Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
omladina1921zeljina
Postovi: 595
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:26 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 3:29 pm

Htjedoh ja Kemu spomenuti... Meni bi on igrao do kraja, iskreno... i to da igramo Projić-Bogičević-Osmanković-Graovac.
avanti ragazzi di buda, avanti ragazzi di pest, studenti, braccianti, operai il sole non sorge piad est!

CN 1969

LOBOTOMCI 2016
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 3:30 pm

Amidza je napisao/la:
pon apr 16, 2018 3:17 pm
Ali pazi ti igracina i trenercina molim te, sve magovi veliki. Projic se nesto kurci, a priziva ga se samo jer mu je konkurencija Livaja 2.0. Crnov se nervira i ljuti, a trpimo invalida dvije godine i jos mu platu dajemo. Zakari, kojem smo ozivjeli karijeru i trpili njegovo guzeljanje, se zivo jebe jer ce u strasnu Sloveniju. Asim Nargila, koji vise trci od kafane do kafane nego na treningu ne bi da igra, jer mu se ne igra. Trener, takticki genije, nam jeba znanje svima kolektivno nekakvim suludim idejama, a svlacionicu je ocito zijanio. Pomocnici mu Karic, koji evo vidimo od Kjosevskog pravi Neuera, i nepismeni Dzafic.

Sto je najtuznije uopste me ne bi iznenadilo da je to samo vrh ledenog brijega, jer se nama samo ponavlja prosla sezona. Onda ce bit naknadna pamet, neke insinuancije, onda ce svi znati sve, ali su sutili kao za dobrobit kluba, pa ce i tad nastaviti da sute uz ono "znalo se, ali ne bih ja o tome sad." Vrijeme je da se reaguje, sad ili odmah. Upravo, sportski direktore, reagujte kako znate i umijete dok nije kasno, a vec je 5 do 12. Ako se ne napravi rez, ne zanima me kakav, sad, onda ga ne treba ni praviti. Sasvim je svejedno. Imajte sluha, kao Boga vas molim, prepoznajte vaznost ovog momenta i ove titule.

:doktor:
Ma ovo podebljano je sigurno. Ko da je bas ovo sa suspenzijama jedino sto se desava i sto se tice nezadovoljstva.
Sezonama unazad nismo nista znali "javno" a desavalo se bas svasta. Sto to ne bi i sad bio slucaj.

Al sta mu ja mogu, sam je kriv.

Prva polusezona odlicna, uvedeni neki omladinci. Oni se pokazali, ekipa rotirana dovoljno.
Dolazi drugi dio. Ocekujemo jos neke omladince, a to je Adzem i potvrdio u intervijuuuuuu da ce novi juniori dobit sansu i sta se desi? Nit je jedan novi junior dobio sansu, pa cak i ovi sto su igrali nisu dobili onoliko prilike koliko su dobijali kad su tek stupali u senoriski nogomet, sto nikako al bas nikako nije logicno.
Ocekivao se Dacic, Sehic bar jedan, ocekivala se veca prilika za Zerica, Kemala...
Sad imamo ocajnog Sabana, Hajdar kojeg grcevi hvataju i koji je preumoran ( 100% tacna informacija, cak ga Adzem pitao moze li igrati i protiv Slobode u kupu. A i taj odmor mu je malo kako kaze ) , Zeru koji je inace bezvoljan ali sada nikad bezvoljniji i losiji itd...

Usro si Adzeme sve sto se moglo usrat.
Ponos + neznanje. Jbg kralju.
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 3:31 pm

Projić je ok lik, upoznao sam ga, smiren baš.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 3:33 pm

@Leon ma mi smo sami sebi najveci neprijatelji, ne treba nam ni Zrinjski, ni Beus, ni pitar, ni sudija, ni niko. Adzem sve sto je dobro radio u prvom dijelu sezone, sad samo ponistava i sebi sapunja dasku.

@Minjore ako je tako, sto onda ono napisa maloprije za Projica, ziv bio?
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 3:34 pm

Minjore je napisao/la:
pon apr 16, 2018 3:26 pm
Ne kurci se Projic, momak je bas na mjestu. Momak je bas sjeban jer ne igra i pogotovo ova glupost sto se desi sa ovom anketom na instagramu. Momak slucajno kliknuo dok je prelistavao storije al se odmah javio stranici da izbrisu to..
Nego vidim, niko ne spominje Kemu i njegovu blistavu partiju jucer.
Ma dobar svakako i jedan od rijetkih kojeg grize savjest zbog losijih partija koje je imao.
Al ne mozes ocekivati da ti radi toga on pristane na smanjenje plate. A ocito je to razlog sto je pao u nemilost Adzema.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 3:37 pm

igla je napisao/la:
pon apr 16, 2018 3:31 pm
Projić je ok lik, upoznao sam ga, smiren baš.
Ja ga sada sreo i kaze da mu je najmanje bitno oce li igrati, bitno mu je da Zelju bude sampion. Mnogo nas je poletilo da ga pljujemo poslije te gluposti sa instagramom, ali fakat ne zasluzuje to momak...
@Amidza bas sam osjetljiv ovih dana pogotovo zbog ovih gluposti sa zecom i crnovom. Sestra mi je sinoc za vrijeme tekme bila na operacijskom stolu i sa ogromnim sansama da sve ne bude kako treba za nju i bebu, a ja sam opet na JUGU stajao i navijao do zadnjeg trena i zato sam bas implusivno reagovao za Projica. Izvinjavam se i njemu i vama ostalim jos jednom...
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 3:38 pm

Revanš na SK2

slika
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 3:40 pm

Nikakav problem Minjore, samo si me zbunio, pa zato pitam. Na hajr i na dobro da to sve izadje.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 3:42 pm

Valjda neću biti upravu, ali mislim da smo ispušili i ligu i kup.. Daj Bože da ne bude tako
A Projić ne može biti lošiji od Mehremića koji je jučer sam napravio 5 kornera za Sarajevo, izbijanje ili dodavanje lopte još mi nije jasno kako je ono izveo i plus zapeo i pao i traži faul.. :doktor:
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 3:44 pm

Projić je pametniji od Mehremića. Bio je u lošoj formi, ali ne jer se loše postavljao.

Mehremić je lijevobečni Kerla. Sve što uradi, uradi na neku snagu, gluposti bruku po utakmici napravi.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 3:45 pm

sahmat je napisao/la:
pon apr 16, 2018 3:42 pm
Valjda neću biti upravu, ali mislim da smo ispušili i ligu i kup.. Daj Bože da ne bude tako
A Projić ne može biti lošiji od Mehremića koji je jučer sam napravio 5 kornera za Sarajevo, izbijanje ili dodavanje lopte još mi nije jasno kako je ono izveo i plus zapeo i pao i traži faul.. :doktor:
Ma cini mi se da u Adzemovim ocima ne postoje projic, saban i modic. I takva imena moraju dijeliti s klupu s Jusufijem....
 
Avatar
omladina1921zeljina
Postovi: 595
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:26 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 3:49 pm

igla je napisao/la:
pon apr 16, 2018 3:44 pm
Projić je pametniji od Mehremića. Bio je u lošoj formi, ali ne jer se loše postavljao.

Mehremić je lijevobečni Kerla. Sve što uradi, uradi na neku snagu, gluposti bruku po utakmici napravi.
To je to. Precizno, jasno, i veoma slikovito (ovo za Kerlu). :D
avanti ragazzi di buda, avanti ragazzi di pest, studenti, braccianti, operai il sole non sorge piad est!

CN 1969

LOBOTOMCI 2016
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 3:50 pm

Zaboravite na te igrace, Adzem ce kao Slavko da vrti 11 + 2 igraca do kraja, samo neka muda pokaze barem.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 3:51 pm

Nek uprava da besplatan ulaz protiv Zrinje ako hoce da bude vise navijaca. Ovako ocekujem jedno 3 do 4 hiljade. Ako i to bude,bice nam vrh. A uzmite igracima plate i nadoknadite besplatan ulaz.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 3:54 pm

Ali sto je najgore, Adzemu opet nece Projic igrati protiv Slobode, iako je morao prvu kup utakmicu ili derbi. Ono sinoc sta je Mehremic radio, to je horor. A tek sto je Vranjes sjebao dobrih potencijalnih sansi tek onako, nije mi jasno zasto onako brzopleto reaguje, na prvu. Pa nece ti svaka sjesti, nema sanse.
Kemo je juce strasan bio, pojeo je Ahmetovica. Nije ni panicio pod pritiskom, a imao je i finih pasova prema naprijed.

Mislio sam da ce me proci, ali ja sam strasno ljut. Jos Adzemova izjava da je zadovoljan bodom, kao s obzirom na pruzenu igru...jarane, ako ti ne znas da ti je ovaj remi ravan porazu, onda ne znam. Krajnje je vrijeme da se spasi sezona, sve ti se otvorilo, ne smije se sve ispustiti iz ruku.
U kupu treba promijesati karte, ali smisleno, iako nemamo previse materijala. Ne znam koga bi stavio na desno krilo i vrijedi li uopste cuvati Zakarica za Krupu kad ionako nista ne uradi nego se manekenise. Miro je trcao kao lud sve do zadnjeg kola, nije razmisljao hoce li se povrijediti, a jos covjek imao slobodne papire. Zera moze samo lijevo igrati. Zajmovic ne bi bio los za spica, ako ce Ubiparip biti na klupi.

Uglavnom, nek nam je bog na pomoci.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 3:57 pm

mamba21 je napisao/la:
pon apr 16, 2018 3:51 pm
Nek uprava da besplatan ulaz protiv Zrinje ako hoce da bude vise navijaca. Ovako ocekujem jedno 3 do 4 hiljade. Ako i to bude,bice nam vrh. A uzmite igracima plate i nadoknadite besplatan ulaz.
Ne tjera ljude brate cijena karte vec sramocenje Zeljinog imena. Grbavica je bila mnogo punija kad smo bivali i losiji na tabeli ali su igraci za grb ostavljali dusu na terenu i kidisali na protivnika ko gladne zvijeri. Setaci i popravljaci frizura su ubili ljude u pojam.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 4:00 pm

fcz je napisao/la:
pon apr 16, 2018 3:57 pm
mamba21 je napisao/la:
pon apr 16, 2018 3:51 pm
Nek uprava da besplatan ulaz protiv Zrinje ako hoce da bude vise navijaca. Ovako ocekujem jedno 3 do 4 hiljade. Ako i to bude,bice nam vrh. A uzmite igracima plate i nadoknadite besplatan ulaz.
Ne tjera ljude brate cijena karte vec sramocenje Zeljinog imena. Grbavica je bila mnogo punija kad smo bivali i losiji na tabeli ali su igraci za grb ostavljali dusu na terenu i kidisali na protivnika ko gladne zvijeri. Setaci i popravljaci frizura su ubili ljude u pojam.
Zato i kazem nek se da besplatan ulaz da ne bi bila sramotna broja. I nama bolesnicima su ogadili fudbal u zadnje 3 utakmice u kojoj nisu normalnu priliku napravili. Udarite po dzepu i nek zarade platu kako treba, a ne setanjem po terenu.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 4:00 pm

Al nas je vranjes izjebo sa svojim glupostima pa yebote 3 sanse je unistio bezveze. Ko da je balavac a ne iskusan igrac...
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
damirfile
Postovi: 3358
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 4:02 pm

Ako prodemo u finale i odigramo u Krupi dobro biće opet posjeta dobra.
Slavko dao igračima slobodno samo jedan trening do nas će imati. Hoće maksimalno da odmori ekipu.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 4:08 pm

Sudi nam Dragan Petrović, to će mu biti šesti meč da nam sudi ove sezone.

Čelik - Željo 0:3
Željo - Sloboda 1:0
Zrinjski - Željo 3:3
Željo - Mladost 2:1
Željo - Široki 2:0

Sudio nam je 11 puta, 7 pobjeda i 4 remija.
Sloboda 4-2-5

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Google [Bot], salle86, Ujko i 114 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija