Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:21 am

Budi Željo je napisao/la:
pet jul 21, 2017 11:15 am
Joj ovih par sto su drkali kad je dejo dovodio raznorazna smeca i onda us opravdavali sve i svasta, sad preko noci brane SLavku kao da im je familija. Fali vam izgleda da vam haver dovodi po 20 novih trulja. Ovo je prvi prelazni rok da se dovelo ciljano za prvi tim Graovac, Zec, Ramovic i Projic, a ovome ko te slagao da je dosao Projic za male pare reci da laže ko pas jer istina nije takva, Projic nije nimalo jeftin ali po sinocnoj utakmici može se reci da je za sad položio prijmeni ispit.
ne kritikuje niko te igrače, nego se opravdano ukazuje da treba još. ko god bio trener.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
black64
Postovi: 816
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:21 am

Model1964 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 11:17 am
Cuj limitirana ekipa :D opravdanje
To što vrti 13 igraca nikom ništa.
Što guli jedno te isto
Što talenti came cekajuci
Što nu se klebere oni koji su mu nosioci igre
Što.....

Vi se sada uhvatili limitiranosti kao da SP nema ništa sa tim. Njemu jadniku nametnuli :rofl:

PODRŠKA CALI I SP :placeodsmijeha:
:palacgore: :palacgore: :palacgore:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:22 am

Hajd sto si se uhvatio Cale, boli nas ona stvar za njim. Predji na pdf FK Sarajevo i pisi o njemu.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:23 am

Budi Željo je napisao/la:
pet jul 21, 2017 11:15 am
Joj ovih par sto su drkali kad je dejo dovodio raznorazna smeca i onda us opravdavali sve i svasta, sad preko noci brane SLavku kao da im je familija. Fali vam izgleda da vam haver dovodi po 20 novih trulja. Ovo je prvi prelazni rok da se dovelo ciljano za prvi tim Graovac, Zec, Ramovic i Projic, a ovome ko te slagao da je dosao Projic za male pare reci da laže ko pas jer istina nije takva, Projic nije nimalo jeftin ali po sinocnoj utakmici može se reci da je za sad položio prijmeni ispit.
Prijatelju, iskreno jebe mi se i za Slavka i Cenana i igrace pojedine.
JA hocu boljeg Zelju.

Ima do igraca, ima do Slavka al sam siguran da niko ne bi prosao bolje samo mjenjanjem trenera. Ovim neznalicama niko ne valja.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:23 am

onaj ko misli da smo jucer, kao i prosle sedmice trebali takticki drugacije odigrati nema pojma o fudbalu, ili je zlonamjeran i ima skriveni motiv. trece nema.
obje utakmice smo odigrali takticki maestralno sta god forumski puk mislio o tome!!!
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:25 am

Model1964 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 11:17 am
Cuj limitirana ekipa :D opravdanje
To što vrti 13 igraca nikom ništa.
Što guli jedno te isto
Što talenti came cekajuci
Što nu se klebere oni koji su mu nosioci igre
Što.....

Vi se sada uhvatili limitiranosti kao da SP nema ništa sa tim. Njemu jadniku nametnuli :rofl:

PODRŠKA CALI I SP :placeodsmijeha:
Cala makar ima neko opravdanje, covjek radio u opstini, budale ga odatle povukle, dale mu vjerovatno bolju platu i dali mu klub u ruke. Sta ce nije kriv on sto su tamo idioti pa ga zaposlili. Covjek godinama u fudbalu nije bio. A ovaj nas svaku noc do ko zna kojih doba sjedi, radi, zapisuje, unapredjuje se a igra mu ista, igraci isti, sve isto. Uz sve to ga taj opstinar, koji je realno odron od trenera, nadigra i nadmudri u tri tekme i uzme mu titulu koja mu je u ruci bila bukvalno i preda Zrinjskom.
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:25 am

Model1964 je napisao/la:@pile
On ko Cala :rofl:
Šuti, trpi i prima platu
Radi svoj posao. Tjerali smo Adzema pobjedjivali na sreću, tjerali smo Odu izgubio svlačionicu, tjerali smo Vladu nije ni sjeo na klupu, tjerali smo Edisa nije bilo igre, tjerali smo slovenca skijaš, evo tjeramo Slavku.
Trener mora imati kontinuitet. Da radi.
Pitanje za sviju Željo ponudi pare za igrača i daje x cifru ko je ponudio uprava Slavko ili Cenan ?

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:25 am

Tri igraca prevage, sve ostalo je bacanje prasine u oci.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:26 am

za_zivot_cijeli je napisao/la:
pet jul 21, 2017 11:23 am
onaj ko misli da smo jucer, kao i prosle sedmice trebali takticki drugacije odigrati nema pojma o fudbalu, ili je zlonamjeran i ima skriveni motiv. trece nema.
obje utakmice smo odigrali takticki maestralno sta god forumski puk mislio o tome!!!
Ma jok.. Slavko je ubleha.. Da je bio drugi trener Stevo bi zabio dvicu a Bogicevic razvalio napadace Aik-a, a da ne pricam kakav dar mar bi Ugljesa napravio..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
teatrale36
Postovi: 1140
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:27 am

pile87 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 10:53 am
Model1964 je napisao/la:
pile87 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 10:38 am
Nemoj zezati pa da je stavio Kemu na špica fen bi onda bio proglasen neznalicom. Kriv je onaj ko dovodi igrače jer mi nismo bili spremni za evropu nismo ni za našu ligu.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Yrbo gati, Kemo je figurativnoslika
Imaj muda i znanja pa napravi nesto.
Ciro stavio golmana na spica
Bolio ga racku sta ce reci drugi. Zasto ga je bolio?
Zato jer je imao damu i znanje. Zato jer je vjerovao u sebr.
Amar ubaci debitanta u najznacajnijoj tekmi poslijr rata.....
I Amara su navijači otjerali u prvom mandatu jer nisu bili zadovoljni izdanjem protiv slabih Škota.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Ma daj kakvi navijači Amara otjerali, jel nas bilo na stadionu na onom nekom okupljanju iza Zapada nekoliko stotina.
Zna se da ga je neko jak iz tadasnje Uprave otjerao jer je ovaj njega potjerao na nekom terminu!
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:27 am

Hadzijalagic je napisao/la:
pet jul 21, 2017 11:20 am
Ma nije limitirana ekipa.. Ekipa je beton.. Nikolic i Beganovic su ekstra napadaci, Bogicevic klasa stoper, Radinovic i Markovic savrseni zadnji vezni.. Slavko ubleho odlazi..
Eto, ne moze se tako diskutovati brate. Igraci AIKa su sami priznali da smo tehnicki itekako jaki, pogotovo Zeba. Nisu neki Bog zna sta, ali su poprilicno solidni. Drugo je sto imaju malo te p1ckaste i hinjske naravi. Ja sam siguran da bi Blagojevic, Graovac, Zeba u formi i top fizickoj spremi zauzeli mjesto u pocetnih 11 AIKa.

Onaj njihov streber je itekako procitao nasu igru, vidio da postoji ogroman razmak izmedju linija i probao nas satrati dubinskim loptama. Sreca, pa su smotani i niko nij ispratio onog njihovog cupu, jer da i oni imaju nekog napadaca kako treba uvalili bi nam sinoc 4-5 komada. Pustali su nas po stranama a sreedinu zgusnuli jer znaju da se nasi zabiju gore uz liniju i ne znaju, NE ZNAJU centrirati niti postoji hemija tolika da znaju gdje ce biti koji igrac. Ne postoji uigran prekid kod nas, nista, ali zato se pogube ako se branimo protiv uigranog prekida.

Slavko nije pokusao zamijeniti strane, nije pokusao promjeniti formaciju, nema plana B, nista. Samo sablon pa ako prodje prodje. Zato dodje Siroki sa 3 5 2 i tri komada uvali, a i ovi da su bolji rasturili bi nas sa istom formacijom jer nemamo adekvatnog odgovora od naseg trenera.
Zadnja izmjena: shzna, dana/u pet jul 21, 2017 11:30 am, ukupno mijenjano 1 put.
1987
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:27 am

za_zivot_cijeli je napisao/la:
pet jul 21, 2017 11:23 am
onaj ko misli da smo jucer, kao i prosle sedmice trebali takticki drugacije odigrati nema pojma o fudbalu, ili je zlonamjeran i ima skriveni motiv. trece nema.
obje utakmice smo odigrali takticki maestralno sta god forumski puk mislio o tome!!!
u tom nekom temelju, široj slici, jesmo l' mi mogli i trebali drukčije stati - ja se slažem da ne.

ali unutar tog temelja su neke stvari mogle biti bolje, a tu ima i do trenera, svakako. po meni je više do igrača, ali ima i do trenera.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:28 am

za_zivot_cijeli je napisao/la:
pet jul 21, 2017 11:23 am
onaj ko misli da smo jucer, kao i prosle sedmice trebali takticki drugacije odigrati nema pojma o fudbalu, ili je zlonamjeran i ima skriveni motiv. trece nema.
obje utakmice smo odigrali takticki maestralno sta god forumski puk mislio o tome!!!
Ne piše se ovo zbog sinošnje tekme, ona može proc.
Pišemo jer nismo coravi i znamo sta da ocekujemo u prvenstvu
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:30 am

Sinan&Žera, iza njih me boli racku ko će biti (Darko,Jovan,Uglješa ili Dino), naprijed Zec, sa strana Zakarić i Stanić (zašto ne i Hrvanovića probati). Zeba sa klupe nek ulazi kad baš Žerić ima lošu utakmicu, malog Anela forsirati pored ovih u zagradi što više može.
Nije neka mudrost a izvodivo je
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:32 am

teatrale36 je napisao/la:
pile87 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 10:53 am
Model1964 je napisao/la: Yrbo gati, Kemo je figurativnoslika
Imaj muda i znanja pa napravi nesto.
Ciro stavio golmana na spica
Bolio ga racku sta ce reci drugi. Zasto ga je bolio?
Zato jer je imao damu i znanje. Zato jer je vjerovao u sebr.
Amar ubaci debitanta u najznacajnijoj tekmi poslijr rata.....
I Amara su navijači otjerali u prvom mandatu jer nisu bili zadovoljni izdanjem protiv slabih Škota.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Ma daj kakvi navijači Amara otjerali, jel nas bilo na stadionu na onom nekom okupljanju iza Zapada nekoliko stotina.
Zna se da ga je neko jak iz tadasnje Uprave otjerao jer je ovaj njega potjerao na nekom terminu!
Glas navijača je presudio, čak je i Amar fizički napadnut u prostorijama kluba od strane navijača.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:33 am

shzna je napisao/la:
pet jul 21, 2017 11:27 am
Hadzijalagic je napisao/la:
pet jul 21, 2017 11:20 am
Ma nije limitirana ekipa.. Ekipa je beton.. Nikolic i Beganovic su ekstra napadaci, Bogicevic klasa stoper, Radinovic i Markovic savrseni zadnji vezni.. Slavko ubleho odlazi..
Eto, ne moze se tako diskutovati brate. Igraci AIKa su sami priznali da smo tehnicki itekako jaki, pogotovo Zeba. Nisu neki Bog zna sta, ali su poprilicno solidni. Drugo je sto imaju malo te p1ckaste i hinjske naravi. Ja sam siguran da bi Blagojevic, Graovac, Zeba u formi i top fizickoj spremi zauzeli mjesto u pocetnih 11 AIKa.

Onaj njihov streber je itekako procitao nasu igru, vidio da postoji ogroman razmak izmedju linija i probao nas satrati dubinskim loptama. Sreca, pa su smotani i niko nij ispratio onog njihovog cupu, jer da i oni imaju nekog napadaca kako treba uvalili bi nam sinoc 4-5 komada. Pustali su nas po stranama a sreedinu zgusnuli jer znaju da se nasi zabiju gore uz liniju i ne znaju, NE ZNAJU centrirati niti postoji hemija tolika da znaju gdje ce biti koji igrac. Ne postoji uigran prekid kod nas, nista, ali zato se pogube ako se branimo protiv uigranog prekida.
Znamo mi svi da je Zeba tehnicki jak, ne moraju nam oni to govoriti.. samo sto zeba u zivotu nije pretrcao igraca ali to je drugi par cipela.. Yebo tehniku kada nismo u stanju da ispratimo njihove igrace.. U prekidima ne mozes parirati ni naprijed ni nazad ako su ljudi za glavu u prosjeku visi i pri tome brzi i fizicki jaci.. Al, sta ja znam, Slavko je ubleha i sa drugim trenerom bi sve bilo drugacije.. Ubili bi one svedske levatine..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:34 am

Baš maloprije gledam Veci skočila cijena na transfermarktu..sad je nas najskuplji igrač...pa poslihe njega Zec...
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:34 am

isto kao što će se pokušati i danas, i tad je prikazano da je ispadanje od "slabih škota" neuspjeh. čak su isti i rezultati, 0-0 i 2-0.
gradi željo boli te *****
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:35 am

Model1964 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 11:08 am
shzna je napisao/la:
pet jul 21, 2017 11:03 am
Koliko me nervira sto je ovdje Slavko postao svetinja, pa je l se sta napisalo odmah ide replika "A ko ce nas drugi voditi", "Eto ti strucnjak vodi" bla bla. Pa ako nam je Slavko jedina opcija onda nek se ugasimo komotno.

Da ne govorim o tome da stvarate neke imaginarne klanove tipa Amarovci, Slavkovci picke materine. Ja hocu rezultat, pa bio na klupi Milos, Meho, Mato ovaj onaj. Slavko je limitiran, sablonski trener sa lijepom retorikom kojom je kupio dosta navijaca. Igra se svodi na 1 sablon koji forsira bez obzira na rezultat.

Mi smo sa Slavkom sterilni, pogotovo ovako bez Ivana, Boga pitaj kako cemo onima koji se brane zabiti gol.
:palacgore: :pljesak:
Sto se ba sekirate, savez nam je duzan od prosle godine zbog lopovluka Zrinjskog, prije 3 godina zbog lopovluka Sarajeva. Zato uprava ne trosi pare bezveze sad. Sljedecu ligu prvaka napadamo ozbiljno. :D
Sad bez zajebancije, ja sam jucer krenuo sa ovom pricom oko odgovornosti uprave, i zaista to tako mislim. Sjetimo se price zahtijevamo od sportskog segmenta da odgovori na nacin kako je uprava odgovorila njima. Osim euforicnog dovodjenja igraca nisu uradili nista. Ali to su djecije bolesti, mene brine ono sta je sad. Pompezno najavljivani iskoraci, grupe, toliko prizivana Europa, navijaci te maximalno podrze, i ti se na ovakav nacin pripremis za tekme u Ligi Europe. Nema nikakve razlike izmedju nas i Slobode recimo u pristupu, nas i Radnika. Otisli smo u Europu jer smo morali.
Kad sa ovakvim odnosom pristupis prema toj Europi, o kojoj su im usta bila puna 2 godine, onda je to krajnje neozbljno prema navijacima i prema klubu. Onda me ne cudi sto se sprdaju pojedini igraci i poluigraci.
Ne znam sta me vise iznerviralo, njihov pristup ili onda nekad prije Amarov ciganluk, koji je smatrao da je cast igrat za Zelju. Jest sa naseg stanovista. Ti danas moras postaviti neke standarde i brend, da bi se mogao tako ponasat.
Ja sam na tekme.pritiv AIK-a isao iz ljubavi, a znao sam da necemo napravit cestite prilike. To je znalo 99% raje. A bilo je prostora da ih unistimo. Dokle vise ispadati na najgluplje moguce nacine.
Kurcimo se sa nekom ponudom za Duljevica, a ne mozes 10 puta manje da platis za Ordagica. Ako vec imate dobre ideje za izgradnju stadiona, daj malo dobre ideje i za pare za igrace. Ako si mene licno natjerao da za 2 godine ostavim para koliko nisam za predhodni 15 godina, onda gospodo nadjite modus i da se namaknu pare za dobre igrace. Realno ti fale 3 dobra igraca u ovu ekipu.
Svako moze pogrijesiti ali ovo je bila neozbiljna avantura. Nije mi zao para ali necu da gledam ovako impotentnu ekipu, u kojoj 3-4 igraca ne zasluzuju paznju a kamoli podrsku. Dali ste tribinu, mi smo Vam pomogli, oduzili se, pokazali sloznost. Sad cemo opet krenuti u sezonu, nakupiti bodovnog zaostatka, i onda se na proljece pravit pametni. Prizivat Zeljino proljece, iscrpit i sebe i ekipu, i onda zadnja dva kola usrati sve ko zadnje dvije godine. Ja se uopste ne ljutim na Ziherasa i ekipu, oni su dali koliko znaju i imaju muda, a nisu im velika.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:36 am

Hebote savez ce jos i nagraditi ovaj Siroki za ono orgijanje..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Blueee1921, Dzezvar, Google [Bot] i 194 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija