Ako ste iz USA/Kanade, uclanite se u grupu Manijaci-USA/CANADA: https://www.facebook.com/groups/357188808007960/

Moderatori/ce: jovanmaksimovic,storm_raider,boccaccio,Omar500,Izlija,Hurmasica

Izaberite natpis na transparentu koji ce da predstavlja forum

Lobotomci
24 (63%)
Sekirlije foruma sport1.ba
10 (26%)
Za 50 KM radimo svasta
1 (3%)
Gavran - lazni hadzija
3 (8%)

Ukupno glasova: 38

BlwD
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

sri feb 14, 2018 5:01 pm

Koliko su ove pripremne utakmice relevantne pokazuje ovaj rezultat Sarajeva protiv Bosne. Nasi kad su igrali toliko je jednostavnije izgledalo ako bi se moglo reci s obzirom da su u pitanju tekstualni prenosi. Sad nije u redu da kazem da je nas rezervni sastav jaci od Sarajeva ali upravo ovo sam ocekivao. I dalje vjerujem da ce se svi namuciti. Sarajevo igra dobar presing ali sta ces kad budu igrali protiv bunkera i kad protivnik i zeli da sto vise izađu.
Bit ce zanimljiv nastavak sezone.

Ali naslov "Sarajevo u finisu do pobjede nad Bosnom". Da je kojim slucajem to bio Zeljo, bilo bi "Teskom mukom". Kakva novinarska neutralnost. Nadam se da ce im kontejner, zbun i drvo vjecno biti glavna pozicija.

LARS1921
Predsjednik S1 Lige prognozera
Kontakt:

sri feb 14, 2018 5:26 pm

BlwD je napisao/la:
sri feb 14, 2018 5:01 pm
Koliko su ove pripremne utakmice relevantne pokazuje ovaj rezultat Sarajeva protiv Bosne. Nasi kad su igrali toliko je jednostavnije izgledalo ako bi se moglo reci s obzirom da su u pitanju tekstualni prenosi. Sad nije u redu da kazem da je nas rezervni sastav jaci od Sarajeva ali upravo ovo sam ocekivao. I dalje vjerujem da ce se svi namuciti. Sarajevo igra dobar presing ali sta ces kad budu igrali protiv bunkera i kad protivnik i zeli da sto vise izađu.
Bit ce zanimljiv nastavak sezone.

Ali naslov "Sarajevo u finisu do pobjede nad Bosnom". Da je kojim slucajem to bio Zeljo, bilo bi "Teskom mukom". Kakva novinarska neutralnost. Nadam se da ce im kontejner, zbun i drvo vjecno biti glavna pozicija.
Nemoj tako, ipak je sarajvo nadigralo Bosnu

https://www.klix.ba/sport/nogomet/nogom ... /180214123
Transferi - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=696

Pompey
Kontakt:

sri feb 14, 2018 5:32 pm

arctg je napisao/la:
sri feb 14, 2018 2:40 pm
Pompey je napisao/la:
sri feb 14, 2018 2:08 pm
arctg je napisao/la:
sri feb 14, 2018 1:49 pm
Griffiths odradi skoro perfektno dvije sezone, skoro 100 golova postigne. Dođe Dembele, Griffithsa ni na mapi. :mrgreen: I odlično je Dembele gurao više od godinu dana i uhvate ga tri-četiri povrede za redom, ala Crnov. Sreća imaju Sinclair i Griffiths dok ovaj opet se ne vrati u kolosijek. Ali da se osjeti njegov izostanak i izostanak njegove forme, osjeti se. Isto tako, stvarno je penicilin za odvratne Rangerse. U jednoj sezoni im je pet golova strpao and still counting. Inače, ovaj hat-trick mi je izuzetno drag ali tri puta draži od njega mi je njegov gol u polufinalu kupa prošle sezone. Petom, kroz noge u 87. minuti. :kafa:

phpBB [video]
Al Griffiths(il sto bi Skotski komentator rekao Grefets :D ) ima ljevicu :klanjase2: . Svaki slobodnjak sa desne strane(a Boga mi i Hartu je davao sa lijeve :D ) je 90% gol.
Nadam se da ce se ove sezone otici malo dalje u Ligi Evrope pa da se malo popravi koeficijent, jer Celtic najvise yebe taj 4. POT u zrijebu za LP pa 3 godine zaredom dobijaju grupe smrti.
Leigh je babuka, po meni je ubojitiji od Dembelea. A i mnogo "simpatičniji" igrač. Dembele je malkice stavio sebe ispred kluba pa ga je dosta navijača i uzelo na zub u zadnje vrijeme, pogotovo zbog tih povreda. I slažem se sa njima. Jednom, pa i dva puta da se povrijediš uzastopno, ok, dešava se. Ali četiri povrede uzastopno. Kažem, ala Crnov. A plata mu nije ni sekunde niska, a Celtic nije pretjerano finansijski jak. Možda je i ljut zato što mu je stopiran transfer u Chelsea, a priča se da je bila riječ o cifri i do 30 miliona funti. Leigh je vazda Celtic stavljao na prvo mjesto. Kad je preselio na klupu zbog Dembela koji je tek došao, nije se bunio, već je u 90% slučajeva kada bi ušao, i postigao gol. Fale mu još tri da uđe u Klub "100". A igra u Celticu malo više od četiri godine. Došao bukvalno niotkuda i bljesnuo. Što se tiče Celtica i Europe, to je skoro identičan slučaj kao sa Željom za vrijeme uspjeha u periodu 2009-2013. U domaćem prvenstvu skoro da nemaš konkurencije (u zadnje vrijeme se to i u nas i u Škotskoj polahko mijenja), doslovce se igraš sa protivnicima i zbog nedostatka konkurencije sa kojom bi se ganjao deset mjeseci, odeš u Europu i odjednom igraš protiv bar četiri puta jačeg protivnika. A svi ti protivnici igraju u jačim prvenstvima i sa jačim klubovima tokom čitave sezone i očigledna je razlika u formi, spremi, kvaliteti... Takvi te onda pojedu. I mi smo to doživili, a i Celtic je. Njih je nekako najviše "ubio" Deila dok je bio šef stručnog štaba. Tada su u Europi baš bili kanta i ono malo dobrog koeficijenta su zglajzali. Kada je došao Rodgers, on je, naravno, odmah vratio Celtic u Ligu prvaka ali tu je tek razlika između njih i drugih. Barcelona, Bayern, City, PSG... dvije sezone su igrali sa tim timovima u grupi. Rezultate je većina vidjela... Uvijek sam mišljenja da je igranje u CL, pa makar te svi i šutali, od velikog značaja. Iskustvo je neprocjenjivo. Ali maksimalan Celticov domet, za sada, u CL je treće mjesto. Preko toga ideš dalje u EL, i to u knock-out fazu, gdje su ipak jači timovi nego u grupnoj. Dakle, igrati CL, držati se tog trećeg mjesta i stjecati iskustvo postepeno pa u EL uletiti u "vatru" gdje su ekipe podjednake kvalitete i tu svim silama popravljati koeficijent. Dok ne prođe određeni vremenski period i dok Celtic se ne izvuče iz tog četvrtog šešira i pokuša napasti drugo mjesto u grupama CL. Pa dalje... To bi bio neki logičan slijed događaja a ja, opet, vjerujem Brendanu, bez obzira na njegovu prošlost u južnijim krajevima Ostrva. Sutra igraju kući sa Zenitom i bit će dramatično dobra tekma, ubijeđen sam u to.
Brendu mnogo simpatisem(sto je i logicno obzirom na to gdje je prije radio), covjek je Celticov navijac i sto bi se reklo izginuce za Celtic. Dijelim misljenje sa tobom u vezi svega sto si napisao. Ronny ih je syebao ko niko. Mozda je osvojio dvije titule u Premijersipu, ali Celtic bukvalno nikakve konkurencije nije imao, a genijalac je uspijevao da ispada od Maribora i Malmea u play-offu Lige Prvaka a kasnije i u grupama Lige Evrope uspio zavrsiti zadnji, prvi put ga je mrtvi Inter izbacio. 2 titule, ali vise nazad nego naprijed, a Brendan ih vraca na kolosijek i nadam se da ce nastaviti ovim tempom. Povukao je par dobrih igraca iz Engleske, a Dembele je bio pun pogodak obzirom da je bio strasan u Championshipu. Imaju solidnu ekipu i nadam se da Zenit sutra pada u grotlu Celtic Parka. Nazalost sutra bez Leigha, povrijedjen je ima brat bratu mjesec a ne vjerujem da ce se vratiti prije marta.

@Larss, sta kazes, nije nesto film aa? :D
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...

LARS1921
Kontakt:

sri feb 14, 2018 5:34 pm

Neam pojma, nisam gledao :D

Plava Porodica
Kontakt:
Status: Online

sri feb 14, 2018 5:49 pm

Real ili Pariz?
Ja opet gotovo sam siguran da će im real bukvalno ogadit fudbal, daleko je pariz od iole ozbiljnog kluba za sami kraj LP
Mi u Želji smo ratnici,a ne svileni akademci,i to nek vam je jasno dok igrate ovdje! :zeljeznicar1:

Pompey
Kontakt:

sri feb 14, 2018 6:00 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sri feb 14, 2018 5:49 pm
Real ili Pariz?
Ja opet gotovo sam siguran da će im real bukvalno ogadit fudbal, daleko je pariz od iole ozbiljnog kluba za sami kraj LP
Isto i ja mislim. Realno iskustvo je na njihovoj strani, ali kad pogledam da veceras nece biti Carvajala i da bi barzilski Projovic mogao tutnjati gore po napadu a nazad prostora...
Fakat neizvjesna utakmica, zato cu ja gledati Porto-Liverpool :D
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...

storm_raider
Kontakt:

sri feb 14, 2018 6:41 pm

3:1 Real.
Ljubavi sto te rodi, klasa radnicka...

godrina
Kontakt:

sri feb 14, 2018 6:56 pm

svi vide da je paris u boljoj formi strasni su naprijed, madrid u katastrofalnoj formi ali danas u kladionici svi trpaju keca :D
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost

BlwD
Kontakt:

sri feb 14, 2018 9:09 pm

Hoce li kaznit Real zbog megafona?

Pompey
Kontakt:

sri feb 14, 2018 9:17 pm

Pljusak na Dragau ko na Grbavici prosle sedmice.
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...

LARS1921
Kontakt:

sri feb 14, 2018 9:42 pm

Sutra update TM za našu ligu

Grbavica
Kontakt:

sri feb 14, 2018 9:44 pm

LARS1921 je napisao/la:
u koliko sati? hoćel biti uz kaficu?
Ja dolazim i odlazim, a vrijeme ko da tu ne prolazi, i ti si ista I sad dobra si ali kakvi su ti nalazi

Pompey
Kontakt:

Znaci jos samo veceras cemo biti skuplji od Manchestera :cry:
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...

LARS1921
Kontakt:

sri feb 14, 2018 9:45 pm

Grbavica je napisao/la:
LARS1921 je napisao/la:
u koliko sati? hoćel biti uz kaficu?
Pojma neam, nego onaj hajvan na tmu napisao :D

Grbavica
Kontakt:

sri feb 14, 2018 9:48 pm

ma zezam se :D yebo levata i njegove cijene
Ja dolazim i odlazim, a vrijeme ko da tu ne prolazi, i ti si ista I sad dobra si ali kakvi su ti nalazi

LARS1921
Kontakt:

sri feb 14, 2018 9:51 pm

"Saric i Rahmanovic su nasi najskuplji igraci na TM. mislim da je to realno. Ahmetovic i Krste imaju ipak pre vise godina."
"Stanojevic je 3 i Adukor 5"

Eto stae napisao za cijene, ako su saric i rahmanovic kod njih ne znam sta se treba desiti da njanajjvo bude najskuplje ukupno

Plava Porodica
Kontakt:

sri feb 14, 2018 10:16 pm

Ja konto Juve loš dok ne viđoh ovaj real
Pa šta je ovo ovako tanko
Mi u Želji smo ratnici,a ne svileni akademci,i to nek vam je jasno dok igrate ovdje! :zeljeznicar1:

Leon_Professional
Kontakt:

sri feb 14, 2018 10:35 pm

I iz toga 3-1.
E jes mi krivo. Da bar kako mogu oba ispast, al ljudi nisu pogledali na gol i bum pobjedise.
Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Plava Porodica
Kontakt:

sri feb 14, 2018 10:37 pm

I meni baš vokri
Ovu plastiku ne volim, a real nit mi smrdi nit miriše
A ovako dobiti i to dva razlike je baš odron.

shzna
Kontakt:

sri feb 14, 2018 10:41 pm

Najbolje bi bilo obje ekipe izbaciti. Ne zna se ko je smijesniji. Haj sto su englezi one svoje nafurali i napuhali, ocekivano, ovi slupali pola milijarde u tim i opet karina.
STRAŠNI ŽELJEZNIČAR!

Trenutno korisnika/ca: HAKENPUC, Izlija, JUZNJAK, mirzza, Plava Porodica, rodrigo87, salle86, ublehas i 37 gostiju.

Prijava  •  Registracija