Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 10:22 pm

Ma džaba je pričati, u vremenu kada rastemo kao klub na svim poljima i kada na svaki način pokušavamo namaknuti koju dodatnu marku kako znamo i umijemo nađe se način da neki koji se kunu u Želju opravdavaju svaki gubitak nakom fol ultras furkom o kojoj su većina samo na youtube gledali.

Ja bih samo svakog pojedinca zamolio da se upitaju da li su oni (ili njihovi roditelji) dok su gradili svoju kuću svako malo nalazili razloge da izađu u kafanu i da tamo skrše recimo četvrtinu plate ili su se pokrivali koliko je jorgan dug pa čekali možda neka bolja vremena za feštu i rasipanje..

Nikakva navijačka yebena ultras furka ni milijarda upaljenih baklji u subotu ne može pomoći Želji da pobjedi u subotu. Može mu pomoći samo gromoglasno navijanje svih tribina i maksimalna podrška! Samo grlo, dlanovi, zastave i šalovi!
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 10:23 pm

Tryg je napisao/la:
čet mar 23, 2017 10:21 pm
avlami97 je napisao/la:Ponovio bih pitanje i ako neko zna, molio bih da mi odgovori. Skoro je neko Želji ukrao dvije milje maraka. Predstavljaju se kao navijači Želje. Jesu li možda uhapšeni ili su isti eventualno vratili novac Klubu?
Ko? sta? kako? gdje? objasni fino ako vec znas, sutilo se i prije nekim likovima na ustrb svega, izgleda oper pocela ista prica.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Pretpostavljam da mislim na ove dvije milje zbog baklji sa Radnikom..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 10:23 pm

Elegant je napisao/la:
čet mar 23, 2017 10:20 pm
Nekima treba crtati da jedna baklja uzima 1000 KM od kluba bilo da je to ligaska, kup utakmica, otvaranje tribine, slavlje...itd. Savez boli rac daj pare ili se pridrzavaj pravila.
Ti si svjestan da nas kazne zbog koristenja megafona ?
Taman da svaku utakmicu pusemo balone kaznu ces dobiti zbog megafona.
Zadnja izmjena: Vrag, dana/u čet mar 23, 2017 10:24 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 10:23 pm

Ma nidje veze onda, samo vec kad su palili treba to fino zapalit nek sve gori :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 10:29 pm

Fino u udruzenje odete i objasnite im svoj stav..Mi ovde nemamo nikakvog uticaja..Ode 8 stranica a vrtimo se u krug..

Nego sta bi @gavrane sa onom asocijacijom Seria A de nas malo uvedi u tekmatiku..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 10:33 pm

 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 10:34 pm

@LP.

Meni je spektakl, kada na gostovanje ode 30 hiljada ljudi i frenetično podržava svoj Klub svih 90 minuta (finale Maršala Tita Željo - Velež u Beogradu). Otići 10 milja protiv Veleža u Mostar i...Navijati se može i bez nanošenja štete Klubu. Također mi je neshvatljivo da neko može zapaliti baklju, a da nije spreman iz sopstvenog džepa platiti tu "pišljivu" milju maraka i namiriti nanesenu finansijsku štetu.

Navijanjem se podržava Klub i to je valjda "obaveza" navijača. I meni baklje fino izgledaju, ali koji je god mangup zapali, onda bi trebao biti pravi mangup i platiti štetu. U suprotnom nije mangup, nego neko ko svjesno krade novac od Kluba. Još bih dodao, da ovo nije ni prva ni posljednja generacija koja je po kiši, vjetru, snijegu, uz milion problaema pratila Želju i kući i na strani. Znam sigurno, da su prijašnje generacije jednako doprinosile svojim navijanjem, ali nisu iz Kluba "izbijale" novac i tako mu štetile.

@Tryg, mislim na kazne protiv Radnika.

Neko kaže megafon. Ako je kažnjivo, ne trba ga ni koristiti.
Zadnja izmjena: avlami97, dana/u čet mar 23, 2017 10:37 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 10:35 pm

Neka priča o tribini i ostalim stvarima završi ovim postom :)
Željezničar ante portas !
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 10:38 pm

Ovaj nas direktor Siljak je takav kralj da mu moram i javno cestitati. Veci trol i od pojedinih forumasa. Svaki intervju u fazonu: Mace, hocemo, kako cemo, nikad ne znas na cemu si sa njim i sta hoce a poslije toga bude takvo mecanje protivniku da ne znaju ljudi sta ih je snaslo.. Kad se sjetim ponude za Duljevica i onog uriniranja po pitarima, :klanjase2: One zajebancije za Sabrinu :klanjase2: Ono spustanje violine :klanjase2: ova zadnja zajebancija "športski prijatelji" :klanjase2: itd..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 10:39 pm

avlami97 je napisao/la:
čet mar 23, 2017 10:34 pm
@LP.

Meni je spektakl, kada na gostovanje ode 30 hiljada ljudi i frenetično podržava svoj Klub svih 90 minuta (finale Maršala Tita Željo - Velež u Beogradu). Otići 10 milja protiv Veleža u Mostar i...Navijati se može i bez nanošenja štete Klubu. Također mi je neshvatljivo da neko može zapaliti baklju, a da nije spreman iz sopstvenog džepa platiti tu "pišljivu" milju maraka i namiriti nanesenu finansijsku štetu.

Navijanjem se podržava Klub i to je valjda "obaveza" navijača. I meni baklje fino izgledaju, ali koji je god mangup zapali, onda bi trebao biti pravi mangup i platiti štetu. U suprotnom nije mangup, nego neko ko svjesno krade novac od Kluba. Još bih dodao, da ovo nije ni prva ni posljednja generacija koja je po kiši, vjetru, snijegu, uz milion problaema pratila Želju i kući i na strani. Znam sigurno, da su prijašnje generacije jednako doprinosile svojim navijanjem, ali nisu iz Kluba "izbijale" novac i tako mu štetile.

@Tryg, mislim na kazne protiv Radnika.

Neko kaže megafon. Ako je kažnjivo, ne trba ga ni koristiti.
Hahahahahha ne mislis valjda ozbiljno? Nevjerovatno sta ste sve napisali veceras!
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 10:40 pm

2 milje = 2 desetogodisnje za istok :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 10:45 pm

E te dvije milje su bezveze.. To se i ja slazem i sigurno da ce se 90% ljudi sloziti.

Mada treba nekad jos zaciniti spektakl.
Eto zenis ti sina, slavlje i sve fino, ti zovnes neke svirace i to dodatno platis a moglo je i bez toga.. Mozda je banalan primjer, ali sustina je da nekad i u stvarnim zivotima damo pare negdje gdje ne treba i gdje je moglo proci bez toga..
Samo ne treba stvarati sliku da ovo bas bas steti i da ne donosi nikakvu korist, jer msm da to nije tako..

Ipak hajmo mi o necemu drugom. :D
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 10:45 pm

Ako cemo tako racunati od nas milju u kopu pojedinacno je Zeljo dobio od svakog po bod na tabelama u nasih ponosnih 30.godina..
Nevjerovatne se stvari pisu, fakat..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 10:46 pm

Zašto uvijek zakasnim na ove raspave? :D
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 10:46 pm

palilo se i palice se!!!!kraj price!!!
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 10:49 pm

Nigdje ne pise da se morate sloziti, ali ako se pocnete vrijedjati, pogotovo na generacijskom nivou bice banova, a to ne bi niko volio. Slozite se da se oko nekih stvari nikada necete sloziti i to ce biti dovoljno. Po meni obje strane imaju validne argumente, ali mislim da je istina negdje izmedju. A ni ne pale se baklje kao prije, a pogotovo se ne ubacuju na teren. Ide to svojim tokom.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 10:51 pm

sad ce nam baka sliskovic prepustit titulu :D
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 10:51 pm

Iskreno govoreci, Baka Sliskovic je po meni jedan od najboljih strucnjaka u PLBiH.. Taj pomogne svima, sem klubu koji on vodi.
Zadnja izmjena: Ajzea, dana/u čet mar 23, 2017 10:52 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 10:54 pm

Ajzea je napisao/la:
čet mar 23, 2017 10:51 pm
Iskreno govoreci, Baka Sliskovic je po meni jedan od najboljih strucnjaka u PLBiH.. Taj pomogne svima, sem klubu koji on vodi.
uzimamo ih opet u mostaru sto posto
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 10:56 pm

Idemo novu anketu, bas me interesuje rezultat. Ipak nesto vise raje ovdje ima sa Sjevera, ako je sudeci po uzorku sa ankete.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: 400000razloga, Bing [Bot], Google [Bot] i 66 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija