Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:05 pm

kvalitet je napisao/la:Ko god bude podržavao Mulalića nakon ove utakmice nije normalan i nema pojma o fudbalu. Ovo je njegov Željo, ovo je njegova (ne)igra, bez obzira na to što je danas Alihodžić na klupi.

Evropa je izgubljena, sada definitivno. Mulalić je imao priliku, us*ao je, neka odstupi sam, nema potrebe da ga iko tjera. Neka ga u klubu, ali nije zreo za prvog tima. Ako ćemo već gledati "naše" trenere, bolji je Adžem, barem ja tako mislim.

I dalje ne mogu da vjerujem da Mulalić nije znao iskoristiti Zahirovića koji je totalno van forme; Tiago ni sjena igrača iz prvog dijela sezone; Zolotić se isto gubio; Bekrić kritičan itd itd.

Jedina šansa nam je da Široki B. odigra neriješeno bar u Zvorniku, ali ne vjerujem u to. Okrenuti se narednoj sezoni. Vidimo se na Grbavici protiv Rudara i molim vas sve da dođete. Željo kao institucija ne smije ispaštati. Ako ništa, Uprava je to zaslužila.

ama drugg celik je svaku tekmu igroo posteno ove sezonee na stranu premijee igrali su dobili posteno, ev ti radiss u firmi doce ti bolja prilika da zradis ti nebi pristo ? ama nakon zrinjee jasam reko da cemo u zenici izgubit evropu eddis neofirno iskljucenn to je to
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:05 pm

E jesam se syebo **** ti sve ovo, sve zadnjih pola godine pada u vodu, dzaba smo krecili, FUJ!
 
Avatar
Virtu4L
Postovi: 1040
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:05 pm

Sad ne moramo žuriti sa stadionom.
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:06 pm

Šta bi sa temom? :evil:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:06 pm

arelinho je napisao/la:Bit ce poslije ove utakmice sigurno vecih kazni za nase igrace. Bezveze ovo na kraju skroz. :palacdole: :palacdole:
igraciiiiii su krivi kaoo ediss nezalaganje trudd borbaaa za svetinju to necu oprostit sigurno
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
terabajt
Postovi: 376
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:06 pm

Tryg je napisao/la:
LARSSON je napisao/la:Sta je to bilo?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Sad ce ubrzo snimci.

Molim moderaciju da dodje sa obrazlozenjem zasto nam je zakljucana ona tamo tema. Valjda smo to zasluzili ako nista. Otisli smo sa onog foruma radi monopola ne zelimo ga i ovdje.

Ako ste pod pritiskom nacelnika i ljudi iz opstine, recite to javno.
A zbog čega će drugog biti, fujj.
 
Zeljo1921
Postovi: 291
Pridružen/a: sri mar 09, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:06 pm

U ovako bitnoj utakmici odigrati ovako lezerno pa to je nevjerovatno. Sa ovakvom igrom i ne treba nam Evropa. Jbg vise i Djermanovic i ko ga dovede, pa taj lik nije tacno lopte dodao nikom. Ne znam sta da napisem. Strasno sam ljut i razocaran. Jednostavno katastrofa i bojim se da ce ovo pokvariti atmosferu i sve sto je dobro uradjeno. Protiv Rudara se vracamo na 3000 navijaca.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:07 pm

ma neće pokvariti nego vratiti u normalu... :ganja:
gradi željo boli te *****
 
Avatar
brile
Postovi: 272
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:07 pm

Zeljo1921 je napisao/la:U ovako bitnoj utakmici odigrati ovako lezerno pa to je nevjerovatno. Sa ovakvom igrom i ne treba nam Evropa. Jbg vise i Djermanovic i ko ga dovede, pa taj lik nije tacno lopte dodao nikom. Ne znam sta da napisem. Strasno sam ljut i razocaran. Jednostavno katastrofa i bojim se da ce ovo pokvariti atmosferu i sve sto je dobro uradjeno. Protiv Rudara se vracamo na 3000 navijaca.
Kakve bolan 3000
 
hrasno
Postovi: 41
Pridružen/a: čet mar 17, 2016 2:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:07 pm

https://www.youtube.com/watch?v=69GRP9ZFhNA" target="_blank

Ko ne može da trči, taj ne može da igra ....
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:08 pm

jesam li ja dobro vidio jel veca udarao nekog šošona, pa koji mu je klinac
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:08 pm

Hvala Željo za lijepo proljece, malo je falilo za prelijepo :zeljeznicar1:
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1595
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:09 pm

Nista do sljedece sezone, ode koeficijent evropski, odose pare, odose igraci iz izloga, odose navijaci, odose radovi na stadionu, sad opet u prosjek lige, osim ako se Dzeko ne proda. :)

Sent from my PadFone 2 using Tapatalk
 
neda_TM87
Postovi: 270
Pridružen/a: ned mar 13, 2016 4:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:09 pm

brile je napisao/la:
Zeljo1921 je napisao/la:U ovako bitnoj utakmici odigrati ovako lezerno pa to je nevjerovatno. Sa ovakvom igrom i ne treba nam Evropa. Jbg vise i Djermanovic i ko ga dovede, pa taj lik nije tacno lopte dodao nikom. Ne znam sta da napisem. Strasno sam ljut i razocaran. Jednostavno katastrofa i bojim se da ce ovo pokvariti atmosferu i sve sto je dobro uradjeno. Protiv Rudara se vracamo na 3000 navijaca.
Kakve bolan 3000
1500 plafon
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:09 pm

ChWilla je napisao/la:edisu neko treba reći isto ono što je ivica nikoli nikiću, jug te hoće pa idi na jug...
:palacgore:
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:09 pm

Ja znam da cu biti na Jugu protiv Rudara,koga pokoleba ovo i digne ruke ne mora vise nikad ni dolaziti..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:09 pm

Okolele je napisao/la:Ja znam da cu biti na Jugu protiv Rudara,koga pokoleba ovo i digne ruke ne mora vise nikad ni dolaziti..
naravno.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
phily
Postovi: 428
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:37 pm
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:10 pm

aj ***** ti i zivot i nogomet, moracu uzeti pauzu od ovoga svega.... :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
"Na granici smo grubosti. Spremni smo. Mi se ne sklanjamo prepotenciji. MI SMO ZELJO !!!"


boccaccio

:zeljeznicar1:
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1267
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:10 pm

vec odavno prezvakana tema, jesen nas je kostala europe, ukljucili smo se u borbu ali jednostavno nismo mogli dalje... zafalilo je danas kreativnosti u bitnim trenutcima kao i srece protiv zrinjskog jbg. i nakon poraza i vjerovatno ne igranja europe koldzo i sd su me nekako rastuzili naqbijem ih na q... sjebali su totalno atmosferu oko stadiona.
Država Željo
 
Avatar
brile
Postovi: 272
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:10 pm

Okolele je napisao/la:Ja znam da cu biti na Jugu protiv Rudara,koga pokoleba ovo i digne ruke ne mora vise nikad ni dolaziti..
Bit cemo ti, ja i jos 1300 dusa

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 35 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija