Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 9:01 pm

Da posebno pohvalim Bakraca i Rodina. Oni moraju biti buducnost i dio kluba sljedece 3 godine. Na njima graniti defanzivu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 9:02 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
ned avg 19, 2018 8:12 pm
Zaim odigrao super, sta kazes barbarez?
Sta da kazem brate. Po cemu super . Zbog asistencije. Svaka cast. Sta se pisalo na poluvremenu,nisam ba ja bitan uopste,ali mi cim pobijedimo skroz druga prica bude. Daleko je ovo od super bilo,jer je vrlo teska utakmica bila, dosta nervozna. Mene je prenos nesto zezao,ali citao sam komentare o Zaimu,pa eto mozes pitati i ostale isto pitanje.
Mene generalno najvise kod nase raje nervira,sto ispada neka borba za i protiv Zaima. Niko nije protiv njega,on je Zeljin igrac. Ali ako je argument da mu se zaboravi sve nakon jednog dobrog poteza ili dobrog poluvremena,onda on nikad nece ispraviti stvari zbog kojih Odovic izgubi jadan glas .
Bravo momci cestitke,zaista vrlo vazna 3 boda. Branili su se opasno.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 9:04 pm

Jel Zec povriijedjen, pa ni danas nije ulazio?
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 9:05 pm

Dosao i Vranjes na svoje, hajde neka je i on procepio, da mu ovo bude stimulans za nastavak sezone.

Itekako on moze bolje i mora sto je sam Oda rekao.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 9:06 pm

barbarez je napisao/la:
ned avg 19, 2018 9:02 pm
plavi kanarinac je napisao/la:
ned avg 19, 2018 8:12 pm
Zaim odigrao super, sta kazes barbarez?
Sta da kazem brate. Po cemu super . Zbog asistencije. Svaka cast. Sta se pisalo na poluvremenu,nisam ba ja bitan uopste,ali mi cim pobijedimo skroz druga prica bude. Daleko je ovo od super bilo,jer je vrlo teska utakmica bila, dosta nervozna. Mene je prenos nesto zezao,ali citao sam komentare o Zaimu,pa eto mozes pitati i ostale isto pitanje.
Mene generalno najvise kod nase raje nervira,sto ispada neka borba za i protiv Zaima. Niko nije protiv njega,on je Zeljin igrac. Ali ako je argument da mu se zaboravi sve nakon jednog dobrog poteza ili dobrog poluvremena,onda on nikad nece ispraviti stvari zbog kojih Odovic izgubi jadan glas .
Bravo momci cestitke,zaista vrlo vazna 3 boda. Branili su se opasno.
Kad bi primjer plavi kanarinac trenirao Zaimovica , ovaj bi igrao federalku, kad bi Barbarez trenirao vjerovatno bi se Zaim prodao u jacu ligu. Plavi kanarinac tebe za primjer uzimam, jer "prozivas" Barbareza, a covjek sve realno pise za dobrobit Zaima i Želje. Odu pitaj , nece se odgovor puno razlikovati od Barbarezovog. Ja Zaimu zelim da nadodje, da Željo ako Bog da zaradi na njemu. Pozdrav. Cestitke za tri boda. Idemo dalje.
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 9:07 pm

plavi kanarinac je napisao/la:Zaim demantovao sve, insistirammmm !!!
Kurcu valjo nije danas. Neozbiljan, neodgovoran, smotan. Pa ni one kontrole lopte nema vise. Slabo danas, bas slabo.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 9:08 pm

3 1 pitari izgleda. Evo me na Breci pa cujem vriste
 
Paranoja
Postovi: 203
Pridružen/a: čet nov 30, 2017 9:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 9:08 pm

Šaban ponajbolji, Krpić i Čurjurić vidno umorni ali opet su odlučili meč. Pavić danas razočarao, nadam se da će se dozvati do iduće utakmice.
Također, u drugom poluvremenu nakon što smo dali go, imali smo period igre gdje Veca nabije loptu (uglavnom loše) i onda oni nas napadnu i sve tako u krug. Ne razumijem zašto ne doda Veca loptu nekome od stopera i čekamo da izađu na nas jer gube, i onda sa par pasova pravimo viška i po podu fino iznosimo loptu kao što se desilo kod drugog gola. Mi nabijemo, i onda čekamo da se odbranimo i 20 minuta je bilo uzastopno takve igre... Bakrač i Rodin odlični, bez izgubljenog duela.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 9:09 pm

Juniori sarajeva izgubili od zvijezde to je dobro, šteta što nismo izdržali u derbiju. Pioniri su im remizirali, tako da imaju 4 boda više od nas ali mi imamo utakmicu manje. Kadeti su im dobili i primakli se na dva boda ali imaju utakmicu više.

Evo vode 3-1, a ja tipovah 2-1, sisajte ga
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 9:09 pm

Ipak 3-1. Baka do nove godine ostaje najkasnije. Ovo je pocetak kraja politicke kuje od nogometnog kluba.. :) Drago mi je!
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1824
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 9:10 pm

Kao prvo rekao bi da je onaj stari teren sa grbavice Wembley za ono na Tušnju,kad vidiš sa tv-a u sjajnoj kvaliteti naše televizije kako je ono neravno i grbavo jasno ti je sve.
Super važna pobjeda iako igra nije bila na nekoj razini ali dobro vrijeme je bilo teško a i ne treba očekivati da svaku utakmicu dominiramo nekom lijepom igrom,kako god ja prezadovoljan.
I daj malo ohladite od Zaima,frajer izgubi loptu što je sasvim normalno,ovdje ga se već otpisuje a kad da gol ili asistira onda se opet prave sastavi oko njega,dajte malo budite realni i podržite igrače i kad ne ide.
Ne znam ko je odgovaran za pojačanja ove sezone ali svaka mu čast,sjajan posao obavljen u tom smislu. Pa nama i odbranu i vezni red i napad drže pojačanja.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 9:10 pm

LARSSON je napisao/la:
ned avg 19, 2018 9:09 pm
Juniori sarajeva izgubili od zvijezde to je dobro, šteta što nismo izdržali u derbiju. Pioniri su im remizirali, tako da imaju 4 boda više od nas ali mi imamo utakmicu manje. Kadeti su im dobili i primakli se na dva boda ali imaju utakmicu više.

Evo vode 3-1, a ja tipovah 2-1, sisajte ga
Ma tesko oni mogu u kadetskoj selekcija nesto. Mi fakat imamo dobru ekipu tu na celu sa Gasalom. I u juniorima bi se usudio reci da smo bolji! Pionirima je ono bio los dan samo :D
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 9:11 pm

Ali Rodin i Bakrac... :karanje: :pljesak: :palacgore:
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 9:13 pm

Znači Hajdarević protiv Krupe počinje, Šaban propušta zbog tri žuta. Koji otac, 3 meča 3 žuta :D
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 9:13 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
ned avg 19, 2018 8:58 pm
Elegant je napisao/la:
ned avg 19, 2018 8:55 pm
@CURVA sta kazes pusa nam je danas ?

:kafa:
Pa lik koji kaze za smrt Odine majke sta fali u fazonu ima godina, nazivjela se je totalno nebitan
Covjek uopste nije tako napisao, ni mislio i mani se te price.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 9:14 pm

U najavi Kockar drzi predavanja o sudijama i suđenju.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 9:14 pm

fcz je napisao/la:
ned avg 19, 2018 9:11 pm
Ali Rodin i Bakrac... :karanje: :pljesak: :palacgore:
slika
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 9:18 pm

Suplja je prica bila da Rodin i Bakrac ne mogu zajedno, oni su nasa buducnost i treba ih uigravati, uz Kemu na klupi i eventualno pratiti Velica ili Zilica.
Hajdar moze protiv Krupe hladno odigrati, mada mi je zao Sabana jer je danas bio brilijantan,
Pavic malo pada iz razloga sto nema pomoci u odbrani od Zaima koji se danas vracao ali ocito nikad nije igrao odbranu pa niti zna linije niti ista (ali Oda mu je uspio izbiti sebicnost).
Oda lijepo dozira i Stojana ail mi nije jasno zasto Jazvic ispred Zeca?!
Veseli doktor igrice kao i Stojan, mali Daca odlicno kako je usao, a Vedran nesiguran, mozda i najslabija karika danas.
Ono sto nedostaje igri jeste presing koji ne igramo, da smo im izasli visoko rijesili bi ovu utakmicu prije, ali to kada se Sinan vrati uz Asima, Krpu i Veselog.
Oda majstore samo nastavi, danas smo igrali lopte na ovom teskom terenu i protiv mesarske ekipe.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 9:21 pm

Ubise kone mađare.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 19, 2018 9:21 pm

Nabusise ih pitari, Zrinjski bas los.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 171 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija