Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 9:17 am

igla je napisao/la:
ned maj 21, 2017 12:42 am
Željina djeca!
Sljedeće sezone Kemo na štopera, Beširevića bar 40 % utakmica na lijevog beka, Žerić u sredini terena, vidjeti ima li šta od Dine Hasanovića.
:palacgore: :palacgore:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
salle86
Postovi: 5089
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 9:30 am

Na državnoj televiziji gdje svak (ko želi) može vidjeti krađu u korist Zrinjskog i na to se šuti (pjeni nas šačica). Dok god to prolazi nema u ovoj vukojebini napretka.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 9:33 am

Ma nije uprava kriva što je Slavko Petrović limitiran. On nije uspio ono što jedan normalan trener napravi za mjesec dana, sjedeš sa igračima, objasniš im kako želiš igrati i onda to pretvaraš u djelo na treninzima i utakmicama. Ova ekipa ne zna kako da igra kada imamo loptu, dosta sretno smo igrali defanzivno, protivnici promašili masu zicera, a mi se provlačili odbranama Kjosevskog. Prema naprijed smo bili traljavi i sramota je da trener, koji je bio golman tokom igračke karijere (ima dobre reference :D), ne zna kako da igra na postavljenu odbranu bilo kojeg tima.

Porazi su sastavni dio fudbala, oni se dešavaju i najboljim ekipama, ali dobrim ekipama se ne može desiti da igraju katastrofalno čitavu sezonu.

Moramo uraditi remont ekipe. Već sada potražiti trenera i sa njim odrediti kakav profil igrača na kojoj poziciji nama treba. Ne može se desiti dobrom treneru da igra na posjed, a da mu u ekipi igra Siniša Stevanović (Siniša je za mene predobar igrač, ali nije za stila igre koji nama treba). Ne može se desiti da Blagojević i Marković igraju zajedno u vezi, a mi ganjamo rezultat, itd. itd.

Žao mi je titule zbog ljudi u upravi, par igrača u ekipi i onih bolesnika koji prate utakmicu gdje god igrali. Oni su to zaslužili, a Petrović, Bogičević, Kerla, Blagojević i komapnija sigurno nisu.
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
AdisSaca
Postovi: 184
Pridružen/a: pet nov 11, 2016 10:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 9:39 am

Kjosevski
Siniša Kemo Vukotić S.Marković
Beširević Ordagić
Kuzmanović Žerić Zakarić
( Kapitalac )
Dosta je dovođenja đuturuma daj ovo i ka*aj narednih godina.
P.S. ako je moguće da Miro ostane , treba da mu svi popusimo, takav igrač neće još dugo igrati u ovoj močvari od lige.
Zadnja izmjena: AdisSaca, dana/u ned maj 21, 2017 9:44 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 9:39 am

storm_raider je napisao/la:
sub maj 20, 2017 11:12 pm
Ne ide Slavko nigdje. Najgora stvar po klub bi bila mijenjati trenera tek tako. Shvatam navijace, svi mi pricamo sta zelimo, zato sto ne snosimo nikakvu odgovornost, ali oni koji je snose moraju zadrzati hladnu glavu i cvrstu ruku pri svom stavu.
Storme, evo koliko toliko se glava ohladila, mada nece ni za 20 dana to se sleći kako treba al hajd.
Imamo li ista konkretno za sta se mozemo uhvatiti kad je Slavko u pitanju. Ima li negdje napredak da kazemo to je to, evo ovo je odlicno?!
Od njegove famozne spreme, pa od famoznih pojacanja ( dobio je sve, znaci na zimu smo najvise trgovali, doveli "zvucna" pojacanja ), pa od njegove famozne kartoteke itd.
Stvar je sto nema napredka, Igra ravna NULI, nikakvih smisljenih akcija, nekog plana u napadu. Pisao sam i prije da smo mi najbolje utakmice odigrali kad smo se branili, npr. Zrinjski, Astana. Isti si princip imao i protiv Slobode u Tz ali desile su se greske stopera pa se vadi, sinoc ista stvar, izasli da se branimo ali ti nemas stopere kao sto je nekada imao Milan pa ovi nasi pogrijese i primis gol pa se moras vaditi, a sad si igrao protiv Sarajeva a ne protiv smijesne Slobode. Ljepote u igri nema, nema plana.
Koliko god zagovarao kontinuitet i ja i ti, jer svjesni smo i iz naseg primjera i iz primjera Zrinjskog ove sezone sta nosi ta promjena, ipak smatram da Slavko ne bi trebao dobiti novu sansu. Prokockao je titulu, a imao ju je u rukama. Ocito nije za te velike stvari.
Koga dovesti, ne znam, to je za drugog posta.. :)
storm_raider je napisao/la:
ned maj 21, 2017 12:17 am
Nemojte pitarluka i sve tjerati preko noci. Ovi igraci su i dosli u poziciju da se bore za titulu, nije neko drugi igrao prije njih, tako da nadjite neku mjeru.
A za ovo se slazem apsolutno. Sve otjerati sad, nema smisla niti ce se to desiti. Ali moramo podmladiti tim i pokusati dovesti sto manje polovnjaka iz Crne Gore, Srbije, Hrvatske.
Pa mlado, jako, puno snage, zeljno dokazivanja ce raznijeti ove djuturume i dizelase. Krupa je pravi primjer, i sve vise sam ubjedjen da bi Krupa sa ovakvim navijacima kakve ima Zeljo i euforiju oko stadiona osvojila ligu.
Napraviti neki balans mladosti i iskustva. Ponovno je pred nama jedan vrlo vrlo bitan prelazni rok. Nadam se da necemo grijesiti kao do sad, ali ne bih rekao...
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 9:41 am

Kakva samarcina svima koji vole ovaj klub.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 9:43 am

Ajzea je napisao/la:
sub maj 20, 2017 11:26 pm
Neko ko je uspio prokockati titulu, a imao je sve u svojim rukama u ko zna koliko kola, treba da ide jos veceras.
To se moze halaliti u Radniku.
:palacgore:

Ali pod uslovom da ne dodje jos veca ubleha i losiji od njega. :ganja:
 
Avatar
boja mora
Postovi: 438
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 9:44 am

Bosnia je napisao/la:
ned maj 21, 2017 9:12 am
Ja gledam na ovu upravu kao da imamo 11 Bajica, Hadziahmetovica u ekipi... Jedini su za koje bi zalio ako bi se nesto desilo, a od ekipe tu bi mi bilo krivo samo za Kjosevskog, ostali mogu komotno odjebati sto se mene tice

Sto se Slavka tice ne bih ga mijenjao, samo u slucaju da se pojavi neko ko bi bio veliko pojacanje na klupi, a to su samo Amar i Husref... tada veliko DA za mijenjanje slavka. Ali ako cemo dovoditi nekakve Hotice, Krunice pizde materine bolji nam je Slavko...
Čuj Husref da nas vodi. Jesi li ti normalan
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 9:49 am

Ima li Amar sina? Ozbiljno pitanje
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 9:51 am

Leon_Professional je napisao/la:
ned maj 21, 2017 9:43 am
Ajzea je napisao/la:
sub maj 20, 2017 11:26 pm
Neko ko je uspio prokockati titulu, a imao je sve u svojim rukama u ko zna koliko kola, treba da ide jos veceras.
To se moze halaliti u Radniku.
:palacgore:

Ali pod uslovom da ne dodje jos veca ubleha i losiji od njega. :ganja:
Imaš +4 i izgubiš titulu sa gotovo najjačim igračkim kadrom u ligi i sad mi trebamo da ga zadržimo jer je kao izborio Evropu. Jer je sa osme pozicije došao na drugu, a tad bilo nekoliko bodova razlike
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 9:55 am

I Amara bi vi smijenili nakon par kikseva..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 9:55 am

Forsiranje Kerle je dovoljan razlog za nogu. Tu je pokazao kakav je. Zanimljivo da su sada svi krivi, a protiv Zrinjsko i Krupe i u svim drugim utakmicama gdje je igrao sam Boccacini bio kriv i dovodio ga do ludila. Sa jednim čovjekom bi rijesili sve probleme. Nazalost jedini on vidi taj ispravni put. A mi ga ovdje pisemo godinu dana. Mladi igraci i domaci igraci.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 9:57 am

phpBB [video]
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 10:00 am

Leon_Professional je napisao/la:
ned maj 21, 2017 9:39 am
storm_raider je napisao/la:
sub maj 20, 2017 11:12 pm
Ne ide Slavko nigdje. Najgora stvar po klub bi bila mijenjati trenera tek tako. Shvatam navijace, svi mi pricamo sta zelimo, zato sto ne snosimo nikakvu odgovornost, ali oni koji je snose moraju zadrzati hladnu glavu i cvrstu ruku pri svom stavu.
Storme, evo koliko toliko se glava ohladila, mada nece ni za 20 dana to se sleći kako treba al hajd.
Imamo li ista konkretno za sta se mozemo uhvatiti kad je Slavko u pitanju. Ima li negdje napredak da kazemo to je to, evo ovo je odlicno?!
Od njegove famozne spreme, pa od famoznih pojacanja ( dobio je sve, znaci na zimu smo najvise trgovali, doveli "zvucna" pojacanja ), pa od njegove famozne kartoteke itd.
Stvar je sto nema napredka, Igra ravna NULI, nikakvih smisljenih akcija, nekog plana u napadu. Pisao sam i prije da smo mi najbolje utakmice odigrali kad smo se branili, npr. Zrinjski, Astana. Isti si princip imao i protiv Slobode u Tz ali desile su se greske stopera pa se vadi, sinoc ista stvar, izasli da se branimo ali ti nemas stopere kao sto je nekada imao Milan pa ovi nasi pogrijese i primis gol pa se moras vaditi, a sad si igrao protiv Sarajeva a ne protiv smijesne Slobode. Ljepote u igri nema, nema plana.
Koliko god zagovarao kontinuitet i ja i ti, jer svjesni smo i iz naseg primjera i iz primjera Zrinjskog ove sezone sta nosi ta promjena, ipak smatram da Slavko ne bi trebao dobiti novu sansu. Prokockao je titulu, a imao ju je u rukama. Ocito nije za te velike stvari.
Koga dovesti, ne znam, to je za drugog posta.. :)
storm_raider je napisao/la:
ned maj 21, 2017 12:17 am
Nemojte pitarluka i sve tjerati preko noci. Ovi igraci su i dosli u poziciju da se bore za titulu, nije neko drugi igrao prije njih, tako da nadjite neku mjeru.
A za ovo se slazem apsolutno. Sve otjerati sad, nema smisla niti ce se to desiti. Ali moramo podmladiti tim i pokusati dovesti sto manje polovnjaka iz Crne Gore, Srbije, Hrvatske.
Pa mlado, jako, puno snage, zeljno dokazivanja ce raznijeti ove djuturume i dizelase. Krupa je pravi primjer, i sve vise sam ubjedjen da bi Krupa sa ovakvim navijacima kakve ima Zeljo i euforiju oko stadiona osvojila ligu.
Napraviti neki balans mladosti i iskustva. Ponovno je pred nama jedan vrlo vrlo bitan prelazni rok. Nadam se da necemo grijesiti kao do sad, ali ne bih rekao...
Ne znam Leone vjeruj mi, nisam spavao zbog Zelje sinoc. Evo ne spavam mjesecima zbog Zelje, otkako je pocela sezona. Nisam vise pametan. Placeni su za to, uzeli su stvar u svoje ruke, odgovornost je na njima, onda neka se i nose sa tim. Titula je u ovim okolnostima MORALA biti nasa i tu izgovora nema. Ovakve prilike propustiti su nevjerovatna glupost.

Idemo dalje, zivot ide dalje. Gledacemo Europu na Grbavici i time se tjesim.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2992
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 10:05 am

Ja jos sebi ne mogu da dodjem, kad me juce infarkt nije spucao nece nikad svratim do apoteke da izmjerim pritisak on 160/120 i uvalise mi kesu tableta. Majku vam vasu znate li vi sta je i ko je Zeljo, sta on predstavlja vas maksimalni domet u fudbalu je igrati za ovaj tim.
Mi u ekipi imamo 18 p.ickurina zajedno sa trenerom. J.ebe se Lendricu, Miri za nama oni odose za 15 dana, j.ebe se Kerli i Bogicevicu, isto tako Zakaricu i Crnovu.
Osim je sve fino objasnio u intervjuu nedavno mi nemamo igre. Recite mi koga smo zadnji put u ovo ligi pobjedili 3:0, koja je utakmica bila da smo je rahat pogledali ni jedna.
Titula je izgubljena u Krupi a ne na derbiju.
Je li vas stid jedne jedine sekunde nas 1000 BUDALA dodje u j.ebenu Krupu imate podrsku kao niko i vi nas popisate.
Je li vas stid nas 1720 juce dodje podere grla a vi nas poserete pa do kad vise.
Primate bogovske plate a masa raje od usta odvaja od mizerne plate da dodje da vas gleda i da vam da podrsku a vi nas popisate. Pa sto je previse previse je.
Jedno je sigurno neko za ovo mora odgovarati. Ovdje razgraniciti Upravu, pruzili su im sve sto su trazili a cilj Zelje nije izlazak u Evropu vec titula. Dakle imali ste sve polozite racune.
Petrovic nije trener za Zelju, covjek nema iskustva lahko je voditi male ekipe gdje te prati par stotina dusa i radis bez pritiska, ali ovo je Zeljo a on je najveci i najtrofejniji klub u ovoj drzavi.
Kakav je to moj klub kad jedan derbi igraju samo dva igraca iz naseg pogona Kjosevski i Zeba. Ostalih 9 ne shvataju vaznost ove utakmice jer nisu odrastali uz moj klub i ne znaji sta on predstavlja. To se je najbolje vidjelo kada su poslije utakmice dosli pred jug i kada ih je Veca vratio jer je shvatio sta mislimo o njima i da bismo im dusu izvadili.
Uprava je na potezu vec od sutra Evropa je blizu nama treba remont ekipe po ko zna koji put, ali obavezno u ekipi moraju igrati barem dva nasa igraca, gdje su ti nasi juniori, siguran sam da nisu nista losiji od Zakarica Bekrica i ostalih.
Alea iacta est!
 
Avatar
Schwarz
Postovi: 157
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 10:06 am

Vrag je napisao/la:
ned maj 21, 2017 9:55 am
Forsiranje Kerle je dovoljan razlog za nogu. Tu je pokazao kakav je. Zanimljivo da su sada svi krivi, a protiv Zrinjsko i Krupe i u svim drugim utakmicama gdje je igrao sam Boccacini bio kriv i dovodio ga do ludila. Sa jednim čovjekom bi rijesili sve probleme. Nazalost jedini on vidi taj ispravni put. A mi ga ovdje pisemo godinu dana. Mladi igraci i domaci igraci.
Ovo je i meni bas zasmetalo.Kad je nakon tekme protiv Zrinjskog izjavio da ga je Bocca doveo do ludila u prvih deset minuta.To nikad nije izjavio direktno ni za jednog drugog igraca.I jos mi se me svidja jedna stvar kod njega, a to je sto nikad nije preuzeo odgovornost na sebe.Uvijek su krivi igraci
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge."
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 10:08 am

Protiv Radnika bi volio Adzema na klupi sa svojim juniorima koji su svakako svoje takmicenje pregazili i osvojili pojacan Vedranom, Kemom, Dinom i Zebom kao kapitenom.
Slavko da je kakav covjek ponudio bi sam ostavku. Ovakvu priliku za osvajanje titule bi Mladost Doboj Kakanj iskoristila. Tri mec lopte imamo, Tuzla, Krupa i Kosevo i odigramo onako, sve tri. I pustimo se price o -11 i stizanju. Mi smo bili u minusu sest bodova u odnosu na Zrinjski kad je otisao Kostic i dosao Slavko. Pitari su nam bjezali dva boda. Dakle nije to nikakvo cudo kao sto se potencira. A da ne govorim o cuvenim pripremama poslije kojih igraci lome fizikom protivnike...slomili su nas jedino, ubili i satrali, da evo ne znam gdje mi je guzica a gdje glava.
Misimovic je rekao da je sportskom segmentu uprava dala sve i da sve i ocekuje. Dobili smo nista i red je da i Slavko i Cenan produze dalje. Hvala im al ne ide ocigledno. I nek povedu Bogicevica, Kerlu, Zakarica, Crnova, Stojanovica, Bobica, usrecili su nas s njima bas. I Sesara nek zaustave negdje na Bradini i povedu ga sa sobom, ovdje nece vala.
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 10:16 am

salemprolic je napisao/la:
ned maj 21, 2017 10:08 am
Protiv Radnika bi volio Adzema na klupi sa svojim juniorima koji su svakako svoje takmicenje pregazili i osvojili pojacan Vedranom, Kemom, Dinom i Zebom kao kapitenom.
Slavko da je kakav covjek ponudio bi sam ostavku. Ovakvu priliku za osvajanje titule bi Mladost Doboj Kakanj iskoristila. Tri mec lopte imamo, Tuzla, Krupa i Kosevo i odigramo onako, sve tri. I pustimo se price o -11 i stizanju. Mi smo bili u minusu sest bodova u odnosu na Zrinjski kad je otisao Kostic i dosao Slavko. Pitari su nam bjezali dva boda. Dakle nije to nikakvo cudo kao sto se potencira. A da ne govorim o cuvenim pripremama poslije kojih igraci lome fizikom protivnike...slomili su nas jedino, ubili i satrali, da evo ne znam gdje mi je guzica a gdje glava.
Misimovic je rekao da je sportskom segmentu uprava dala sve i da sve i ocekuje. Dobili smo nista i red je da i Slavko i Cenan produze dalje. Hvala im al ne ide ocigledno. I nek povedu Bogicevica, Kerlu, Zakarica, Crnova, Stojanovica, Bobica, usrecili su nas s njima bas. I Sesara nek zaustave negdje na Bradini i povedu ga sa sobom, ovdje nece vala.
Potpisujem i upravi naklon do poda. Što se tiče može ih i Slavko voditi protiv radnika sa Adžemom kao pomoćnikom. Za Sesara hahahah. 100% hahshahs.
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3878
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 10:17 am

BabOsim je napisao/la:
ned maj 21, 2017 9:49 am
Ima li Amar sina? Ozbiljno pitanje
Ima
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 10:17 am

kad su glavonje iz saveza ponudile ostavku iz moralnih razloga, može vala i on. pa neka uprava odbije ako hoće.
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: avlami97, Bing [Bot], Google [Bot] i 59 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija