Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
sejo
Postovi: 511
Pridružen/a: uto jun 27, 2017 9:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 9:46 am

Joj što Husara sere po fejsu, kako ih je lijepo vidit kad kmeče
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 9:51 am

KASAPOVIC ANER BUAZ 1979-2005!
1921-1987-2007
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 9:54 am

Nama je ova utakmica bitna ne samo radi bodova nego i radi mira sada Adzem ima više mira da uradi šta je htio. Istina fali nam par igrača ali možemo se nešto i iskrpiti a Boga mi ne bi bilo loše dovesti par igrača.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 10:02 am

bistrikboy je napisao/la:
ned avg 20, 2017 9:51 am
KASAPOVIC ANER BUAZ 1979-2005!
12 godina, uh
イビチャ・オシム
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 10:04 am

Daj anketu da glasamo za zakarica
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 10:07 am

Izlija je napisao/la:
ned avg 20, 2017 10:02 am
bistrikboy je napisao/la:
ned avg 20, 2017 9:51 am
KASAPOVIC ANER BUAZ 1979-2005!
12 godina, uh
Kako su roditelji, cujes li se sa njima ?
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 10:10 am

Joj ChWille jest inspirativan kad popije i kad se kuci vraca :klanjase2: :klanjase2:

PP i Ponosan na vas. Sutite, bekovi su nam sjajni kakav je Kadusic. Onaj mali smrad je futavac teski. Prguran samo tako, a igrac za 1 FBiH tamo se udara samo a on ne zna nista drugo.
Ja bar tako se tjesim :ganja:
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5233
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 10:20 am

Jedino mi je žao što je sudija upropastio utakmicu. Opravdano je dosudio penal za nas i crveni za Ivetića, što ovaj momak i priznaje: “Isključivi krivac za ovaj poraz sam ja. Među najiskusnijim igračima sam u ekipi i iskusan igrač ne smije sebi dozvoliti da reaguje na onaj način. U ovom trenutku je najteže mene, mnogo mi je žao zbog mojih saigrača i navijača, koji su nam i ovaj put pružili fantastičnu podršku. Ako ikoga treba kriviti za ovaj poraz, onda sam to ja. Preuzimam svu odgovornost i snosit ću sankcije koje klub odredi. Ako se ovo već nekome moralo desiti, bolje da se desi meni, nego nekom mlađem igrači u ekipi. Mi stariji igrači moramo preuzeti odgovornost i dati sve od sebe da počnemo pobjeđivati.”, izjavio je Perica Ivetić.

"Najveća promjena tiče se tzv. "trostruke kazne". Radi se o situaciji kada zadnji obrambeni igrač ruši protivničkog u svojem šesnaestercu, dobiva crveni karton, suspenziju i sudac dosuđuje penal. Po novim pravilima sudac nije primoran dati igraču crveni karton. Na sucu je da procijeni je li faul bio namjeran ili nije. Ako nije, igrač dobiva samo žuti karton. Ako je, sudac mu može dati crveni karton.

- IFAB je zaključio da su takve kazne prestroge i da se mora pronaći neko rješenje. Također, IFAB je odlučio da se jedan od elemanata "trostruke kazne" mora ukinuti. Odlučeno je da će se ukinuti suspenzija od jedne utakmice igraču koji, u tom slučaju, dobije crveni karton - stoji na službenoj Fifinoj stranici.

Nogometaši će i dalje biti isključeni u slučaju držanja, guranja ili povlačenja protivnika, neigranja na loptu i slično".

Kadušić je morao dobiti direktan crveni karton.

Nakon toga se sudija pogubio. Žao mi je što ih u onih pola sata kada smo imali igrača više nismo natamburali, ali je možda ovako i bolje. Imaju vremena za kmečanje.
Zadnja izmjena: avlami97, dana/u ned avg 20, 2017 10:23 am, ukupno mijenjano 1 put.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 10:22 am

Gledaj stanicu noge radi onog debila,nadam se da ce i njemu neko duplo vratit i noge polomit!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1270
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 10:25 am

Samo mo je zao sto mudrije nismo odigrali kada smo imali igrača više, al pobjedili smo i to je najbitnije.
Složio bih se sa Adzemom da ima napretka u igri, ali ima i jos mnogo mnogo prostora za napredak. Treba nam nekoliko igrača, koji su pokretljiviji i brzi od Zebe, Stane i vala Kajkuta. Meni se njihova igra sinoć nije svidila, pogotovo kada imamo priliku za ozbiljnu kontru.
Država Željo
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 10:27 am

Joj Vece sta mi radi sa zivaca ccc.
Prvo da nam svima cestitam, pobjeda je pobjeda, pogotovo na lavoru. Em derbi, em 3 boda, em njih gurnuli u qurac krasni.
Bilo me strah nase igre nakon gola, steta sto nisu malo stali na loptu. Srecom ni oni ne znaju.
Ono sto me uzasno nervira je nase izvodjenje auta. Ok dobili smo, treba proslavit ali Adzem ovo mora popravit. Mi jebeni aut ne znamo izvest. Sinisa to razvuce i baci je njima. Igraci Aika nam iz auta svaki put kontru pravili, mi sinoc njima je bacamo.
Nek nam je Bog na pomoci sa ovim bekovima, i svaka cast i Adzemu i Anelu. Uzivajte braco imate razloga :)
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Fanzi
Postovi: 417
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 10:28 am

Napisao sam poduzi komentar i pobrisao ga prije objave, cijeneci da ga niko nece procitat do kraja.
Ovim putem pozivam sve, trenutno nijeme i povucene, a poneke glasne i sumnjicave navijace Zelje na diskusiju o Adzemovom radu nakon ovih 5 kola.
Mozemo na kafu, kahvu, a mozemo i ovdje pisati.
Nema stida u tome da mislite da igramo karinaski. Ima u meni afekta zato sto ignorisete uzroke i razloge nase lose igre.

Ko god misli da smo igrali lose ovaj derbi, neka se vrati na prethodni. Moze i prije prethodnog kad je Dulja bio Alberto Tomba.
Ispada stalno da sam dusman SP, a nisam. Al mi je trn u oku da ovi sto kritikuju Adzema su podrzavali slijepo jos gore partije pod Slavkom.
A sve da bi se oprali od stida kad su haman i smjenu uprave trazili kad se Adzem postavio, vajajuci argumente fudbalskog neznanja.
Za te:
SP 1:3 Adzem (Mladost DK - Sarajevo).

Sinoc nije bilo Tombe. Istina je da je cudno da ih nismo rasturili sa igracem vise, a i da Sinan napravi onakav start. Utakmicu je prelomio pritisak sa tribina. Kad smo zabili gol i kad je Ivetic dobio crveni, sa tribina se srucilo ogromna salva uzasa... Iz njihovog VIP-a su isle najljepse zelje slagiranom Osimu.
O kakvim provokacijama je rijec, mozda ilustruje i to je Admir jednom odbrusio nazad pa su trcali prema ogradi ne bi li incident porastao.

Utakmicu je prelomio start Kadusica. Ondje je crveni trebao pokazat i u 8. minuti bi pitari igrali sa 9 na terenu. Sve ostalo je kompenzacija pogubljenih sudija.

Ovi sto pisu da sinoc nije bilo kontre, vidi se da nikad nisu trenirali ozbiljnije fudbal. Bar da znaju koliko su pripreme vazne. Poruka za njih: Zakariceva stativa. Jah eto... nije iz kontre bila.

100% uz Adzema.
Rahmet ti dusi Buaz.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 10:46 am

Strasno je to koliko je Adzem napredovao u ove 3 godine. Sve ove smjene trenera sto su bile i sve neke greske i greskice, a uradis pravu stvar - zadrzis Adzema i ulazes u njegovo obrazovanje. 3 godine. Svasta se nesto izdesavalo, potrosili smo dosta dobrih ljudi i dobrih trenera i onda vratimo Adzema. On je uvijek bio mangup i kao covjek i kao trener. Sjetite se njegovog prvog mandata, mangupski je djecu gurao, a Memija je svoje najbolje partije pruzao upravo pod Adzemom, ako izuzmemo Ferencvaros. I sada je ponovo tu, vodi prvi tim svog Zelje. Trenerski mnogo zreliji, a mangupluk izostrio. Nema sta Ado, puna podrska!

Rahmet ti dusi Buaz.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
salle86
Postovi: 5131
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 10:48 am

Ih kakvih je sve derbija bilo gdje je bukvalno bilo ništa:ništa.
Sinoć 1 gol, 2 penala, 2 crvena, stativa te bar još 2 pokušaja pita da dobiju penal :)
Ovim tempom tamo nekad 2020-e bi mogli vidjeti i recimo rezultat 1:4 :D :D :D
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 10:48 am

Eh dok doruckujem da malo "kukamo". :D

Tri boda su odlicna. Derbi s uzbudjenjima, i to odlicno. Nek nema samo valjanja, pa makar i obolio kao sinoc.

Derbi kako je poceo, opet je naglasavalo da se ide oprezno jer niko nije izasao presing i pritisnuo odbranu vec se postavilo poziciono. Ipak strasna lopta Stane i majstorsko primanje Zakarica nam donosi penal i crveni karton. Imamo igraca vise i pri tome vodimo. Covjek se nada nekoj mirnoci i lagodnoj utakmici.
Ne znam sto su se nasi onako izgubili i povukli. Bezveze to radimo. Umjesto da jos malo pokusamo stisnut jer su oni u knockdownu mi im pruzamo ruku.
Nakon tog crvenog oni nas stiscu i prave polusanse, faulove blizu kaznenog za ubacaje a znamo da su oni u tome jaki. Totalno glupo se ponasamo na terenu. Hajd neko rece neobicno igrati kad oni imaju igraca manje. Zasto je neobicno, drzi loptu kao sto si i planirao, samo sto sad u sredini imas vise prostora jer nemaju igraca. Nema tu biti sta neobicno, prave ekipe to znaju koristiti i zavrse mec vec u prvom poluvremenu, al hajd dodat cemo i pritisak derbija, tamo vamo, ali opet ja onu igru ne mogu opravdat.

Oni dosta bolje stoje na terenu u tom trenutku i to nam stvara bespotrebnu nervozu. Onda ona situacija sa Ahmetovicem i Sinisom. Totalno upadamo u njihovu igru, postajemo nervozni i sami sebi pravimo problem, a njima nije smio dati jos jedan crveni iako je imao priliku i Mihojevicu i Kadusicu. Zbog tog pritiska nastrada Sinan koji realno nije zasluzio dva zuta zbog 2 starta.
Tek tad mi pocinjemo igrac i prijetimo dva puta preko Zaima. I niko se ne smije Adzemu zbog izjave na poluvremenu jer mi smo bolje igrali poslije naseg crvenog, nego da su oni krivi sto je ispalo tako da nam je trebao crveni da nas razigra.

U prvom poluvremenu nemam koga posebno izdvojiti, mozda Zakaric i stoperi koji su bili dobri. Takodjer i Zaimovic pred kraj poluvremena solidno odigrao.

Drugo poluvrijeme kako je i ocekivati, jer oni i inace u ostalim tekmama na pocetku nesto pokusaju a poslije nemaju ideju, jednostavno ne mogu napraviti sansu. Tako i bi, samo sto ih je Veca pogurao momacki, istrcava na loptu koju je Stana vec zagradio i daje im penal. Ali Veca se iskupljuje za to majstorski odbranjenim penalom. Sad zasro sam se vadi. Sreca pa se izvadi :D
Poslije toga jos jedan nalet, preko Stanine strane kad Graovac skida Ahmetovicev sut.
Ne znam koja je to minuta bila, ali poslije njeg smo mi izgledali "bolje". Opredijelili se na kontre uvodjenjem Zeca. Tad je to i licilo na nesto i ocjecao sam se da nam ne mogu dat gol. Dobro nazad zatvorili, ali naprijed bgm izgledali losije od Goska.
Ozbiljne ekipe iz onih kontri moraju zabiti gol. Musa je to objasnio fino. Nas je zezao zadnji pas, Zeba ga ne moze dati izgleda da igramo danima. Jedina dobra akcija je bila kad je Zakaric pogodio stativu. Tu je njih sreca pomilovala.

Ovoj ekipi jos fali dosta dosta rada a i kvaliteta kod igraca. Neki igraci su losi to je cinjenica. Bodove smo upisali, ali ako cemo realno mi smo srece imali 2 puta a oni 1. Pobjedili smo i sa Edisom pa pukli. Ovom igrom se ne moze uzet titula. Ali ima jos, sad ce i reprez.pauza pa nek rade na miru. Bodovi su bitni radi mirnoce, da u miru rade i popravljaju stvari. Igraci nam fale, al mozda je sad kasno.
Adzemu svaka na uvodjenju malog Sabana, To su muda. Bravo.

Derbi odlican, bar kad poredimo sa onim valjanjem. Jest da je bolje da je vise uzbudjenja bilo pred golom Sarajeva.

O igracima pojedinacno ovaj put necu jer je i ovo podugo. :D
 
Avatar
gavran
Postovi: 7548
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 11:03 am

Fanzi je napisao/la:
ned avg 20, 2017 10:28 am
Napisao sam poduzi komentar i pobrisao ga prije objave, cijeneci da ga niko nece procitat do kraja.
Ovim putem pozivam sve, trenutno nijeme i povucene, a poneke glasne i sumnjicave navijace Zelje na diskusiju o Adzemovom radu nakon ovih 5 kola.
Mozemo na kafu, kahvu, a mozemo i ovdje pisati.
Nema stida u tome da mislite da igramo karinaski. Ima u meni afekta zato sto ignorisete uzroke i razloge nase lose igre.

Ko god misli da smo igrali lose ovaj derbi, neka se vrati na prethodni. Moze i prije prethodnog kad je Dulja bio Alberto Tomba.
Ispada stalno da sam dusman SP, a nisam. Al mi je trn u oku da ovi sto kritikuju Adzema su podrzavali slijepo jos gore partije pod Slavkom.
A sve da bi se oprali od stida kad su haman i smjenu uprave trazili kad se Adzem postavio, vajajuci argumente fudbalskog neznanja.
Za te:
SP 1:3 Adzem (Mladost DK - Sarajevo).

Sinoc nije bilo Tombe. Istina je da je cudno da ih nismo rasturili sa igracem vise, a i da Sinan napravi onakav start. Utakmicu je prelomio pritisak sa tribina. Kad smo zabili gol i kad je Ivetic dobio crveni, sa tribina se srucilo ogromna salva uzasa... Iz njihovog VIP-a su isle najljepse zelje slagiranom Osimu.
O kakvim provokacijama je rijec, mozda ilustruje i to je Admir jednom odbrusio nazad pa su trcali prema ogradi ne bi li incident porastao.

Utakmicu je prelomio start Kadusica. Ondje je crveni trebao pokazat i u 8. minuti bi pitari igrali sa 9 na terenu. Sve ostalo je kompenzacija pogubljenih sudija.

Ovi sto pisu da sinoc nije bilo kontre, vidi se da nikad nisu trenirali ozbiljnije fudbal. Bar da znaju koliko su pripreme vazne. Poruka za njih: Zakariceva stativa. Jah eto... nije iz kontre bila.

100% uz Adzema.
Rahmet ti dusi Buaz.
Drugi put ne briši ima nas što volimo čitati.A raja se izgleda ne zna ili nećei da raduje.Samo trune i nista im ne valja.Kao da vole kad nas ne ide da mogu kajati.Pustite vodu....i uzivajte
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 11:07 am

Ja im halalit necu! :karanje: :karanje: BRAVOOOOO MOMCIIII, bravoo Adooo. Rama majstore glavu gore, desava se.. :baklja: :baklja:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 11:08 am

Vala bas Fanzi, bezveze ti je to. Danas na forumu hocu da vidim samo radovanje. Malo li je...

Volim te Zeljo!!! :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 11:09 am

Jednom Željezničar, uvijek Željezničar.
slika
Ajde Boccaaa :pljesak:
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 11:09 am

Joj, jes' mi nešto dobro :zeljeznicar1:
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Dzezvar i 206 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija