Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 01, 2018 5:24 pm

kremenko je napisao/la:
uto maj 01, 2018 4:21 pm
sahmat je napisao/la:
uto maj 01, 2018 4:14 pm
Jednom u pet utakmica, sudija pogrijesi i odmah idu veliki naslovi "ZRINJSKI OŠTEĆEN", "NIJE SVIRAN PENAL", a sad jedan protal objavio da je igrao rukom, i vi se slozite sa pitarima i ostalim dušmanima kako se nama sudi u korist, a sto se njima svaku tekmu sviraju nepostojeće penale, žmire na ofsajde 5m itd.. i onda on kaže da je navijač Želje :zid:
Ti ćeš nam reći ko je navijač?
Kako se to radi?
Ima li gdje kupiti na kilu?
Ja se npr sjećam kako cijela Grbavica zadnjih pola sata navija za Travnik jer mi ne možemo da zabijemo go, a sudija nam silji. Pa na istoj toj utakmici naše ispratimo zvižducima a Travnik aplauzom, a sudiju salvama psovki. Iako smo pobjedili.
Govorim za zadnje dvije sezone..
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
gavran
Postovi: 7547
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 01, 2018 5:46 pm

Ovdje fali malo pozitive.A nekima smetala jagnjad, booomovi,F5 a Bogami i lubenice.Barsa se zagrijava.Haubica me izdala.Hajmo navijaci Zeljeznicara a ne rezultata sutra u Dolinu.Ko ne dodje a mogao je otpale mu dlake iz nosa i usiju.
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 01, 2018 5:58 pm

Daj ti nama janjadi i bumova gavrane.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 01, 2018 6:14 pm

Saopstenje je dobra stvar, ali su trebali navesti sve kradje koje su se desile ove sezone. Raja spominje Radnik i smijesan penal nad Kajkutom, a nesto kasnije sudija ne svira cist penal nad Zakaricem. Protiv Slobode smo izgubili jedinim golom iz ofsajda. Protiv Zrinjskog u MO je bio faul nad Mehremicem za 2:3. U utakmici Siroki Zrinjski se ne svira cist penal za Siroki. Itd, itd.

Zadnje 4 prvenstvene smo na svakoj zakinuti, krenuvsi od ponistenog gola Zajmovica protiv Radnika. Protiv pitara penal nad Vranjesem i igranje rukom Sarica. Protiv Krupe ofsajd Vranjesa, faul nad Zakaricem za njihov gol i zuti za Ramovica pri prvom kontaktu sa loptom i nema pravo igrati protiv Zrinjskog. Protiv Zrinjskog je sve vidjeno.

Je li treba spominjati kako je Zrinjski osvojio bodove protiv Goska i Borca.

Odavno je zvono na nama, a namenuli ga mediji. Zasto nije na Zrinjskom ili pitarima, koji su u zadnjoj protiv Radnika postedjeni za dva penala, a u Bijeljini takodjer za dva neregularna gola. Bitno je da bordo jarani pred vazne tekme plasiraju svoje video zapise i preko svojih medija izmisljaju nastimane tekme.

Treba im hebati svima mater, od sudijske organizacije, preko pitarskocovicevog saveza, pa sve do BHT urednika i Bore Elcica.

Njihov moto je "drste lopova"...

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 01, 2018 6:15 pm

Sretan praznik..skoro pa radni narode..
.Saopštenje je na mjestu..ali uzalud vam trud svirači..ne samo na rezultatskom planu..novčanom i na kraju sam imidž kluba je osakaćen u zadnje dvije sezone..a tome se najviše možemo zahvaliti cijenjenim i istaknutim građanima naše zemlje a la Beus i slični...i spin doktorima koji žive od ovih prvih..
Neku noć preko kolege upoznam nekog momka...koji je dok je bio na Vracama ili kako već se zove..počeo ići na Željine utakmice i to je sad to...i onako lijepo zvuči, bude ti drago, Željo ima ono nešto, jedonstavno privlači ljude..
Ali taj moj kao koelga, prati fudbal, fan Djubrentusa, Pjanica, reprezentacije..čak dok smo ganjali loptu bio je jedan od boljih..znači, zna nešto od toga...pa smo se dotakli Želje, jer ga je Željo oborio protiv zrinje za 800KM, pa sam ja djelomično ispao kriv zbog toga :D ..Ali kroz priču, se provlači light motiv..sve je to super što Željo radi..ali yebo to kad nema titula, kojeg će nam vraga teren i drugo..kao da je to nešto što u našoj zemlji niče kao pečurke.. :djavo: :djavo:
E upravo taj moj kolega predstavlja nekog prosjecnog naseg covjeka..koji samo površno prati domaću ligu..pa mu je mišljene skrojeno preko Amilinih članaka, medijske hajke sa suspenzijom sudija, bordo bebama i sličnim škrabotinama.
Kako sam gore napisao..nanesena nam je velika šteta, jer dobrom dijelu bh. stada, Željo je ono loše u našem fudbalu..sad kad odeš igrati u dobrom dijelu države čitav stadion će biti natakaren na nas, s tim ide pritisak na sudije, vrijeđanja i sav ostali folklor koji nam priliči..a vukovi se provukli i ovu sezonu u janjećim kožama..i tako 4 sezone zaredom

Tačno ona: ko te nije volio, nije ni obolio..ima strašno smisla...kao neko ko ne može da podnese nepravdu prema bilo kome, ovo me ubija...ne znam koji qrac mi je trebalo da odem danas na FB i skrolam komentare na zvaničnoj.. :| :|
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 01, 2018 6:18 pm

gavran je napisao/la:
uto maj 01, 2018 5:46 pm
Ovdje fali malo pozitive.A nekima smetala jagnjad, booomovi,F5 a Bogami i lubenice.Barsa se zagrijava.Haubica me izdala.Hajmo navijaci Zeljeznicara a ne rezultata sutra u Dolinu.Ko ne dodje a mogao je otpale mu dlake iz nosa i usiju.
Ako uspijemo privuci i tvoju asocijaciju "Barsa", klub ce biti finansijski jos jaci..

Idemo po kup :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 01, 2018 6:42 pm

AsharaK je napisao/la:
pet apr 20, 2018 3:36 pm
Tužilac NS/FS BiH negirao pisanje pojedinih medija o namještenim utakmicama: To nema veze sa pameću

Pročitajte više na: http://sport1.ba/premijer-liga-bih/tuzi ... ecu/116163
A kako ide to sa istragama oko namjestanja
U ovom tekstu kad je onaj Raguz demantovao da se radi o Zeljinim utakmicama ima nesto oko tog procesa ali ja bas i ne kontam. Obzirom da je pravosudni sistem nase drzave to uzeo u ruke, isto kao da i nije. Sjetimo se legendarnog punca, pojeo vuk magarca na kraju
Ali sa druge strane sve je inicirano od FIFE ili UEFE pa kontam mozda i bude nesto
5. - 7. Okt 1992.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 01, 2018 6:45 pm

[/facebook]
storm_raider je napisao/la:
uto maj 01, 2018 5:17 pm
Grbavica je napisao/la:
uto maj 01, 2018 3:40 pm
LARS1921 je napisao/la:
uto maj 01, 2018 3:38 pm


Naprijed zeljo ole ole oleee
necemo kup ali ako izgubimo pljuvacemo sve i trazicemo glave
Ako osvojimo kup govoricemo: "to je utjeha za luzere", ili jos bolje: "ko jos danas kup igra?"

Meni je neshvatljivo iskreno da navijaci Zeljeznicara kazu kako ih ne interesuje neki trofej, kako ih boli briga hocemo li osvojiti kup i slicno. Pa halo ba zemljace sto se onda busas u prsa sa Zeljinim trofejima? Sto onda psujes i pljujes ako te boli briga imamo li trofeje? Kako moze da te "boli briga" i da ti bude svejedno za trofeje a da galamis jer ih nismo osvojili? Sto se onda stvara atmosfera katastrofe? Sto se stvara atmosfera da je sezona propala? Dajte ba uozbiljite se.
Meni prvom je bitan svaki trofej, pa makar i Bajramski turnir i uzivam u svakom tom trofeju i ponosan sam na njega. Ali isto tako mi trofeji ne odredjuju pripadnost i ljubav prema Zelji. Trofeji su neki bonus koji donosi navijanje za ovaj klub. Zelju cine ljudi, raja, Grbavica, jug, dobra zajebancija i puno lijepih stvari.
MI SMO ZELJINI ZELJO JE NAS!
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 01, 2018 6:51 pm

Saopstenje je na mjestu. Samo nas sudijske greske ponovo nisu kostale titule.

Adzem se sada sjetio da je bit svega trofej. Kakvog mi debila imamo na klupi, strasno. On je do sada najveci debil koji nas je vodio. Hotica je zajebao.
A uprava umjesto da dovede Pavica, Odu ili nekog trece da se spasi sto se spasiti da, oni ovog krelca pustili da nas bruka iz utakmice u utakmicu.
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 01, 2018 6:55 pm

avlami97 je napisao/la:
uto maj 01, 2018 6:14 pm
Saopstenje je dobra stvar, ali su trebali navesti sve kradje koje su se desile ove sezone. Raja spominje Radnik i smijesan penal nad Kajkutom, a nesto kasnije sudija ne svira cist penal nad Zakaricem. Protiv Slobode smo izgubili jedinim golom iz ofsajda. Protiv Zrinjskog u MO je bio faul nad Mehremicem za 2:3. U utakmici Siroki Zrinjski se ne svira cist penal za Siroki. Itd, itd.

Zadnje 4 prvenstvene smo na svakoj zakinuti, krenuvsi od ponistenog gola Zajmovica protiv Radnika. Protiv pitara penal nad Vranjesem i igranje rukom Sarica. Protiv Krupe ofsajd Vranjesa, faul nad Zakaricem za njihov gol i zuti za Ramovica pri prvom kontaktu sa loptom i nema pravo igrati protiv Zrinjskog. Protiv Zrinjskog je sve vidjeno.

Je li treba spominjati kako je Zrinjski osvojio bodove protiv Goska i Borca.

Odavno je zvono na nama, a namenuli ga mediji. Zasto nije na Zrinjskom ili pitarima, koji su u zadnjoj protiv Radnika postedjeni za dva penala, a u Bijeljini takodjer za dva neregularna gola. Bitno je da bordo jarani pred vazne tekme plasiraju svoje video zapise i preko svojih medija izmisljaju nastimane tekme.

Treba im hebati svima mater, od sudijske organizacije, preko pitarskocovicevog saveza, pa sve do BHT urednika i Bore Elcica.

Njihov moto je "drste lopova"...

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
Zato treba osnovati udruženje koje kao ko fol neće biti pri klubu. Ala nešto kao Bordo Pederi.
I svake sedmice prozivati Sarajevo, Zrinjski, savez, Pilava, Beusa, Prolica.
Lozit vatru i pred najvažnije utakmice spinovati, okretati priču, praviti video uratke, tu i tamo spomenuti UEFU. Napraviti medijsku hajku svaki put kad nas oštete.
Psovati majku i sve ostalo, a klub čist pred organima NS :D
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1139
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 01, 2018 7:13 pm

kremenko je napisao/la:
uto maj 01, 2018 6:55 pm
avlami97 je napisao/la:
uto maj 01, 2018 6:14 pm
Saopstenje je dobra stvar, ali su trebali navesti sve kradje koje su se desile ove sezone. Raja spominje Radnik i smijesan penal nad Kajkutom, a nesto kasnije sudija ne svira cist penal nad Zakaricem. Protiv Slobode smo izgubili jedinim golom iz ofsajda. Protiv Zrinjskog u MO je bio faul nad Mehremicem za 2:3. U utakmici Siroki Zrinjski se ne svira cist penal za Siroki. Itd, itd.

Zadnje 4 prvenstvene smo na svakoj zakinuti, krenuvsi od ponistenog gola Zajmovica protiv Radnika. Protiv pitara penal nad Vranjesem i igranje rukom Sarica. Protiv Krupe ofsajd Vranjesa, faul nad Zakaricem za njihov gol i zuti za Ramovica pri prvom kontaktu sa loptom i nema pravo igrati protiv Zrinjskog. Protiv Zrinjskog je sve vidjeno.

Je li treba spominjati kako je Zrinjski osvojio bodove protiv Goska i Borca.

Odavno je zvono na nama, a namenuli ga mediji. Zasto nije na Zrinjskom ili pitarima, koji su u zadnjoj protiv Radnika postedjeni za dva penala, a u Bijeljini takodjer za dva neregularna gola. Bitno je da bordo jarani pred vazne tekme plasiraju svoje video zapise i preko svojih medija izmisljaju nastimane tekme.

Treba im hebati svima mater, od sudijske organizacije, preko pitarskocovicevog saveza, pa sve do BHT urednika i Bore Elcica.

Njihov moto je "drste lopova"...

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
Zato treba osnovati udruženje koje kao ko fol neće biti pri klubu. Ala nešto kao Bordo Pederi.
I svake sedmice prozivati Sarajevo, Zrinjski, savez, Pilava, Beusa, Prolica.
Lozit vatru i pred najvažnije utakmice spinovati, okretati priču, praviti video uratke, tu i tamo spomenuti UEFU. Napraviti medijsku hajku svaki put kad nas oštete.
Psovati majku i sve ostalo, a klub čist pred organima NS :D
Dobra ideja fakat! :palacgore:
Pogotovo sto nemam nikoga u savezu.
A sutra treba max. podrska klubu ( ne gledati to kao igracima, Adi oni su prolazni).
Kup je vazan svima, pa evo krupi je vazan ciji vlasnici vjerovatno drzavu ne priznaju kao vecina iz manjeg entiteta, jednoj barsi kup kralja (ne) bitan pa ga osvojise itd.
Idemo aBd sutra jako po trofej, svi zajedno.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 01, 2018 7:33 pm

A sta je ta Barsa na kraju ?
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 01, 2018 7:38 pm

Neki ne zele kup , jer idu pitari u Evropu. A drugima je svejedno ako osvojimk jebk kup , ako Mismimovicu neznalico. Treci su ovi koji zive za Zeljeznicar.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 01, 2018 7:38 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
uto maj 01, 2018 7:38 pm
Neki ne zele kup , jer idu pitari u Evropu. A drugima je svejedno ako osvojimk jebk kup , ako ne osvojimk ide Mismimovicu neznalico. Treci su ovi koji zive za Zeljeznicar.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 01, 2018 8:05 pm

suđenje je ništa, detalj i fusnota spram direktne kupovine protivnika. fuliti se može i nepostojeći penal pa izgubiti 4-0 kod kuće, tako je bilo prošle godine. i u petak bi izgubili usprkos mujiću da su naši konjevi sabraniji 10%. ali kad daš krupi pare, ona izvede kadete i još im dobro naglasi nemojte se zajebavati, zaigrati lopte...

i dok god nema države, ja bih pratio. pa kom opanci kom obojci, jer naši su potencijali veći u svakom pogledu.

i da se ne lažemo, da ne pričamo u eufemizmima i metaforama - to i ništa više je ono "uređenje sportskog segmenta" o kojem pričaju samozvane legende.
Zadnja izmjena: ChWilla, dana/u uto maj 01, 2018 8:17 pm, ukupno mijenjano 1 put.
gradi željo boli te *****
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 01, 2018 8:12 pm

možda se i ja slažem da to treba. samo mi nemoj to zvati sportskim znanjem, jer je to znanje spletki. nemoj mi to zvati "treba se zaštititi". jer zaštite (u našem bezakonju) nema da ne radiš isto.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 01, 2018 8:36 pm

Spreman sam za kilavu tekmu sutra a mozda me i iznenade..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 01, 2018 8:42 pm

Prvaci iz 1972: Željo je bio mašina
slika
Tada sam imao 6-7 godina, ali se dobro sjećam da mi je stari govorio da smo te godine imali ljude u Savezu :kafa:
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 01, 2018 8:52 pm

Boli me ona stvar kakva ce biti zekma. Bitno mi je da osvojimo pehar. Bitno mi je da do kraja, pa makar uz najmrljavoju igru, osvojimo sve bodove do kraja, ako je moguće.

Svi spominju Makedonce i Metalurg, a trebali im uvaliti pet komada. Toga se vise niko ne sjeća, ali se svi sjecaju da su nas izbacili. Ili drugi primjer - Ferencvaros kojo nam je glat mogao utrpati petardu u prvoj tekmi, a mi se samo sjecamo Dzenisovog gola u zadnjoj minuti. Boli me karna sto su nas pitari igrom ponizili, a onda se ukazao Zuban i nastade Zubandan.

Da su navijaci bar malo mudriji i pragmaticniji, bilo bi nam mnogo lakse. Medjutim, izgleda da je nekima mnogo bitnije hebavati sve zivo i nezivo nasim igracima, trenerima i kome sve ne....ali necu dalje...

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 01, 2018 9:08 pm

Treba se naguziti gospodinu Misimovicu i Adzemu. Jer valjda oni nas mogu jebati.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], MiroslavKruzik i 42 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija