Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

čet feb 23, 2017 6:57 pm

Allaha mi roknut cu te ne postavljaj slikeee :cry: :psujem:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Bela_King
Postovi: 245
Pridružen/a: sri jul 27, 2016 3:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

čet feb 23, 2017 7:12 pm

Prva tekma, pa derbi, pa ovaj rezultat slika
Imam problema sa smećarskom upravom. Pustiše mi Lendrića na samom početku, pa sam s Mujagićem, jedinim pravim špicem, do polusezone igrao. Na polusezoni mi pustiše Kjosevskog i Žerića. Kao ponude koje se ne mogu odbiti -_- Aaa za svu trojicu ne znam i jesam li 700k dobio -_-
slika
I prva utakmica nakon povratka legende. Još nije zaboravio kako se trpa!
slika
:zeljeznicar1: Kad stane srce moje i Bog mi sklopi oči, zakucat će bar još jednom i s neba će za te doći :zeljeznicar1:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

čet feb 23, 2017 10:19 pm

A ti roki odavno igras to :D

Grob ga je.bao i Husic 2.. :psujem: :psujem:

slika

Do crvenog precka Nikolica i odbijena Mico prazan promasi, i jos jedna nasa dobra sansa. Imali su doduse i oni, al Boba paradom izvadi.
Onda na scenu direktan crveni.. :psujem: :psujem:
Za kraj, Dulja u 91...

Jos mi se na pripremama povrijedili Lendra i Zakaric.

Gledajte broj navijaca :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

čet feb 23, 2017 10:23 pm

Ja redovno kone trpo. Poslije nasih meceva pa brat bratu tri trenera su promjenili :lol:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Bela_King
Postovi: 245
Pridružen/a: sri jul 27, 2016 3:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: Zeljo na FM-u

čet feb 23, 2017 10:28 pm

Leon_Professional je napisao/la:A ti roki odavno igras to :D

Grob ga je.bao i Husic 2.. :psujem: :psujem:

slika

Do crvenog precka Nikolica i odbijena Mico prazan promasi, i jos jedna nasa dobra sansa. Imali su doduse i oni, al Boba paradom izvadi.
Onda na scenu direktan crveni.. :psujem: :psujem:
Za kraj, Dulja u 91...

Jos mi se na pripremama povrijedili Lendra i Zakaric.

Gledajte broj navijaca :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Na ovom patchu je uprava toliko glupa da nije humano. Svim kljucnim igracima, Zericu, Stevanovicu, Kjosevskom, Lendricu i Zakaricu, dajte novi ugovor sa minimalnom cijenom inace ce vam uprava na prvu ponudu pristati za sicu da proda.

Inace, Prince Tagoe ubica u napadu, Edson zvjerka u odbrani! Za dzabaka i sitne plate mozete dovesti strasne igrace za nasu ligu.

Sent from my Metal using Tapatalk

:zeljeznicar1: Kad stane srce moje i Bog mi sklopi oči, zakucat će bar još jednom i s neba će za te doći :zeljeznicar1:
 
Avatar
Bela_King
Postovi: 245
Pridružen/a: sri jul 27, 2016 3:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: Zeljo na FM-u

čet feb 23, 2017 10:30 pm

Plava Porodica je napisao/la:Ja redovno kone trpo. Poslije nasih meceva pa brat bratu tri trenera su promjenili slika
Ove sezone su taraba. Trpat ces ih jos vise slika Samo Sloboda ima jaku ekipu, k'o i Radnik. Ubi onaj Krpic u spicu.

Sent from my Metal using Tapatalk

:zeljeznicar1: Kad stane srce moje i Bog mi sklopi oči, zakucat će bar još jednom i s neba će za te doći :zeljeznicar1:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

čet feb 23, 2017 10:40 pm

Da ti nije sta namjesteno tamo da ti oni odlucuju o igracima, nedo im Bog da to rade :D
Ma gurbeti sretni, crveni mi slozi sudija bez imalo razmisljanja.

P.S otkud Blagojevic da je ljevak!? i mogli ste Crnovu dati da bolje moze igrati krilo, ovako kao lijevi vezni nista od njeg :D
Zadnja izmjena: Leon_Professional, dana/u čet feb 23, 2017 10:46 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Bela_King
Postovi: 245
Pridružen/a: sri jul 27, 2016 3:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

čet feb 23, 2017 10:43 pm

Ma nije nastimano nego se idioti zadovolje sa 350k za Zerica i to jos samo 60k "na ruke." Sad mi je jasno sto je Kerim za sicu otisao u drugu Norvesku
:zeljeznicar1: Kad stane srce moje i Bog mi sklopi oči, zakucat će bar još jednom i s neba će za te doći :zeljeznicar1:
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

čet feb 23, 2017 10:50 pm

Selam alejk i dobro veče braćo. Vidim derete sedamnaestku a ne zovete, ne valja ti to moj @Leone. :kafa:
Kupit ću je i ja uskoro,nafurali ste me. :D
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: Zeljo na FM-u

čet feb 23, 2017 10:51 pm

Bela_King je napisao/la:
čet feb 23, 2017 10:30 pm
Plava Porodica je napisao/la:Ja redovno kone trpo. Poslije nasih meceva pa brat bratu tri trenera su promjenili slika
Ove sezone su taraba. Trpat ces ih jos vise slika Samo Sloboda ima jaku ekipu, k'o i Radnik. Ubi onaj Krpic u spicu.

Sent from my Metal using Tapatalk
Tesko da cu ja ista trpat na fm17 :D
Yebemu krek..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Bela_King
Postovi: 245
Pridružen/a: sri jul 27, 2016 3:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: Zeljo na FM-u

pet feb 24, 2017 12:56 am

Plava Porodica je napisao/la:
Bela_King je napisao/la:
čet feb 23, 2017 10:30 pm
Plava Porodica je napisao/la:Ja redovno kone trpo. Poslije nasih meceva pa brat bratu tri trenera su promjenili slika
Ove sezone su taraba. Trpat ces ih jos vise slika Samo Sloboda ima jaku ekipu, k'o i Radnik. Ubi onaj Krpic u spicu.

Sent from my Metal using Tapatalk
Tesko da cu ja ista trpat na fm17 :D
Yebemu krek..
Ma ima neki frajer u Mo, za 4BAM prodaje offline. Pogledaj na piku. Nije valjda da bi se mog'o peglati oko kreka za te pare.
:zeljeznicar1: Kad stane srce moje i Bog mi sklopi oči, zakucat će bar još jednom i s neba će za te doći :zeljeznicar1:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

pet feb 24, 2017 2:01 am

Jaozinho22 je napisao/la:
čet feb 23, 2017 10:50 pm
Selam alejk i dobro veče braćo. Vidim derete sedamnaestku a ne zovete, ne valja ti to moj @Leone. :kafa:
Kupit ću je i ja uskoro,nafurali ste me. :D
Oo selam menadjeru.. kupuj da ozivimo malo I ovu temu :D
 
Avatar
Bela_King
Postovi: 245
Pridružen/a: sri jul 27, 2016 3:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

ned feb 26, 2017 8:13 pm

Znam da je off topic, ali moram vas pitati. Zaboravio sam sifru od ovog foruma, pa ne mogu da se log in preko pc-a. Na mobitelu sam ostao prijavljen preko taptalka, pa ovdje mogu uci. Pokusavao sam da mi posalju na mail da restartujem pw, ali... Pise da je poslalo na mail, ali poruka ne dodje. Pokusavao sam vise puta, ali ne moze. Pokusavao sam i preko taptalka, ali ne mpze ni tu. Pokusao sam i da se registrujem na drugi mail, ali ni tamo mi ne posalje aktivacijski kod ili sta vec treba.

Btw treba mi da mogu vam price postavljati Ne mogu preko mobitela, budu lose slike jer ih direktno jedino mogu ucitati (vidjeli ste gore, ranije). HEEEEELP!

Sent from my Metal using Tapatalk

:zeljeznicar1: Kad stane srce moje i Bog mi sklopi oči, zakucat će bar još jednom i s neba će za te doći :zeljeznicar1:
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

pon feb 27, 2017 1:34 am

Bela brate javi se stormu i riješi to s njim...
Zamislite slupate 500 miliona evra u dvije godine dođe Liverpool i otrese vas kao da vas nema. :lol:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

pon feb 27, 2017 8:05 am

Je li neko od vas ima broj Bele, zna li ga uzivo? Ako zna, neka mi se javi u pp.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Bela_King
Postovi: 245
Pridružen/a: sri jul 27, 2016 3:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: Zeljo na FM-u

pon feb 27, 2017 8:39 am

storm_raider je napisao/la:Je li neko od vas ima broj Bele, zna li ga uzivo? Ako zna, neka mi se javi u pp.
Znam ga ja slika

Sent from my Metal using Tapatalk

:zeljeznicar1: Kad stane srce moje i Bog mi sklopi oči, zakucat će bar još jednom i s neba će za te doći :zeljeznicar1:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

pon feb 27, 2017 1:01 pm

Rijeseno znaci. Super :)
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Bela_King
Postovi: 245
Pridružen/a: sri jul 27, 2016 3:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: Zeljo na FM-u

pon feb 27, 2017 1:31 pm

storm_raider je napisao/la:Rijeseno znaci. Super :)
Jeste, jeste. Hvala ti druze. Sad cu da ih smaram ovdje slika

Sent from my Metal using Tapatalk

:zeljeznicar1: Kad stane srce moje i Bog mi sklopi oči, zakucat će bar još jednom i s neba će za te doći :zeljeznicar1:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

uto feb 28, 2017 1:42 am

Evo iznervira me menadjer nakon dugo vremena I moradoh izac. Olimpic me iz jednog suta opali na Grbavici...
Cijelo vrijeme me nesto zeza, rupe u odbrani, lako golove primamo I ja se mislim sta je, kako je, jer s istom taktikom u Totenhemu bilo top. Medjutim, usporedba s ostalim ekipama I ocjenama, Zeljo najlosije ima pozicioniranje I determination.. Ovo je strasno kako ljudi lose igraju ovu formaciju.
Ne znam dal da probam sa bas bas zadnjim veznim bez desetke ili sta drugo, jer I 541 ne lezi im, nju sam na pripremama isto uigravao. Da je izgurat do zime, sreca kiksaju I ostali pa smo bara bara.. Nikad se nisam ovamo patio, sta je ovo :D
 
Avatar
Bela_King
Postovi: 245
Pridružen/a: sri jul 27, 2016 3:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: Zeljo na FM-u

uto feb 28, 2017 2:02 am

Leon_Professional je napisao/la:Evo iznervira me menadjer nakon dugo vremena I moradoh izac. Olimpic me iz jednog suta opali na Grbavici...
Cijelo vrijeme me nesto zeza, rupe u odbrani, lako golove primamo I ja se mislim sta je, kako je, jer s istom taktikom u Totenhemu bilo top. Medjutim, usporedba s ostalim ekipama I ocjenama, Zeljo najlosije ima pozicioniranje I determination.. Ovo je strasno kako ljudi lose igraju ovu formaciju.
Ne znam dal da probam sa bas bas zadnjim veznim bez desetke ili sta drugo, jer I 541 ne lezi im, nju sam na pripremama isto uigravao. Da je izgurat do zime, sreca kiksaju I ostali pa smo bara bara.. Nikad se nisam ovamo patio, sta je ovo :D
Ja igram sa 4-2-3-1 formacijom i sad za sada mi dobro funkcionise. U prvoj sezoni Zeljo ima dosta rupa da zakrpi sa igrackim kadrom, prije svega odbrana i vezni red. Ako uspijes naci kakve kvalitetne veznjake, dovodi. Moj ti je prijedlog Baggio Husidic iz LA. Mozda ga i dzaba dovedes. Dobar backup ti moze biti i Mico Kuzmanovic za desno krilo. Mozes mislim besplatno dovesti i Dujakovica koji je u Borcu igrao. Za odbranu ti ne bih znao reci. Meni trenutno igraju Kostic i Edson k'o stoperi, lijevo Kvesic, a desno Ilicic. Nisam nesto pretjerano zadovoljan, posebno bekovima, ali u novoj sezoni guram vrlo dobro na sva tri polja. Doduse imam jedan podatak kojim se ne hvalim i zbog kojeg ludim.slika slika slika slika U 5 utakmica koliko sam odigrao protiv Slobode, nemam pobjede. Od tih 5 cak 4 su poraza. Ludilo.

A ovaj manager je napravio mali iskorak. Jednu taktiku "procitaju" klubovi, pa ne mozes samo sa njom da furas citavu sezonu. Napravi 3 taktike, kako i preporucuje tamo iii rokaj.
:zeljeznicar1: Kad stane srce moje i Bog mi sklopi oči, zakucat će bar još jednom i s neba će za te doći :zeljeznicar1:

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija