Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Bosnia
Postovi: 508
Pridružen/a: sub maj 06, 2017 9:47 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 11:25 am

storm_raider je napisao/la:
ned maj 21, 2017 11:19 am

Samo sto je ta nekad bila ljepotica i ima sansu da ponovo bude, ako izgubi koju kilu. :D
Imam ja jednog jarana koji gleda te malo punije i stalno govori kako bi bila bomba da je ima malo manje :placeodsmijeha:

da to nisi ti?
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 11:26 am

Okolele je napisao/la:
ned maj 21, 2017 11:18 am
Pa ako smijene Petrovića opet cemo se vrtiti u krug jer ce i naredni trener letiti nakon zimske pauze ako i to uspije docekati..
Uz standardnu migraciju igraca, odlaske, dolaske necemo nista postici.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 11:26 am

ChWilla je napisao/la:
ned maj 21, 2017 11:18 am
Model1964 je napisao/la:
ned maj 21, 2017 11:17 am
Hipoteticki :D
SD ,ma ko je :D , pronađe mladog trenera u svojoj avliji ili vani, koji je ambiziozan inovativan. Recimo :D jedan takva živi i radi u Kljucu, Surdulici ili Pofalicima, vodi neki manji klub. Gaji napadacku igru i nije pizda. SD ga dovede da mu potrebnu podršku, logisticnu i moralnu. Javno kaže da je novi trener u naredne tri godine zašticen kao međed, da ce se forsirati mladi igraci, da cemo igrati muški pa šta bude. Nema Manijaka koji nebi stao uz takvu odluku.
Za takvo što SD prije svih mora imati muda, mora biti muško, mora znati šta hoce. Mora biti gluh za mahalu i napade medija.
to naprosto nije tačno i nije moguće. stalo bi se uz takvu odluku - ali dok se prvi put ne dobiju dvije utakmice zaredom...
Doktore, znam zbog cega tako misliš :D
Misliš pogrešno :D jer nikada nije javno receno da nam je plan takv i takav. Koliko pratim Želju nije bilo srednjerocnog(3,4,5 godina)plana. Samo krtko rocni.
Stali smo iza uprave kada su je napadali novinari, dekani nacetnici i gudala. Stali smo jer je javno rekla đta i kako i nije lagala i krala. Ubjeđen sam da bi isto bilo i na sportskom planu. Neka probaju pa da vidimo.
Mlad i ambiciozan trener sa dobrim leđima u roku tri godine može napraviti posao koji ce se višestruko isplatiti. Igraci za prodaju i trofeji.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 11:27 am

ChWilla je napisao/la:
ned maj 21, 2017 11:24 am

pa evo, kažem ja i sinoć, on će ti sad igrati evropu sa ekipom koja nikad nije igrala evropu...da su mu se, bez obzira na njegovo protivljenje, pridružila dva dobra pomoćnika na zimu, ili umjesto noge - hajd' znaj šta bi bilo.
pa baš da će igrati, po trenutnom stanju neće :D

peti su na tabeli, ispred njih mladost ima utakmicu manje, tačnije vodili su 0:1 u gostima protiv Budućnosti, i navijači domaćina naprave frku, zapale pola tribine, i vjerovatno će biti registrovan meč za mladost 3:0
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 11:29 am

svi bi taj dan rekli, super, to je to. ali nakon prve serije lošijih rezultata, odmah počinje priča - je li on stvarno taj...i jesu li ti igrači stvarno ti. i to je tako svugdje. niko nema povjerenje bez obzira na rezultate, to je floskula.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 11:30 am

Ako cemo mijenjati sefa strucnog staba, nek bude Amar i to je to. Ako ce u konkurenciji biti ovi ostali treneri iz kukuruz lige, bolje je da Slavko ostane ma koliko god ovo sad lose izgleda.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk

 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 11:30 am

Kad imaš 11 baba na terenu vala i Gvardiolu da im dovedeš za trenera nikakav rezultat i uspjeh neceš napraviti.Drugi par carapa je taj ako je Gvardiola doveo tih 11 baba i rekao da sa njima moze praviti rezultat i uspjeh.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 11:31 am

Kako želimo mlade igrace i tražimo da im se pruži šansa isto tako treba paziti na kadar i davati šansu mladim trenerima.
Šta bi bilo da su Amaru dali sansu tek 2013 godine :ganja:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 11:32 am

slažem se. a ni oni iz vana nisu garancija ni za šta obzirom na sve specifičnosti lige, bar ne oni koje mi možemo platiti.

iako će se nekad morati početi razmišljati i izvan tih okvira. kostić nije bio pravi čovjek, ali ono što se htjelo uraditi - to će morati kad tad, ili ćemo pasti u koš sa andorom i san marinom.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 11:32 am

Bosnia je napisao/la:
ned maj 21, 2017 11:25 am
storm_raider je napisao/la:
ned maj 21, 2017 11:19 am

Samo sto je ta nekad bila ljepotica i ima sansu da ponovo bude, ako izgubi koju kilu. :D
Imam ja jednog jarana koji gleda te malo punije i stalno govori kako bi bila bomba da je ima malo manje :placeodsmijeha:

da to nisi ti?
:rofl: :rofl:

Jok, proslo je mene to.

Salu na stranu, pocetna referenca ti je bila pogresna. Za Zakarica znamo svi da moze.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 11:34 am

Plavi orkestar je napisao/la:
ned maj 21, 2017 11:30 am
Kad imaš 11 baba na terenu vala i Gvardiolu da im dovedeš za trenera nikakav rezultat i uspjeh neceš napraviti.Drugi par carapa je taj ako je Gvardiola doveo tih 11 baba i rekao da sa njima moze praviti rezultat i uspjeh.
Kakav Pep i trice :D , demagog kao i Slavko.
Nasljedio u Barci što je nasljedio.... ostalo sve talašika
Dajte trenera koji hoce raditi, dajte strucni štab od 5,6 ljudi
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 11:35 am

slika

!

Petrovicu odlazi i ponesi citavu kartoteku. Nas ne zanima ko je najvise autova izveo u rumunskoj ligi !
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 11:36 am

Ajzea je napisao/la:
ned maj 21, 2017 11:35 am
slika

!
Kada ce na godišnji?
I kada se vraca?
Samo pitam :D
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 11:37 am

Iskreno Storme ne znamo svi da Zakarić može, u Širokom je obećavao jer je bio "talenat" zbog godina, u Zrinjskom periodično bljesne pa ga nema nigdje, u HNL apsolutno nije uspio da se nametne u ekipi koja je uvijek donji dio tabele, kad nam je došao sva ova raja iz Hercegovine mi govori šta ste se obradovali lik je nula, a uvjeravali su me da je Crnov igračina iako ga "mrze"..
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 11:37 am


Model1964 je napisao/la:
Plavi orkestar je napisao/la:
ned maj 21, 2017 11:30 am
Kad imaš 11 baba na terenu vala i Gvardiolu da im dovedeš za trenera nikakav rezultat i uspjeh neceš napraviti.Drugi par carapa je taj ako je Gvardiola doveo tih 11 baba i rekao da sa njima moze praviti rezultat i uspjeh.
Kakav Pep i trice :D , demagog kao i Slavko.
Nasljedio u Barci što je nasljedio.... ostalo sve talašika
Dajte trenera koji hoce raditi, dajte strucni štab od 5,6 ljudi
Tu opet dolazimo do Vukomanovica koji je prije nekoliko dana rekao da je planirao, ako bi nas preuzeo, napraviti prije svega jak strucni stab pa onda i pozitivnu atmosferu u timu.

Ali ko zna, sve su to bili samo planovi. Imao je i Kostic planove...
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 11:39 am

I zbog čeka u ovako mrtvoj igri svoje mjesto ne može naći Musa, nenormalno statično igramo i sa loptom i bez lopte i tu bi nam baš valjala ta vrela krv Muse a momka nigdje -.-
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 11:39 am

pa ne uklapa se u koncept :D
gradi željo boli te *****
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 11:40 am

Za te nase igrace sto znamo da znaju je Crnkic igrac trenutno, takvi igraci sto znamo da znaju mislim da nisu kalibar Zelje.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk

 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 11:41 am

"Kada je u pitanju Željezničar, imali smo ideju sa organizujemo jedan dobar trenerski kadar i moderan projekat od kluba. Nismo uspjeli prošlog ljeta, što ne znači da nećemo jednog dana. Željezničar kao klub i svi oni koji ga vole će uvijek imati moj respekt. Mislim da je Željezničar jedan od rijetkih klubova sa prostora stare Jugoslavije sa takvom energijom, atmosferom i podrškom. Mogu da pohvalim sve prisutne na tadašnjim razgovorima, Senada Misimovića, njegovog sina Adnana, Almira Hadžiosmanovića, Vedrana Vukotića... Jednom rječju svi su bili jako korektni u pregovorima. Kažem, nikad se ne zna, možda jednog dana dođem na Grbavicu. Želim im svima od srca sve najbolje u životu i radu. Imaju u meni navijača gde god da sam."
Amar je Amar, ali ja bi vise nekog "Evropskog".
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 11:41 am

Kad se vec govori o mladim trenerima iz BiH, treba spomenuti Nermina Basica.
A neko moje misljenje da li treba dati otkaz Slavki ili ga ostaviti... ja veze nemam, ima razloga i za i protiv.
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 59 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija