Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2018/19

ned maj 20, 2018 9:51 pm

Omar500 je napisao/la:
ned maj 20, 2018 8:58 pm
Cosic zabio gol za preokret :kafa:
Ćosić prije nego Beširoević, a i ugovor ističe ..tako da :kafa: :cigara:
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2018/19

ned maj 20, 2018 9:52 pm

I Beširoeviću ističe
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2018/19

ned maj 20, 2018 9:59 pm

LARS1921 je napisao/la:
ned maj 20, 2018 9:52 pm
I Beširoeviću ističe
Opet da bi došao sad na ljeto, mora se nešto platiti..mada vjerovatno bi morali i za Ćosića neku naknadu za treniranje ili šta već...ali opet za mene Ćosić>Bešir

Ali kako bi nam valjalo kad bi Olimpik uskočio u PL..ali teško
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2018/19

ned maj 20, 2018 10:02 pm

Simply Blue je napisao/la:
ned maj 20, 2018 9:59 pm
LARS1921 je napisao/la:
ned maj 20, 2018 9:52 pm
I Beširoeviću ističe
Opet da bi došao sad na ljeto, mora se nešto platiti..mada vjerovatno bi morali i za Ćosića neku naknadu za treniranje ili šta već...ali opet za mene Ćosić>Bešir

Ali kako bi nam valjalo kad bi Olimpik uskočio u PL..ali teško
Ja samo kažem da i Beširoeviću ističe

Hipotetički, svim igračima ističe ugovor, samo je pitanje kad :kafa:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2018/19

ned maj 20, 2018 10:03 pm

Kakve li cemo mi stopere dovesti, em ih treba 2-3 em smanjen broj stranaca pa valja nac naseg nekog stopera.
Jedva cekam :D
 
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2018/19

ned maj 20, 2018 10:38 pm

Ma nema tu sta, mislim da je forumski puk za Sanicanina ili Jovicica. Mladi, nisu stranci i relativno su realni za dovesti. Vidjeti sta sa Cubarom i Dzindom, prvi je fino igrao u Bosni, ali ovo je ipak nivo vise, drugi je ogroman potencijal, volio bih da imaju neku minutazu.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2018/19

ned maj 20, 2018 11:26 pm

Sigurno Sanicanin i Jovicic, mada ne znam koliko je realan Sanicanin, nisam bas upratio situaciju u klubu kakva je, da li igra ili ne.
Ali evo sad cu :D
Bio je pola na klupi pola u igri. Na TM ne pise do kad ima ugovor, sumnjam da ce ga Vosa lako pustiti ako ima ugovor.

Jovicic ugovor do kraja sljedece sezone, ali cim oni njeg salju na posudbu vjerovatno i nemaju planova da igra u Belupu. Idealan razvoj situacije bi bio kao sa Zakaricem, ali moze i posudba.

@Lars, nek si stavio da malo pregledamo i analiziramo :D
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2018/19

ned maj 20, 2018 11:46 pm

Rodin bi mogao biti fin igrac, malo je kriticno sto je stranac. Mada cim Zrinjski hoce njega onda nema dalje dileme, treba dovest momka :D
Salu na stranu, pokusati, ali onako logicki gledano prije ce u Zrinju nego li nama.

Kenan Horic na posudbu jedino finansijski izvodivo. :D

Satara igrac u rangu Sanicanina. :D
Rado bi ga volio vidjeti kod nas, ali ne pise do kad ima ugovor a redovno igrac u klubu.

Devedzica ne smijemo propustiti, al bas ne smijemo. Sigurno nije skup igrac, a moze biti novi Memisevic, Serbecic,..

Metalsi mi malo seljakasto igra, da li je to zbog taktike Colo Mulalica ili inace, al eto za ne daj Boze, mada bolje je nekog naseg iz OP gurnut jer ovaj nije sigurno za prvu postavu.

@Omar, meni je zao Dzinde jer povreda nije mala i ko zna kako ce se odraziti na daljnju karijeru. Nesto nisam optimistican po tom pitanju. Opet kazem steta zbog povrede, vidjet cemo kako ce biti.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2018/19

ned maj 20, 2018 11:57 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ned maj 20, 2018 11:26 pm
Sigurno Sanicanin i Jovicic, mada ne znam koliko je realan Sanicanin, nisam bas upratio situaciju u klubu kakva je, da li igra ili ne.
Ali evo sad cu :D
Bio je pola na klupi pola u igri. Na TM ne pise do kad ima ugovor, sumnjam da ce ga Vosa lako pustiti ako ima ugovor.

Jovicic ugovor do kraja sljedece sezone, ali cim oni njeg salju na posudbu vjerovatno i nemaju planova da igra u Belupu. Idealan razvoj situacije bi bio kao sa Zakaricem, ali moze i posudba.

@Lars, nek si stavio da malo pregledamo i analiziramo :D
Pa evo, Voša se počela pojačavati, Đurićin, Milojević, još par dobrih igrača, kontaju vratiti i neke njihove legende. Vjerovatno su isplanirali pare od SMSa. Mada mislim da bi mogli Saničanina dovesti

Saničanin-Jovičić stoperi, Blagojević-Hajdarević centralni, Jovan Stojanović na posudbu kao ofanzivni vezni, ili npr Karlo Lulić ili Karlo Kamenar.
Lijevi bek neko domaći, probati Bureković ili tipa Letić, desno Stevanović. To su 3 stranca, stim da bi Jovan mogao za 6 mjeseci dobiti nase drzavljanstvo, a mozda i prije. 4,5 godine je u BiH.

Krila Zajmović, desno neko tipa Murić, ili ima onaj brat od Lazara Markovića što u Lensu sa Lendrićem "igra". Mada je bih tu uzeo iz Zemuna Miljana Vukadinovića. Polusezona 12 utakmica 7 golova 6 asistencija. To bi bilo 4 stranca, i u špicu npr tipa Koljić, ili Ubiparip, a probati zaganjati Blagojevicu državljanstvo

Naravno na stoperu prioritet Graovcu ugovor ponuditi, produziti Blagojevicu, pa i Zakariću, jedino upitan taj njegov motiv, jer mu se očito ide. Bolje ga produžiti nego prodati za tipa 50 hiljada eura
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2018/19

pon maj 21, 2018 12:06 am

LARS1921 je napisao/la:
ned maj 20, 2018 11:57 pm
Leon_Professional je napisao/la:
ned maj 20, 2018 11:26 pm
Sigurno Sanicanin i Jovicic, mada ne znam koliko je realan Sanicanin, nisam bas upratio situaciju u klubu kakva je, da li igra ili ne.
Ali evo sad cu :D
Bio je pola na klupi pola u igri. Na TM ne pise do kad ima ugovor, sumnjam da ce ga Vosa lako pustiti ako ima ugovor.

Jovicic ugovor do kraja sljedece sezone, ali cim oni njeg salju na posudbu vjerovatno i nemaju planova da igra u Belupu. Idealan razvoj situacije bi bio kao sa Zakaricem, ali moze i posudba.

@Lars, nek si stavio da malo pregledamo i analiziramo :D
Pa evo, Voša se počela pojačavati, Đurićin, Milojević, još par dobrih igrača, kontaju vratiti i neke njihove legende. Vjerovatno su isplanirali pare od SMSa. Mada mislim da bi mogli Saničanina dovesti

Saničanin-Jovičić stoperi, Blagojević-Hajdarević centralni, Jovan Stojanović na posudbu kao ofanzivni vezni, ili npr Karlo Lulić ili Karlo Kamenar.
Lijevi bek neko domaći, probati Bureković ili tipa Letić, desno Stevanović. To su 3 stranca, stim da bi Jovan mogao za 6 mjeseci dobiti nase drzavljanstvo, a mozda i prije. 4,5 godine je u BiH.

Krila Zajmović, desno neko tipa Murić, ili ima onaj brat od Lazara Markovića što u Lensu sa Lendrićem "igra". Mada je bih tu uzeo iz Zemuna Miljana Vukadinovića. Polusezona 12 utakmica 7 golova 6 asistencija. To bi bilo 4 stranca, i u špicu npr tipa Koljić, ili Ubiparip, a probati zaganjati Blagojevicu državljanstvo

Naravno na stoperu prioritet Graovcu ugovor ponuditi, produziti Blagojevicu, pa i Zakariću, jedino upitan taj njegov motiv, jer mu se očito ide. Bolje ga produžiti nego prodati za tipa 50 hiljada eura
Fino fino.
I meni je Miljan neko koga bi volio vidjeti kod nas, al eto vidjet cemo.

Ovo za Zakarica bi idealno bili, ali kako sam Misketa shvatio i cuo, on je rekao nesto tipa " u slucaju Zakarica ne moze nista uraditi pa cemo ici da izvucemo najvecu korist za klub". Tako da vjerovatno nema ni 1 promil sanse da produzi.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2018/19

pon maj 21, 2018 12:20 am

Jbg, ni neki igrači nisu realni pa ih ja pišem, nadam se :D

Probati Edina Šehića, jer ne vjerujem da računaju na njega, ide totalna rekonstrukcija kod hajduka. Naravno, neizostavni Aladin Šišić, Stefan Barić. Onda ima ovaj Adrian Nikci, rođen u Sarajevu, ali evo godinu dana nema kluba.
Stevanović u paketu sa Kodrom, Marin Jurina, Marko Zivkovic,

Od napadača Ara na posudbu :D (mokri snovi), Lendara, Kunić rezerva, Jurilj, Rušević,
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2018/19

pon maj 21, 2018 12:31 am

Ja bih volio da imamo u rosteru jedno krilo koje je -provider- a la Miro..ne nužno tih kvaliteta..ali da nam sva krila nisu reverzirana...kao što je trenutno slučaj...već da imamo i tu opciju, neko kome je primarno asistiranje tj. centaršut....Šišiću na TMu stoji da igra sa obe noge, a po klipovima se čini da mu je desna jača strana.
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2018/19

pon maj 21, 2018 12:36 am

Simply Blue je napisao/la:
pon maj 21, 2018 12:31 am
Ja bih volio da imamo u rosteru jedno krilo koje je -provider- a la Miro..ne nužno tih kvaliteta..ali da nam sva krila nisu reverzirana...kao što je trenutno slučaj...već da imamo i tu opciju, neko kome je primarno asistiranje tj. centaršut....Šišiću na TMu stoji da igra sa obe noge, a po klipovima se čini da mu je desna jača strana.
JosiF Čorluka :D
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2018/19

pon maj 21, 2018 12:36 am

Eto bas za to tvoje Sisic na desnoj strani. Ono linijsko probijanje i ubacivanje desnom nogom sa desne strane. Naravno da nije nivo Miroslava, ali ima brzinu, moze probiti.

Corluka odlican i za beka i za krila :D
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2018/19

pon maj 21, 2018 12:48 am

A mogao bi i Žerić postati kao Čorluka :D
Treba Lalatovića dovesti, bar bi ljudi pratili presice i izjave poslije mečeva :D

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2018/19

pon maj 21, 2018 12:55 am

Lalatović..gdje da potpišem ?? ..jeste lud, ali sudeći po ovm prvom videu, sigurno se ne bi penjao na tunel, kao Sablja
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2018/19

pon maj 21, 2018 1:06 am

Simply Blue je napisao/la:
pon maj 21, 2018 12:55 am
Lalatović..gdje da potpišem ?? ..jeste lud, ali sudeći po ovm prvom videu, sigurno se ne bi penjao na tunel, kao Sablja
Duel Željezničara i Zvijezde 09. Treneri ekipa Lalatović i Mulalić. Sablja isključen, a Lalatović se dere, dabogda propo majku ti :placeodsmijeha:

Lud jeste, ali nije loš trener. Mlad, 41 godina, rano se počeo baviti trenerskim poslom, sa nepune 34 godine. Vodio dosta ekipa. Sa Napredkom bio 9., sa Zvezdom drugi, ali ako se sa ove distance pogledaju igrači i nije to neka ekipa bila.
Borac Cacak odlicno igrao sa njim, drugi su bili, ali ima video na yt kada napuši upravu i sve, nije plata bilo nit bilo čega. Preuzima Vojvodinu, završava četvrti. Sa njima ulazi u playoff EL, ali gubi od Alkmara. Vodio ih i u narednoj sezoni prvi dio, onda preuzeo Cukaricki kada su se skoro za opstanak borili. Ove sezone zamalo u finale.

Nije loš, a možda bi mogao neke bivše igrače tipa Trujić dovesti :D
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2018/19

pon maj 21, 2018 1:08 am

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 62 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija