Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 9:53 pm

Uzalud vam trud sviraci :D :baklja: :baklja:
phpBB [video]
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 9:54 pm

Plava Porodica je napisao/la:
čet mar 23, 2017 9:49 pm
AsharaK je napisao/la:
čet mar 23, 2017 9:46 pm
Plava Porodica je napisao/la:
čet mar 23, 2017 9:44 pm
Ja argimentovano hiljadu puta sam ovde pisao o tribini ali vazda jedni te isti likovi se nadji pametovat i vrijedjat ono najbitnije sto ovaj Zeljo ima. Ne da mi se opet.
Palit cemo kad nam je cejf , a vi placite po forumu. Vidimo se za 7 dana posto cu vjerovatno ban popusit :)
kakav ban bruda, zbog čega :D
Pa ovde nekima "starijim" samo statuu ispred Grbavice treba izgradit.. Sve su oni prosli. I najglasniji su. Ne do Bog drugo misljenje uvazit. Mislio sam malo prijasnji post da sam brutalnije napisao, opet su me povukli za zivac.

@arelinho Tako je bracooo :)
" Oni su Ivice Osimi, a mi smo Kostici.. "

Ko nas j...
Bruda sredi nam u Banovicima kakvu sobicu :ganja:
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 9:55 pm

Novi Istok je kao tribina sam od sebe spektakl, Također pun Istok naših navijača je spektakl nad spektaklima.

Nikakve yebene baklje i nikakva pirotehnika ne može to nadmašiti pa da ih zapalimo milion, ali eto dobro napunite džep salemu, neka se dobro napije i najede njegovo debelo dupe..
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5206
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 9:56 pm

Fakat ne razumijem ljude, koji sebe nazivaju navijačima Želje i spremni su, od tog istog Želje, ukrasti milju, dvije, pet...KM.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
The Desert Fox
Postovi: 187
Pridružen/a: pet feb 26, 2016 2:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 9:58 pm

slika

Riješen problem, pa ja :ganja:
Željezničar über alles !

Deutsche Afrikakorps !
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 9:58 pm

Ma baklji ce uvijek biti,mozemo mi ovde mlatiti slamu do sutra ali tako je kako je..Takav je mentalitet..Mozes ga privremeno obuzdati ali ne zauvijek..Medjutim glupost je paliti dvije-tri baklje kao u ove dvije utakmice protiv Radnika i za to dobiti kaznu..Ali u velikim tekmama i specijalnim prilikama treba zapaliti i ovjekoviciti taj specijalni trenutak..I onom malom djetetu od pet godina ona rodjendanska torta bez 5 svjecica u koje ce puhnuti nije ista kao ona sa svjecicama..Savezu nije problem dati kaznu klubovima..Na kraju krajeva uvijek ti moze lupiti milju kazne zbog koristenja megafona..Hocemo megafone ukinuti hajmo malo o tome..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1945
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 9:59 pm

Ubrzo dolaze papiri za Ivana Kostica :kafa:
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 10:00 pm

GoodisonPark je napisao/la:
Ajzea je napisao/la:
čet mar 23, 2017 7:45 pm
Manijacima se za baklje nema sta prigovoriti, jer smo se po pitanju toga definitivno opametili. Momcima kapu treba skinuti..
Ali zato, slijedeca utakmica se zbog otvorenja istoka uvrstava kao historijska i tada treba sve goriti. Neka plane !
Vidi se stvarno da se Manijaci jesu popravili po tom pitanju i na tome im treba čestitati (mada ne znam što je ono zapaljeno protiv Radnika)? Opet sa druge strane traži se razlog za bakljadu, otvorenje Istoka, pa će biti eh derby je mora se paliti, pa zadnja protiv Radnika e kraj je sezone može se paliti...itd do nekih novih razloga..

Zašto se moraju paliti na otvorenju Istoka (zar nije prigladnije bilo napraviti neku koreografiju) kada će tu doći mnogo ljudi sa djecom, porodice, neki ljudi koji su možda prije Bog zna koliko godina prestali dolaziti baš zbog tih stvari. Navijači moraju shvatiti, da hajmo reći većina ljudi na stadionu pirotehniku i bakljade smatraju nekom vrstom huliganstva i činom gdje može doći do neke nedaj Bože povrede.. da ne spominjem kazne i nepotrebno punjenje džepova Salemu.
Slažem se u potpunost. Da nije savez kakav jes ne bih žalio toliko, ali onim šupćima puniti džep je bezpotrebno i glupo
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5206
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 10:02 pm

Ponovio bih pitanje i ako neko zna, molio bih da mi odgovori. Skoro je neko Želji ukrao dvije milje maraka. Predstavljaju se kao navijači Želje. Jesu li možda uhapšeni ili su isti eventualno vratili novac Klubu?
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 10:03 pm

Grebes baklje
Nego onom bageru ispuhati gume da ga Butmir ne odveze sa Grbavice. Pravac JUG. Operacija Barbarosa. Blic krig
Sto se mene tice nek dere dok utakmica traje na 1. april. A na poluvremenu ovacije bageristi
5. - 7. Okt 1992.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 10:03 pm

Kospicar je napisao/la:
čet mar 23, 2017 9:59 pm
Ubrzo dolaze papiri za Ivana Kostica :kafa:
Ko je taj?
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 10:04 pm

Plava Porodica je napisao/la:
čet mar 23, 2017 9:49 pm
AsharaK je napisao/la:
čet mar 23, 2017 9:46 pm
Plava Porodica je napisao/la:
čet mar 23, 2017 9:44 pm
Ja argimentovano hiljadu puta sam ovde pisao o tribini ali vazda jedni te isti likovi se nadji pametovat i vrijedjat ono najbitnije sto ovaj Zeljo ima. Ne da mi se opet.
Palit cemo kad nam je cejf , a vi placite po forumu. Vidimo se za 7 dana posto cu vjerovatno ban popusit :)
kakav ban bruda, zbog čega :D
Pa ovde nekima "starijim" samo statuu ispred Grbavice treba izgradit.. Sve su oni prosli. I najglasniji su. Ne do Bog drugo misljenje uvazit. Mislio sam malo prijasnji post da sam brutalnije napisao, opet su me povukli za zivac.

@arelinho Tako je bracooo :)
Nikome od nas stariji statue ne trebaju!
Da smo sve prošli, jesmo.Niti ne sanja ti se koliko je toga iza nas.
Ti sam u miru i tišini analiziraj ovu svoju dole citiranu izjavu. Izvuci poucne zakljucke i primjeni ih u životu.
*Ja argimentovano hiljadu puta sam ovde pisao o tribini ali vazda jedni te isti likovi se nadji pametovat i vrijedjat ono najbitnije sto ovaj Zeljo ima. Ne da mi se opet.
Palit cemo kad nam je cejf , a vi placite po forumu.*

Ja prekidam svaku dalju polemiku o ovoj temi i molim se za tvoje dobro ;)
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 10:05 pm

Leon_Professional je napisao/la:
čet mar 23, 2017 9:54 pm
Plava Porodica je napisao/la:
čet mar 23, 2017 9:49 pm
AsharaK je napisao/la:
čet mar 23, 2017 9:46 pm


kakav ban bruda, zbog čega :D
Pa ovde nekima "starijim" samo statuu ispred Grbavice treba izgradit.. Sve su oni prosli. I najglasniji su. Ne do Bog drugo misljenje uvazit. Mislio sam malo prijasnji post da sam brutalnije napisao, opet su me povukli za zivac.

@arelinho Tako je bracooo :)
" Oni su Ivice Osimi, a mi smo Kostici.. "

Ko nas j...
Bruda sredi nam u Banovicima kakvu sobicu :ganja:
E kako si ovo srocio :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
cala
Postovi: 943
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 10:06 pm

Okolele je napisao/la:
čet mar 23, 2017 9:58 pm
Ma baklji ce uvijek biti,mozemo mi ovde mlatiti slamu do sutra ali tako je kako je..Takav je mentalitet..Mozes ga privremeno obuzdati ali ne zauvijek..Medjutim glupost je paliti dvije-tri baklje kao u ove dvije utakmice protiv Radnika i za to dobiti kaznu..Ali u velikim tekmama i specijalnim prilikama treba zapaliti i ovjekoviciti taj specijalni trenutak..I onom malom djetetu od pet godina ona rodjendanska torta bez 5 svjecica u koje ce puhnuti nije ista kao ona sa svjecicama..Savezu nije problem dati kaznu klubovima..Na kraju krajeva uvijek ti moze lupiti milju kazne zbog koristenja megafona..Hocemo megafone ukinuti hajmo malo o tome..
Bravo!
Ako hoce da ti naplate kaznu, izmislit ce nesto. Hajmo sve zabraniti pa da nas ne mogu kaznjavati. A ne moram ni pricati koliko puta je policija sjebala dekor tribine glupim zabranama.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 10:09 pm

Doticni ne moras se ti za mene molit. Tvoje misljenje me interesuje koliko i aldinovo na proslom forumu. Dovidjenja i prijatno :kafa: :baklja:
@arelinho :rofl1:
Je li ono Zera postade Ozil ljetos :placeodsmijeha:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 10:14 pm

„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 10:15 pm

avlami97 je napisao/la:
čet mar 23, 2017 10:02 pm
Ponovio bih pitanje i ako neko zna, molio bih da mi odgovori. Skoro je neko Želji ukrao dvije milje maraka. Predstavljaju se kao navijači Želje. Jesu li možda uhapšeni ili su isti eventualno vratili novac Klubu?
Valjda su vratili kad su kisli na raznim gostovanjima, kad su ekipu protiv Radnika pogurali da uzme 3 boda u Bijeljini i jos mnogo toga da ne nabrajam..
Ne kazem da to sad treba biti neki alibi. Nego hocu reci sljedece :

Savrsen niko nije, ni u vjeri niko ne moze biti savrsen. Ali moze pokusati ne raditi krupne grijehe, i vodje grijese, ali sigurno manje. To sam povezao s ovim nasim slucajem. Od svih zla, ovo je sigurno najmanja. Moze podici atmosferu na stadionu, igrace pogurati, vi stariji se mozete kurciti kako smo razbili nekog u navijanju i napravili spektakl. Nikoko to ne mozemo nazivati kradjom.


Moj zadnji post na ovu temu. Ako zelis, repliciraj, ali ja cu na ovome stati.
Svakako da nisam za baklje protiv neke vukojebine iz sela nekog, ali kad je spektakl onda ga treba i doraditi i dici na veci nivo..
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1945
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 10:19 pm

LARS1921 je napisao/la:
čet mar 23, 2017 10:03 pm
Kospicar je napisao/la:
čet mar 23, 2017 9:59 pm
Ubrzo dolaze papiri za Ivana Kostica :kafa:
Ko je taj?

Trener iz Slovenije s sjajnom vizijom, koja se uklapa u nasu viziju, naravno.
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 10:20 pm

Nekima treba crtati da jedna baklja uzima 1000 KM od kluba bilo da je to ligaska, kup utakmica, otvaranje tribine, slavlje...itd. Savez boli rac daj pare ili se pridrzavaj pravila.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 10:21 pm

avlami97 je napisao/la:Ponovio bih pitanje i ako neko zna, molio bih da mi odgovori. Skoro je neko Želji ukrao dvije milje maraka. Predstavljaju se kao navijači Želje. Jesu li možda uhapšeni ili su isti eventualno vratili novac Klubu?
Ko? sta? kako? gdje? objasni fino ako vec znas, sutilo se i prije nekim likovima na ustrb svega, izgleda oper pocela ista prica.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 102 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija