54 pm

Stadion je pod videonadzorom.Ne mora klub cak nista ni izaci javno...Samo snimke proslijediti policiji da se pisu kazne za pirotehniku,ako vec nemaju namjeru pojacati preglede ilim upozoriti na iste.Ovo je nevjerovatno kakve kazne placamo,a jos su mi smjesniji ovi likovi koji bi se "boli" s rogatim... :roll:
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 24, 2018 8:00 pm

Palilo se i palice se :D
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 24, 2018 8:04 pm

O cemu mi pricamo kad sami ti navijaci sto to organizuju nemaju svijest o tome da klub ispasta.

Nece polcija i ovi redari, zastitarska agencija koje klub angazuje i dobra placa nista da urade, vidite da se opet unose arsenali pirotehnike.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Bergeron
Postovi: 255
Pridružen/a: čet apr 13, 2017 12:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 24, 2018 8:09 pm

Evo jedan konstruktivan prijedlog za upravu....

Neka pozovu par ovih momaka sa juga (vodju i par ovih uz njega sto vode navijanje i tu su u organizaciji) i par momaka sa izdvojenog sjevera za koje se zna da redovno idu na gostovanja. S obzirom da se svake godine plati Savezu minimalno 50-ak hiljada za kojekakve kazne, neka se izdvoji u poseban racun priblizno toliki iznos kojima ce se obezbjediti gostovanja. Sa tim iznosom i vec postojecim ugovorom sa Centrotransom, realno se moze platiti minimum 4 busa za svako gostovanje, sto je 200tinjak navijaca na svakom gostovanju... Naravno da uslovi budu da se ne prave nikakve bakljade, dodatne kazne i prozivke saveza. Za prvi prekrsaj postaviti jasno pravila da ce se to prekinuti i da ce se snimci sa stadiona proslijedjivati policiji, te biti strozije kontrole na ulazima. I naravno, ako se pojedinci isticu, neka ih sami navijaci izbace i opomenu. Mislim da bi i manijaci pristali na ovo, jer imati svako gostovanje besplatno je sasvim dovoljan razlog za smiriti se kod kuce i postovati red.

Ako se vec novac mora davati, makar neka se iskoristi na dobar nacin :D
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 24, 2018 8:13 pm

avlami97 je napisao/la:
pet avg 24, 2018 7:52 pm
Valter je napisao/la:
pet avg 24, 2018 7:21 pm
storm_raider je napisao/la:
pet avg 24, 2018 4:50 pm
Izbismo sami sebi ovu cifru koju smo skupili za reflektor do sada.. strasno.
Kako misliš strašno. Pa ti nedavno reče da se ne smiju kritikovati tamo oni sa juga.

Ok mi ovdje ne smije ništa loše napisati o jugu. Ali uprava napokon treba izaći sa saopštenjem o ponašanju navijača koji svjesno nanose štetu klubu, treba se ograditi od takvog načina navijanja i da nam takvi navijači nisu potrebni (navijački kodeks). Grla, dlanovi, šalovi, zastave ... su sasvim dovoljni da se pomogne klubu. A upotreba pirotehnike, kome, čemu osim reketiranju kluba. Nemate pojma koliko mi je krivo što ovakvi pojedinci meni i mnogima koje znam a koji su dovoljno solventni ubijaju želju da finansijski poguramo akcije slične farbanju reflektora. Neko će reći da to nema veze jedno sa drugim, naravno da ima tako da šteta koju prouzroče indirektno bude još veća. Nisu oni uopšte glupi da ne znaju šta rade. Kakvi ba navijači.
Klasično reketiranje Kluba. Ja sam za pirotehniku, ako će je plaćati oni koji je zapale. Samo DUŠMANI i LJUDI koji MRZE Želju istom svjesno nanose materijalnu i svaku drugu štetu. Ko drugačije misli i kaže - glup je.
A opet da nije tih "dusmana" ko bi bodrio Želju po selima? Svi imaju i dobre i lose strane da se razumijemo,al ja opet mislim da je ova kazna veca zbog prozivanja saveza protiv Zrinje.
Forza 1921!

Oda majstore!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 75 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija