Moderator/ica: storm_raider

 
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2017

pon jul 03, 2017 11:29 pm

Ne znam je li to posljedica igranja FM-a ili šta već, znam da je forum i da uglavnom nema neku posebnu svrhu osim razonode, ali kad već neko odluči piše o igraču kao mogućem pojačanju za naš klub, a to budu igrači tima Hambe, Atajića, Modića i slično, igrača koji je rođen van BiH, tu dolazi jednom ili nijednom u par godina a posjeduje barem neki opipljiv potencijal za neku jedva pa prosječnu karijeru, zanima me kako bi oni nagovorili nekog takvog igrača da dođe i igra/živi u BiH. Pa mi muku mučimo da takve i slične igrače nagovorimo da igraju za našu reprezentaciju a kamoli nešto drugo
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: Ljetni prelazni rok - 2017

uto jul 04, 2017 12:06 am

Simply Blue je napisao/la:Ne znam je li to posljedica igranja FM-a ili šta već, znam da je forum i da uglavnom nema neku posebnu svrhu osim razonode, ali kad već neko odluči piše o igraču kao mogućem pojačanju za naš klub, a to budu igrači tima Hambe, Atajića, Modića i slično, igrača koji je rođen van BiH, tu dolazi jednom ili nijednom u par godina a posjeduje barem neki opipljiv potencijal za neku jedva pa prosječnu karijeru, zanima me kako bi oni nagovorili nekog takvog igrača da dođe i igra/živi u BiH. Pa mi muku mučimo da takve i slične igrače nagovorimo da igraju za našu reprezentaciju a kamoli nešto drugo
Ma Andrej je rođen u BiH i otisao u kamp Milana, međutim karijera mu je u padu, sa 21 godinu nema ozbiljnih utakmica i vjeruj da bi mu nasa liga bila jedina stepenica spasa za karijeru.

Nekako spori/retro i lijenji tip veznog igraca, sa dobrim pregledom i dugim pasom i solidnim sutom. Prekidi su mu isto tako dobri. Kao takav, Zelji ne bi mogao pomoci jer bi se morao vezni red graditi oko njega sa dosta brzim i pozrtvovanijim igracima.

Isto tako zbog njegovih (ne)kvaliteta je dokazao da ne moze igrati cak ni u seriji b jer takve igrace vise niko ne cijeni, međutim mislim da bi opet za nasu ligu bio i vise nego odlican.

Sto se Milana tice, ne znam sta rade s tom djecom. Evo vidim i Mashtoura su otpustili a prije 2-3 godine je bio novi Messi...
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: Ljetni prelazni rok - 2017

uto jul 04, 2017 1:30 am

BlwD je napisao/la:
Simply Blue je napisao/la:Ne znam je li to posljedica igranja FM-a ili šta već, znam da je forum i da uglavnom nema neku posebnu svrhu osim razonode, ali kad već neko odluči piše o igraču kao mogućem pojačanju za naš klub, a to budu igrači tima Hambe, Atajića, Modića i slično, igrača koji je rođen van BiH, tu dolazi jednom ili nijednom u par godina a posjeduje barem neki opipljiv potencijal za neku jedva pa prosječnu karijeru, zanima me kako bi oni nagovorili nekog takvog igrača da dođe i igra/živi u BiH. Pa mi muku mučimo da takve i slične igrače nagovorimo da igraju za našu reprezentaciju a kamoli nešto drugo
Ma Andrej je rođen u BiH i otisao u kamp Milana, međutim karijera mu je u padu, sa 21 godinu nema ozbiljnih utakmica i vjeruj da bi mu nasa liga bila jedina stepenica spasa za karijeru.

Nekako spori/retro i lijenji tip veznog igraca, sa dobrim pregledom i dugim pasom i solidnim sutom. Prekidi su mu isto tako dobri. Kao takav, Zelji ne bi mogao pomoci jer bi se morao vezni red graditi oko njega sa dosta brzim i pozrtvovanijim igracima.

Isto tako zbog njegovih (ne)kvaliteta je dokazao da ne moze igrati cak ni u seriji b jer takve igrace vise niko ne cijeni, međutim mislim da bi opet za nasu ligu bio i vise nego odlican.

Sto se Milana tice, ne znam sta rade s tom djecom. Evo vidim i Mashtoura su otpustili a prije 2-3 godine je bio novi Messi...
U prevodu Uglješa broj 2
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: Ljetni prelazni rok - 2017

uto jul 04, 2017 1:43 am

BabOsim je napisao/la:
BlwD je napisao/la:
Simply Blue je napisao/la:Ne znam je li to posljedica igranja FM-a ili šta već, znam da je forum i da uglavnom nema neku posebnu svrhu osim razonode, ali kad već neko odluči piše o igraču kao mogućem pojačanju za naš klub, a to budu igrači tima Hambe, Atajića, Modića i slično, igrača koji je rođen van BiH, tu dolazi jednom ili nijednom u par godina a posjeduje barem neki opipljiv potencijal za neku jedva pa prosječnu karijeru, zanima me kako bi oni nagovorili nekog takvog igrača da dođe i igra/živi u BiH. Pa mi muku mučimo da takve i slične igrače nagovorimo da igraju za našu reprezentaciju a kamoli nešto drugo
Ma Andrej je rođen u BiH i otisao u kamp Milana, međutim karijera mu je u padu, sa 21 godinu nema ozbiljnih utakmica i vjeruj da bi mu nasa liga bila jedina stepenica spasa za karijeru.

Nekako spori/retro i lijenji tip veznog igraca, sa dobrim pregledom i dugim pasom i solidnim sutom. Prekidi su mu isto tako dobri. Kao takav, Zelji ne bi mogao pomoci jer bi se morao vezni red graditi oko njega sa dosta brzim i pozrtvovanijim igracima.

Isto tako zbog njegovih (ne)kvaliteta je dokazao da ne moze igrati cak ni u seriji b jer takve igrace vise niko ne cijeni, međutim mislim da bi opet za nasu ligu bio i vise nego odlican.

Sto se Milana tice, ne znam sta rade s tom djecom. Evo vidim i Mashtoura su otpustili a prije 2-3 godine je bio novi Messi...
U prevodu Uglješa broj 2
Ma nije bas, Ugljesa leti kad hoce. Ovaj je plejmejker i ogranicen samo na to i zato nije uspio nesto vise. Ali opet vjerujem, s obzirom kakva nam je liga, da bi on bio dobar za vecinu klubova. Za nas bi to znacilo rekonstrukciju veznog reda jer bi trebao i brzi ofanzivni vezni (mozda Ramovic) ali i neko da trci za ovog, i pokriva njegove greske. A ima ih puno hahahaha.
 
AdisSaca
Postovi: 184
Pridružen/a: pet nov 11, 2016 10:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2017

uto jul 04, 2017 3:49 pm

Simply Blue je napisao/la:
pon jul 03, 2017 11:29 pm
Ne znam je li to posljedica igranja FM-a ili šta već, znam da je forum i da uglavnom nema neku posebnu svrhu osim razonode, ali kad već neko odluči piše o igraču kao mogućem pojačanju za naš klub, a to budu igrači tima Hambe, Atajića, Modića i slično, igrača koji je rođen van BiH, tu dolazi jednom ili nijednom u par godina a posjeduje barem neki opipljiv potencijal za neku jedva pa prosječnu karijeru, zanima me kako bi oni nagovorili nekog takvog igrača da dođe i igra/živi u BiH. Pa mi muku mučimo da takve i slične igrače nagovorimo da igraju za našu reprezentaciju a kamoli nešto drugo
Prije svega vidim da ovo neki odgovor na moj/e prijedlog/pitanje o Modiću, pa evo da i ja brate tebi napišem zašto. Prvo ne igram uopšte FM , druga stvar on je za našu juniorsku repku igrao i tada sam ga gledao i bio je ubjedljivo najbolji igrač te generacije. Nijednom igraču koji igra u BIH karijera nije nešto više od prosječne, čak bi se mogao usuditi i reći ispod prosječne su. Ako on u ekipi Milana (što je logično) nema mjesta i nema mjesta u ekipama iz SerijeB zašto ne bi došao u BIH u svoju državu u kojoj je rođen. Nije Pirlo da ga ne možemo ubijediti da dođe da napravi kakvu takvu karijeru jer logično da je i to bolje nego da se oprosti sa 21 godinom jer ne može u Italiji da igra. Za našu ligu bi bio sigurno pogodak jer je liga ka*ina i pri tome je mlad, može napredovati da ide dalje. Eto buraz zašto sam napisao Andreja Modića.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2017

uto jul 04, 2017 5:39 pm

phpBB [video]


https://www.transfermarkt.ba/sanel-kapi ... eler/76111

kakav je ovaj
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: Ljetni prelazni rok - 2017

uto jul 04, 2017 6:10 pm

LARS1921 je napisao/la:
phpBB [video]


https://www.transfermarkt.ba/sanel-kapi ... eler/76111

kakav je ovaj
Daaavnoo su ga svrstavali kao potencijalnog reprezentativca. Nije dogurao kako su ga hvalili, kao i 90% tih potencijalnih reprezentativaca... Mozda bi i bio dobar al bi bila prica "sta ce nam, 27 godina, Zeljo mu vrh u karijeri".

https://www.transfermarkt.ba/admir-sefe ... ler/172996 (opet ga stavljam al aj nema veze slika )

https://www.transfermarkt.ba/bojan-ceca ... ler/239069

https://www.transfermarkt.ba/kenan-musl ... ler/296601 (kakav je ovaj bio u MDK? )

https://www.transfermarkt.ba/boris-rapa ... ler/337247 (uzeti im potencijalnu splitsku haubicu? Ne znam jesu li produzili ugovor, ne pise)

https://www.transfermarkt.ba/kerim-tata ... ler/425244 (sta bi od ovog? )
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2017

uto jul 04, 2017 6:12 pm

Muslimovic nije nesto ni igrao u MDK, u srbiji je povremeno ulazio, ali dzaba novi pazar da si messi kad je ostatak ekipe rinaka

tatar produzio ugovor
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: Ljetni prelazni rok - 2017

uto jul 04, 2017 6:16 pm

LARS1921 je napisao/la:Muslimovic nije nesto ni igrao u MDK, u srbiji je povremeno ulazio, ali dzaba novi pazar da si messi kad je ostatak ekipe rinaka

tatar produzio ugovor
A onaj Minel ili Mirnel iz Tuzla Siti? Njega novinari skoro nahvalise ko da je Ibisevic u najmanju ruku, i od tad mu se gubi svaki trag? Hahahahaha

Treba i Slobodi ukrast kojeg omladinca, evo vidim svi glavni im odlaze...
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: Ljetni prelazni rok - 2017

uto jul 04, 2017 6:19 pm

BlwD je napisao/la:
uto jul 04, 2017 6:16 pm
LARS1921 je napisao/la:Muslimovic nije nesto ni igrao u MDK, u srbiji je povremeno ulazio, ali dzaba novi pazar da si messi kad je ostatak ekipe rinaka

tatar produzio ugovor
A onaj Minel ili Mirnel iz Tuzla Siti? Njega novinari skoro nahvalise ko da je Ibisevic u najmanju ruku, i od tad mu se gubi svaki trag? Hahahahaha

Treba i Slobodi ukrast kojeg omladinca, evo vidim svi glavni im odlaze...
Ibrahimovic? igra on, prošla sezona 27 nastupa 12 golova u šiminhanu, i kapitensku je nosio
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: Ljetni prelazni rok - 2017

uto jul 04, 2017 6:21 pm

LARS1921 je napisao/la:
BlwD je napisao/la:
uto jul 04, 2017 6:16 pm
LARS1921 je napisao/la:Muslimovic nije nesto ni igrao u MDK, u srbiji je povremeno ulazio, ali dzaba novi pazar da si messi kad je ostatak ekipe rinaka

tatar produzio ugovor
A onaj Minel ili Mirnel iz Tuzla Siti? Njega novinari skoro nahvalise ko da je Ibisevic u najmanju ruku, i od tad mu se gubi svaki trag? Hahahahaha

Treba i Slobodi ukrast kojeg omladinca, evo vidim svi glavni im odlaze...
Ibrahimovic? igra on, prošla sezona 27 nastupa 12 golova u šiminhanu, i kapitensku je nosio
Ne bi bilo lose kad bi ga uzeli, nece on pored Joce minute upisati sljedecu sezonu :rofl:
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2017

uto jul 04, 2017 7:11 pm

Taj Rapaić je budala žešća :lol:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Bela_King
Postovi: 245
Pridružen/a: sri jul 27, 2016 3:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: Ljetni prelazni rok - 2017

uto jul 04, 2017 7:20 pm

Simply Blue je napisao/la:Ne znam je li to posljedica igranja FM-a ili šta već, znam da je forum i da uglavnom nema neku posebnu svrhu osim razonode, ali kad već neko odluči piše o igraču kao mogućem pojačanju za naš klub, a to budu igrači tima Hambe, Atajića, Modića i slično, igrača koji je rođen van BiH, tu dolazi jednom ili nijednom u par godina a posjeduje barem neki opipljiv potencijal za neku jedva pa prosječnu karijeru, zanima me kako bi oni nagovorili nekog takvog igrača da dođe i igra/živi u BiH. Pa mi muku mučimo da takve i slične igrače nagovorimo da igraju za našu reprezentaciju a kamoli nešto drugo
Pa ne znam kakve veze ima to što dolaze u BiH jednom ili nijednom godišnje. Vjerujem da igrači tipa Tiago, Dialiba, S. Stevanović, pa i M. Stevanović (prije dolaska u PL)... nisu dolazili u BiH. Fakat je da su to BILI NAJVEĆI TALENTI u svojoj generaciji, ali to su igrači koji nisu opravdali taj epitet. Bruku je još tih igrača, od Salanovića, Tankovića, Horića, Jovića, Muratovića, Musić... Oni koji prate naše igrače vani, a ja tvrdim za sebe da itekako pratim jer to mi je nekako zanimacija postala iz ljubavi prema fudbalu i reprezentaciji, znaju da su ovo izuzetno dobri igrači za našu ligu. Kad neko odluči sa igra u Rumuniji ili Litvaniji, ne znam zašto bi mu bio problem da dođe da igra u Sarajevu i da tu živi. Pa neće u Doboju kod Kaknja da žive. S primanjima kakva imaju zvijezde u našim klubovima u BiH mogu da žive kao kraljevi. Mi, navijači Želje, moramo biti realni da ćemo teško privući igrače koji su kvalitetni. Jedina šansa za to je da budemo odskočna daska za takve igrače kojima je karijera u silaznoj putanji. Tako smo uspjeli i dovesti Zahirovića, Stevanovića, Kerlu, Lendrića, Zolotića (na posudbu)...

Sent from my Metal using Tapatalk


Zadnja izmjena: Bela_King, dana/u uto jul 04, 2017 7:20 pm, ukupno mijenjano 1 put.
:zeljeznicar1: Kad stane srce moje i Bog mi sklopi oči, zakucat će bar još jednom i s neba će za te doći :zeljeznicar1:
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2017

uto jul 04, 2017 7:22 pm

Pa ovog Rapaica ne bi dzaba da daju i jos milion uz njega
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: Ljetni prelazni rok - 2017

uto jul 04, 2017 7:33 pm

Hurmasica je napisao/la:Taj Rapaić je budala žešća slika
Sto mi je poznata ova recenica slika :rofl:
 
Avatar
sofronije
Postovi: 581
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2017

uto jul 04, 2017 7:55 pm

Kenan Muslimovic, sin Halida Muslimovica, kaze Halid nedavno u jednoj emisiji da ce svijet cuti za njega :)
:zeljeznicar1:
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljetni prelazni rok - 2017

uto jul 04, 2017 8:00 pm

Mislim da mu nije sin nego ili od brata ili sestre sin
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: Ljetni prelazni rok - 2017

uto jul 04, 2017 8:01 pm

BlwD je napisao/la:
uto jul 04, 2017 7:33 pm
Hurmasica je napisao/la:Taj Rapaić je budala žešća slika
Sto mi je poznata ova recenica slika :rofl:
Što bi Splićani rekli, balun mu je na zadnjem mjestu.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: Ljetni prelazni rok - 2017

uto jul 04, 2017 8:08 pm

Hurmasica je napisao/la:
BlwD je napisao/la:
uto jul 04, 2017 7:33 pm
Hurmasica je napisao/la:Taj Rapaić je budala žešća slika
Sto mi je poznata ova recenica slika :rofl:
Što bi Splićani rekli, balun mu je na zadnjem mjestu.
To kod njih neki obicaj slika

@Lars skini fm17 i skautiraj redom. Kad moze Hoffenheim, mozes i ti... slika

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 223 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija