Sve registracije odobrava administracija foruma. Proces nikada ne traje duže od 24 sata, a često sve bude gotovo i za nekoliko minuta. Kada budete aktivirani, možete se logovati sa svojim username-om i šifrom. Hvala na razumjevanju.

Moderatori/ce: storm_raider,boccaccio,Izlija,Hurmasica

Bela_King
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

sub apr 15, 2017 12:46 pm

Hjoooj, kako vam zavidim na vremenu sto mozete rokati menadzer. Ja sam u tolikoj banani s vremenom da cca 2 mjeseca nisam ni usao na fm :'(

:zeljeznicar1: Kad stane srce moje i Bog mi sklopi oči, zakucat će bar još jednom i s neba će za te doći :zeljeznicar1:

Leon_Professional

sub apr 15, 2017 5:30 pm

Bela_King je napisao/la:
sub apr 15, 2017 12:46 pm
Hjoooj, kako vam zavidim na vremenu sto mozete rokati menadzer. Ja sam u tolikoj banani s vremenom da cca 2 mjeseca nisam ni usao na fm :'(
Isti sam i ja. Necu ga do ljeta ni upaliti izgleda.
Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Plava Porodica

sri apr 19, 2017 4:30 am

Alfonso Areola je novi stanovnik Grbavice.
Ali to nije sve, po ko zna koji put mladoliki talenti sa diljem svijeta igraju cetvrtfinale Lige Prvaka.
Uskoro se ocekuju i veci iskoraci, odbijaju se velike zvijezde da bi se doveli wonderkidi.
Filozofija uspjesnog trenera Zelje je pravi recept kako se godinama gradi uspjeh, ponavljamo ne velikim zvijezdama nego mladim igracima.
Djuturumi su tu tek tako za rotacije i za tutoringa.
Mi u Želji smo ratnici,a ne svileni akademci,i to nek vam je jasno dok igrate ovdje! :zeljeznicar1:

kalechw

uto apr 25, 2017 2:34 pm

joj treca sezona, drugo pretkolo lige prvaka uzmem shkendiju u gostima 0-9. imam strasnu ekipu imam para ne moze ih krava pojest od lige prvaka prosle godine :D :D
bice mahnita ova sezonaaaaaaaa :baklja: :baklja:

Plava Porodica

uto apr 25, 2017 5:07 pm

kalechw je napisao/la:
uto apr 25, 2017 2:34 pm
joj treca sezona, drugo pretkolo lige prvaka uzmem shkendiju u gostima 0-9. imam strasnu ekipu imam para ne moze ih krava pojest od lige prvaka prosle godine :D :D
bice mahnita ova sezonaaaaaaaa :baklja: :baklja:
U cetvrtoj sezoni ja Olimpijakosa u grupnoj fazi kod kuce 8-0 derno :rofl1:

P.S. evo me opet u cetvrtfinalu , tu mi je kraj vazda..
Mi u Želji smo ratnici,a ne svileni akademci,i to nek vam je jasno dok igrate ovdje! :zeljeznicar1:

Jaozinho22

sri apr 26, 2017 12:44 am

Kad dignete peharče, pričat ćemo. :kafa:
,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.

Trenutno korisnika/ca: Almir, Bing [Bot], Brkoo, godrina, Hadzijalagic, Leon_Professional, shzna i 31 gost.

Prijava  •  Registracija