Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 24, 2017 6:13 pm

Privatizacija je nužnost samo malim klubovima :lol: :lol: :lol: :lol:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
amar92
Postovi: 1604
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 24, 2017 6:14 pm

Ko je bio na zadnjem gostovanju u Krupi zna kako su nas lijepo docekali. Pogotovo onaj govor njihovog spikera o velikom Zelji. Tako da bi se s njima mogla napraviti neka fina saradnja, na obostranu korist. Imaju oni par potencijalnih igraca za nas a i mi bi njima mogli pomoci nekim posudbama. Evo npr. na ljeto im uzeti Dujakovica (kojem svakako istice ugovor) i Vukotica, dati im Ugljesu koji bi njima odlicno sjeo da zamjeni Dujakovica a i njemu bi lakse bilo jer je manji pritisak u Krupi a i blize kuci. Uz to im dati nekog igraca na posudbu, mozda Zeric ili Kemo, zavisno koga dovedemo i koliko se bude racunalo na njih, i dati im 10-20% od transfera Vukotica. Nasim igracima treba neki klub gdje bi isli na posudbu da je u Premijer ligi i da racuna na mlade igrace, a Krupa je bas to.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 24, 2017 6:19 pm

SWRA_1921 je napisao/la:
pon apr 24, 2017 6:03 pm
Pa i da ne uplate danas, bice suspendovani, a kako se onda skida suspenzija? Cim uplate?

P.S. U Tuzli se normala svaku tekmu prodaje pivo na obje tribine...

drugi kanton, drugi propisi.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Format
Postovi: 414
Pridružen/a: uto mar 08, 2016 8:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 24, 2017 6:23 pm

Prosetat ce onaj papak do bankomata haha
 
miro88
Postovi: 150
Pridružen/a: pet apr 21, 2017 2:20 am
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon apr 24, 2017 6:28 pm

amar92 je napisao/la:Ko je bio na zadnjem gostovanju u Krupi zna kako su nas lijepo docekali. Pogotovo onaj govor njihovog spikera o velikom Zelji. Tako da bi se s njima mogla napraviti neka fina saradnja, na obostranu korist. Imaju oni par potencijalnih igraca za nas a i mi bi njima mogli pomoci nekim posudbama. Evo npr. na ljeto im uzeti Dujakovica (kojem svakako istice ugovor) i Vukotica, dati im Ugljesu koji bi njima odlicno sjeo da zamjeni Dujakovica a i njemu bi lakse bilo jer je manji pritisak u Krupi a i blize kuci. Uz to im dati nekog igraca na posudbu, mozda Zeric ili Kemo, zavisno koga dovedemo i koliko se bude racunalo na njih, i dati im 10-20% od transfera Vukotica. Nasim igracima treba neki klub gdje bi isli na posudbu da je u Premijer ligi i da racuna na mlade igrace, a Krupa je bas to.
Odlican prijedlog
 
Bergeron
Postovi: 255
Pridružen/a: čet apr 13, 2017 12:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 24, 2017 6:29 pm

amar92 je napisao/la:
pon apr 24, 2017 6:14 pm
Ko je bio na zadnjem gostovanju u Krupi zna kako su nas lijepo docekali. Pogotovo onaj govor njihovog spikera o velikom Zelji. Tako da bi se s njima mogla napraviti neka fina saradnja, na obostranu korist. Imaju oni par potencijalnih igraca za nas a i mi bi njima mogli pomoci nekim posudbama. Evo npr. na ljeto im uzeti Dujakovica (kojem svakako istice ugovor) i Vukotica, dati im Ugljesu koji bi njima odlicno sjeo da zamjeni Dujakovica a i njemu bi lakse bilo jer je manji pritisak u Krupi a i blize kuci. Uz to im dati nekog igraca na posudbu, mozda Zeric ili Kemo, zavisno koga dovedemo i koliko se bude racunalo na njih, i dati im 10-20% od transfera Vukotica. Nasim igracima treba neki klub gdje bi isli na posudbu da je u Premijer ligi i da racuna na mlade igrace, a Krupa je bas to.
To bi bila odlicna ideja, pruzati nasim mladim igracima sansu, kada je vec u ovoj postavci nemaju. Igrali bi u Premier ligi prilicno kvalitetne utakmice, dokazivali bi se, a opet Krupi donosili stabilnost za jos jednu sezonu i naravno na kraju krajeva zaradu u vidu procenata od transfera.

Ali onda dolazis do tragedije nase lige, a to je da bi svaka utakmica bila pod lupom, da bi se, na ionaku mrznju svih prema nasem klubu, pogledi jos zaostrili, da bi svaki dobar rezultat Krupe protiv klubova koji se bore za titulu bio prokomentiran i pregledan po hiljadu puta, da bi uveliko lijetale optuzbe na nas racun za svaku pobjedu protiv njih. Praksa koja prolazi u svim normalnim ligama Evrope, ali nesto sumnjam da je to kod nas moguce bez niza upiranja prstom i prica.

Lijepa ideja, ali treba se dobro izanalizirati i ispitati jel vrijedi niza kritika i optuzbi...
 
fczeljo
Postovi: 111
Pridružen/a: ned feb 28, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 24, 2017 6:36 pm

arelinho je napisao/la:
pon apr 24, 2017 5:46 pm
Hadzijalagic je napisao/la:
pon apr 24, 2017 5:44 pm
"Ništa se nije promijenilo, nećemo igrati protiv Željezničara. Bh. savez glumi utjerivača dugova, a mi ne želimo da nas neko ucjenjuje", započeo je Mujkanović za ****.ba, te dodao: "Fudbalski savez jednostavno ne smije tako djelovati. Oni ne rade transparentno sa klubovima i odluke donose sami bez znanja klubova, a mi ne želimo takav odnos. Ako ne odigramo sljedeću utakmicu, nećemo igrati ni naredne, pa ćemo vidjeti čemu sve ovo vodi i hoće li do kraja sve biti regularno. Vidjet ćemo šta će se dalje dešavati".
Treba mu neko javiti da to znači izbacivanje iz lige. hahaha
Ovo je šuplja koja ima jedan od sljedeća dva cilja:

1. Mujkanović zna da ih ne mogu suspendovati i samo pravi frku pred tekmu sa Željom, ne bi li tu nešto ušićario. Nešto slično je bilo i sa Borcem kojem se sto puta odgađala suspenzija zbog dugovanja za obeštećenje nekoj školi fudbala.

2. Prebacuje lopticu na Savez, jer mnoge druge obaveze stižu Slobodu, koja je otprilike ko Agrokor, pa je najlakše sebe napraviti žrtvom, biti suspendovan i komplet svi podnesu ostavke kao iz moralnih razloga. Već su oni ovako znali preko noći skupiti 20-30 hiljada da se riješi suspenzija, ali sad se od ovoga pravi fama da bi se skinula odgovornost sa trenutne uprave.

Mi nemamo dovoljno informacija da bi znali šta je od ovoga, ali ne vidim treću mogućnosti.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 24, 2017 6:36 pm

ma bombaju da se mi opustimo. što je nemoguće.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
amar92
Postovi: 1604
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 24, 2017 6:37 pm

Bergeron je napisao/la:
pon apr 24, 2017 6:29 pm
amar92 je napisao/la:
pon apr 24, 2017 6:14 pm
Ko je bio na zadnjem gostovanju u Krupi zna kako su nas lijepo docekali. Pogotovo onaj govor njihovog spikera o velikom Zelji. Tako da bi se s njima mogla napraviti neka fina saradnja, na obostranu korist. Imaju oni par potencijalnih igraca za nas a i mi bi njima mogli pomoci nekim posudbama. Evo npr. na ljeto im uzeti Dujakovica (kojem svakako istice ugovor) i Vukotica, dati im Ugljesu koji bi njima odlicno sjeo da zamjeni Dujakovica a i njemu bi lakse bilo jer je manji pritisak u Krupi a i blize kuci. Uz to im dati nekog igraca na posudbu, mozda Zeric ili Kemo, zavisno koga dovedemo i koliko se bude racunalo na njih, i dati im 10-20% od transfera Vukotica. Nasim igracima treba neki klub gdje bi isli na posudbu da je u Premijer ligi i da racuna na mlade igrace, a Krupa je bas to.
To bi bila odlicna ideja, pruzati nasim mladim igracima sansu, kada je vec u ovoj postavci nemaju. Igrali bi u Premier ligi prilicno kvalitetne utakmice, dokazivali bi se, a opet Krupi donosili stabilnost za jos jednu sezonu i naravno na kraju krajeva zaradu u vidu procenata od transfera.

Ali onda dolazis do tragedije nase lige, a to je da bi svaka utakmica bila pod lupom, da bi se, na ionaku mrznju svih prema nasem klubu, pogledi jos zaostrili, da bi svaki dobar rezultat Krupe protiv klubova koji se bore za titulu bio prokomentiran i pregledan po hiljadu puta, da bi uveliko lijetale optuzbe na nas racun za svaku pobjedu protiv njih. Praksa koja prolazi u svim normalnim ligama Evrope, ali nesto sumnjam da je to kod nas moguce bez niza upiranja prstom i prica.

Lijepa ideja, ali treba se dobro izanalizirati i ispitati jel vrijedi niza kritika i optuzbi...
Ma nek sumnjaju koliko hoce. Mi smo transparentni i gospodski klub. Ne kazem da treba napraviti saradnju kao sto je imaju Dinamo i Lokomitva, gdje ovi ne smiju uzeti boda Dinamu. Nego normalnu suradnju sa igracima, oboje imaju svoju korist i svi sretni i zadovoljni. Najzad mi smo Zeljo, moze nam se.
 
D.B.Cooper
Postovi: 117
Pridružen/a: sub feb 18, 2017 7:48 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 24, 2017 6:45 pm

Ne mogu da vjerujem da prodaju sokove po 2 KM a imas na stadionu kupiti za 1KM sok ...
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon apr 24, 2017 6:49 pm

ChWilla je napisao/la:ma bombaju da se mi opustimo. što je nemoguće.
Baš tako...

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk

Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 24, 2017 6:52 pm

Ma dok se ne bude mogla piva tusiti nista od biznisa :D Ne bi bilo lose onu kafu za ponijeti staviti..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 24, 2017 6:53 pm

Ja koliko sam skontao oni ako danas ne plate, protiv nas ne mogu igrati. Sve i da plate sutra ili u iducim danima oni su suspendovani za naredno kolo. Ako nisam nesto dobro povezao, uputite me, al mi niste jasni s tim da ce oni sigurno igrati protiv nas.
 
Bergeron
Postovi: 255
Pridružen/a: čet apr 13, 2017 12:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 24, 2017 6:58 pm

exbabilon je napisao/la:
pon apr 24, 2017 6:53 pm
Ja koliko sam skontao oni ako danas ne plate, protiv nas ne mogu igrati. Sve i da plate sutra ili u iducim danima oni su suspendovani za naredno kolo. Ako nisam nesto dobro povezao, uputite me, al mi niste jasni s tim da ce oni sigurno igrati protiv nas.
Tu situaciju si dobro upratio. Ako danas ne uplate, ne mogu igrati ovo kolo. Ako uplate sutra ili u iducim danima, ne mogu igrati ovo kolo, ali mogu ostala.

Ali nisi upratio da smo ipak u BiH i kakav je nas Savez. Da im se uplati u subotu, trazili bi da se igra u nedjelju, jer njih nikakav zakon ne kontrolise i oni rade kako hoce, a sve sa ciljem da nemaju odgovornosti ni pred kim i naravno da napune kasu. Bila bi prica da se mora ipak popustiti i da ne treba ici tako ostro u sve.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5128
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 24, 2017 6:59 pm

Izgleda solidno ova tribina Radnika sa vana...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 24, 2017 7:03 pm

Model1964 je napisao/la:
pon apr 24, 2017 5:33 pm
Doktore
Ko je, da je
Što se šupak nije podpisao pod tekst :psujem:
Poserem mu se u usta i dobro naguram nogama da više stane, šupak anonimni :psujem:
A šta je problem, šta fali tekstu?

Ovo za Isovića je samo citiranje, odnosno parafraziranje da budemo precizni. Nije ovo stav autora.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
D.B.Cooper
Postovi: 117
Pridružen/a: sub feb 18, 2017 7:48 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 24, 2017 7:06 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
pon apr 24, 2017 6:52 pm
Ma dok se ne bude mogla piva tusiti nista od biznisa :D Ne bi bilo lose onu kafu za ponijeti staviti..
I to takodjer mozes uzeti ima onaj momak svaku utakmicu bude , sa ruksakom na ledjima kafa 1 KM . Mislim da bi piva se mogla uvesti , jer kako kaze neko ona je kao prehrambeni proizvod . Isto tako mislim da bi bilo normalno da na stadionu ima stand gdje mozes uzeti neki suvenir Željin , a treba razmotriti da ima neki stand gdje mozes uzet sendvic ili nesto drugo , npr snack bar da se zove .
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 24, 2017 7:08 pm

Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 24, 2017 7:19 pm

Samo da kazem dvije stvari sisoji, jedna je da na bankomatu ne moze dici iznos veci od tisucu maraka a druga da subotom ne radi platni promet pa eto ako misli placati nek pozuri j.ebo kozu svoju pod rep...
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 24, 2017 7:19 pm

D.B.Cooper je napisao/la:
pon apr 24, 2017 7:06 pm
Hadzijalagic je napisao/la:
pon apr 24, 2017 6:52 pm
Ma dok se ne bude mogla piva tusiti nista od biznisa :D Ne bi bilo lose onu kafu za ponijeti staviti..
I to takodjer mozes uzeti ima onaj momak svaku utakmicu bude , sa ruksakom na ledjima kafa 1 KM . Mislim da bi piva se mogla uvesti , jer kako kaze neko ona je kao prehrambeni proizvod . Isto tako mislim da bi bilo normalno da na stadionu ima stand gdje mozes uzeti neki suvenir Željin , a treba razmotriti da ima neki stand gdje mozes uzet sendvic ili nesto drugo , npr snack bar da se zove .
Ma onaj kad dodje dodje.. Ovako odes i uzmes kada ti je cejf..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 88 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija