Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

uto feb 28, 2017 7:14 am

E to ti pricam, rupe u odbrani I veznom redu.
I ja igram tu formaciju, a vezni igraci mi AP I BWM. Stoperi ispadaju kao iz tramvaja, pravo zanimljivo, svaki put.nesto novo doradjujem, na treningu vjezbam, rotiram u kadru. Nije sjajan rezultat, ali zanimljivo je :D
Nemam para sad nikoga dovest, produzio ugovore Kerli, Mici, Mujagi I doveo Djelmica al kasno jer je na pocetku trazio mnogo, pa kad mu je propalo dovedem ga, nije mi registrovan za ligu :(
Takodjer, povrede me kose strasno. Mico mi bio van mjesec skoro, Lendra na pocetku. I to sve na treninzima, a srednje opterecenje treninga, nez koji im je. Mozda do fitnes trenera. :D
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

uto feb 28, 2017 3:43 pm

Odoh uplatiti onom frajeru.. Valjda ce mi do veceras zavrsiti igricu.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

uto feb 28, 2017 11:12 pm

U skladu sa modelom poslovanja Kluba, FK Željezničar želi informisati navijače, članove, sponzore i prijatelje Kluba o aktivnostima koje je Klub poduzeo u zimskom prelaznom roku i ambicijama u tekucoj sezoni.

Tabela nakon jesenjeg dijela sezone :

slika

Gigantu kao sto je Zeljeznicar nije mjesto ovdje. Imao sam problema, pisao sam o tome. Samo 3 tekme sam izgubio od konkurenata zbog crvenih, a bilo je jos i dosta nesretnih. Zrinja pred kraj ubacio u brzinu vise i odlijepio se.
Posrnuli gigant se mora vratiti. Poslije mojih priprema to bi trebalo biti bolje :D

Evo jos nekih stat. podataka iz lige:

slika

slika

Mesanovic prekucava ligu trenutno.

Transfer rok :

slika

Djelmic, Predragovic, Veselinovic ce tek sad moci igrati za nas. Msm da smo pojacani s njima.
Zeba i Tuce ne zna se koji je losije odigrao. Mozda malo bolje Tuce, al i to je katastrofa.
KErla i Blagi dominiraju. Lendra nije konstantan, al i povrede su ga zezale.

Dobio ponudu za Zeru, neku mizernu, odmah odbio. Micu trazi Baseksehir, al daju malo, necu ga prodati iako on zeli ici.

Idemo u novu polusezonu, Evropa je cilj, ali ako se otvori napadamo i titulu :D
 
Avatar
Bela_King
Postovi: 245
Pridružen/a: sri jul 27, 2016 3:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: Zeljo na FM-u

uto feb 28, 2017 11:47 pm

Leon_Professional je napisao/la:U skladu sa modelom poslovanja Kluba, FK Željezničar želi informisati navijače, članove, sponzore i prijatelje Kluba o aktivnostima koje je Klub poduzeo u zimskom prelaznom roku i ambicijama u tekucoj sezoni.

Tabela nakon jesenjeg dijela sezone :

slika

Gigantu kao sto je Zeljeznicar nije mjesto ovdje. Imao sam problema, pisao sam o tome. Samo 3 tekme sam izgubio od konkurenata zbog crvenih, a bilo je jos i dosta nesretnih. Zrinja pred kraj ubacio u brzinu vise i odlijepio se.
Posrnuli gigant se mora vratiti. Poslije mojih priprema to bi trebalo biti bolje :D

Evo jos nekih stat. podataka iz lige:

slika

slika

Mesanovic prekucava ligu trenutno.

Transfer rok :

slika

Djelmic, Predragovic, Veselinovic ce tek sad moci igrati za nas. Msm da smo pojacani s njima.
Zeba i Tuce ne zna se koji je losije odigrao. Mozda malo bolje Tuce, al i to je katastrofa.
KErla i Blagi dominiraju. Lendra nije konstantan, al i povrede su ga zezale.

Dobio ponudu za Zeru, neku mizernu, odmah odbio. Micu trazi Baseksehir, al daju malo, necu ga prodati iako on zeli ici.

Idemo u novu polusezonu, Evropa je cilj, ali ako se otvori napadamo i titulu :D
Dobro je, nije toliko lose. Imas realne sanse za top 3. Kvesicu ti na ljeto istice ugovor sa Hajdukom (II), samo da znas slika

I meni je losa bila prva sezona. Drugi sam zavrsio mada sam prokockao dosta sansi za prvaka. Ali ovo sezone sam poslozio, ide dosta bolje. Ide report prije pocetka proljetnog dijela.

Sent from my Metal using Tapatalk

:zeljeznicar1: Kad stane srce moje i Bog mi sklopi oči, zakucat će bar još jednom i s neba će za te doći :zeljeznicar1:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

sri mar 01, 2017 12:17 am

Ouu dobar si ti onda. Mada realno bi bilo da I ja budem 2. Jer Zrinja je daleko ispred, tesko je stici.
Kup je jos uvjek otvoren. Evo sad cu bas vidjet Kvesu..

Imam probleme s Zerom I Amarom. Amara ja gurao strasno mnogo, I sad ga trazi pola Balkana, Mompelje itd. Medjutim, smjesne pare daju, a on hoce da ide. Nedam ga pa makar, isto tako mi je bilo sa Zerom pa mi uprava prihvati 75hiljada I jos neke bonuse za Zeru. Kako sam popizdio I nece da obostave. Sad ja ga stavio na transfer listu I Anderleht ponudi 375 I opet uprava prihvati bez mog znanja. Tako da mi Zera ode garant, a I njeg I Amara sam gurao na ustrb rezultata.

Jesil sta ti u Evropi uspio u drugoj sezoni?
 
Avatar
Bela_King
Postovi: 245
Pridružen/a: sri jul 27, 2016 3:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: Zeljo na FM-u

sri mar 01, 2017 1:01 am

Leon_Professional je napisao/la:Ouu dobar si ti onda. Mada realno bi bilo da I ja budem 2. Jer Zrinja je daleko ispred, tesko je stici.
Kup je jos uvjek otvoren. Evo sad cu bas vidjet Kvesu..

Imam probleme s Zerom I Amarom. Amara ja gurao strasno mnogo, I sad ga trazi pola Balkana, Mompelje itd. Medjutim, smjesne pare daju, a on hoce da ide. Nedam ga pa makar, isto tako mi je bilo sa Zerom pa mi uprava prihvati 75hiljada I jos neke bonuse za Zeru. Kako sam popizdio I nece da obostave. Sad ja ga stavio na transfer listu I Anderleht ponudi 375 I opet uprava prihvati bez mog znanja. Tako da mi Zera ode garant, a I njeg I Amara sam gurao na ustrb rezultata.

Jesil sta ti u Evropi uspio u drugoj sezoni?
Eh o tome ti pricam. Meni su tako otisli i Lendric i Zeric i Veca i Stevanovic i Dado Sadikovic. Bas bezveze. A u Evropi... Dosla mi je paklena grupa. Da ne otkrivam sve, nije toliko lose. Do sada sam tri odigrao i eto, prilicno sam zadovoljan. Ici ce uskoro story jedan.

Sent from my Metal using Tapatalk

:zeljeznicar1: Kad stane srce moje i Bog mi sklopi oči, zakucat će bar još jednom i s neba će za te doći :zeljeznicar1:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

sri mar 01, 2017 1:11 am

Vezite se polijecemo :karanje:
Da se zahvalim @leonu na svoj pomoci od onog lika do finte sa logo&facepackom..
Sutra ocekujte prvi izvjestaj , upravo pocinjem karijeru.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

sri mar 01, 2017 2:33 am

Predlozite mi kakvih pojacanja za ovaj prvi prelazni prije pocetka sezone. Naravno slobodne :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Bela_King
Postovi: 245
Pridružen/a: sri jul 27, 2016 3:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: Zeljo na FM-u

sri mar 01, 2017 2:36 am

Plava Porodica je napisao/la:Predlozite mi kakvih pojacanja za ovaj prvi prelazni prije pocetka sezone. Naravno slobodne :kafa:
Adilovic, Tagoe, Husidic, Edson, Djelmic, Crecci, Dujakovic...

Mislim da su svi slobodni odmah. Ako nisu bice vrlo brzo.

Sent from my Metal using Tapatalk

:zeljeznicar1: Kad stane srce moje i Bog mi sklopi oči, zakucat će bar još jednom i s neba će za te doći :zeljeznicar1:
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

sri mar 01, 2017 5:00 am

Ne kontam kako ne možete stavit visok 'asking price'' i ne trazi ti niko igrača...ja se tom malverzacijom godinama služim...
Kad igrač hoce da ide odgovoriš mu na ono da ćeš prihvatit ponudu ako dodje u njegovoj vrijednosti i on uvijek bude sretan a budeš i ti jer ta ponuda neće doći kad sam heknuo 120 miliona asking price...
Ja bih poludio kad bi mi uprava prodala tako igrača...
Inače pozdrav za Belu,Leona i @PP-a,istinski menadzeri :D Vidim Bela ponekad objavi i nešto na onoj stranici FM-a za Balkan :)
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

sri mar 01, 2017 10:19 am

Ma razumijem brate Jaozinho, ja Momoeljeu rokno 2 mil za Amara oni odbise odmah se javi on kao nezadovoljan. Isto i za Zeru, a Zera uopce nije bio kod mene i zalio se, nego odjednom samo prihvatise ponudu njegovu. Pa ja popizdio. Ev ode u Dinamo Kijev za 75 hiljada.
 
Avatar
Bela_King
Postovi: 245
Pridružen/a: sri jul 27, 2016 3:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: Zeljo na FM-u

sri mar 01, 2017 10:28 am

Leon_Professional je napisao/la:Ma razumijem brate Jaozinho, ja Momoeljeu rokno 2 mil za Amara oni odbise odmah se javi on kao nezadovoljan. Isto i za Zeru, a Zera uopce nije bio kod mene i zalio se, nego odjednom samo prihvatise ponudu njegovu. Pa ja popizdio. Ev ode u Dinamo Kijev za 75 hiljada.
Slazem se. Ja stavio asking price za Dadu 2,5 miliona kad su se poceli interesovati za njega, uprava spustila na 350k. Šup*i.



Sent from my Metal using Tapatalk

:zeljeznicar1: Kad stane srce moje i Bog mi sklopi oči, zakucat će bar još jednom i s neba će za te doći :zeljeznicar1:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: Zeljo na FM-u

sri mar 01, 2017 10:35 am

Bela_King je napisao/la:
sri mar 01, 2017 10:28 am
Leon_Professional je napisao/la:Ma razumijem brate Jaozinho, ja Momoeljeu rokno 2 mil za Amara oni odbise odmah se javi on kao nezadovoljan. Isto i za Zeru, a Zera uopce nije bio kod mene i zalio se, nego odjednom samo prihvatise ponudu njegovu. Pa ja popizdio. Ev ode u Dinamo Kijev za 75 hiljada.
Slazem se. Ja stavio asking price za Dadu 2,5 miliona kad su se poceli interesovati za njega, uprava spustila na 350k. Šup*i.



Sent from my Metal using Tapatalk
Ma ovo mi se nikad nije desavalo do sad. Ode mi zlatna koka i bolje je odigrao i od Zebe i Tuceta, al sta cu, idemo dalje. Bitno je napraviti iskorak u Evropi i onda napraviti jak omladinski pogon i dominirati u nasoj ligi. Ove starohane otjerat, sve do jednog :D

I Mico je bio voljan ici, al evo sad govori da je zadovoljan sto je osta :D
 
Avatar
Bela_King
Postovi: 245
Pridružen/a: sri jul 27, 2016 3:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: Zeljo na FM-u

sri mar 01, 2017 11:25 am

Jaozinho22 je napisao/la:Ne kontam kako ne možete stavit visok 'asking price'' i ne trazi ti niko igrača...ja se tom malverzacijom godinama služim...
Kad igrač hoce da ide odgovoriš mu na ono da ćeš prihvatit ponudu ako dodje u njegovoj vrijednosti i on uvijek bude sretan a budeš i ti jer ta ponuda neće doći kad sam heknuo 120 miliona asking price...
Ja bih poludio kad bi mi uprava prodala tako igrača...
Inače pozdrav za Belu,Leona i @PP-a,istinski menadzeri :D Vidim Bela ponekad objavi i nešto na onoj stranici FM-a za Balkan :)
Jesam seljak, zaboravih te pozdraviti slika Pa dobro, ne toliko cesto, ali posaljem ponekad nesto

Sent from my Metal using Tapatalk

:zeljeznicar1: Kad stane srce moje i Bog mi sklopi oči, zakucat će bar još jednom i s neba će za te doći :zeljeznicar1:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

sri mar 01, 2017 3:35 pm

Pocinje Play off.. :karanje: :karanje: :karanje:

Tabela nakon regularnog dijela:

slika

Stadion spreman za upotrebu. Svaka cast ekipi koja je ovo radila, do sad kad sam igrao kuci mogle se vidjeti rusevine, a sad veliki stadion i tribine. Jest da nije realan izgledu, ali lijepo izgleda. Svaka cast :klanjase2: :klanjase2:

Rekoh da poslije mojih priprema ocekujem bolju igru i tako se desilo. U nekom nizu smo sa pobjedama i bez primljenog gola.. Lendra i Mico su se upalili, terorisu sve redom. Blagi i Kerla nastavili gdje su stali. Sinisa najbolje ocjenjen igrac u ligi :ganja:
 
Avatar
Bela_King
Postovi: 245
Pridružen/a: sri jul 27, 2016 3:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: Zeljo na FM-u

sri mar 01, 2017 4:21 pm

Leon_Professional je napisao/la:Pocinje Play off.. :karanje: :karanje: :karanje:

Tabela nakon regularnog dijela:

slika

Stadion spreman za upotrebu. Svaka cast ekipi koja je ovo radila, do sad kad sam igrao kuci mogle se vidjeti rusevine, a sad veliki stadion i tribine. Jest da nije realan izgledu, ali lijepo izgleda. Svaka cast :klanjase2: :klanjase2:

Rekoh da poslije mojih priprema ocekujem bolju igru i tako se desilo. U nekom nizu smo sa pobjedama i bez primljenog gola.. Lendra i Mico su se upalili, terorisu sve redom. Blagi i Kerla nastavili gdje su stali. Sinisa najbolje ocjenjen igrac u ligi :ganja:
Svaka cast. Ocekujem titulu!

Sent from my Metal using Tapatalk

:zeljeznicar1: Kad stane srce moje i Bog mi sklopi oči, zakucat će bar još jednom i s neba će za te doći :zeljeznicar1:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

sri mar 01, 2017 4:54 pm

Eto raja sinoc sam poceo odigrao pripreme sad je na redu prvo kolo i derbi.
Doveo sam Djelmica i Adilovica, te jednog lijevog beka 19-godisnjeg iz Zvezde na posudbu. Veliki potencijal, a ne bih ga dovodio da mi se nisu povrijedili i Stoja i Amar pred prvenstvo.
Standardnu svoju formaciju igram 4-5-1.
Kjosevski-Sinisa(BOGOTAC)-Boccaccini-Kerla-Stojanovic-Ugljesa-Blagojevic-Miro-Zeba/Zera-Zakaric(BOGOTAC)-Lendric.
Prva pripremna protiv Leotara 3-0, druga sa Radnikom iz Hadzica 4-1, treca sa Celikom 1-1(dobio na penale) i cetvrta protiv Standarda 3-0.. Ova zadnja mi ulijeva nadu da bih mogao nesto i napraviti u prvenstvu. Ipak je standard sad svemirski brod za nas, a potopio sam ih ko iz pi.cke.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Bela_King
Postovi: 245
Pridružen/a: sri jul 27, 2016 3:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

sri mar 01, 2017 9:04 pm

PIŠEM REPORT 2 SATA I ONDA MI SE OBRIŠE SVE. :zid: :cry: :doktor:
:zeljeznicar1: Kad stane srce moje i Bog mi sklopi oči, zakucat će bar još jednom i s neba će za te doći :zeljeznicar1:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

sri mar 01, 2017 9:20 pm

Bela_King je napisao/la:
sri mar 01, 2017 9:04 pm
PIŠEM REPORT 2 SATA I ONDA MI SE OBRIŠE SVE. :zid: :cry: :doktor:
:placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Hajd opet pisi :DD:

@PP, sta je to tako malo prijateljskih?!
Ja sad na proljece odradio jedno 10-ak prijateljskih :ganja: Rezultati se vide :karanje: :karanje:
Vcrs cu jos malo igrati, danas dosao do derbija i izadjem. Dosta tekmi u Play offu se zavrsi nerjeseno, i ja sam odigrao 2. Bitno je da ne gubimo, skinuli smo malo prednost nad Zrinjom.
U kupu odigrao 2-0 protiv Slobode kuci, vidjet cemo sta dalje :D
 
Avatar
Bela_King
Postovi: 245
Pridružen/a: sri jul 27, 2016 3:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: Zeljo na FM-u

sri mar 01, 2017 9:24 pm

Leon_Professional je napisao/la:
Bela_King je napisao/la:
sri mar 01, 2017 9:04 pm
PIŠEM REPORT 2 SATA I ONDA MI SE OBRIŠE SVE. :zid: :cry: :doktor:
:placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Hajd opet pisi :DD:

@PP, sta je to tako malo prijateljskih?!
Ja sad na proljece odradio jedno 10-ak prijateljskih :ganja: Rezultati se vide :karanje: :karanje:
Vcrs cu jos malo igrati, danas dosao do derbija i izadjem. Dosta tekmi u Play offu se zavrsi nerjeseno, i ja sam odigrao 2. Bitno je da ne gubimo, skinuli smo malo prednost nad Zrinjom.
U kupu odigrao 2-0 protiv Slobode kuci, vidjet cemo sta dalje :D
Psujem od do. Znaci nema reporta 3 mjeseca xD


Sent from my Metal using Tapatalk

:zeljeznicar1: Kad stane srce moje i Bog mi sklopi oči, zakucat će bar još jednom i s neba će za te doći :zeljeznicar1:

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija