Moderator/ica: storm_raider

Kada se pije piva?

Prije termina
Nema glasova.
Nakon termina
4 (19%)
Za vrijeme termina
1 (5%)
Sve troje
7 (33%)
Nikada, ja pijem samo sokic
9 (43%)
 
Ukupno glasova: 21
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

uto feb 13, 2018 10:20 pm

Realno brate kokoške vas pregazile, dugo gori Juventus nisam pogledao
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

uto feb 13, 2018 10:21 pm

Ovaj juve bara bara sa evertonom za polufinale intertoto kupa
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

uto feb 13, 2018 10:21 pm

Ma kakav tottenham, smijesna i prenapuhana ekipa, Juve im poklonio 2 gola.
Samo debeli moze zabiti 2 gola i biti tragicar. Zicer za 3:0, zicer za 3:1.
1987
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

uto feb 13, 2018 10:22 pm

Dybala, Cuadrado i Matuidi fale.
1987
 
Vipla1921
Postovi: 350
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 10:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

uto feb 13, 2018 10:25 pm

Kokoske bolja ekipa veceras !

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Na jugu stojimo, zastave vijemo, barjake dižemo i baklje palimo..
 
Vipla1921
Postovi: 350
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 10:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

uto feb 13, 2018 10:26 pm

A Basel se dobro drzi drugo poluvrijeme

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Na jugu stojimo, zastave vijemo, barjake dižemo i baklje palimo..
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

uto feb 13, 2018 10:45 pm

Pa realno da je onaj Higuain pogodio ono za 3-0, ili bar onaj penal za 3-1, bio bi kraj. Ovako ipak postoji 15% sanse da Tottenham prodje.
Yebo te, pa ne da mu je odbranio penal, on je penal fulio, gledaj gola koliki je i frajer precku pogodi.
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

sri feb 14, 2018 9:20 am

Evo gledam na Cinestaru se vrti neki film, je li ko gledao, kakav je? Po nekom trejleru izgleda komedija :D

http://www.imdb.com/title/tt0805564/
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

sri feb 14, 2018 11:44 am

Higuain je klasicni choker i on nije za velike ekipe i velikih utakmica. Milion puta do sada dokazano. Nevjerovatno je da su za tu krampu dali 90 miliona. Ali, covjek je iz Argentine, zato je na cijeni i zato mu se svasta i oprosti. Ali sto se Serie A tice i ovakve konstalacije snaga (mada se ona polako mijenja zbog previse stedljive politike Juventusa i budjenja ostalih ekipa), on je dovoljan, trpat ce manje ekipe i to je to. Cim sam vidio da je krenuo izvoditi drugi penal, znao sam da ce fuliti. I oba puta ga je golman procitao.

A Tottenham ima dva WC igraca u vidu Kanea i Eriksena. Dele Alija ja ne mirisem nesto pretjerano, ali jos je mlad, ima potencijal da i on izraste u takav kalibar. Eh sad, oni se istom politikom vode kao Juventus, stednja, stednja i samo stednja, zato nikad nece uzeti Premiership, a ovih par godina im je ovo bila jedinstvena prilika. Ali dzaba, ljudi nece da plate jos malo za taj iskorak, a ima tu i do mentaliteta, ipak je to godinama bio luzerski klub.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

sri feb 14, 2018 11:46 am

Ma nemaš ti danas cenatrfora vrhunskog..
Ja znam dvojicu. Lewandowski, pa Kane. Tek onda Suarez ide.
Ovo ostalo se može redati kako je kome volja, ali nije to to.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

sri feb 14, 2018 11:48 am

Meni je Icardi strasan, ali se sistem mora podrediti njemu. Ali kada se to uradi i iz njega izvuce maksimum, bio bi strasan. On je idealan za trenutni PSG. Uglavnom, slazem se, jako slaba situacija na trzistu sto se tice vrhunskih napadaca, pa se u toj panici i slabiji placaju i vise nego sto bi trebalo.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

sri feb 14, 2018 11:50 am

Ne treba zaboravit Dembelea, po meni WC igrac ...
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

sri feb 14, 2018 1:04 pm

slika
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
arctg
Forumaš godine 2017
Postovi: 1033
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 11:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

sri feb 14, 2018 1:18 pm

Pompey je napisao/la:
sri feb 14, 2018 1:04 pm
slika
phpBB [video]


Penicilin za manji klub iz Glasgowa! :kafa:
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

sri feb 14, 2018 1:38 pm

arctg je napisao/la:
sri feb 14, 2018 1:18 pm
Pompey je napisao/la:
sri feb 14, 2018 1:04 pm
slika
phpBB [video]


Penicilin za manji klub iz Glasgowa! :kafa:
Kontao sam postaviti onu sliku nakon hat-tricka protiv Rangersa, al rekoh da me ne napadnu neki :D
Evo u spoiler ako koga interesuje hahaha
Spoiler:
slika
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

sri feb 14, 2018 1:41 pm

Musa, Srbine!

:D
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
arctg
Forumaš godine 2017
Postovi: 1033
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 11:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

sri feb 14, 2018 1:49 pm

Griffiths odradi skoro perfektno dvije sezone, skoro 100 golova postigne. Dođe Dembele, Griffithsa ni na mapi. :mrgreen: I odlično je Dembele gurao više od godinu dana i uhvate ga tri-četiri povrede za redom, ala Crnov. Sreća imaju Sinclair i Griffiths dok ovaj opet se ne vrati u kolosijek. Ali da se osjeti njegov izostanak i izostanak njegove forme, osjeti se. Isto tako, stvarno je penicilin za odvratne Rangerse. U jednoj sezoni im je pet golova strpao and still counting. Inače, ovaj hat-trick mi je izuzetno drag ali tri puta draži od njega mi je njegov gol u polufinalu kupa prošle sezone. Petom, kroz noge u 87. minuti. :kafa:

phpBB [video]
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

sri feb 14, 2018 2:08 pm

arctg je napisao/la:
sri feb 14, 2018 1:49 pm
Griffiths odradi skoro perfektno dvije sezone, skoro 100 golova postigne. Dođe Dembele, Griffithsa ni na mapi. :mrgreen: I odlično je Dembele gurao više od godinu dana i uhvate ga tri-četiri povrede za redom, ala Crnov. Sreća imaju Sinclair i Griffiths dok ovaj opet se ne vrati u kolosijek. Ali da se osjeti njegov izostanak i izostanak njegove forme, osjeti se. Isto tako, stvarno je penicilin za odvratne Rangerse. U jednoj sezoni im je pet golova strpao and still counting. Inače, ovaj hat-trick mi je izuzetno drag ali tri puta draži od njega mi je njegov gol u polufinalu kupa prošle sezone. Petom, kroz noge u 87. minuti. :kafa:

phpBB [video]
Al Griffiths(il sto bi Skotski komentator rekao Grefets :D ) ima ljevicu :klanjase2: . Svaki slobodnjak sa desne strane(a Boga mi i Hartu je davao sa lijeve :D ) je 90% gol.
Nadam se da ce se ove sezone otici malo dalje u Ligi Evrope pa da se malo popravi koeficijent, jer Celtic najvise yebe taj 4. POT u zrijebu za LP pa 3 godine zaredom dobijaju grupe smrti.
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
arctg
Forumaš godine 2017
Postovi: 1033
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 11:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

sri feb 14, 2018 2:40 pm

Pompey je napisao/la:
sri feb 14, 2018 2:08 pm
arctg je napisao/la:
sri feb 14, 2018 1:49 pm
Griffiths odradi skoro perfektno dvije sezone, skoro 100 golova postigne. Dođe Dembele, Griffithsa ni na mapi. :mrgreen: I odlično je Dembele gurao više od godinu dana i uhvate ga tri-četiri povrede za redom, ala Crnov. Sreća imaju Sinclair i Griffiths dok ovaj opet se ne vrati u kolosijek. Ali da se osjeti njegov izostanak i izostanak njegove forme, osjeti se. Isto tako, stvarno je penicilin za odvratne Rangerse. U jednoj sezoni im je pet golova strpao and still counting. Inače, ovaj hat-trick mi je izuzetno drag ali tri puta draži od njega mi je njegov gol u polufinalu kupa prošle sezone. Petom, kroz noge u 87. minuti. :kafa:

phpBB [video]
Al Griffiths(il sto bi Skotski komentator rekao Grefets :D ) ima ljevicu :klanjase2: . Svaki slobodnjak sa desne strane(a Boga mi i Hartu je davao sa lijeve :D ) je 90% gol.
Nadam se da ce se ove sezone otici malo dalje u Ligi Evrope pa da se malo popravi koeficijent, jer Celtic najvise yebe taj 4. POT u zrijebu za LP pa 3 godine zaredom dobijaju grupe smrti.
Leigh je babuka, po meni je ubojitiji od Dembelea. A i mnogo "simpatičniji" igrač. Dembele je malkice stavio sebe ispred kluba pa ga je dosta navijača i uzelo na zub u zadnje vrijeme, pogotovo zbog tih povreda. I slažem se sa njima. Jednom, pa i dva puta da se povrijediš uzastopno, ok, dešava se. Ali četiri povrede uzastopno. Kažem, ala Crnov. A plata mu nije ni sekunde niska, a Celtic nije pretjerano finansijski jak. Možda je i ljut zato što mu je stopiran transfer u Chelsea, a priča se da je bila riječ o cifri i do 30 miliona funti. Leigh je vazda Celtic stavljao na prvo mjesto. Kad je preselio na klupu zbog Dembela koji je tek došao, nije se bunio, već je u 90% slučajeva kada bi ušao, i postigao gol. Fale mu još tri da uđe u Klub "100". A igra u Celticu malo više od četiri godine. Došao bukvalno niotkuda i bljesnuo. Što se tiče Celtica i Europe, to je skoro identičan slučaj kao sa Željom za vrijeme uspjeha u periodu 2009-2013. U domaćem prvenstvu skoro da nemaš konkurencije (u zadnje vrijeme se to i u nas i u Škotskoj polahko mijenja), doslovce se igraš sa protivnicima i zbog nedostatka konkurencije sa kojom bi se ganjao deset mjeseci, odeš u Europu i odjednom igraš protiv bar četiri puta jačeg protivnika. A svi ti protivnici igraju u jačim prvenstvima i sa jačim klubovima tokom čitave sezone i očigledna je razlika u formi, spremi, kvaliteti... Takvi te onda pojedu. I mi smo to doživili, a i Celtic je. Njih je nekako najviše "ubio" Deila dok je bio šef stručnog štaba. Tada su u Europi baš bili kanta i ono malo dobrog koeficijenta su zglajzali. Kada je došao Rodgers, on je, naravno, odmah vratio Celtic u Ligu prvaka ali tu je tek razlika između njih i drugih. Barcelona, Bayern, City, PSG... dvije sezone su igrali sa tim timovima u grupi. Rezultate je većina vidjela... Uvijek sam mišljenja da je igranje u CL, pa makar te svi i šutali, od velikog značaja. Iskustvo je neprocjenjivo. Ali maksimalan Celticov domet, za sada, u CL je treće mjesto. Preko toga ideš dalje u EL, i to u knock-out fazu, gdje su ipak jači timovi nego u grupnoj. Dakle, igrati CL, držati se tog trećeg mjesta i stjecati iskustvo postepeno pa u EL uletiti u "vatru" gdje su ekipe podjednake kvalitete i tu svim silama popravljati koeficijent. Dok ne prođe određeni vremenski period i dok Celtic se ne izvuče iz tog četvrtog šešira i pokuša napasti drugo mjesto u grupama CL. Pa dalje... To bi bio neki logičan slijed događaja a ja, opet, vjerujem Brendanu, bez obzira na njegovu prošlost u južnijim krajevima Ostrva. Sutra igraju kući sa Zenitom i bit će dramatično dobra tekma, ubijeđen sam u to.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

sri feb 14, 2018 3:22 pm

Pompey je napisao/la:
sri feb 14, 2018 9:20 am
Evo gledam na Cinestaru se vrti neki film, je li ko gledao, kakav je? Po nekom trejleru izgleda komedija :D

http://www.imdb.com/title/tt0805564/
:ne:

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Bing [Bot], black64, Google [Bot], Majestic-12 [Bot], milanribar, SamoNapad i 205 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija