Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:59 pm

I dalje ne kontam...
Jednostavno, ovo ne može na dobro izaći. Pa više je ovo psihološki loše, nego da smo izgubili 3-0.

Meni je pritisak 200.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3087
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:59 pm

Vadis Vranjesa, ubacujes mrtvog Zajku.Rokni se Adzeme
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:59 pm

ChWilla je napisao/la:
sub mar 17, 2018 5:56 pm
heisenberg je napisao/la:
sub mar 17, 2018 5:54 pm
Pojedinci prigovaraju igracima da su pi.ckice, a oni pisu da je titula izgubljena.
pa to.
Moras im to napisati jer imas +5 , bolji medjusobni omjer sa onim vodstvom, nenormalno los zrinjski i ti sve ukenjas za 5 minuta. Neka treba cekati Krupu II i Kosevo II da nam se desi, pa da se onda sjetimo ove utakmice...
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 5:59 pm

Analiza igraca do 88.minuta :
Kjosevski - los
Graovac- standardno dobar
Bogicevic- na svom nivou kako zna biti a drugo lice sakrio al ne do kraja
Sinisa- najbolji bek lige
MEHREMIC- kralju dobio si evo 5 6 utakmica u jednoj si bio dobar u ostalim blago receno katastrofalan.
Blagojevic- ustao na desnu nogu prekucao sredinu
Hajdar- dobro je zujao danas :D
Vranjes-doktorski
Zakaric-silovao Kadusica
Zajmovic- los, standardno..
Vojo- odlican kao i uvijek

Ramovic-neodgovoran prema nazad ali opasan prema naprijed
Kajkut i Zeba neocjenjeni

Zadnjih 7 minuta :
Bogicevic i naravno Adi - OUT iz prvih 11 !!!!

Zakljucak :pjeske se kuci vratite svi skupa od Adzema do Vedrana i gurajte autobus do Sarajeva.

Zeljeznicar za zivot cijeli i zgazicemo Radnik ! :zeljeznicar1:
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u sub mar 17, 2018 6:01 pm, ukupno mijenjano 3 puta.
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 6:00 pm

Nije se još glava ohladila i neće zadugo posle ovog šoka... ali na kraju krajeva nisam nezadovoljan, jutros sam govorio da je samo ostati neporažen, dobar je i remi... Na kraju bi remi, nek smo i dalje prvi to je bitno, prednost još uvijek imamo.
Igrali smo odlučno, dali smo im 3 gola ljudi, to niko nije očekivao, 3 gola. Znači da ih možemo rabiti.
Ovo na samom kraju nemam šta komentarisati, teško za svariti.
Ja jedva čekam ponovo tekmu na Grbavici, bez obzira na rezultat...

Ne bude li Baka kažnjen za ovaj seljakljuk, ja cu na zapad protiv njih da ga kaznim, da ga ciglom složim po direktivi iz Sarajeva! Yebem li ti mamu kockarsku govnaru jedan smrdljivi!

Sent from my MI 5s using Tapatalk

 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 6:00 pm

Sreca imamo najboljeg beka lige - Mehremica, najbolje stopera Bogija i jos nam samo fali najcvrsci igrac Elsner za repku beskucnika, tabla apuarina je malo sta ovi hadalji danas priredise.
Jel Bogicevic dobio otkaz?
Jel Adi dobio 15 samara i 150 udaraca bicem, napuhanko, sminkercic, rinaka od igraca.
@storme, doci cemo, doci ce nas standardno 3.000 i koga opet da gledam Bogicevica koji ce prije umrijeti na terenu nego se oprostiti, Zajmovica koji ce sam sebi nogu slomiti kada krene u dribling ili Mehremica koji ostavlja autoput po svojoj strani?
Da gledam, umrlog Kajkuta zvanog intenzitet koji kad udje je okreten ko doner?
Dokle cemo davati sansu propalitetima a borimo se za titulu. Pa bolje da si Besirevicu sansu dao a ne ovom parmaku Mehremicu, ili Mujagi mjesto Kajkuta ili bilokome mjesto Zajmovica.
Ja dodjem svakako da vidim Grbavicu, teren i plavu boju i par onih koji se bore i ginu za Zeljin dres, a ovaj trenercic koji se umislio da je Murinjo neka nabavi mu.da u ovoj pauzi i nek klupira ove kvaziigrace, izvine se Zecu kojeg nema ni na klupi drugu utakmicu i nastavi sa igracima koji su nam donijeli prvo mjesto. Ramovic i Zec.
I jos jedno pitanje za profesora, za koji sport su sada spremne ove balerine pa svaku utakmicu padamo pred kraj? Sta ste radili u Turskoj profesore? Ova dekoncentracija je uzrokovana nedostatkom trke i snage.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 6:01 pm

Minjore je napisao/la:
sub mar 17, 2018 5:59 pm

Moras im to napisati jer imas +5 , bolji medjusobni omjer sa onim vodstvom, nenormalno los zrinjski i ti sve ukenjas za 5 minuta. Neka treba cekati Krupu II i Kosevo II da nam se desi, pa da se onda sjetimo ove utakmice...
jesu pičkice. ali gotovo, srećom, nije.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 6:01 pm

[quote=ChWilla post_id=304191 time=1521305410 user_id=217]
[quote=kvalitet post_id=304185 time=1521305235 user_id=544]
[quote=Izlija post_id=304145 time=1521304459 user_id=203]
Svi na Grbavicu protiv Radnika, podrška ne smije izostati, naš Željo nas sada treba više nego ikada. Nije Željo samo njih 11 na terenu i trener, Željo, to smo mi. Rame uz rame i pjesma 90 minuta ne smije da prestaje
[/quote]

Ako nas bude 3000 neka se udaraju u guzicu svi redom. Ovo ni u snu nisu smjeli dopustiti. Umjesto da ih sahranimo, odemo na +5, oni u krizi, mi u naletu, titula pred nosom... mi njih vratimo u život. Ovo njima može biti prekretnica da u nastavku sezone zaigraju još bolje, a kako će se na naše manekene odraziti Boga pitaj... Ne treba očekivati veliku posjetu do kraja sezone, eventualno pred kraj ako budemo u igri za titulu. Kakav crni Zajmović, i Žerić i Zec su za njega TV u boji. Bogi odigra solidno i na kraju raspad sistema. Ko uzima minute Kemi, Bože sačuvaj. Mehremića sam branio jer je na početku djelovao solidno, ali on iz utakmice u utakmicu sve gori. Adžem dobro pripremio utakmicu, ali se tokom utakmice pogubio. Kajkut i Zeba nemaju šta raditi na ovim utakmicama. Što nije uveo trećeg stopera umjesto ofanzivca? Milijardu upitnika mi je iznad glave. Užas. Horor.
[/quote]

pa bili smo mi i prošle godine u naletu, u realno puno boljoj situaciji nego sad i da smo pobijedili (4 boda i međusobni duel tri utakmice prije kraja - 5 bodova osam utakmica prije kraja), i šta bi. isto svi mislili da je gotovo, tribina i titula. ne odgovaraju nama ti naleti koliko mi mislimo...
[/quote]

Sve je tačno, ali ovo nisu smjeli dopustiti. Opet imamo najveće šanse za titulu, taj Zrinjski nama dolazi, ali nismo mi samo izgubili 2 boda. Mene boli to što će se sad stvoriti nekakva negativna atmosfera, tribine će opet biti skoro prazne... Stručni štab mora dići ekipu, Adžem mora naučiti zatvoriti utakmicu, moramo dobiti narednu utakmicu i nadati se da Zrinjski neće pobijediti. Ako pobijedi, to bi mogao biti veliki problem za nas. Ja i dalje vjerujem u duplu krunu, ali tituli smo mogli biti puno bliži nego što smo sad...
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 6:01 pm

[quote=ChWilla post_id=304191 time=1521305410 user_id=217]
[quote=kvalitet post_id=304185 time=1521305235 user_id=544]
[quote=Izlija post_id=304145 time=1521304459 user_id=203]
Svi na Grbavicu protiv Radnika, podrška ne smije izostati, naš Željo nas sada treba više nego ikada. Nije Željo samo njih 11 na terenu i trener, Željo, to smo mi. Rame uz rame i pjesma 90 minuta ne smije da prestaje
[/quote]

Ako nas bude 3000 neka se udaraju u guzicu svi redom. Ovo ni u snu nisu smjeli dopustiti. Umjesto da ih sahranimo, odemo na +5, oni u krizi, mi u naletu, titula pred nosom... mi njih vratimo u život. Ovo njima može biti prekretnica da u nastavku sezone zaigraju još bolje, a kako će se na naše manekene odraziti Boga pitaj... Ne treba očekivati veliku posjetu do kraja sezone, eventualno pred kraj ako budemo u igri za titulu. Kakav crni Zajmović, i Žerić i Zec su za njega TV u boji. Bogi odigra solidno i na kraju raspad sistema. Ko uzima minute Kemi, Bože sačuvaj. Mehremića sam branio jer je na početku djelovao solidno, ali on iz utakmice u utakmicu sve gori. Adžem dobro pripremio utakmicu, ali se tokom utakmice pogubio. Kajkut i Zeba nemaju šta raditi na ovim utakmicama. Što nije uveo trećeg stopera umjesto ofanzivca? Milijardu upitnika mi je iznad glave. Užas. Horor.
[/quote]

pa bili smo mi i prošle godine u naletu, u realno puno boljoj situaciji nego sad i da smo pobijedili (4 boda i međusobni duel tri utakmice prije kraja - 5 bodova osam utakmica prije kraja), i šta bi. isto svi mislili da je gotovo, tribina i titula. ne odgovaraju nama ti naleti koliko mi mislimo...
[/quote]

Sve je tačno, ali ovo nisu smjeli dopustiti. Opet imamo najveće šanse za titulu, taj Zrinjski nama dolazi, ali nismo mi samo izgubili 2 boda. Mene boli to što će se sad stvoriti nekakva negativna atmosfera, tribine će opet biti skoro prazne... Stručni štab mora dići ekipu, Adžem mora naučiti zatvoriti utakmicu, moramo dobiti narednu utakmicu i nadati se da Zrinjski neće pobijediti. Ako pobijedi, to bi mogao biti veliki problem za nas. Ja i dalje vjerujem u duplu krunu, ali tituli smo mogli biti puno bliži nego što smo sad...
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
heisenberg
Postovi: 592
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 2:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 6:02 pm

I samo da naglasim da cu Baki licno jeb.ati sve po spisku na Grbavici, pa kako ga nije sramota davati ovakve izjave. A nimalo mu nije sporan njihov preokret protiv Goska i prosle sezone penal za titulu. Jeb.em li ti sve tvoje nenormalno, jeb.at cemo vam mater na Grbavici
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 6:02 pm

psihopata je napisao/la:
sub mar 17, 2018 5:56 pm
MrRiccoli je napisao/la:
sub mar 17, 2018 5:55 pm
Nakon ovakvih stvari se pokazuje koliko si jak. Ako smo jaki (a igrački jesmo) ako predjemo preko ovoga nama niko ništa neće moći. Ovo je prilika gdje nisi izgubio da naučiš lekciju jer lekcije se ne uče kad izgubiš 3:0. Prošle godine smo bili u naletu, a Zrinjski psihički katastrofa pa popusimo na kraju. Željo je iz ovoga uvijek izlazio jaci uz pomoć navijača i tako ce i ovaj put ako Bog da. Željo je uvijek važio sa nešto što spaja divne ljude, pa nek tako bude do kraja. TI SI MI SVE NA SVIJETU, U SRCU NOSIM TE JA, LJUBAVI STO TE RODI, KLASA RADNIČKA
kad nema argumenata onda je patetitika na vrhunskom nivou....
Nezz sta želiš da kažeš
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 6:02 pm

ChWilla je napisao/la:
sub mar 17, 2018 5:56 pm
heisenberg je napisao/la:
sub mar 17, 2018 5:54 pm
Pojedinci prigovaraju igracima da su pi.ckice, a oni pisu da je titula izgubljena.
pa to.
Pa kakve mi veze imamo s titulom i igrom.
Jel mi igramo. Jesmo li mi pickice.

Hoce li se nesto promjeniti ako mi budemo pricali da cemo uzet titulu. Hoce malo sutra, ne igramo mi. Igraju oni koji su ovo danas uradili i oni koji su istinske pickice. Vjerovao je svako u titulu i do sad pa ovo uradise.

Nije gotovo normlano, al sta ocekivati kad ti ovo urade. Ljudi su isfrustrirani.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 6:03 pm

Sliskovic itekako pretjeruje i treba biti kaznjen.

@mirzza, ja cu doci zbog Zelje, ne interesuje me ko igra. Dolazim da vidim svoju Grbavicu i da navijam za voljeni klub.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 6:03 pm

Slađa ce nam bit' titula!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 6:04 pm

Ko ce se skupiti nakon ovoga i doci na tekmu sa Radnikom? Mi standardni bolesnici i ako bude 3 hiljade nek se udaraju nogom u guzicu. Bruka i sramota sta su danas uradili. Adzem od tekme sa Borcem i do kraja te polusezone i ovaj Adzem sad, dva razlicita lika. Izmjene kriminalne. Oduzmite im svima plate i strucnom stabu i igracima..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 6:04 pm

Refa1921 je napisao/la:
sub mar 17, 2018 5:57 pm
heisenberg je napisao/la:
sub mar 17, 2018 5:54 pm
Pojedinci prigovaraju igracima da su pi.ckice, a oni pisu da je titula izgubljena. Kakvi patuljci. Zasto ulazite na forum vruce glave? :placeodsmijeha:

Ovakav preokret se desava jednom u 10 godina, sta je tu je. Ova pauza ce nam odlicno doci svima da se saberemo i da u naredne dvije domace utakmice (Radnik, Siroki) povecamo prednost obzirom da Zrinjski ide Sirokom i igra kuci s konama.


:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Zrinjski je preokrenuo u Mostaru protiv sirokog kad su gubili 2:0, preokrenuli su protiv Sirog u Sirokom. Mi kad gubimo 1:0 mi potonemo još dublje a kamoli da gubiš 3:0 i da stigneš.
I mi smo okrenuli protiv Sirokog 1-0, pa 1-2. Tako isto protiv Radnika 0-2 pa 3-2
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 6:04 pm

Nezgodni Zeljini navijaci koji idu na utakmice samo kad ide,kad se desi nesreca i kad podrska najvise treba,okrenut cemo ledja.
Pisam vam se na mentalitet picke jedne,kura.c ste vi a ne navijaci!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 6:05 pm

Ovako los osjecaj ne pamtim .
Leotar sampion ? Kad smo ono tavorili sredinom tabele..
Kad je Dino treneer bio , dobijemo prvaka kuci , prokockamo sansu da se bas odvojimo , i na kraju popusimo titulu u Vrapcicima,uzas.
Sljedeca sezona , nista manje "burna" pitari osvojise . Na svoje oci gledas kako Benko mrtav hladan iz ofsajda pogadja ,ali ko te pita. Oni sampioni .
Sezona bez Evrope , halalis sve protiv Celika, treba ti pobjeda u Lukavici i pobjeda Olimpika. I zamisli 1 3 za Olimpik , a mi primamo u 88 gol . Pomislim ne moze gore.
Prosla sezona, jos traume imamo.
I ovo sad , nije kraj . Prvi smo jos , alli .
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 6:05 pm

pa ne igramo, ali to je taj isti mentalni sklop...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
heisenberg
Postovi: 592
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 2:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 6:05 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub mar 17, 2018 6:02 pm
ChWilla je napisao/la:
sub mar 17, 2018 5:56 pm
heisenberg je napisao/la:
sub mar 17, 2018 5:54 pm
Pojedinci prigovaraju igracima da su pi.ckice, a oni pisu da je titula izgubljena.
pa to.
Pa kakve mi veze imamo s titulom i igrom.
Jel mi igramo. Jesmo li mi pickice.

Hoce li se nesto promjeniti ako mi budemo pricali da cemo uzet titulu. Hoce malo sutra, ne igramo mi. Igraju oni koji su ovo danas uradili i oni koji su istinske pickice. Vjerovao je svako u titulu i do sad pa ovo uradise.

Nije gotovo normlano, al sta ocekivati kad ti ovo urade. Ljudi su isfrustrirani.
Ove sezone smo imali dva odlicna preokreta protiv Radnika i Sirokog gdje su igraci pokazali daMu. Ovaj remi danas je splet nevjerovatnih oklonosti, ovo se desava jednom u 10 godina, tako da je glupo zamjeriti igracima bilo sta. Imamo +2 i kuci Zrinjski

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 40 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija