Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:52 am

U situaciji gdje ne možemo i nismo doveli trojicu igrača, pred sami početak prvenstva vi biste smjenjivali trenera.
Po vama je i Lendra donedavno trebao biti na tribinama a sada nam je od njegovog transfera i Slavkinih ziceraskih tekmi "spašena" koliko toliko finansijski sezona koja još nije ni počela.
Odvadite malo, niko nije budala, ne valja dosta stvari ali se baš pretjeruje.
Za početak eto vam Čenana, Alihodžića Hinjoslavog i ćata po klubu pa se iživljavajte.
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:53 am

Opet mislim, uz sve ovo, da smo mi trenutno solidno igracki popunjeni i da trener ima sasvim dovoljno manevarskog prostora da nesto napravi sa jos eventualno 2, maksimalno 3 dobra pojacanja za prvih 11. Ono sto nam treba je napadac, zadnji vezni i eventualno stoper. Na ostalim smo pozicijama savim OK, za PLBiH odlicni.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
TheTacTica
Postovi: 119
Pridružen/a: ned apr 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:54 am

Hadzijalagic je napisao/la:
pet jul 21, 2017 11:02 am
Model1964 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 10:56 am
Hadzijalagic je napisao/la:
pet jul 21, 2017 10:42 am
Ma eto evropski treneri u redu cekaju da nas preuzmu.. Amar je jedino rjesenje koje bi zadovoljilo navijace i svo ovo pljuvanje po Slavki se radi jer raja misli da bi odlaskom Slavke preuzeo Amar.. samo sto nisu svjesni da to trenutno nije izvodivo.. Ili su svjesni al i dalje forsiraju tu pricu sto onda ide u neku drugu krajnost..
Ja nemam dojam da se tjera samo da Amar dode.

Raji je dozlogrdila neigra i to je to.
Ima mladih ambicioznih trenera koliko hoces.
Da ih nade i angazuje je tu SD.
Pa recite onda neko ime.. Nekog trenara sa kojim cemo imati igru i koji ce zadovoljiti apetite navijaca.. Mozemo mi pricati sta hocemo ali bez kvalitetnih igraca nema ni kvalitetne igre ne znam ti ko da nam je trener.. Najkvalitetnije ekipe osvajaju titule kako u svijetu tako i kod nas.. Bitan je naravmo i trener ali ne moze biti u prvom planu.. zrinjski mijenja trenere ko carape pa dominiraju zadnjih godina.. Igraci uzimaju titule..
Trenutni trener Širokog :)
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:54 am

U situaciji gdje ne možemo i nismo doveli trojicu igrača, pred sami početak prvenstva vi biste smjenjivali trenera. :r
Po vama je i Lendra donedavno trebao biti na tribinama a sada nam je od njegovog transfera i Slavkinih ziceraskih tekmi "spašena" koliko toliko finansijski sezona koja još nije ni počela.
Odvadite malo, niko nije budala, ne valja dosta stvari ali se baš pretjeruje.
Za početak eto vam Čenana, Alihodžića Hinjoslavog i ćata po klubu pa se iživljavajte.
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
Avatar
heisenberg
Postovi: 592
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 2:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:54 am

Jovan je u ove 4 utakmice dokazao da ne zasluzuje da ga se stavlja u isti kos sa Radinovicem, Markovicem, Hasanovicem... Jedini koji u sredini preuzima odgovornost, neumoran je, odigrao je bez greske.. Treba mu samo dovesti nekog pribliznog kvaliteta, Ordagic bi bio idealan
 
dimitrije
Postovi: 24
Pridružen/a: uto nov 29, 2016 6:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:55 am

Boris Pavić je strateg za nas mlad i dobar trener., a slobodan
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:55 am

U situaciji gdje ne možemo i nismo doveli trojicu igrača, pred sami početak prvenstva vi biste smjenjivali trenera. :r
Po vama je i Lendra donedavno trebao biti na tribinama a sada nam je od njegovog transfera i Slavkinih ziceraskih tekmi "spašena" koliko toliko finansijski sezona koja još nije ni počela.
Odvadite malo, niko nije budala, ne valja dosta stvari ali se baš pretjeruje.
Za početak eto vam Čenana, Alihodžića Hinjoslavog i ćata po klubu pa se iživljavajte.
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
Avatar
heisenberg
Postovi: 592
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 2:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:56 am

Jovan je u ove 4 utakmice dokazao da ne zasluzuje da ga se stavlja u isti kos sa Radinovicem, Markovicem, Hasanovicem... Jedini koji u sredini preuzima odgovornost, neumoran je, odigrao je bez greske.. Treba mu samo dovesti nekog pribliznog kvaliteta, Ordagic bi bio idealan
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:58 am

Anketa sve govori i to je to. :)
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:00 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
pet jul 21, 2017 11:23 am
onaj ko misli da smo jucer, kao i prosle sedmice trebali takticki drugacije odigrati nema pojma o fudbalu, ili je zlonamjeran i ima skriveni motiv. trece nema.
obje utakmice smo odigrali takticki maestralno sta god forumski puk mislio o tome!!!
Evo bit će da ja nemam pojma. A ti mi reci koji je bio zadatak Zeca u ovim utakmicama? Zakarića? Nikolića? Ja nisam prepoznao. Zašto smo jučer dopustili onom kosonji da stalno prima loptu i pokušava dubinskim loptama pronaći napadače? Zašto nemamo uigrane napade? Prekide? Zašto nam se sve svodi na to da neko individualnim potezom riješi utakmicu? Mi nemamo TIM, a na treneru je to da stvori.

I nije u pitanju samo ispadanje od AIK-a. Ako gledamo u globalu, loše je odradio svoj posao. Izborio je Evropu u gluho i daleko bilo konkurenciji. Realno. Prošle sezone su, uz nas, bile još 2 ozbiljne ekipe. U Kupu nas ponizi Široki Brijeg. Znači, bez pehara. Niti jednog mladog igrača nije promovirao. Monaco niz mladih igrača izbaci i još osvoji titulu. Pa nemoj mi onda govoriti da mi nismo u ovoj kukuruz ligi s istim takvim protivnicima mogli slično uraditi.

Ima još mali milion razloga zašto bi nas trebao napustiti (da se ja pitam to bi bilo nakon gubitka titule). Ali, eto, vjerovatno će ostati, ali sad mu nema Lendrića i Mire, pa ćemo vidjeti...
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:03 pm

barbarez, nije ciganluk, to je naivan rezon. nego nikad nije bilo TOGA ŠTO NAVIJAČI ZAMIŠLJAJU DA IMA, u smislu para.

eto amar nije smatrao 2012. da mu treba zamjena za nyemu. ili je 2013. mislio da su asim škaljić i sejo bučan adekvatna pojačanja za ligu šampiona. naravno da nije. nego nije bilo ni da se ispoštuju obećanja prema onima koji su već bili tu.

hiljade stranica su napisane o dugu i dugovima. a ŠTA JE DUG? jednostavna, realna životna kategorija, a koja je kod nas pomalo apstrahovana i napravljena neka imaginarna babaroga od njega. nakupljeni dug je činjenica da si jedno deset godina trošio više nego što si zarađivao. trošio pare koje nemaš.

i sad neko priča - trebalo se zavaljivati još više. a ti se zavalio na jednoj tački oko 7 miliona i doveo klub bukvalno na rub samog postojanja. i ko tebi i zašto da da još tri za igrače, tebi koji si već zavaljen sedam, sa kojima ti kao prispio negdje i vratio sve ostalo? kako da u međuvremenu stavi na stand-by sve ostalo dospjelo i nakupljeno? nikako, to su fikcije, zemlja dembelija. iz te hale se moglo iskopati jedino ovako kako jeste...i to uz pomoć ljudi koji su pozajmili svoj lični novac, i uz pomoć dosta sreće da se u ljeto prije dvije godine poklopi toliko izvora prihoda koliko jeste.

i ne, ovo ne znači da neće biti još igrača, biće.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:06 pm

storm_raider je napisao/la:
pet jul 21, 2017 11:50 am
Pljuvaci kao pljuvaci, obicno su najglasniji, ali ja vidim da glas razuma ipak preovladava medju rajom i da Slavko ima podrsku. To anketa nedvojbeno pokazuje. Tjerati Slavka i pricati kako zelis dobro klubu je nista drugo do glupost, da ne kazem nesto "teze".
Glupost? Ko si ti da daješ takve ocjene? Ja sam želio da mu vidim leđa na kraju prošle sezone. A volim Želju više nego sebe i želim mu sve najbolje. Budeš realan i kažeš da je imao samo jedan rezultat, a to je Evropa. Izgubio titulu, osramotio se u Kupu, niti jednog mladog igrača nije promovirao, nije bio konkurentan AIK-u, Zetu prošao na individualni kvalitet Lendrića i Zakarića.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:09 pm

kvalitet je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:
pet jul 21, 2017 11:50 am
Pljuvaci kao pljuvaci, obicno su najglasniji, ali ja vidim da glas razuma ipak preovladava medju rajom i da Slavko ima podrsku. To anketa nedvojbeno pokazuje. Tjerati Slavka i pricati kako zelis dobro klubu je nista drugo do glupost, da ne kazem nesto "teze".
Glupost? Ko si ti da daješ takve ocjene? Ja sam želio da mu vidim leđa na kraju prošle sezone. A volim Želju više nego sebe i želim mu sve najbolje. Budeš realan i kažeš da je imao samo jedan rezultat, a to je Evropa. Izgubio titulu, osramotio se u Kupu, niti jednog mladog igrača nije promovirao, nije bio konkurentan AIK-u, Zetu prošao na individualni kvalitet Lendrića i Zakarića.
A ko si ti da procjenjujes kvalitet nekoga? Trenera, igre? Imas licencu? A, B ili profi?

Poslano sa mog U7 Plus koristeći Tapatalk

21 10 4

Petrović Slavko
 
Avatar
Niko
Postovi: 68
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:09 pm

Stajali smo predaleko od gola svo vrijeme. U takvoj postavci se ne možeš ni kontri nadati.
 
Avatar
Niko
Postovi: 68
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:10 pm

Stajali smo predaleko od gola svo vrijeme. U takvoj postavci se ne možeš ni kontri nadati.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:10 pm

Sto nismo titulu uzeli na individualni kvalitet vec dopustili da nas Krupa raspe samo tako.. To je to, kad se prodje Zeta zasluzni su igraci a kad se zijani kriv je Slavko.. Dobar i objektivan rezon nema sta..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:10 pm

storm_raider je napisao/la:
pet jul 21, 2017 11:58 am
Anketa sve govori i to je to. :)
Ama Slavki se moze nesto reci, kad bude imao tim, i kad njegov Ziheraski sablon tada pokaze neuspijeh. Sad covjek nema tim. Covjek je jucer postavio igru jako dobro. Ali hoce li on trcat kontru. Jel on kriv sto je Stevo glup i umjesto da gurne loptu u onoj kontri, on se zabija u lika i frajer ga rusi. Ono je mat pozicija bila. Jel Slavko kriv sto Zeba pravi nidje veze faul. Jel Slavko kriv, sto nema boljeg od Radinovica,. Jel Slavko kriv sto Blagojevic 5 puta trazi visokim loptama Zeca. Frajer kad skoci, za pola metra manji od stopera koji stoji. To munje garant Slavko rekao da radi. I onda kad izlazi nesto gundja i gleda ga ispod oka.
Ako cemo biti realni, neki od najdosadnijih ziheraskih utakmica u nasoj novijoj istoriji znalo se igrat kad je Amar bio trener. Ali je imao tim poslozen po vlasitim procjenama. Znamo koliko su mu ruke bile odrjesene.
Koliko smo mi los tim za Europske okvire, pokazale su tekme sa Sirokim. Cim dodje ekipa koja ima mlade i brze igrace i koja je pokretljiva, mi se nevidimo.Zato nije kriv Slavko.
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:10 pm

Kako se pojedini odma nadu u postovima hahaha
 
Avatar
black64
Postovi: 820
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:12 pm

vrbanjusa je napisao/la:
pet jul 21, 2017 12:09 pm
kvalitet je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:
pet jul 21, 2017 11:50 am
Pljuvaci kao pljuvaci, obicno su najglasniji, ali ja vidim da glas razuma ipak preovladava medju rajom i da Slavko ima podrsku. To anketa nedvojbeno pokazuje. Tjerati Slavka i pricati kako zelis dobro klubu je nista drugo do glupost, da ne kazem nesto "teze".
Glupost? Ko si ti da daješ takve ocjene? Ja sam želio da mu vidim leđa na kraju prošle sezone. A volim Želju više nego sebe i želim mu sve najbolje. Budeš realan i kažeš da je imao samo jedan rezultat, a to je Evropa. Izgubio titulu, osramotio se u Kupu, niti jednog mladog igrača nije promovirao, nije bio konkurentan AIK-u, Zetu prošao na individualni kvalitet Lendrića i Zakarića.
A ko si ti da procjenjujes kvalitet nekoga? Trenera, igre? Imas licencu? A, B ili profi?

Poslano sa mog U7 Plus koristeći Tapatalk
A ko si ti da branis trenera i igru.Imas licencu?A,B ili profi.
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:13 pm

black64 je napisao/la:
vrbanjusa je napisao/la:
pet jul 21, 2017 12:09 pm
kvalitet je napisao/la: Glupost? Ko si ti da daješ takve ocjene? Ja sam želio da mu vidim leđa na kraju prošle sezone. A volim Želju više nego sebe i želim mu sve najbolje. Budeš realan i kažeš da je imao samo jedan rezultat, a to je Evropa. Izgubio titulu, osramotio se u Kupu, niti jednog mladog igrača nije promovirao, nije bio konkurentan AIK-u, Zetu prošao na individualni kvalitet Lendrića i Zakarića.
A ko si ti da procjenjujes kvalitet nekoga? Trenera, igre? Imas licencu? A, B ili profi?

Poslano sa mog U7 Plus koristeći Tapatalk
A ko si ti da branis trenera i igru.Imas licencu?A,B ili profi.
Imam

Poslano sa mog U7 Plus koristeći Tapatalk

21 10 4

Petrović Slavko

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 32 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija