Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
alombardo
Postovi: 985
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 25, 2018 8:56 pm

Kakvi su lafovi slobo i ovaj pomocni. Kaze kod faula, igramo li blagi. Zabi ga blagi, goviri, celavi sta sam rekao. Pa sehi slobo kaze, sine napadamo na onaj gol ne na ovaj, da ga oslobodi grca. Strasni likovi, nesmijem na glas ali moglo bi biti hairli
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 25, 2018 8:58 pm

a u drugom nije progovorio.

ko može igrati protiv onih iz atletica može i u našoj ligi, samo malo privikavanja.
gradi željo boli te *****
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 25, 2018 8:58 pm

@NEZALAGANJE, Veca je top kvalitet za nasu ligu, Blagojevic isto. Ja protiv takvih igraca nemam nista.

Sto se tice ostalog, imamo potpuno razlicita vidjenja ekipe, ja smatram da se sa djecom ne moze uzeti titula i da nam trebaju ozbiljna pojacanja, ti mislis da treba jos vise gurati djecu i to misljenje postujem i ako se sa tim ne slazem. Sva dalja diskusija u vezi ovoga nema smisla..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 25, 2018 8:59 pm

Mene je samo strah ove negativne atmosfere odmah na pocetku. Nece prvenstvo ni poceti a mi Vi maksimalno negativno nalozeni i onda je pitanje vremena kada ce puci.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
zubanovic89
Postovi: 829
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 25, 2018 9:01 pm

Ma samo lijevi bek i ovo je ok
 
alombardo
Postovi: 985
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 25, 2018 9:03 pm

Pa mene apsolutno ne zanimaju rez orijateljskih, pratio sam neke ideje u firmaciji i sl.
 
Zeljocity
Postovi: 47
Pridružen/a: uto maj 10, 2016 12:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 25, 2018 9:04 pm

Andrej Modić više nije fudbaler Željezičara. Fudbaler koji je prije samo pola godine najavljen kao veliko pojačanje na Grbavici raskinuo je ugovor sa Plavima. On je samo još jedan u nizu promašaja u transfer politici Plavih.

U posljednje tri godine na Grbavicu je stiglo 76 igrača, dok su iz Plave svlačionice otišla 82 igrača. Zanimljivo je da je Željezničar rekorder u Bosni i Hercegovini kada su u pitanju sporazumni raskidi ugovora. Čelnici Željezničara su u posljednje tri godine sa čak 47 fudbalera dogovorili sporazumni raskid saradnje..

****.ba
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 25, 2018 9:04 pm

slika
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 25, 2018 9:06 pm

Brkoo je napisao/la:
pon jun 25, 2018 8:58 pm
@NEZALAGANJE, Veca je top kvalitet za nasu ligu, Blagojevic isto. Ja protiv takvih igraca nemam nista.

Sto se tice ostalog, imamo potpuno razlicita vidjenja ekipe, ja smatram da se sa djecom ne moze uzeti titula i da nam trebaju ozbiljna pojacanja, ti mislis da treba jos vise gurati djecu i to misljenje postujem i ako se sa tim ne slazem. Sva dalja diskusija u vezi ovoga nema smisla..
Nije uopste pitanje sta mislimo ti i ja...Bitno je ono sto je realno i kakav pravac klub treba zauzeti.
Realnost je da mi nemamo novca za platiti obestecenje,niti dati jaku platu.Cim toga nemas,preostaje ti lov u mutnom tzv. uvoz-izvoz a la Papac, pa se evo sad covjek pljuje ili da se okrenes proizvodnji igraca i tako se finansijski ustabilis kako bi dosao na razinu da moze dovesti jakog igraca...

Svi koji ovo ne vide,razmisljaju kratkorocno i zarad neke titule bi nas vrtili u krug godinama,a pomaka ne bi bilo.Plafon bi nam i dalje bilo 2.pretkolo i to u "dobroj" godini.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 25, 2018 9:06 pm

AsharaK je napisao/la:
pon jun 25, 2018 8:36 pm
Danas spomenuti Vranjesa u losem kontekstu moze samo neznalica fudbala.
Vranješ je igrao dobro, ali opet je igrač najbliži napadaču i nakon nekog vremena izgubi se u igri, više se troši i mislim da bi korisniji bio da je malo povučeniji.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 25, 2018 9:07 pm

šta znači s djecom. sa pet-šest vrlo mladih igrača u prvih 12-13 na ovom nivou omladinske škole ne može. ali to svakako kod nas nije bilo nikad poslije rata, borili se za titulu ili opstanak. bilo je zadnju godinu rata eto, tako da to i nije realna tema. još igrača će sigurno biti, šta god bilo sa zakarićem. a dva-tri u tih 12-13 moraju biti naši i mladi, i zbog para i zbog drugih razloga.
gradi željo boli te *****
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 25, 2018 9:08 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon jun 25, 2018 8:59 pm
Mene je samo strah ove negativne atmosfere odmah na pocetku. Nece prvenstvo ni poceti a mi Vi maksimalno negativno nalozeni i onda je pitanje vremena kada ce puci.
Koja negativna atmosfera. Komentari su manje vise na mjestu. I za ono dobro u prvom ali i lose u drugom poluvremenu. Sa onih standardnih 5% nerealnih komentara u korist ili na stetu

A puci ce ako bude trebalo puci. Sa ili bez kreiranja bilo kakve atmosfere
5. - 7. Okt 1992.
 
alombardo
Postovi: 985
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 25, 2018 9:19 pm

Nema pucanjaaaa
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 25, 2018 9:22 pm

Recite vi meni do koje minute da gledam da se ne sikiram previše :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 25, 2018 9:23 pm

57. negdje :kafa:
gradi željo boli te *****
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 25, 2018 9:26 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
pon jun 25, 2018 9:06 pm
Brkoo je napisao/la:
pon jun 25, 2018 8:58 pm
@NEZALAGANJE, Veca je top kvalitet za nasu ligu, Blagojevic isto. Ja protiv takvih igraca nemam nista.

Sto se tice ostalog, imamo potpuno razlicita vidjenja ekipe, ja smatram da se sa djecom ne moze uzeti titula i da nam trebaju ozbiljna pojacanja, ti mislis da treba jos vise gurati djecu i to misljenje postujem i ako se sa tim ne slazem. Sva dalja diskusija u vezi ovoga nema smisla..
Nije uopste pitanje sta mislimo ti i ja...Bitno je ono sto je realno i kakav pravac klub treba zauzeti.
Realnost je da mi nemamo novca za platiti obestecenje,niti dati jaku platu.Cim toga nemas,preostaje ti lov u mutnom tzv. uvoz-izvoz a la Papac, pa se evo sad covjek pljuje ili da se okrenes proizvodnji igraca i tako se finansijski ustabilis kako bi dosao na razinu da moze dovesti jakog igraca...

Svi koji ovo ne vide,razmisljaju kratkorocno i zarad neke titule bi nas vrtili u krug godinama,a pomaka ne bi bilo.Plafon bi nam i dalje bilo 2.pretkolo i to u "dobroj" godini.
Kako nemamo para za jaku platu? Pa nisu Kajkut, Projic, Zeba, Zakaric, Modic itd za kikiriki igrali? Njihove plate usmjeriti u plate potencijalnih pojacanja? Mi preplacujemo igrace, preplacujemo u odnosu na kvalitet igraca, cast izuzecima koji zasluzuje svaki fening svoje plate.

Kazes zarad neke titule, znas li koliko ce novca dobiti Zrinjski samo zbog osvajanja titule i znas li koliko je bitno osvojiti titulu? A osvojit cemo je bez pojacanja ili sa 1-2 pojacanja, how yes no..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 25, 2018 9:26 pm

skretnicar je napisao/la:
pon jun 25, 2018 9:23 pm
Plava Porodica je napisao/la:
pon jun 25, 2018 9:22 pm
Recite vi meni do koje minute da gledam da se ne sikiram previše :kafa:
samo prvo poluvrijeme
da se nadjemo na pola izmedju tebe i chwile pošto volim da serem na kvadrat ja cu do 50te :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 25, 2018 9:29 pm

Zaka je napisao/la:
pon jun 25, 2018 8:46 pm
LARS1921 je napisao/la:
pon jun 25, 2018 7:58 pm
Ne znam što mene ovaj Fejzić nervira
I mene. Svojom lažnom mirnoćom unosi nemir, slično kao i Bogi.
Isti sam, odlično si opisao. Ne daj Bože da on brani.
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 25, 2018 9:35 pm

Meni je ovo malo zvucalo obeshrabrujuce,kad Slobodan najavljuje ta neka pojacanja. Neka nada da ce se naci rijesenja. Hajde ok imperativ odbrana ,bek i stoper. I naravno ok mi je napadac,ali realno nama je potreban i jedan krilni igrac i jedan ofanzivni vezni.
Bar je tako najavljivano,a i logika to nalaze. Odbranu necu komentarisati to svi znamo. Napadac sigurno da treba jer otisla su 2 . Krilo ti treba jer otisao ti je Crnov,Zeric,Zakarc vjerovatno. Ostajes na Zaimu,Zecu i Veselom. Ofanzivni vezni,oprostio se Zeba,povrijedjen Sinan. Ofanzivni ti je Vranjes,nedaj boze nekog belaja,ti za ozbiljnu opciju u sredini imas jos Harisa ,koji nije ofanzivni veznjak,i imas Dacica,koji tek treba polako da dobija priliku . I jednu moze bit odlican,a onda 5 tanak. Ko i Saban i Hare sto su prosli. Fali nam te sirine,a i Slobodan mi je zvucao kao malo razocaran , jer najavljivalo se pored odbrane i napada i krilo i vezni. Sad mi zvuci pokrpi gdje skripi. Ne znam mozda sam ja pogresno shvatio i zakljucio.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 25, 2018 9:54 pm

kad je sljedeća utakmica?
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], cala, Google [Bot] i 134 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija