Moderator/ica: storm_raider

Kada se pije piva?

Prije termina
Nema glasova.
Nakon termina
4 (19%)
Za vrijeme termina
1 (5%)
Sve troje
7 (33%)
Nikada, ja pijem samo sokic
9 (43%)
 
Ukupno glasova: 21
 
Vipla1921
Postovi: 350
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 10:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

sri feb 28, 2018 11:26 pm

Cuj koji je ***** borcima? Revizija borackih udruzenja.. Ispade u ratu bilo 500 hiljada boraca sta ima.. Ljudi su odabrali pogresnu taktiku jer ispastaju normalni ljudi, ali nek postignu svoj cilj.. Uz prave borce koji su branili ovu zemlju !

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Na jugu stojimo, zastave vijemo, barjake dižemo i baklje palimo..
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

sri feb 28, 2018 11:29 pm

Pogresan nacin borbe. Zalosno fkt
 
arctg
Forumaš godine 2017
Postovi: 1033
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 11:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

sri feb 28, 2018 11:53 pm

I ja danas ostadoh par sati "zarobljen" u saobraćaju. Helem, zaista nebitno, ali oko pet sati sam bio van kuće zbog toga. Halal im bilo ako uspiju izganjati svoja prava, onako kako to i žele, i kako to mora biti! Niko osim njih ne zna kolika ih je muka natjerala na ovo. Kažu pojedini da je pogrešan način, ispaštaju oni koji rade i koji zarađuju svoju koru hljeba. Oni ni tu jednu jedinu koricu hljeba nemaju i za nju su se borili, i puškama čak! Sve su pokušali. Zar se niko ne sjeća njihovih protesta?! Ali... halalim im tih pet sati i ako ne izganjaju ta prava. Jer oni su žrtvovali tri i pol godine života, i više! Na linijama, u rovovima, u bolnicama, u logorima, u izbjeglištvu. Žrtvovali su svoje saborce, prijatelje, članove porodica, dijelove tijela, psihičko zdravlje. Žrtvovali su svoje živote! Da bi mi bi sada bili u mogućnosti da išta kažemo, a kamo li kritikujemo naše ojađene branitelje i istinske heroje Odbrambeno-oslobodilačkog rata! Halalim vam sve, branitelji naši!
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

sri feb 28, 2018 11:54 pm

Dragi nasi i lijepi borci, pogledaj kako samo oni protestuju, tako sto terorisu narod. Obustavila gospoda saobracaj i spucali tarabu na ulazu u grad. Zbog svojih interesa.

Nema nista gore od uhljeba, a ovi paraziti pola stoljeca poslije rata traze i dalje pare za zasluge u ratu. Covjek koji sa 16 godina uzme pusku u ruke, trazi penziju u svojoj 19.

Grijesim se zbog ljudi koji su ranjeni, i koji nisu u mogucnosti omoguciti sebi osnovne potrebe, ali ovi sto su zivi, zdravi i pravi nisu nista drugo do uhljebi. Kako do hljeba bez motike... Ali, i ovo ih je neko nalozio, nepismena i balijsko specificno glupa masa zaustavila ulaz u grad, opipavajuci puls narodu, pa poslije kad ih zgazi specijalna, narod ce hvaliti vlast, glupani!

Jos sa ustasama u isto vrijeme izasli na proteste, ma mrs!
1987
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

čet mar 01, 2018 12:06 am

https://www.klix.ba/vijesti/bih/borci-p ... /180228154

Kakva bahatost... Cudno je sto su i djikani isto ciljali na mjesta, na koja ciljate i vi, "heroji"!
1987
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

čet mar 01, 2018 12:19 am

Meni ih je zao, ali i oni imaju pravo glasa, a cisto sumnjam da su poslije rata glasali za bilo koga osima za SDA. Kad im ovi donesu kilu kafe, cokoladu i tops, obecaju da ce biti bolje, ovi zaborave na sve. I onda tri mjeseca poslije izbora opet po istom.
Ustvari mi je samo zao teskih invalida i ljudi koji nisu u stanju sebi zaraditi, a nek mi bog oprosti, al takvih na ovim slikama nema.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

čet mar 01, 2018 7:07 am

Ja ne mogu da vjerujem šta se piše..
Do kraja heroji naši, podrška naša je najmanje što su zaslužili..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
arctg
Forumaš godine 2017
Postovi: 1033
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 11:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

čet mar 01, 2018 10:10 am

Sretan Dan nezavisnosti, jedina domovino!
 
Vipla1921
Postovi: 350
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 10:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

čet mar 01, 2018 12:18 pm

Niko nije napisao da je ovo pravi nacin borbe.. Izabrali su pogrešnu taktiku, vjerovatno su pogresno nasavjetovani.. Trebali su drugacije ovo uraditi definitivno, ali fkt trebamo stati svi uz prave borce.. Oni sto su svoje zdravlje, najbolje godine i sta sve ne ostavili da bi mi sad imali nasu drzavu.. Eh uz takve moramo svi stati, ne da trebamo, nego moramo ! Ali ovo sve se normalno desava jer je izborna godina, stranke svasta obecavale itd.. Politika je kurva jbg.. ZA NEZAVISNOST TVOJU MNOGI OD NAS SU PALI, ALI DA ZATREBA OPET BI PRVI U ODBRANU STALI !

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Na jugu stojimo, zastave vijemo, barjake dižemo i baklje palimo..
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

čet mar 01, 2018 9:39 pm

Ne mogu da vjerujem koliko se nepoštovanja iskazuje prema ljudima koji su nam omogucili da zivimo i da imamo domovinu.
Fuj. Nista mi ne zasluzujemo
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

čet mar 01, 2018 11:36 pm

phpBB [video]


Sponzor sa kojim smo nedavno potpisali saradnju, špedicijska firma - jedan od njihovih kamiona i vozaca.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

pet mar 02, 2018 1:58 pm

ja tek sad vidim kako neko pise ovo oko boraca
ne mogu da vjerujem, ti ljudi su dali svoje zivote u "izlog" da bi mi danas postojali
jedina steta je sto svi ne izadjemo sa njima, jer svako od nas sigurno ima u porodici nekog od tih boraca, svakom od nas je preko glave svega ovoga sto rade vladajuci ljudi drzave
nista mi zasluzili nismo
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

sub mar 03, 2018 9:18 am

eto kako borcima u tuzli vracaju sto su im ovi dali drzavu, kerovima na njih
nista mi zasluzili nismo
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

sub mar 03, 2018 2:23 pm

Ma nama treba revolucija u punom smislu te riječi, čisto da nam se ne desi sjaho murta da uzjaše kurta.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

sub mar 03, 2018 9:41 pm

bogi je napisao/la:
sub mar 03, 2018 2:23 pm
Ma nama treba revolucija u punom smislu te riječi, čisto da nam se ne desi sjaho murta da uzjaše kurta.
Ma hvataj se ti knjige, pa predaji u nekoj skoli knjizevnost, nije ovo za tebe.
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

ned mar 04, 2018 1:22 pm

Jaoo Davide Astori, koja tuga covjece :cry:
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Vipla1921
Postovi: 350
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 10:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: Mahala

ned mar 04, 2018 1:24 pm

Pompey je napisao/la:Jaoo Davide Astori, koja tuga covjece :cry:
Jebeno bas.. tuga

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Na jugu stojimo, zastave vijemo, barjake dižemo i baklje palimo..
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

ned mar 04, 2018 1:30 pm

Pompey je napisao/la:
sub mar 03, 2018 9:41 pm
bogi je napisao/la:
sub mar 03, 2018 2:23 pm
Ma nama treba revolucija u punom smislu te riječi, čisto da nam se ne desi sjaho murta da uzjaše kurta.
Ma hvataj se ti knjige, pa predaji u nekoj skoli knjizevnost, nije ovo za tebe.
ima ti ta smisla
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

ned mar 04, 2018 3:12 pm

Izdrzi Wengere bar jos protiv Milana, pa idi onda gdje hoces :rofl1:
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

ned mar 04, 2018 3:35 pm

Toliko je poludio i propao da mi ga je i zao, ali zaista tako mislim. Zao mi je i njega sto nije jos prije 5 godina otisao jer se vidjelo da polahko pocinje gubiti konce, zao mi je navijaca jer ovo stalno trpe a placaju ubjedljivo najskuplje karte na ostrvu, zao mi je igraca jer nisu oni toliko losi pojedinacno koliko izgledaju komicno skupa.
Ne znam, meni je njih zao, ima ih koji kazu sto ce mi ih biti zao, sami su krivi sto placaju tolike karte, sto trpe sve ovo, ali Arsenal je jos jedan dokaz koliko je biznis usao u fudbal i pokvario ga.

A Arsen(al) je toliko jak postao da ga vise niko iz kluba ne moze otjerati dok on to tako ne odluci.
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], SIMA_SIMAU i 167 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija