Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 31, 2018 3:14 pm

Ovo je odlicno, pogotovo drugo poluvrijeme, ja ne znam sta ste vi gledali :D
 
Avatar
boja mora
Postovi: 438
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 31, 2018 3:15 pm

Zajmovic definitivno postao novi Enis Sadikovic
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 31, 2018 3:16 pm

Koliko su ovi napravili izmjena uopšte?
Željezničar ante portas !
 
dell21
Postovi: 2333
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 31, 2018 3:16 pm

Ma prijateljska svejedno mi ba, samo nek nema povreda sve je odlično.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 31, 2018 3:16 pm

Zaimovic Kajkut Zeba Igraci manje na terenu..

Kad je treca utakmica? posto je juniori vracaju 3 dana ranije, a Mujagic ne dobi ni 10 minuta kako treba. Vjerujem da ni pokazao vise i volje i trke od Kajkuta.

Hrvanovic jucer u prvoj postavi kod slavke, mislim da je i on bolji od zaima.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 31, 2018 3:16 pm

Bolje da se ne strimaju ove pripremne ali dobro je doslo da se malo spustimo na zemlju.Ne bi nikog pojedinacno,svi su katastrofalno odigrali sem malog Sabana,kako dijete cita igru za udzbenika.
 
Avatar
heisenberg
Postovi: 592
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 2:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 31, 2018 3:17 pm

Neozbiljno je ovo bilo, pristup amaterski..mada vidi se da su noge teske


Kajkut, Zeba, Jovan, Zajmovic :zid:
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 31, 2018 3:17 pm

ja bih volio da su nas baš ubili ovi pa da se spustimo na zemlju. jovan ko da sam uglješu gledo :rofl1:
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 31, 2018 3:18 pm

Hvala ljudi, izgleda da cu samo izvjestaj sacekati :D

Dobro je ovo, nek smo zijanili, prijateljske se smiju zijaniti. Malo da se svi kolektivno spustimo.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 31, 2018 3:19 pm

Zar nije trebala u 15:00 utakmica biti..Od utakmice sam uspio da vidim samo kad je sudija kraj svirao.. :ganja:

Hajde ljudi ne treba se zamarati zbog rezultata i igre u prijateljskoj utakmici..Bitno je da se vidi na koga se moze racunati,da se proba uigrati nesta novo te da novu igraci udju u ritam ekipe..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 31, 2018 3:19 pm

Prijateljska je tekma, pa me zaboli za rezultat i igru preciznije receno bolje je biti dobar, ali to nista nece znaciti kad dodje prvenstvo, Do primljenog gola smo izgledali odlicno, a onda smo padali, da bi u drugom poluvremenu gledali katastrofalnu utakmicu s nase strane. Sabanadzovic i Hajdarevic bolji i od Vranjesa i od Blagojevica. Morat ce se ova druga dvojica dobro namuciti da ih izbace. Zeric bolji i od Zeca i od Crnova. Zaimovic cirkus kolorado, mogla bi mu ovo biti zadnja i prijateljska, pa mozda stavi Jusufija. Zeba se trudio, ali tanko dok Kajkut ne moze fizicki odradit ni 20 posto kšo Ubiparip. Od svih pojacanja najbolji Mehremic, mada je i on u drugom izgledao lose sa onim zalijetanjem i losim pasovima. Bogicevic direktni krivac za gol, Osmankovic solidan, a Cubara s ovakvim izdanjem moze biti 5, mozda 4 stoper. I Hadzica je zamjenio, proslu po onom izvjestaju krivac za gol i danas izgubljen, ali eto imao je Zaimovica ispred ako mu sta znaci. Meni djeluje sporo i defanzivno, i kad je dolazio rekao sam da nece Sinisu izbacit nema sanse, a sad sam i siguran u to.
Po meni je pozitivno sto su ovi mladji bolje izgledali od starijih i pojacanja. Zeric me pozitivno iznenadio i s ovakvim pristupom on je u prvih 11.
Modus vivendi !
 
Avatar
Rashid
Postovi: 188
Pridružen/a: uto apr 18, 2017 9:08 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 31, 2018 3:20 pm

Iz druge postave samo Saban ostali katastrofa. Zajmovic, Zeba, Kajkut, Blagojevic, Crnov, Cubara katastrofa. KATASTROFA!
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 31, 2018 3:21 pm

Teško se nama....a nakon prvog poluvremena haman pa ko barcelona bili
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 31, 2018 3:21 pm

Drugo poluvrijeme nije vrijedno spomena, nismo prisli golu, a kamol osutali.
Vidi se da Kajkut ne moze presing posebno u kombinaciji sa Zebom i antifudbalerom Zajmovicem.
Mali Saban odlican u defanzivi, presjekao 6,7 lopti.
Jovan pokusao da igra, nesto sa Sabanom, da iznese loptu sto niko u prvom poluvremenu nije pokusao da uradi. ali imao par svojih momenata.
Adi los u drugom i prije penala, Sinisa katastrofa. Cubara osim penala dosta korektan, imao i kikseva i dobrih poteza., Crnov isto tako.
Ceman solidan, po mom misljenju treba da bude ispred Fejzica ali eto.
Sve u svemu lijepa provjera. Prvo poluvrijeme daje naznake nase presing igre i to fino djeluje, jos kada se vrate Zaka i Graovac bit ce puno bolje.
Zajmovic vjerovatno nece ni imati prilike za igru sa obzirom na 4 krila Zaka, Crni, Zera i Zeko, on je visak.
Ne znam zasto Hadzic izadje i sta je sa Projicem?
Enis Sadikovic je za Zajmovica fudbaler.
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 31, 2018 3:22 pm

Minjore je napisao/la:
sri jan 31, 2018 3:14 pm
Ovo je odlicno, pogotovo drugo poluvrijeme, ja ne znam sta ste vi gledali :D
Za razliku od prvog koji je bio teski smor, drugo poluvrijeme je bio dosta zanimljivije i dinamicnije. Dosta trke, zelje, volje i htijenja :D
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 31, 2018 3:23 pm

Nismo baš sve trebali mijenjati odmah jer ovo je dramica šta je bilo u drugom poluvremenu.
Ne znaš ko je gori života mi.
Najviše me razočara Crnov, jer očekujem nešto od njega, ali momak nema pa nema apsolutno nijedan dribling, pa ni obični lažnjak.
Blagojević je broj dva, opet djelio bolje lopte slovacima nego nama :lol:
Zajmović motika neviđena, nije mi jasno čemu novi ugovor.
Ćubara katastrofa, trči gore od Kokota, loše se postavlja a Boga mi i u duelu nije baš neki. Fellaini frizura i ništa više :kafa:
Zeba i Kajkut zajedno ne mogu, protivnici tu kilometražu i brzinu jednostavno ne mogu ispratiti.
I opet na kraju, šteta što Šaban svoje nogice troši i rizikuje da bi morao igrati sa ovima.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
south side
Postovi: 470
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 31, 2018 3:23 pm

Bgm danas ovo tanko skroz prvo pol hajd i nekako al drugo sanse nismo napravili.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.Ivica Osim
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 31, 2018 3:23 pm

Hadžić povreda, imate na zvaničnoj. Projić se još uvijek nije oporavio.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
roger_bannister4
Postovi: 110
Pridružen/a: ned jul 24, 2016 1:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 31, 2018 3:24 pm

Volim ovakve utakmice jer se objektivno može sagledati gdje smo dobri i loši. Očigledno je da je DAC iznad naše lige, vidi se po tranziciji i brzini igre, ali su dobar protivnik koji će testirati sve naše šupljine.

- Dva gola smo zabili, ni sami ne znamo kako - tako da rezultat možda i nije mjerilo. Nisam uspio upratiti jel ofsajd bio kod njihovog prvog, ali kako sudije rade svoj posao na utakmici, ništa me ne bi začudilo.
- Bogi i Kemo ne idu skupa. Nek dobro razmisli ko opet kaže da je Bogi u top tri lige. Može on odigrat protiv Mladosti, Borca i sličnih, ali nesigurnost i nedostatak brzine nas mogu koštati u iole ozbiljnijim i bržim utakmicama. Kemo jednostavno nije na tom nivou da bude prvotimac. + UŽASNO BRANIMO PREKIDE...
- Stojanova inteligencija se vidi, ali imam osjećaj da je pegla puno, često fuli pas ili bira slabiju opciju. Hajdar je slab danas bio. Anel prva postava. Pod moranje. Momak stvarno oduševljava. Da Jovan ne odigra ko preko qrca, i on bi bio siguran pik.
- Siniša je agilniji, samo još temperament malo da korigira. Mislim da ozbiljnije dosta radi nego prije. On i Mehremić prvi izbori na bekovima. Adi danas jako dobar, glupost napravio kod crvenog, mada je i sudija jedva dočeko.
- Nikad Zeca nisam gotivio, a ni danas nije ništa pokazao što bi promijenilo to. Crnov još nije posve spreman, ali smatram da je bolja opcija od Zeca.
- Vojo, Žera, Sinan nisu puno zapaženi bili ali su solidno odigrali. Zeba u početku ok, poslije...
-Zajmović....

Mislim da nam stvarno treba ubojit špic. Čast Saletu i Voji, ali treba tu neko malo konkretniji. Preko njih jedva da gola možemo pogledati, sve se mora izvlačiti na krila ili venze. Zatvori li nas neko tu, mi smo odsječeni.

Sve u svemu, jako blijeda partija, ne znam šta je uzrok, možda i pregruba utakmica i isjeckana igra od strane od strane vrlog sudije, ali mora ovo bolje...
1921
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 31, 2018 3:26 pm

Upravo to kolega @Pompey. Brz i tecan fudbal, ja sam odusevljen. Bicemo prvi i kupa osvajaci !
Vidjeli bi vi kako bi mi igrali da imamo crnca koji se preziva Blackman :ganja:

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 128 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija