Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
boja mora
Postovi: 438
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 03, 2018 6:58 pm

Za Čelik

..........,,,,,,Kjosevski....................................

.....Stevanović.....Osmanković........ Velić.......Beširević.......

.......Šabanadžović,,,,,,,,,,,,Hajdarević..........................

......................Ramović......................

....Zakarić...........Ubiparip........................Zec...............


Klupa: Fejzić, Mehremič, Hadžić, Vranješ, Crnov,Kajkut, Mujagić
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3919
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 03, 2018 7:07 pm

Bolje da smo sada izgubili nego kasnije.
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 03, 2018 7:14 pm

Polako jebat cemo im mater na Grbavici i na tribinama a i na terenu zivi bili
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1946
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 03, 2018 7:28 pm

Nikad poraz, samo lekcija!
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
roger_bannister4
Postovi: 110
Pridružen/a: ned jul 24, 2016 1:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 03, 2018 7:28 pm

igla je napisao/la:
sub mar 03, 2018 4:48 pm
Ja ne znam jesam li ja lud, ali je meni Veca jedan od glavnih krivaca za loše reakcije u odbrani. Dobar je kn golman 1 na 1, ali u izlijetanju nije u formi. 2 centarsuta je ostao na liniji kad se očekivalo da će izaći, poslije niko veze u odbrani nije imao kad ko treba reagovati. Zbunjenost.

Ramović je trebao u 55. biti vani.
isto mislim. pravo često izleti bez potrebe, a loptu poslije kornera nije uhvatio van 5 - ne pamtim koliko... :kafa:
1921
 
Avatar
Funk
Postovi: 82
Pridružen/a: pon apr 18, 2016 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 03, 2018 7:32 pm

Glavu gore, bice bolje. Bolje sad nego kasnije. Ovo je nasa realnost sa ovim manekenima.

Sent from my XT1650 using Tapatalk

 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 03, 2018 7:33 pm

Zasluzena pobjeda Zrinjskog. Bili su bolji u svakom segmentu i ono sto je najbitnije vise su zeljeli pobjedu. Mi smo imali svega dvadesetak minuta igre koja je na nesto licila, a ostali sedamdeset smo bili kao muhe bez glave. Svaki prekid za Zrinjski je bila dobra prilika. Manjak volje i zalaganja nas je kostao remija ili pobjede. Od igraca izdvojio bih Zakarica i Vranjesa koji su nesto pokusavali, a ostali su odigrali jako lose. Ramovic, Bogicevic i Mehremic zabrinjavajuce lose. Ovo je Mehremicu vec druga utakmica gdje je najgori. Valjda se dozove ili cemo prizivat Projketa :D a Stanica oplakivati.
U svakom slucaju idemo dalje. Ruzno je citati komentare slicne pitarskim, desi se losa utakmica, los dan i na kraju poraz. Iz ovoga iizvuci lekciju za iduce gostovanje u Mostaru. I da Adzemu ne zamjeram sto su poceli Vranjes i Blagojevic jer je to bilo logicno i normalno pogotovo jer je prvi najbolji veznjak nas, a drugi najbolje odigrao protiv Slobode. Adzemu zamjeram uvodjenje Kajkuta koji ne moze da hoda i kasnije izmjene. Ako je vec Ramovic tanak brate zamjeni ga u 56. minuti. Zeba je morao uci pola sata. Trebalo je biti 2,3 : 0 za Zrinjski.
Protiv Celika zapeti i krenuti u borbu za duplu zajedno bez puno pametovanja, strucnog preseravanja i padanja u depresiju nakon jednog poraza u 20 utakmica. Pitarska politika nekog progona igraca i zastrasivanja je komicna, pa to odmah izbite iz glave. U srijedu se navrsava i godina dana od smrti Admira Numica koji je preselio nakon saobracajne nesrece, pa ce zbog ovog Manijaka utakmica biti i dosta emotivna. Svi na Grbavicu. Zajedno po duplu titulu !!!
Modus vivendi !
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 03, 2018 7:37 pm

ne može kajkut ništa pomoći kad mi ne kontrolišemo sredinu. kad ne možemo prebaciti loptu kod njih, on je još jedan igrač manje. on može nešto ugurati i izbunariti kad mi držimo loptu i pravimo šanse. to ne može ni zeba u ovim godinama sada. ovdje je morao hajdarević ranije, ili anel.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 03, 2018 7:39 pm

ChWilla je napisao/la:
sub mar 03, 2018 7:37 pm
ne može kajkut ništa pomoći kad mi ne kontrolišemo sredinu. kad ne možemo prebaciti loptu kod njih, on je još jedan igrač manje. on može nešto ugurati i izbunariti kad mi držimo loptu i pravimo šanse. to ne može ni zeba u ovim godinama sada. ovdje je morao hajdarević ranije, ili anel.
Falilo je trke u sredini, a to se osjetilo ne igranjem Hajdarevica nažalost po ovome danas tandem Vranjes-Blagojevic ne obećava. 33 boda su u igri i Zrinjski se lako može okliznuti negdje. Budimo strpljivi i podrška do zadnjeg pa sta bude neka bude.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 03, 2018 7:42 pm

prvih 20ak minuta je dobro izgledalo. dok smo trčali, ili dok nije teren propao izgledalo je da može. ja bih ipak vratio hajdarević-vranješ, mislim da nije samo do krupe što smo tu najbolje odigrali.
gradi željo boli te *****
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 03, 2018 7:45 pm

Podrska je apsolutno najbitnija sa svih strana u svakom trenutku. Glupo je traziti pozitivu kad izgubis derbi zasluzeno, ali moramo podrzati igrace i Adzema svim srcem i vjerujem da ce nas na kraju obradovati. Liga je luda pogotovo ova za prvaka, a glupo je spominjati neko pustanje pitara i Sirokog Zrinjskom jer se oni bore za evropu, a nama niko ne garantuje da cemo kup osvojiti, pa neko od njih moze i bez evrope ostati ako zavrse cetvrti i to je onda vec katastrofa. Zbog toga ce biti jos dosta remija i poraza i kikseva. Najvaznije je ovo zaboraviti i okrenuti se Celiku. Ne treba nam sad nikakakav negativan naboj, tu smo, blizu...samo ponosno i hrabro!
Modus vivendi !
 
Avatar
igla
Postovi: 3638
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

sub mar 03, 2018 7:50 pm

Podrška svima, a i treba Ado biti svjestan da svakog može klupirati. Svi imaju koliko toliko dostojnu zamjenu.
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 03, 2018 7:50 pm

Nakon sto su nas razbucali opet Baka sa klupe imao opcije da uvede Jovica i Gržana...kod nas na klupi opcije prema naprijed Zeba i Kajkut :( :(
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3953
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 03, 2018 7:53 pm

volim te zeljo ;)
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 03, 2018 8:00 pm

Glupo je izdvajati neke igrace u utakmici u kojoj su svi od Vece pa do Voje, najblaze receno, zakazali. Mozemo im i Adu dodati jer nasa igra nije licila ni na sta. Ne znam gdje je nestala ona leprsavost iz prve polusezone. Hajdarevic mora igrati jer je nas najbolji veznjak i motor te nase sredine.

I sta je sa Modicem? Kad ce biti u konkurenciji?

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk


Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 03, 2018 8:01 pm

Odlicna igra Zrinjskog u odbrani + indisponiran vezni red kod nasih i dobijemo to sto dobijemo. Sjetimo se nekoliko situacija kad nasi iz njihove polovine vrate loptu haman do Vece. Dodatno nervoza nase zadnje linije.

Hadje ga znaj sada, mozda su nasi osjecali prevelik pritisak na prvom mjestu i sad ce fescerati pravo kad su ulogu favorita za prvenstvo predali Zrinjskom :D
5. - 7. Okt 1992.
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 03, 2018 8:05 pm

11plavih'92 je napisao/la:
sub mar 03, 2018 8:01 pm
Odlicna igra Zrinjskog u odbrani + indisponiran vezni red kod nasih i dobijemo to sto dobijemo. Sjetimo se nekoliko situacija kad nasi iz njihove polovine vrate loptu haman do Vece. Dodatno nervoza nase zadnje linije.

Hadje ga znaj sada, mozda su nasi osjecali prevelik pritisak na prvom mjestu i sad ce fescerati pravo kad su ulogu favorita za prvenstvo predali Zrinjskom :D
Lično imam utisak da bolje igramo kad nismo prvi. Da je dobiti čelika i malo se pregrupisati pred ligu za prvaka gdje je bukvalno svima isto, a da možemo to smo se uvjerili
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3953
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 03, 2018 8:09 pm

lose branimo prekide haos al staces, idemo dalje
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 03, 2018 8:10 pm

Dobro si. Lose branimo i lose izvodimo.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 03, 2018 8:11 pm

Jednom sam napisao da im zelim da obje noge polome pa mi poslije bilo zao. Rak dobio da bog da smecaru jedan. Nije mi ni do poraza koliko mi je do toga da je to neko koga sam ja do prije dva mjeseca gledao s postovanjem, branio svaki put, vjerovao da voli Zelju, a ono tuki. Fuj, ima boga valjda da ti se sve vrati pa da gledas kako slavimo titulu u maju, a ti se mrznes pored Neretve. Fuj!
Danas na Cvili u Beanu gledam utakmicu i od 20 ljudi unutra, 15 ih ne moze docekati da zijanimo. Pa kakav ste vi narod kad vam je sve prece od Zelje, a sa Zeljom se dicite 24/7 smecari. Zasluzujete samo da ispod pitara budemo pa da vas i oni ebu u mozak kad i gdje stignu

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Bing [Bot], Blueee1921, cipiripi, Gola, Google [Bot], igla, Maestro_1921, Majkel, Meha87, Mirek11, neroazzuro, Norsborg, SanMan i 125 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija