Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2017 8:26 pm

ChWilla je napisao/la:
ned okt 22, 2017 8:17 pm
ma vidi, stvarno zadovoljnih, ne relativno, nego zadovoljnih u smislu ovo je željo kakav treba biti - bukvalno nema. nego kad su neke stvari već u prošlosti urađene (odnosno usrane) kako jesu - nekako guramo. to je otprilike to, a to najbolje pokazuje posjeta...
Znam druže...o tome i govorim. Dva su mjerila. Posjeta i tabela, sve ostalo je manje više. Mnogo puta smo komentarisali kako je prilikom zadnje titule na proslavi bilo 6-7 milja raje. I za to postoje razlozi. Meni je žao i šteta je da euforiju i posjetu prošle sezone, izgradnju tribine, pošten i transparentan rad nismo krunisali i sportskim iskorakom. Danas bi vjerovatno razgovarali zašto nas je bilo na tekmi 8 umjesto 9 hiljada....ko neće da shvati jbg, teško mu je objasniti...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2017 8:31 pm

pile87 je napisao/la:
ned okt 22, 2017 6:43 pm
godrina je napisao/la:
ned okt 22, 2017 6:30 pm
koliko je minuta je odigrao slovenac pa su strucnjaci skontali da je qarina
modric je proglasen kao flop pa gledaj ga sad, svi imamo lose sjecanje pogotovo na kraj prosle sezone ali nas je zadatak da podrzimo i vjerujemo u one levate na terenu
ajmo malo sacekat
eno pite na -8 pa dizu euforiju, a na kosevu ih nije dobio samo ko nije htio
jesmo zajjebani to je nevjerovatno, ,i meni je krivo i zbog jebbene tuzle, i svjestan sam da ne igramo ko mancester ali hajmo da nam nije furka samo pljuvat pa kako god
Meni je pravo cudno da pored ovoliko strucnjaka kod nas koji prate fudbal niko nije spomenuo Modrica dok nije otisao iz lige, kako to ?
Ma sve strucnjaci.
Nije niko lud pa da govori da je sve sjajno bajno, ali ne treba ni sve zivo pljuvat. Eto danas Zajmovic, pljuje se uveliko a do sad je svaku utakmicu hvaljen. Idemo iz krajnosti u krajnost i vazda tako.
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2017 8:33 pm

Veteran1965 je napisao/la:
ned okt 22, 2017 8:12 pm
Nisam na žalost gledao današnju utakmicu, pa istu ne bih niti komentarisao. Lijepo, nakon dva poraza, dvije pobjede. Bliže vrhu nego prije sedam dana i samo -3. Nek Široki dobije iduće sedmice, a i mi, eto nas 3 ekipe sa isto bodova. Šta reći, ekipa u vrhu borba za titulu, samo pitanje je je li to stvarno tako. Realno igra nam je tanka. Ekipa nema samopouzdanja i karaktera. Zrinjski nas je razbio na Grbavici, a i Široki je bio blizu. Sloboda koja je od 6 tekmi kući dobila jednu, dobila je nas. Veliki plus ovoj ekipi je pobjeda nad Torpedom.
Ne znam ljudi, meni se ne sviđa da kada se ovdje da kritika na bilo šta, odmah se napada. Dozvolite da nas ima koji nismo zadovoljni igrom i angažovanjem i ekipe i pojedinih igrača. Nemojte misliti odmah da je neko protiv Ade, kluba, uprave. U svoje ime govorim, navikao sam na svakakve rezultate našeg Želje kroz istoriju, ali nisam na neangažovanost, nedostatak želje i požrtvovanja. Mi zadnje dvije godine, možda i više nakon 80% Željinih tekmi komentarišemo "bodove piši, igru briši" i u isto vrijeme nemamo nikakvih trofeja, pa niti ozbiljnijih sportskih rezultata.
Stvarno obzirom na svoje skromno nogometno znanje, pokušavam biti realan. Ukoliko ostanemo sa ovom ekipom, bez stvarnih pojačanja zimus( a nije da imamo neka lijepa iskustva zadnih godina) biće teška borba za Europu. Loše igramo protiv ekipa iz vrha. Valja na gostovanje u Široki, Mostar, Krupu, Banja Luku, plus komšije na Grbavici...sve je ovdje moguće...
Na kratko bih spomenuo i utakmicu juniora u srijedu....ono je Željo, ono je igra, zalagnje, požrtvovanje, karakter, vjera. U sebe, u saigrače, u trenera, u klub, u uspjeh. Sve ono što sam vidio u srijedu, ne viđam u prvoj ekipi poodavno....na žalost...
Sve to stoji ali to ne vidjas od Zubandana.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2017 8:34 pm

kako god da si odigrao, teško je biti hvaljen kad opet fuliš potpuno sam na 12ak metara od gola, i kad sa dva metra pogodiš sebe u drugu nogu...opet on nije bio loš u polju, ali ono je katastrofa.
gradi željo boli te *****
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2017 8:34 pm

A zar je pljuvanje ako neko ko je gledao utakmicu konstatuje za igrača xy da je odigrao katastrofalno?
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2017 8:36 pm

@Elegant, Ja sam pisao da se Hasanovicu ne smije ni u ludilu dati novi ugovor a oni mu dadose visegodisnji ugovor, dobar zabavljac u svlacionici, tako kazu. Markovica, Nikolica, Stevanovica i ostale ublehe koji primaju platu za nista necu ni komentarisati, ne vrijedi da ponavavljam, jedva cekam da odu..

Sto se tice Ubiparipa cim je potpisao napisao sam da bi to mogla biti odlicna odluka. Zato sto ima kvalitet, zabijao je u mnogo jacim ligama od nase, ako bude u formi bice pojacanja, a ako se i ne pokaze kao pojacanje onda mozes cista obraza reci da si pokusao nesto, da si dao sve od sebe, da si doveo igraca koji ima dobar CV itd.. Dovedes Sinisu Stevanovica kojem je Novi Pazar vrh u karijeri sto se tice njegove kvalitete i onda ocekujes da taj igrac bude pojacanje za nas klub, gdje je tu logika? Da ne spominjem ostale promasaje, svi nakon Zelje otisli u milijardu ali milijardu puta gore klubove od Zelje, valjda i to nesto govori..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2017 8:42 pm

pile87 je napisao/la:
ned okt 22, 2017 8:33 pm
Veteran1965 je napisao/la:
ned okt 22, 2017 8:12 pm
Nisam na žalost gledao današnju utakmicu, pa istu ne bih niti komentarisao. Lijepo, nakon dva poraza, dvije pobjede. Bliže vrhu nego prije sedam dana i samo -3. Nek Široki dobije iduće sedmice, a i mi, eto nas 3 ekipe sa isto bodova. Šta reći, ekipa u vrhu borba za titulu, samo pitanje je je li to stvarno tako. Realno igra nam je tanka. Ekipa nema samopouzdanja i karaktera. Zrinjski nas je razbio na Grbavici, a i Široki je bio blizu. Sloboda koja je od 6 tekmi kući dobila jednu, dobila je nas. Veliki plus ovoj ekipi je pobjeda nad Torpedom.
Ne znam ljudi, meni se ne sviđa da kada se ovdje da kritika na bilo šta, odmah se napada. Dozvolite da nas ima koji nismo zadovoljni igrom i angažovanjem i ekipe i pojedinih igrača. Nemojte misliti odmah da je neko protiv Ade, kluba, uprave. U svoje ime govorim, navikao sam na svakakve rezultate našeg Želje kroz istoriju, ali nisam na neangažovanost, nedostatak želje i požrtvovanja. Mi zadnje dvije godine, možda i više nakon 80% Željinih tekmi komentarišemo "bodove piši, igru briši" i u isto vrijeme nemamo nikakvih trofeja, pa niti ozbiljnijih sportskih rezultata.
Stvarno obzirom na svoje skromno nogometno znanje, pokušavam biti realan. Ukoliko ostanemo sa ovom ekipom, bez stvarnih pojačanja zimus( a nije da imamo neka lijepa iskustva zadnih godina) biće teška borba za Europu. Loše igramo protiv ekipa iz vrha. Valja na gostovanje u Široki, Mostar, Krupu, Banja Luku, plus komšije na Grbavici...sve je ovdje moguće...
Na kratko bih spomenuo i utakmicu juniora u srijedu....ono je Željo, ono je igra, zalagnje, požrtvovanje, karakter, vjera. U sebe, u saigrače, u trenera, u klub, u uspjeh. Sve ono što sam vidio u srijedu, ne viđam u prvoj ekipi poodavno....na žalost...
Sve to stoji ali to ne vidjas od Zubandana.
E jbg Pile....tad su nas pitari baš ubili i za klasu bolji bili...
Sjećam se za vrijeme Amara (drugi mandat, prije godišnjeg) protiv Slobode 4-0 prvo poluvrijeme. Trener gostiju Darko Vojvodić....i molbe na poluvremenu, "nemojte više moim Vas" i ostane isti rezultati na kraju tekme... Sjećam se dobro, zakasniš na tekmu, već si propustio dva gola....Ja sam svjestan da su sada druga vremena, da stojimo drukčije u savezu, da nas drugi manje respektuju, da mi nemamo pobjednički mentalitet....da nam je ekipa znanjem limitirana ( i struka možda) ali nisam i ne mogu biti svjestan da nema zalaganja, trke, požrtvovanja...to mi nikako ne ide u glavu.
Pisao sam ranije da nisam gledao tekmu danas, i da ne mogu komentarisati, ali ako daš gol u 35 sekundi, nokautiraš protivnika, pa sahrani ga u prvih pola sata....uvali mu tricu i kraj...(pogledati snimak tekme Sloboda-Široki)...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2017 8:42 pm

Krenem na autopijacu zavrsim u Gabeli...
 
mali plavisa
Postovi: 347
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2017 8:46 pm

Očito da slabo ko od nas gleda utakmice istim očima, pojedini prate par igrača i samo čekaju njihov kiks da opletu, danas je na red došao zaimovic, i tako u krug, grijesio pa neka nije nas koštalo bodova, loše igramo to i slijep vidi al brate ova ispiranja mozga od pojedinih su stvarno dno! Zasto ne komentarisat igru slovenca, covjek ba zalutao u fudbal?
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2017 8:47 pm

mali plavisa je napisao/la:
ned okt 22, 2017 8:46 pm
Očito da slabo ko od nas gleda utakmice istim očima, pojedini prate par igrača i samo čekaju njihov kiks da opletu, danas je na red došao zaimovic, i tako u krug, grijesio pa neka nije nas koštalo bodova, loše igramo to i slijep vidi al brate ova ispiranja mozga od pojedinih su stvarno dno! Zasto ne komentarisat igru slovenca, covjek ba zalutao u fudbal?
:roll:
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3527
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2017 8:52 pm

E ljudi u kolilo igramo u srijedu? Zna li iko termin?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
mali plavisa
Postovi: 347
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2017 8:52 pm

Sta ti nije jasno,?
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2017 8:56 pm

Durgo je napisao/la:
ned okt 22, 2017 8:52 pm
E ljudi u kolilo igramo u srijedu? Zna li iko termin?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
18:00
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2017 8:58 pm

mali plavisa je napisao/la:
ned okt 22, 2017 8:52 pm
Sta ti nije jasno,?
ti.
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2017 8:58 pm

Veteran1965 je napisao/la:
ned okt 22, 2017 8:42 pm
pile87 je napisao/la:
ned okt 22, 2017 8:33 pm
Veteran1965 je napisao/la:
ned okt 22, 2017 8:12 pm
Nisam na žalost gledao današnju utakmicu, pa istu ne bih niti komentarisao. Lijepo, nakon dva poraza, dvije pobjede. Bliže vrhu nego prije sedam dana i samo -3. Nek Široki dobije iduće sedmice, a i mi, eto nas 3 ekipe sa isto bodova. Šta reći, ekipa u vrhu borba za titulu, samo pitanje je je li to stvarno tako. Realno igra nam je tanka. Ekipa nema samopouzdanja i karaktera. Zrinjski nas je razbio na Grbavici, a i Široki je bio blizu. Sloboda koja je od 6 tekmi kući dobila jednu, dobila je nas. Veliki plus ovoj ekipi je pobjeda nad Torpedom.
Ne znam ljudi, meni se ne sviđa da kada se ovdje da kritika na bilo šta, odmah se napada. Dozvolite da nas ima koji nismo zadovoljni igrom i angažovanjem i ekipe i pojedinih igrača. Nemojte misliti odmah da je neko protiv Ade, kluba, uprave. U svoje ime govorim, navikao sam na svakakve rezultate našeg Želje kroz istoriju, ali nisam na neangažovanost, nedostatak želje i požrtvovanja. Mi zadnje dvije godine, možda i više nakon 80% Željinih tekmi komentarišemo "bodove piši, igru briši" i u isto vrijeme nemamo nikakvih trofeja, pa niti ozbiljnijih sportskih rezultata.
Stvarno obzirom na svoje skromno nogometno znanje, pokušavam biti realan. Ukoliko ostanemo sa ovom ekipom, bez stvarnih pojačanja zimus( a nije da imamo neka lijepa iskustva zadnih godina) biće teška borba za Europu. Loše igramo protiv ekipa iz vrha. Valja na gostovanje u Široki, Mostar, Krupu, Banja Luku, plus komšije na Grbavici...sve je ovdje moguće...
Na kratko bih spomenuo i utakmicu juniora u srijedu....ono je Željo, ono je igra, zalagnje, požrtvovanje, karakter, vjera. U sebe, u saigrače, u trenera, u klub, u uspjeh. Sve ono što sam vidio u srijedu, ne viđam u prvoj ekipi poodavno....na žalost...
Sve to stoji ali to ne vidjas od Zubandana.
E jbg Pile....tad su nas pitari baš ubili i za klasu bolji bili...
Sjećam se za vrijeme Amara (drugi mandat, prije godišnjeg) protiv Slobode 4-0 prvo poluvrijeme. Trener gostiju Darko Vojvodić....i molbe na poluvremenu, "nemojte više moim Vas" i ostane isti rezultati na kraju tekme... Sjećam se dobro, zakasniš na tekmu, već si propustio dva gola....Ja sam svjestan da su sada druga vremena, da stojimo drukčije u savezu, da nas drugi manje respektuju, da mi nemamo pobjednički mentalitet....da nam je ekipa znanjem limitirana ( i struka možda) ali nisam i ne mogu biti svjestan da nema zalaganja, trke, požrtvovanja...to mi nikako ne ide u glavu.
Pisao sam ranije da nisam gledao tekmu danas, i da ne mogu komentarisati, ali ako daš gol u 35 sekundi, nokautiraš protivnika, pa sahrani ga u prvih pola sata....uvali mu tricu i kraj...(pogledati snimak tekme Sloboda-Široki)...
Jesu nas ubili pitari tada ali smo imali srce. I to je prevagnulo uz dozu sportske srece.
Sto se Slobode i 4-0 tice ako se dobro sjecam to je najlosija sloboda koja je igrala ovu ligu. U Amarovom drugom mandatu bilo je svega pa sjecam se patnje protiv zvijezde i udje Ramic sad igra u GOSKU i zabi ga jedva glavom.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2017 9:06 pm

Mnogi će reći da nisam normalan, i da valjam gluposti kada kažem da su nama pojedini prilazili i molili da ne trpamo više od 3 komada, i da su oni tu turistički....ali fakat je tako bilo. Naravno to su neka prošla vremena, drugi splet okolnosti, drugi ljudi u klubu. Drukčija liga i budgeti klubova. Danas se mnogo više ulaže, liga je ujednačenija, svi nešto lobiraju. Po meni smo u tom planu najviše pali. Niko nas ne pita niti za šta, a nekada smo mi kreirali procese, i ništa se značajno bez Želje nije moglo dešavati...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2017 9:08 pm

Veteran1965 je napisao/la:
ned okt 22, 2017 9:06 pm
Mnogi će reći da nisam normalan, i da valjam gluposti kada kažem da su nama pojedini prilazili i molili da ne trpamo više od 3 komada, i da su oni tu turistički....ali fakat je tako bilo. Naravno to su neka prošla vremena, drugi splet okolnosti, drugi ljudi u klubu. Drukčija liga i budgeti klubova. Danas se mnogo više ulaže, liga je ujednačenija, svi nešto lobiraju. Po meni smo u tom planu najviše pali. Niko nas ne pita niti za šta, a nekada smo mi kreirali procese, i ništa se značajno bez Želje nije moglo dešavati...
Bilo je toga ali bilo je i drugih stvari sjeti se Zmaja od Bosne, ne ponovilo se.

Amar je cini mi se jednom rekao ko na osnovu jedne utekmice procjeni igraca ili je svjetski strucanjak ili svjetska budala. I ta mi je jedan od njegovih najdrazih.
Zadnja izmjena: pile87, dana/u ned okt 22, 2017 9:22 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2017 9:12 pm

Miri je trebalo vremena da proigra, isto tako i Zakaricu, a dosli su na zimskoj pauzi, a ne u pola sezone. Dobro je sto su fizicki spremni i vec mozemo racunati na njih, a kako ce se pokazati, to niko ne moze znati. Stvarno se nadam da ce Ubiparip pruziti ono sto nemamo do sada.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2017 9:22 pm

Minjore je napisao/la:
ned okt 22, 2017 8:42 pm
Krenem na autopijacu zavrsim u Gabeli...
ja se evo tek vratio,kod Gojka sjeo jagnjetinu jeo(nisam od sinoc pa sam bio nervozan ;) ),

onda u Hadzicima svratim kupim lubenicu i presudim joj na haubi.

jesi li ti onaj sto je baklju zapalio?
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
SanMan
Postovi: 1211
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2017 9:23 pm

Možel ikako u srijedu makar u 19.00, ima nas koji radimo ili idemo u školu

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 55 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija