Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 7:12 pm

dell21 je napisao/la:
čet jul 19, 2018 7:10 pm
Na kojem mjestu je završio apolon u kiparskoj ligi.
Drugi..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 7:21 pm

exbabilon je napisao/la:
čet jul 19, 2018 5:52 pm
@boju dao si nebu
Ne mislim da iko to podrzava i uziva u ovom. Ja bih bio zadovoljniji da smo na roster koji je uzeo Kup dodali klasne igrace na stoperkoj i bekovskoj poziciji i prinudno alternativu za Ramovica. Ipak, ode Graovac, Zakaric suspendovan, nema Voje, taj Ramovic teza povreda i eto nas, prinudjeni da mijenjamo skoro pola prvih 11. Zec narusava atmosferu, Vranjes preskup za ono sto nudi, neki junior mozda pred prodajom, Bogi pred penzijom... eto jos novih promjena. Ovaj prelazni rok su nas neke stvari natjerale da puno mijenjamo, a objektivno su Papac i Adzem nabacali nekih igraca kojim smo jedva cekali vidjeti ledja, znamo svi i koji su.

Helem, pohvalno nije, al prinudjeni smo bili. Raskidi najmanje kostaju kad se dese, neko uzme jednu platu, neko dvije, neko nista... Najveci trosak je sto nam ti igraci nisu punili stadione, donijeli titulu i uspjehe u Evropi. Te cifre se mjere stotinama hiljada maraka, a ove plate su velicine manjeg reda.

Ostaje da se nadamo da ce ovaj sastav s novim trenerom vratiti publiku i pehare na Grbavicu, a raskida ce uvijek biti, pa i da dominantno osvojimo ligu.

:palacgore:

Bilo bi fenomenalno da ne ponavljamo vise iste greske. Svake sezone ista prica. Nadam se da ce od ove sezone biti drugi kurs. Po mogucnosti zadrzati najbolje igrace, praviti kostur ekipe na igracima koji imaju visegodisnje ugovore i forsirati najtalentovanije omladince. Ona jucerasnja klupa je blago, a zadnjih par sezona mogli smo svaku utakmicu imati bar pola onakve klupe. Kad se sjetim samo svih polovnjaka pod Mulalicem kad smo spasavali sezonu, pa ubleha koje su dosle sa Kosticem i Petrovicem, dodje mi da povratim.
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 7:24 pm

Igrači Apollona kojima prijeti žuti karton Schembri,Sachetti i Polizzi..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 7:26 pm

Okolele je napisao/la:
čet jul 19, 2018 7:24 pm
Igrači Apollona kojima prijeti žuti karton Schembri,Sachetti i Polizzi..
Jesu im bitni oni, jesu standardni?
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 7:28 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
čet jul 19, 2018 7:26 pm
Okolele je napisao/la:
čet jul 19, 2018 7:24 pm
Igrači Apollona kojima prijeti žuti karton Schembri,Sachetti i Polizzi..
Jesu im bitni oni, jesu standardni?
Prva dvojica jesu,jedan napadač,drugi vezni igrač ovaj treći je ušao sa klupe prošlu utakmicu..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 7:29 pm

ChWilla je napisao/la:
čet jul 19, 2018 6:09 pm
znači ono bravo zaka bilo je bravo što nas jebeš... :D

od prošlogodišnje ekipe veći dio onoga što je valjalo nas napušta protiv naše volje. za razliku od nekih ranijih situacija, i nema se šta staviti na teret upravi. za zakarića svi znamo, vojo je tražio uvećanje plate od nekih 75% što je ocijenjeno da ne vrijedi (za raniju ili nešto veću bi ga se vrlo rado produžilo. ali tražio je baš previše i mislim da će to sulejman dokazati ako se nastavi ovako truditi), sinan podvio nogu pod sebe što je čisti peh (on će se vratiti), graovac vezan za agenciju i to je to. djeca se moraju prodavati da opstanemo, tri kluba na svijetu mogu da ne prodaju, pitanje je samo što boljih uslova. a za ovim ostatkom iz prošle sezone, zaista ne vidim nijedan razlog da neko lije suze, ili da misli da se na njima može temeljiti kontinuitet želje kakvog želimo gledati. taj kontinuitet treba tražiti u što više akvizicija poput sinana i rodina i pravilnom doziranju naših mladića. a starije dobre igrače (kojih mora biti) ti još dugo, dugo nećeš moći potpisati na više od dvije godine.
Nije to bilo, :D zajebancija bila jer sam u dane nagore pljuvacine dobio info da bi mogao potpisati novi ugovor.

Tvoji postovi su skoro uvijek na mjestu, u srz pogodis cesto. Evo i ovaj post isto...samo, meni nije toliki problem ova sezona koliko su mi problem prosle. Ma i ova je problem jer se naslanja na prosle, pogotovo kad procitam imena tipa Jusufi i sl.
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 7:33 pm

Malo navijaca, al prave pritisak na svaku sudijsku odluku. Bukvalno su dva zuta kartona oni "nagovorili" sudiju.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 7:34 pm

Sinoc mi se izgubilo pitanje pa da pitam opet.. Jel istina da u utorak stizu ovi ledovi za reklame oko terena?
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 7:34 pm

ma mlate vala ovi, svaki je zaslužen.
gradi željo boli te *****
 
neda_TM87
Postovi: 270
Pridružen/a: ned mar 13, 2016 4:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 7:35 pm

da li se zna datum i satnica narednog kola kvalifikacija, da li prvu gostujemo ili smo domacini?
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 7:35 pm

Eto nista od bombe, isfura nas Krcma sve :)

Sent from my MI 5s using Tapatalk


Zadnja izmjena: Ch.Willa1986, dana/u čet jul 19, 2018 7:35 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 7:36 pm

Evo Krcmar priznade da nas je samo lozio za onu bombu 😂
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 7:36 pm

Kaze Krcmar sto ne bi Jazvic bio ta bomba jes nas zapalio izjavom kao hepo kockice :lol:
 
fanaticZeljin
Postovi: 3090
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 7:37 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
čet jul 19, 2018 7:34 pm
Sinoc mi se izgubilo pitanje pa da pitam opet.. Jel istina da u utorak stizu ovi ledovi za reklame oko terena?
I mene zanima
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 7:38 pm

Ovi Stumbraši će crveni dobiti do kraja pa već imaju 4 žuta kartona..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 7:39 pm

azbaha je napisao/la:
čet jul 19, 2018 6:51 pm
boju dao si nebu... je napisao/la:
čet jul 19, 2018 5:39 pm
ponosannavas je napisao/la:
čet jul 19, 2018 5:24 pm
Joj negative na forumu
Nije negativa haveru, samo realna prica. Malo para oci i usi nekim, al jebiga. Isto ko kad ti napises neku analizu mladog igraca (npr. Mujagica) i na kraju doneses zakljucak npr. da ce tesko postati igrac. Nekom se slozi sa tom pricom, a neko bi ti za vrat skocio. Ovo je samo primjer...nemam nista protiv Mujagica, a tvoje analize mladih igraca rado citam.
Mi ne zaradjujemo na ovim raskidima, imamo samo trosak, a ni kurs nam nije dobar. Dva trenera u prosjeku godisnje, 20 igraca gore-dole, svake godine novi SD, novi sef OP...jedini kontinuitet je da nema ostupanja od ovakvog nacina rada u sportskom segmentu. Sportskom segmentu :placeodsmijeha: ...citiram rahljavog Selimovica :placeodsmijeha:
Pa dobro, evo reci ti nama šta bi ti uradio ovaj orelazni rok drugačije, nego što je urađeno.

Ovaj prelazni rok vjerovatno nesto slicno, onako laicki. Mozda bi jedino potpisao Graovca pa makar otkupio ugovar od agencije...al tu sam previse subjektivan jer volim profesinalce i lidere na terenu, a onakvog dabogda da docekamo u skorije vrijeme. Mozda ovaj prelazni nije referentan jer mozemo stati u minibus, a i dosta odlazaka je s dobrim razlogom tipa Vojo ili Crnov. Problem su zadnje tri sezone bez kompasa, haman ko tepsije...gluho bilo.
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 7:40 pm

Prekucao Krcma Gavrana sa ovim laznim lozenjem :lol:
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
fanaticZeljin
Postovi: 3090
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 7:44 pm

Ajde Gojkoo da izginemooo
Srcu draga, boja PLAVA !
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 7:46 pm

ako ovaj sastav ne podbaci skroz, ti imaš i za sljedeću sezonu potpisane: bakrača, arežinu, krpića, veselinovića, rodina, kemu, pavića, zajma, jazvića na klupskoj opciji ako se pokaže, sinana...to je neki solidan kostur iz ove kvote "dobrih PL igrača" da ih ne moraš previše mijenjati ako baš ne useru. tu nisam stavio one najmlađe koji još nisu seniorski dokazani, ni one koji su već zanimljivi za prodaju. sinana sam stavio samo zbog povrede i neizvjesnosti koju ona donosi u tu kategoriju. zeca nisam stavio zbog priče da ga se rješavamo.

ako baš ne useru motku realno je da će ih se iduće ljeto manje morati mijenjati nego ovo. nažalost bez puno više para opet će pola do dvije trećine ekipe morati biti iz ove kategorije "dobrih PL igrača".
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 7:48 pm

CURVA je napisao/la:
čet jul 19, 2018 7:45 pm
Okolele je napisao/la:
čet jul 19, 2018 7:38 pm
Ovi Stumbraši će crveni dobiti do kraja pa već imaju 4 žuta kartona..
Mogu li ista ovi
Ma ne mogu meda,možda kakvu frljoku da zavuču ali eto nekako sačuvaše prvo poluvrijeme samo 1:0..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 222 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija