Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 20, 2018 9:27 am

kontranogama je napisao/la:
pet jul 20, 2018 9:08 am
Ja sam gledao pripremnu apolona sa nekim cesima/slovacima nisu se sastavili sa loptom. 4-0 izgubili. nisam vidio ni jedan jedini pravi potez. Ako se nasi uozbilje i odigraju maximalno, prolazimo 100%
Od Libereca izgubili 4:0,od Zvezde 1:0 i od Lask Linz 2:1 a pobjedili Inter Zaprešić 2:0 u pripremnim..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 20, 2018 9:30 am

Nekada davno, jedan filozof imena se sada ne mogu sjetiti rekao je da je i Amar gubio pripremne :kafa: :D
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 20, 2018 9:39 am

Samo da me želja mine...slika
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 20, 2018 9:46 am

Zakarić, Vranješ, Zec?! Ima li kakvih novih informacija?
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 20, 2018 9:52 am

Dokle je Ordagic ?
Larse hvala za snimak emisije
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 20, 2018 9:53 am

Celo i Curjuric nmg skupa igrati,nadam se da ce Krcmarevic prelomiti i jednog poslati na klupu. Inace ja sam bas zadovoljan prelaznim rokom,iako mi se cini da nam fali jedan naprijed jos.

Pobjeda u Gabeli je pod moranje! Obradujte nas!
1921-1987-2007
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 20, 2018 9:58 am

Sad pogledao ova dva sažetka protiv Zvezde i Libereca..

Loše brane prekide i visoke lopte i vrlo su nesigurni u zadnjoj liniji i veznom redu kad se napravi kvalitetan pritisak..

Protiv Zvezde su primili gol nakon prekšaja..Protiv Libereca prvi gol iz penala,drugi gol izgubili loptu u zadnjoj liniji nakon kvalitetnog pritiska igrača Libereca,treći gol ubačaj sa strane,jedna poluvisoka lopta i gol i četrvti gol isto primili nakon jedne izgubljene lopte uz aut liniju isto nakon pritiska protivničkog igrača..Još par puta su u veznom redu gubili lopte nakon udvajanja i kvalitetnog presinga..

U sve četri utakmice igrao isti sastav kao protiv Stumbrasa


Uglavnom trebamo što više probati forsirati kornere i prekršaje kao i pokušavati sa dugim loptama i naravno agresivnije igrati kad je lopta u njihovom posjedu..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 20, 2018 10:01 am

Sada su dostupne obje utakmice, pa ko hoce neka pogleda

viewtopic.php?f=51&t=785
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 20, 2018 10:08 am

Ako je Blagi povrijedjen ja bih izveo vezni red: Hajdar-Curka-Arezina, Zajim na jednu, Veseli na drugu. Mislim da bi Hajdar i Curjuric nadoknadili Arezinin manjak brzine.
 
ForzaLjoZe
Postovi: 137
Pridružen/a: čet apr 19, 2018 9:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 20, 2018 10:20 am

storm_raider je napisao/la:
pet jul 20, 2018 8:54 am
ForzaLjoZe je napisao/la:
pet jul 20, 2018 8:43 am
Obrisao sam temu o navijackoj podrsci.
Ukoliko Sarajevo izvuce povoljan rezultat protiv Atalante/Fiorentine u prvoj utakmici,imat cemo priliku gledati puno Kosevo zbog atraktivnosti protivnika.
Ovdje dominira kmekanje,iako je infrastrukturno uprava prebacila letvicu svih ocekivanja ikada i uradila za dvije godine,vise nego sve garniture od Sucica i Jelica na ovamo.
Sta da kazem?Sem da smo postali cudesno bolesna masa i dok sam ranije znao da je nesto ozbiljno problematicno s klubom,sada sam siguran da nismo dobri u glavama...
Nisi trebao brisati, bas je na kafi komentarisemo jucer. Planirao sam danas da se ukljucim.
Vidis :)
Izmedju tvog komentara, mog komentara i ovog posta...
Vaznije je koristiti forum za mahalu. Da se ima o cemu pricat. Ko dosao, ko otisao, a svi osudjuju frekventne dolaske/odlaske.
Onda kad kiksamo protiv GOSK-a ponasati se kao da se svijet srusio.

Znam ja da bi ti, ljudi poput tebe, sve ucinili za Zelju i koliko ispravno rezonuju.
Taj poziv na licnu odgovornost nema veze samo sa Zeljom, nego i ukupnim stanjem u drustvu. Znamo da nesto nije dobro, ali cekamo kao gledaoci u areni neke budale koje ce istrcati da se pokolju izmedju sebe dok mi kritikujemo, navijamo, mastamo...

Bukvalno, pojma nemam kada smo se razisli od definicije sta je navijac: onaj koji navija, pruza podrsku prije svega grlom, dlanovima, pa svim ostalim.
Evo redom:

1. grlo, dlanovi - nema podrske da valja vec duze vrijeme
2. clanska - najgori prihodi od pocetka jula, od ove zadnje serije clanskih
3. redovna posjeta utakmicama - kako ko, ali past ce odmah nakon Evrope
4. gostovanje - drzim se drugove definicije da po sezoni moram imat bar 5 gostovanja (6 ako cemo ubrajat Kosevo)
5. sal, dres, oprema - od materijalnih mogucnosti
6. treninzi - ide li iko?
7. briga o situaciji oko kluba, transferi, infrastruktura - redovno pisanje po forumima, druzenje

Mi se stalno vrtimo oko tacke 7. i kunemo se kakvi smo navijaci, koliko smo vjerni...
Baska sto nema nekih navijackih inicijativa. Mora li samo jug dizati transparente, parole i slicno?

Najgore mi je kad mi krenu pricat o Trebinju i Citluku 45. Ili kad ovi mladji bezobraznici pocnu da reze sto danas ti iz 45. s dvoje maksuma ne mogu ici.
Cudno, precudno... Kolektivna terapija treba.
Odjebi Rusmire!
NAPOLJ UPRAVI!
Svi na Grbavicu!
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 20, 2018 10:23 am

Bravo Krcmarevicu. Cast im treba biti da igraju dvije utakmice sedmicno, a ne da kmece i kukaju kako je to naporan tempo!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 20, 2018 10:34 am

slika
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 20, 2018 10:36 am

Gabela 17:30. 30 000 stepeni, ***** ti neuslovne stadione...
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 20, 2018 10:39 am

Prvo dobiti Gosk pa šta nam Bog dragi da u četvrtak. Izaci pa se pobiti i uz dozu sreće možda i prodemo .Prolaz donosi ogromne pare za naše uslove preko 700 000 sa ulaznicama. Neće mi biti krivo i ako ispanemo ipak su jači.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 20, 2018 10:55 am

Ekipa je otputovala u Međugorje gdje će boraviti i trenirati do sutrašnjeg susreta. Otputovali su: Kjosevski, Fejzić – Stevanović, A. Šehić, Pavić, Bakrač, Bogičević, Rodin – Šabanadžović, Hajdarević, Vranješ, Dacić, Čurjurić, E. Šehić, Zec, Veselinović, Zajmović, Arežina – Krpić. Zbog lakše povrede zadnje lože nije otputovao Blagojević. Utakmica se igra sutra u 17:30 sati uz prenos na Moja TV.

https://fkzeljeznicar.ba/foto-krcmarevi ... eda/32934/
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 20, 2018 10:56 am

Opet sva zvona zvone o bebama s lavora. Momku svaka cast na golu, ali da ne bude opet da neko govori da su novinari neutralni i da izmisljamo neprijatelje tamo gdje ih nema...
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1595
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 20, 2018 10:57 am

Mislim da uz 2 top pojacanja, ovaj Jazvic djeluje dobar, mozemo proci ove levate u Evropi, a onda smo nosioci u napokon ce nas sreca pogledati i idemo u play off :)
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 20, 2018 10:59 am

e moj kemo nema te više ni u zapisniku..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 20, 2018 11:00 am

Tri utakmice počinju u istom terminu od 17 sati i 30 minuta, a utakmicu u Gabeli između GOŠK-a i Željezničara sudit će Zoran Grbić iz Prijedora, sa pomoćnicima Čedomirom Vićićem iz Ugljevika i Bojanom Maksimovićem iz Modriče.

Pročitajte više na: http://sport1.ba/premijer-liga-bih/odab ... bih/125239


@SWRA danas se predaje spisak, 24h prije meča mozemo dva igrača nova prijaviti
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 20, 2018 11:01 am

BlwD je napisao/la:
pet jul 20, 2018 10:56 am
Opet sva zvona zvone o bebama s lavora. Momku svaka cast na golu, ali da ne bude opet da neko govori da su novinari neutralni i da izmisljamo neprijatelje tamo gdje ih nema...
Jucer ulazim na ovaj portali vidim naslov sjajno sarajevo, da nisam gledao utakmicu pomislio bih da igraju ko barcelona
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 53 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija