Ako ste iz Amerike ili Kanade, pridruzite se grupi "Manijaci-USA/Canada": https://www.facebook.com/groups/357188808007960/

slika

Moderatori/ce: jovanmaksimovic, storm_raider, boccaccio, Izlija, Omar500

Zbog čega ste se najviše sekirali kad je riječ o rekonstrukciji terena?

Drenaža
1 (4%)
Grijači
1 (4%)
Lokva na sjeveroistoku
9 (33%)
Požutjela trava
1 (4%)
Radnici
3 (11%)
Gavran
12 (44%)

Ukupno glasova: 27

AsharaK
Global Moderator
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mahala

uto feb 13, 2018 10:20 pm

Realno brate kokoške vas pregazile, dugo gori Juventus nisam pogledao
Željezničar ante portas !

Plava Porodica
Kontakt:

uto feb 13, 2018 10:21 pm

Ovaj juve bara bara sa evertonom za polufinale intertoto kupa
UPRAVA NAPOLJE!!!

Mi u Želji smo ratnici,a ne svileni akademci,i to nek vam je jasno dok igrate ovdje! :zeljeznicar1:

shzna
Kontakt:

uto feb 13, 2018 10:21 pm

Ma kakav tottenham, smijesna i prenapuhana ekipa, Juve im poklonio 2 gola.
Samo debeli moze zabiti 2 gola i biti tragicar. Zicer za 3:0, zicer za 3:1.
STRAŠNI ŽELJEZNIČAR!

shzna
Kontakt:

uto feb 13, 2018 10:22 pm

Dybala, Cuadrado i Matuidi fale.
STRAŠNI ŽELJEZNIČAR!

Vipla1921
Kontakt:

uto feb 13, 2018 10:25 pm

Kokoske bolja ekipa veceras !

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Na jugu stojimo, zastave vijemo, barjake dižemo i baklje palimo..

Vipla1921
Kontakt:

uto feb 13, 2018 10:26 pm

A Basel se dobro drzi drugo poluvrijeme

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Na jugu stojimo, zastave vijemo, barjake dižemo i baklje palimo..

Pompey
Kontakt:

uto feb 13, 2018 10:45 pm

Pa realno da je onaj Higuain pogodio ono za 3-0, ili bar onaj penal za 3-1, bio bi kraj. Ovako ipak postoji 15% sanse da Tottenham prodje.
Yebo te, pa ne da mu je odbranio penal, on je penal fulio, gledaj gola koliki je i frajer precku pogodi.
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...

Pompey
Kontakt:

sri feb 14, 2018 9:20 am

Evo gledam na Cinestaru se vrti neki film, je li ko gledao, kakav je? Po nekom trejleru izgleda komedija :D

http://www.imdb.com/title/tt0805564/
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...

Omar500
Moderator
Kontakt:

sri feb 14, 2018 11:44 am

Higuain je klasicni choker i on nije za velike ekipe i velikih utakmica. Milion puta do sada dokazano. Nevjerovatno je da su za tu krampu dali 90 miliona. Ali, covjek je iz Argentine, zato je na cijeni i zato mu se svasta i oprosti. Ali sto se Serie A tice i ovakve konstalacije snaga (mada se ona polako mijenja zbog previse stedljive politike Juventusa i budjenja ostalih ekipa), on je dovoljan, trpat ce manje ekipe i to je to. Cim sam vidio da je krenuo izvoditi drugi penal, znao sam da ce fuliti. I oba puta ga je golman procitao.

A Tottenham ima dva WC igraca u vidu Kanea i Eriksena. Dele Alija ja ne mirisem nesto pretjerano, ali jos je mlad, ima potencijal da i on izraste u takav kalibar. Eh sad, oni se istom politikom vode kao Juventus, stednja, stednja i samo stednja, zato nikad nece uzeti Premiership, a ovih par godina im je ovo bila jedinstvena prilika. Ali dzaba, ljudi nece da plate jos malo za taj iskorak, a ima tu i do mentaliteta, ipak je to godinama bio luzerski klub.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Plava Porodica
Kontakt:

sri feb 14, 2018 11:46 am

Ma nemaš ti danas cenatrfora vrhunskog..
Ja znam dvojicu. Lewandowski, pa Kane. Tek onda Suarez ide.
Ovo ostalo se može redati kako je kome volja, ali nije to to.
UPRAVA NAPOLJE!!!

Mi u Želji smo ratnici,a ne svileni akademci,i to nek vam je jasno dok igrate ovdje! :zeljeznicar1:

Omar500
Moderator
Kontakt:

sri feb 14, 2018 11:48 am

Meni je Icardi strasan, ali se sistem mora podrediti njemu. Ali kada se to uradi i iz njega izvuce maksimum, bio bi strasan. On je idealan za trenutni PSG. Uglavnom, slazem se, jako slaba situacija na trzistu sto se tice vrhunskih napadaca, pa se u toj panici i slabiji placaju i vise nego sto bi trebalo.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

AsharaK
Global Moderator
Kontakt:

sri feb 14, 2018 11:50 am

Ne treba zaboravit Dembelea, po meni WC igrac ...
Željezničar ante portas !

Pompey
Kontakt:

sri feb 14, 2018 1:04 pm

slika
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...

arctg
Forumaš godine 2017
Kontakt:

sri feb 14, 2018 1:18 pm

Pompey je napisao/la:
slika
phpBB [video]

Penicilin za manji klub iz Glasgowa! :kafa:

Pompey
Kontakt:

sri feb 14, 2018 1:38 pm

arctg je napisao/la:
sri feb 14, 2018 1:18 pm
Pompey je napisao/la:
slika
phpBB [video]

Penicilin za manji klub iz Glasgowa! :kafa:
Kontao sam postaviti onu sliku nakon hat-tricka protiv Rangersa, al rekoh da me ne napadnu neki :D
Evo u spoiler ako koga interesuje hahaha
Spoiler:
slika
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...

Hurmasica
Prijatelj foruma
Kontakt:

sri feb 14, 2018 1:41 pm

Musa, Srbine!

:D
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

arctg
Forumaš godine 2017
Kontakt:

sri feb 14, 2018 1:49 pm

Griffiths odradi skoro perfektno dvije sezone, skoro 100 golova postigne. Dođe Dembele, Griffithsa ni na mapi. :mrgreen: I odlično je Dembele gurao više od godinu dana i uhvate ga tri-četiri povrede za redom, ala Crnov. Sreća imaju Sinclair i Griffiths dok ovaj opet se ne vrati u kolosijek. Ali da se osjeti njegov izostanak i izostanak njegove forme, osjeti se. Isto tako, stvarno je penicilin za odvratne Rangerse. U jednoj sezoni im je pet golova strpao and still counting. Inače, ovaj hat-trick mi je izuzetno drag ali tri puta draži od njega mi je njegov gol u polufinalu kupa prošle sezone. Petom, kroz noge u 87. minuti. :kafa:

phpBB [video]

Pompey
Kontakt:

sri feb 14, 2018 2:08 pm

arctg je napisao/la:
Griffiths odradi skoro perfektno dvije sezone, skoro 100 golova postigne. Dođe Dembele, Griffithsa ni na mapi. :mrgreen: I odlično je Dembele gurao više od godinu dana i uhvate ga tri-četiri povrede za redom, ala Crnov. Sreća imaju Sinclair i Griffiths dok ovaj opet se ne vrati u kolosijek. Ali da se osjeti njegov izostanak i izostanak njegove forme, osjeti se. Isto tako, stvarno je penicilin za odvratne Rangerse. U jednoj sezoni im je pet golova strpao and still counting. Inače, ovaj hat-trick mi je izuzetno drag ali tri puta draži od njega mi je njegov gol u polufinalu kupa prošle sezone. Petom, kroz noge u 87. minuti. :kafa:

phpBB [video]
Al Griffiths(il sto bi Skotski komentator rekao Grefets :D ) ima ljevicu :klanjase2: . Svaki slobodnjak sa desne strane(a Boga mi i Hartu je davao sa lijeve :D ) je 90% gol.
Nadam se da ce se ove sezone otici malo dalje u Ligi Evrope pa da se malo popravi koeficijent, jer Celtic najvise yebe taj 4. POT u zrijebu za LP pa 3 godine zaredom dobijaju grupe smrti.
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...

arctg
Forumaš godine 2017
Kontakt:

sri feb 14, 2018 2:40 pm

Pompey je napisao/la:
sri feb 14, 2018 2:08 pm
arctg je napisao/la:

phpBB [video]
Al Griffiths(il sto bi Skotski komentator rekao Grefets :D ) ima ljevicu :klanjase2: . Svaki slobodnjak sa desne strane(a Boga mi i Hartu je davao sa lijeve :D ) je 90% gol.
Nadam se da ce se ove sezone otici malo dalje u Ligi Evrope pa da se malo popravi koeficijent, jer Celtic najvise yebe taj 4. POT u zrijebu za LP pa 3 godine zaredom dobijaju grupe smrti.
Leigh je babuka, po meni je ubojitiji od Dembelea. A i mnogo "simpatičniji" igrač. Dembele je malkice stavio sebe ispred kluba pa ga je dosta navijača i uzelo na zub u zadnje vrijeme, pogotovo zbog tih povreda. I slažem se sa njima. Jednom, pa i dva puta da se povrijediš uzastopno, ok, dešava se. Ali četiri povrede uzastopno. Kažem, ala Crnov. A plata mu nije ni sekunde niska, a Celtic nije pretjerano finansijski jak. Možda je i ljut zato što mu je stopiran transfer u Chelsea, a priča se da je bila riječ o cifri i do 30 miliona funti. Leigh je vazda Celtic stavljao na prvo mjesto. Kad je preselio na klupu zbog Dembela koji je tek došao, nije se bunio, već je u 90% slučajeva kada bi ušao, i postigao gol. Fale mu još tri da uđe u Klub "100". A igra u Celticu malo više od četiri godine. Došao bukvalno niotkuda i bljesnuo. Što se tiče Celtica i Europe, to je skoro identičan slučaj kao sa Željom za vrijeme uspjeha u periodu 2009-2013. U domaćem prvenstvu skoro da nemaš konkurencije (u zadnje vrijeme se to i u nas i u Škotskoj polahko mijenja), doslovce se igraš sa protivnicima i zbog nedostatka konkurencije sa kojom bi se ganjao deset mjeseci, odeš u Europu i odjednom igraš protiv bar četiri puta jačeg protivnika. A svi ti protivnici igraju u jačim prvenstvima i sa jačim klubovima tokom čitave sezone i očigledna je razlika u formi, spremi, kvaliteti... Takvi te onda pojedu. I mi smo to doživili, a i Celtic je. Njih je nekako najviše "ubio" Deila dok je bio šef stručnog štaba. Tada su u Europi baš bili kanta i ono malo dobrog koeficijenta su zglajzali. Kada je došao Rodgers, on je, naravno, odmah vratio Celtic u Ligu prvaka ali tu je tek razlika između njih i drugih. Barcelona, Bayern, City, PSG... dvije sezone su igrali sa tim timovima u grupi. Rezultate je većina vidjela... Uvijek sam mišljenja da je igranje u CL, pa makar te svi i šutali, od velikog značaja. Iskustvo je neprocjenjivo. Ali maksimalan Celticov domet, za sada, u CL je treće mjesto. Preko toga ideš dalje u EL, i to u knock-out fazu, gdje su ipak jači timovi nego u grupnoj. Dakle, igrati CL, držati se tog trećeg mjesta i stjecati iskustvo postepeno pa u EL uletiti u "vatru" gdje su ekipe podjednake kvalitete i tu svim silama popravljati koeficijent. Dok ne prođe određeni vremenski period i dok Celtic se ne izvuče iz tog četvrtog šešira i pokuša napasti drugo mjesto u grupama CL. Pa dalje... To bi bio neki logičan slijed događaja a ja, opet, vjerujem Brendanu, bez obzira na njegovu prošlost u južnijim krajevima Ostrva. Sutra igraju kući sa Zenitom i bit će dramatično dobra tekma, ubijeđen sam u to.

LARSSON
Predsjednik S1 Lige prognozera
Kontakt:

sri feb 14, 2018 3:22 pm

Pompey je napisao/la:
sri feb 14, 2018 9:20 am
Evo gledam na Cinestaru se vrti neki film, je li ko gledao, kakav je? Po nekom trejleru izgleda komedija :D

http://www.imdb.com/title/tt0805564/
:ne:
Transferi - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=696

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 14 gostiju.

Prijava  •  Registracija