Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2017

čet jun 08, 2017 3:06 am

Pa bas dobro kaze Leon, tempirana bomba u svlacionici. Frajer javno trenera proziva, radi pizdarije, obecava nekakve ekslkuzive, prica glupost, svadja se s navijacima...hvala mu za sve, ali nek ide. Drag mi je momak bio sve do ovih posljednjih desavanja. Kakav bi mi klub bili da ga ostavimo? Kakvu to poruku salje? Jedino, mozda, da se javno izadje, neka pressica da se napravi. Ali opet imas taj rizik da ce mu se nekad dic qrac da nesto zajebe. Ne treba nam to. Jos jednom, hvala Ivane i dovidjenja.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2017

čet jun 08, 2017 8:33 am

Vedran Kjosevski, Bobic, Fejzic.

Sinisa, Stana, Bogicevic, Kemo, Besirevic.

Markovic, Blagojevic, Dino, Ugljesa, Zera, Zeba, Bekric

Zakaric, Crnov,

Lendric, Nikolic, Zaimovic

Trenutni sastav FK Željezničara. Za daljni napredak, i razvoj ekipe poželjno bi bilo da ovi boldirani traže selameta negdje drugo. Sa njima trener je bivši jako brzo. Posebna mina je lažni kapiten.
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2017

čet jun 08, 2017 9:42 am

Ako gledamo stil igre SP i taktiku koja se ne mijenja i koja se nikad nece mijenjati 4-5-1, tada Lendric realno nema mjesta u takvoj igri, jer se sve svodi na usamljenog spica i centarsuteve sa krila.
Krila opet imamo solidna Crnov i Zakaric, doveli smo i ovu mladu grtalicu Zajmovica, tako da bi Lendric u tom sistemu bio neiskoristen veci dio utakmice.
To se i pokazalo u vecini utakmica kada Lendre nema nigdje ali doceka svojih 5 minuta ili presingom, ili nekim centarsutem po zemlji ili se zavuce izmedju sva stopera i pogodi glavom kao poput Krupe.
Lendra je genije, vrele krvi i volim taj njegov temperament. Falit ce nam sigurno.
Veca mi je glupost ovo sa Kosticem. Cekas ga cijelu zimu kao da je Ramos, popusis foru i sada ga djaba neces.
nema logike.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2017

čet jun 08, 2017 9:50 am

@mirrza, vjerujem zbog toga sto je Kostic stranac, a mozda i dovedemo boljeg, nikad se ne zna.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2017

čet jun 08, 2017 9:51 am

Ma mislim da je samo pitanje dana kada će Lendrić otići. Previše se toga izdešavalo da bi on tek tako sada ostao. Šteta samo što se sve završilo na ružan način ali njegov doprinos ove sezone je bio nemjerljiv i to vjerujem cijene svi navijači. Biće napadača, vazda ih je bilo.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2017

čet jun 08, 2017 11:04 am

on je sve vrijeme isti. a još zimus je dogovoreno da će ga se pustiti za razumnu odštetu.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2017

čet jun 08, 2017 12:25 pm

Veteran1965 je napisao/la:
čet jun 08, 2017 8:33 am
Vedran Kjosevski, Bobic, Fejzic.

Sinisa, Stana, Bogicevic, Kemo, Besirevic.

Markovic, Blagojevic, Dino, Ugljesa, Zera, Zeba, Bekric

Zakaric, Crnov,

Lendric, Nikolic, Zaimovic

Trenutni sastav FK Željezničara. Za daljni napredak, i razvoj ekipe poželjno bi bilo da ovi boldirani traže selameta negdje drugo. Sa njima trener je bivši jako brzo. Posebna mina je lažni kapiten.
Slazem se, s tim da bi Stanica ostavio jer moze posluziti u svim linijama, a sam valjda ne bi mogao imati toliki uticaj.

Ne znam sta cemo sada za stopere, pogotovo sto Kostic ne dolazi. Ako i uvedemo Dzindu iz OP-a i dovedemo Gacana iz Mladosti, ne bi se covjek smio osloniti samo na njih.
Evo nekih mojih zelja:

Kjosevski, Bobic, Fejzic/Ceman

Sinisa/Stana, Galic, Osmankovic, Gacan, Dzindo, Stoper br 1, Subic, Besirevic

Blagojevic, Hasanovic, Subo ?, Sabanadzovic, Ordagic, Hajdarevic, Ramovic, Zeric, Zeba?

Crnov, Zakaric, Jusufi, Zec

Kapitalac, Nikolic/Beganovic, Zajmovic

Subo ima 19 godina, medju starijima je u generaciji, dao je dosta golova ove sezone, ako Adzem je na njega mislio da ima potencijal za prvi tim, odmah prekomandovati. Sabanadzovica i Hajdarevica vezati dugim ugovorima, povesti na pripreme i da budu tu oko prvog tima. Ne znam kakvo krilo je Jusufi, ali ako ima slifa, zasto da ne i njega povesti na pripreme, pa ubaciti ako nekad zagusti. Zeku sam stavio jer su Veselinovica kaparisali u Borcu, a mislim da bi bio solidna izmjena, jer ipak dugo nije igrao. Zeko moze igrati i napadaca, pa je to plus. Za Zebu stvarno ne znam, uzima mjesto dzaba Zericu, to je evidentno, ali mozda ga ostaviti ako ne bi remetio red u svlacionici, pa da bude nekad za jokera, zadnjih 20 minuta igre. Subic i Ordagic bi bili instant pojacanja, a tu racunam i buduceg napadaca i mislim da bi to donekle nadomjestilo gubitak kvalitete odlaskom Mire i Lendrica, a ne smijemo zaboraviti Zakarica i Crnova koji ce sigurno biti bolji ove sezone. A ova omladina bi dala novu snagu Zelji. Mislim da bi ovo bila sasvim solidna ekipa, a sve igrace je relativno lako dovesti osim Ordagica, ali neka izmajmunisu tu nesto, ipak je to mnogo izglednije od nemogucih misija tipa Vukotic, Serbecic, Peco, Besirevc.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2017

čet jun 08, 2017 12:49 pm

Ma ove bivse igrace i mahalce istrijebiti maksimalno kolko mozemo.
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2017

čet jun 08, 2017 1:52 pm

Svi smo se mi raspričali oko igrača, dolasci odlasci, različita mišljenja, ocjene kvaliteta, želja, potreba...Sa druge strane fakat malo raje komentariše sastav stručnog štaba. I za samog Slavka su oprečna mišljenja, ali eto uprava je odlučila da ga ne mjenja, i neka je da pokušamo malo drukčije (mada i ja sumnjam u njegove kvalitete) Kada gledamo kroz uspjehe Želje u svim generacijama, od pokojnog Ribara, Švabe pa do Amara, na klupi je snalo sjediti i po 4-5 pomoćnika. Sjetimo se samo kod Amara, Oda, Kemo, Eso za golmane. U drugom mandatu Dino, Mema, i Gušo...dakle po tri pomoćnika, plus kondicioni..Švabo je mislim imo četvoricu, ali tada nije bilo kondicionog. Ja se nadam samo da su u upravi i struci svjesni da se i struka mora pojačati i to znatno. Čiča je povrijeđen, ko zna kada se vraća. Pogotovo ako ovi mahalaši ostanu, razvaliće ekipu i timski duh do avgusta...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2017

čet jun 08, 2017 1:56 pm

Veteran1965 je napisao/la:
čet jun 08, 2017 1:52 pm
Svi smo se mi raspričali oko igrača, dolasci odlasci, različita mišljenja, ocjene kvaliteta, želja, potreba...Sa druge strane fakat malo raje komentariše sastav stručnog štaba. I za samog Slavka su oprečna mišljenja, ali eto uprava je odlučila da ga ne mjenja, i neka je da pokušamo malo drukčije (mada i ja sumnjam u njegove kvalitete) Kada gledamo kroz uspjehe Želje u svim generacijama, od pokojnog Ribara, Švabe pa do Amara, na klupi je snalo sjediti i po 4-5 pomoćnika. Sjetimo se samo kod Amara, Oda, Kemo, Eso za golmane. U drugom mandatu Dino, Mema, i Gušo...dakle po tri pomoćnika, plus kondicioni..Švabo je mislim imo četvoricu, ali tada nije bilo kondicionog. Ja se nadam samo da su u upravi i struci svjesni da se i struka mora pojačati i to znatno. Čiča je povrijeđen, ko zna kada se vraća. Pogotovo ako ovi mahalaši ostanu, razvaliće ekipu i timski duh do avgusta...
Slavko, Adzem, Cica, jos neko Slavkin i moze kondicioni. To bi bilo top. Da je nekog mahalca dovest, zajebanta, koji ce u korjenu sasjeci svaki pokusaj opstrukcije, pobune.

Sam Slavko ne moze, a sto se kondicije tice, ako je Miro onoliko trcao, Lendric kada je htio, onda mogu i svi. Nisam vidio da su grcevi fatali nase igrace. Problem je htijenja i starosti veznog reda i odbrane. Bekric i Zeba nikad brzi nisu bili, a kamoli u tridesetim.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
AdisSaca
Postovi: 184
Pridružen/a: pet nov 11, 2016 10:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2017

čet jun 08, 2017 2:19 pm

Omar500 je napisao/la:
čet jun 08, 2017 1:56 pm
Veteran1965 je napisao/la:
čet jun 08, 2017 1:52 pm
Svi smo se mi raspričali oko igrača, dolasci odlasci, različita mišljenja, ocjene kvaliteta, želja, potreba...Sa druge strane fakat malo raje komentariše sastav stručnog štaba. I za samog Slavka su oprečna mišljenja, ali eto uprava je odlučila da ga ne mjenja, i neka je da pokušamo malo drukčije (mada i ja sumnjam u njegove kvalitete) Kada gledamo kroz uspjehe Želje u svim generacijama, od pokojnog Ribara, Švabe pa do Amara, na klupi je snalo sjediti i po 4-5 pomoćnika. Sjetimo se samo kod Amara, Oda, Kemo, Eso za golmane. U drugom mandatu Dino, Mema, i Gušo...dakle po tri pomoćnika, plus kondicioni..Švabo je mislim imo četvoricu, ali tada nije bilo kondicionog. Ja se nadam samo da su u upravi i struci svjesni da se i struka mora pojačati i to znatno. Čiča je povrijeđen, ko zna kada se vraća. Pogotovo ako ovi mahalaši ostanu, razvaliće ekipu i timski duh do avgusta...
Slavko, Adzem, Cica, jos neko Slavkin i moze kondicioni. To bi bilo top. Da je nekog mahalca dovest, zajebanta, koji ce u korjenu sasjeci svaki pokusaj opstrukcije, pobune.

Sam Slavko ne moze, a sto se kondicije tice, ako je Miro onoliko trcao, Lendric kada je htio, onda mogu i svi. Nisam vidio da su grcevi fatali nase igrace. Problem je htijenja i starosti veznog reda i odbrane. Bekric i Zeba nikad brzi nisu bili, a kamoli u tridesetim.
Obavezno pojačati stručni štab i mislim da nema potrebe dovoditi kondicionog jer mislim da ako Slavko ista zna to je kondicija, to se moglo vidjeti u Radniku dok je bio , sada su nam igrači padali fizički jer su đuturumi (Bogičević, Zeba, Bekrić, Stojanović, Marković, Kerla, ...).
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2017

čet jun 08, 2017 2:50 pm

Ko da gledam, raja hoce da Lendric ostane. On ostane, katastrofa bude, i na kraju napusti klub AKO IMAMO SRECE za 100k eura. Kako samo lose radimo na transfer politici... Pa kad se sjetim da smo mogli Sadikovica tusnut za nekoliko stoja, Beganovic, Memija za puno vece pare. Cim igrac dostigne neki svoj maksimum u ovoj ligi ODMA prodati.. Pa cemu cekanje? Bajic i Amir su najbolji primjeri. Ne smijem ni pomisliti sta bi bilo da su oni ostali jos pola godine ili godinu.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2017

čet jun 08, 2017 2:51 pm

sajo10 je napisao/la:
čet jun 08, 2017 2:50 pm
Ko da gledam, raja hoce da Lendric ostane. On ostane, katastrofa bude, i na kraju napusti klub AKO IMAMO SRECE za 100k eura. Kako samo lose radimo na transfer politici... Pa kad se sjetim da smo mogli Sadikovica tusnut za nekoliko stoja, Beganovic, Memija za puno vece pare. Cim igrac dostigne neki svoj maksimum u ovoj ligi ODMA prodati.. Pa cemu cekanje? Bajic i Amir su najbolji primjeri. Ne smijem ni pomisliti sta bi bilo da su oni ostali jos pola godine ili godinu.
Ma kakvi ostat. Nek ide, samo je jedina pristigla ponuda daleko ispod ocekivanja i one iz Kine.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2017

čet jun 08, 2017 2:57 pm

Pa neces ni dobiti je. Ako imamo srece prodat cemo ga za tri puta manju cifru sto je katastrofalno poslovanje. Nikad nisam bio ljubitelj ovog naseg "cekanja". Kao bice jos bolji, bice jos vrijedniji. Ma hoce qurac. U svedskoj igraca prodaju poslije cetiri mjeseca u ligi za nekoliko miliona eura i onda uloze pare u skauting i dovedu nekog drugog i treceg. Nije ni cudo zasto se radujemo tranferu od 100k eura kada imamo ovakvu transfer politiku. Ali ne krivim toliko ni uprave koliko i nas same navijace, jer nemogu ni pomisliti kakvi bi tonovi bili prema upravi da su prodali Miru ili Lendrica prije pola godine i zaradili milion-dva. Ovako...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2017

čet jun 08, 2017 3:04 pm

Navijaci su krivi za krah transfer politike Zeljeznicara.. Svasta.
Prvo Miru su prije pola godine htjeli prodati postopoto i nisu nasli nikog da bi platio bilo kakve pare igracu kojem istice ugovor.
Druga stvar, Lendra je zadnji dan dobio ponudu iz Kine i vecina je bila za to da se proda ali je vrijeme kriticno bilo. Bgm poslije trening prije Krupe su dobili ponudu i skupa odlucili da ostane, ja msm da nisu nas navijac pitali?!
I mogao si jer je iz Kine dosla ponuda i to su sve ponude koje smo imali prije pola godine. Ne znam kome smo ih mogli prodat za milion - dva.
Pozdrav
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2017

čet jun 08, 2017 3:06 pm

Za sve se pitaju navijaci na brdovitom Balkanu :)
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2017

čet jun 08, 2017 3:14 pm

Ma i ja sam za tu varijantu. Čim dobiješ malo bolju ponudu prodaji. Koliko sam samo vazio dok je Amar bio oko onih njegovih napucavanja cijene Svraki. Pa bolan meni bi Svraka odletio za 100.000 Eura prvom prilikom. Ima ovdje igrača koji mogu biti dostaojne zamjene svima sem nekolicini igrača i na njima nabijaj cijenu, ali i njih pusti čim vidiš da su došli do limita i da će im volja padati. Baju smo porodali u najbolje vrijeme. Zato smo i uzeli realnu cifru. AMir je mogao ostati još malo, ali s obzirom da se njemu išlo može se reći da je i to dobro bilo. Sa većino ostalih smo zasrali.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2017

čet jun 08, 2017 3:16 pm

u nevakat došlo i to je to.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2017

čet jun 08, 2017 3:26 pm

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2017

čet jun 08, 2017 4:08 pm

180.000 evrića stiglo za haubicu.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 56 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija