Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 6:57 pm

može i zakarić otići kao slobodan igrač, ali za pola godine. efektivno, ista je stvar.

potpisano je da bi se odšteta dijelila, ali realno, smiješna je vjerovatnoća da do toga dođe.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Rashid
Postovi: 188
Pridružen/a: uto apr 18, 2017 9:08 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 6:57 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pet jun 29, 2018 6:54 pm
Rashid je napisao/la:
pet jun 29, 2018 6:52 pm
Plava Porodica je napisao/la:
pet jun 29, 2018 6:48 pm
apsolutna glupost kako god.
znači po isteku ugovora posudbe, ako se dokaže i pokaže kvalitet za moguću prodaju, on igrač MDK ili postaje slobodan.
Glupost stoljeća. Ovo je kratkoročno gledanje, baš kao i potpis ćurćurćića.
Svakako mu istice ugovor sa Mladosti kad i posudba. Produzis mu ugovor i tvoj je.
Misliš da će postati naš igrač zvanično nakon dvije sezone odigrane na posudbi, hajmo reći na nivou dovoljnom za prodaje? Što bi to uradio kad može otići kao slobodan igrač u neku bolju sredinu, a ne da se bezveze nateže ko Zakarić sad npr.
Još može lopatom uzeti para na ruke pri potpisu.
Kakva prodaja ne mozes Zakarica prodat a da njega prodas.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 6:57 pm

Edis Mulalic 1921 je napisao/la:
pet jun 29, 2018 6:55 pm
Sedmi veznjak, a igraju trojica.Mozda struka planira prezimit u evropi.
:rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :klanjase2:
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 6:58 pm

Za 2 godine ce imati 28, kakva prodaja, kakvi bakraci. Da on hoce nama te 2 godine valjati, pa kao nas ili kao posudjen igrac, manje vazno. Slabo nama ide prodaja i ovih od 18 godina.
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 6:58 pm

**** Siroki..odoh ja pratiti Trans Narvu...igraju kup utakmicu sad :D
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 7:00 pm

To svakako.
nek on nama bude od koristi, ali nije ni 28.godina kasno za prodaju ako se pokaže na top nivou. Sad možda nisu realne šanse, ali ko zna za dvije godine.
Ali hajde de.
Meni je veći problem uloga Ivana nego Filipa. Dacića, u principu nema ni na mapi. Ili Slobo nije upoznat da imamo najboljeg igrača ekipe na toj poziciji , samo je povrijeđen.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3017
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 7:01 pm

Jel ovo igramo u trecoj garnituri dresova
Alea iacta est!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 7:01 pm

Al slozi kisa.. ahahah
Nece nam se igrat.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 7:02 pm

Trening majice, joj kiše u pm
Željezničar ante portas !
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 7:02 pm

Za Široki Brijeg igraju: Bilobrk, Ćorluka, Kovačić, Barišić, Kvesić, Marić, Zlomislić, Begonja, Turčin, Eliomar i Bagarić

Pročitajte više na: http://sport1.ba/premijer-liga-bih/vide ... car/123248
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 7:02 pm

Minjore je napisao/la:
pet jun 29, 2018 6:47 pm
Da li ce danas biti kolektivni svrs na lijevog beka kao na Mehremica poslije tekme sa Krupom ili cemo procijeniti da je fula pitanje je sad :D
Naši (novopristigli) lijevi bekovi prekucaju igricu prvo kolo proljetne polusezone na gostovanju u Krupi.
Naši (novopristigli) napadači zabiju gol u prvoj utakmici za max. 30 sekundi.
Tako sve pare trpajte da Krpić zabija protiv Estonaca u prvoj minuti.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 7:08 pm

Kako Saban rijesi situacije. Rutinski.

Dosta neforsiranih gresaka u pasu na pocetku.
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 7:10 pm

Cuj dileme Arezina ili ovaj Curekot, pa ko je pratio Arezinu mogao je vidjeti da je covjek 2014 donio titulu svojim golom, da je bio mozak ekipe gdje god je igrao da je klasa za ovu ligu, da je bio mladi reprezentativac, da je svasta nesto.
Sa druge strane, dolazili su i bolji igraci od Cirjakcica ili kako vec ali ih je ova liga sazvakala i ispljunula a najsvjeziji je primjer nas 'najcvrsci' igrac prosle sezone Rok Debeli Elzner, zatim 'tzv. najbolji bek lige Adi Marcelo Mehremic, prije toga Dejan Djermanovic, pa Krusevacki Marcelo Josip Projic koji je najbolji bio protiv Aeka ali ga je jedan Sefko Okic pravio budalom kako je stigao.
Sa te strane cisto logikom gledano, meni je Arezina bez premca ispred ovog Ivana koji se nigdje nije isticao i koji tek treba da se dokaze (a rijetki su se poput njega ovdje dokazali, zadnji takav je bio Blagoje).
Druga stvar po odvijanju transfera, se opet cini da gomilamo i lutamo, a tom politikom smo ugusili dva najveca dragulja koja imamo Hareta i Anela i vjerovatno i zijanili titulu zbog Admira Adzema i sindroma Safet Susic koji ga je zahvatio. Mi smo (Adzem) uzeli polusezonu za ovu djecu i unazadili ih jer i Hare i Anel nisu nista napredovali na proljece a kako je krenulo sa gomilanjem tesko ce i sada imati mogucnost napretka i rasta cijene.
Mi kroz Anela i Hareta moramo nastaviti kontinuitet izbacivanja mladih igraca i njihovu prodaju dalje (Amir, Riki, Memija) su najsvjeziji primjeri a jedini smo u kratkom roku proizveli i prodali mlade igrace, Kod drugih je to incident (Memisevic, Vukotic) a kod nas je pravilo i treba ga nastaviti i sa Vedranom i njima dvojicom.
Tim napretkom postajes pozeljan za mlade igrace koji ce dolaziti kod nas radi afirmacije i daljeg razvoja karijere. Cak i transferi Ramovica i Arezine su, opet za mene veliki plus.
Druga stvar je sto ja ovdje forsiram Mujagica. Nije to samo 'Mujagic' decko kojeg sam par puta vidio u prolazu kao i ostale Zeljine igrace, to je koncept kojim se treba dopuniti ovo sto sam gore naveo. Mujagica smo doveli ovdje kao decka od 14 godina, tako sto smo ga zapazili u finalu kupa/prvenstva za pionire.
Nevjerovatno je napredovao i sa 16 zabio par seniorskih golova, ono sto npr nije uspjelo njegovim 'nasljednicima' tacnije onim koje smo doveli da mu uzmemo minute a to su Djermanovic, Nikolic, Kajkut koji ni izbliza nisu pokazali zasto su dobili prioritet, a Mujagic je opet zbog ko zna cega i kakvih odluka proveo lutajuci sezonu i izgubio dragocjene minute i mogucnost napretka. Garantujem da cak i na njegovom primjeru, a informacije koje imam su sa ovog foruma (lijen, ne trci, dudla crijevo i slicno) su da je on bio mjesto Djerme, Steve Donera Nikolica ili Sase Kajkuta imao bi motivaciju i danas bi imali prvog spica koji bi bio u rangu Krpica.
Plus sto bi ti bio u izlogu i dao bi primjer drzavi da dijete iz Jelaha ili odakle je vec Mujagic preko Zelje dobio afirmaciju i pokazao se.
I pored svega toga smo poslali poruku da djecak iz Jelaha izasao na megdan Atletiku iz Madrida sa svojim drugovima iz Zeljine skole ili sa strane (Dujmovic, Zilic) i pokazao da se moze nositi sa najboljim.
Ono sto me boli jeste cinjenica da ne ucimo na greskama ili da opet ponavljamo iste greske.
Ovo gore navedeno za Mujagica se mora ispraviti na Dujmovicu ili Zilicu ili Hasanovicu, oni nisu imali sansu da kao Mujagic budu strijelci sa 16 godina ili da dobiju sansu, ali ih sada moramo ukljuciti u seniorski fudbal, nema tu Dacic nije spreman. Dacic mora igrati, zadnjih 5, 10 minuta kako god, moramo koristiti sve 3 izmjene sto Adzem nije radio.
Zbog toga je vazno da vec ako nema stopera, uz Bakraca igra Kemo, a da Dzindo dobije nagradu kao najspremniji i da bude treci stoper jer ce nauciti igrati a ne da opet gledam poluraspalog Bogicevica kako ga svako ko krene na njega pravi budalom i prolazi (ne gotivim sindikalca ni sekund ali mi ga je naprosto zao jer mu to rusi ugled koji je nekad imao). Bogicevic je taj koji nam je zabio gol glavom sa 13 metara gdje je Zrinjski dosao na epskih 3-3 i prelomio prvenstvo.
Dosta mi je vise 'iskustva', probali smo i ne ide na taj nacin. Hajmo probati sa omladinom, a zadnji put kad jesmo je Oda napravio cudo u Evropi i Adzem imao prvo mjesto na polusezoni.
Ne kosta puno, dobitak je velik a garantujem da ce se vise zalagati i tecnije igrati od ovih starih magaraca.
Neopisivio mi je zao sto su jedan Velic i Besirevic prekrizeni, posebno jer smo u deficitu sa lijevim bekom, opet kazem nas je a u odbrani je i takav za Adija bek (u odbrani je svaki bek drzave bolji od Adija Mehremica) i ja kao neko ko fudbal prati 30-tak godina nisam gledao goru defanzivu za beka a gledao sam i lige kantona i seoske lige.
Pa taj Velic odigrau Bijeljini odlicnu utakmicu koju pobijedimo i odjednom ne valja i to bas toliko ne valja da mora ici bez posudbe bez icega. Taj Besirevic cijim smo golom prosli Lokomotivu i koji nam je spasio 2 gola protiv Atletika isto tako prikrezen, otpisan i mi sutimo. To je u redu jel?
Da, ta djeca koja su nam donijela toliko radosti prosle sezone budu otpisana samo tako, dok jedan dosljo, koji je danas krocio na Grbavicu curekotic ili kako god nije podlozan kritikama, on je kao neka igracina jel?
Njega ne smijemo kritikovati, ne daj Boze, ali nase pljuni i hrakni koliko mozes, popisaj svejedno je svakako.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4112
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 7:15 pm

mirzza je napisao/la:
pet jun 29, 2018 7:10 pm
Cuj dileme Arezina ili ovaj Curekot, pa ko je pratio Arezinu mogao je vidjeti da je covjek 2014 donio titulu svojim golom, da je bio mozak ekipe gdje god je igrao da je klasa za ovu ligu, da je bio mladi reprezentativac, da je svasta nesto.
Sa druge strane, dolazili su i bolji igraci od Cirjakcica ili kako vec ali ih je ova liga sazvakala i ispljunula a najsvjeziji je primjer nas 'najcvrsci' igrac prosle sezone Rok Debeli Elzner, zatim 'tzv. najbolji bek lige Adi Marcelo Mehremic, prije toga Dejan Djermanovic, pa Krusevacki Marcelo Josip Projic koji je najbolji bio protiv Aeka ali ga je jedan Sefko Okic pravio budalom kako je stigao.
Sa te strane cisto logikom gledano, meni je Arezina bez premca ispred ovog Ivana koji se nigdje nije isticao i koji tek treba da se dokaze (a rijetki su se poput njega ovdje dokazali, zadnji takav je bio Blagoje).
Druga stvar po odvijanju transfera, se opet cini da gomilamo i lutamo, a tom politikom smo ugusili dva najveca dragulja koja imamo Hareta i Anela i vjerovatno i zijanili titulu zbog Admira Adzema i sindroma Safet Susic koji ga je zahvatio. Mi smo (Adzem) uzeli polusezonu za ovu djecu i unazadili ih jer i Hare i Anel nisu nista napredovali na proljece a kako je krenulo sa gomilanjem tesko ce i sada imati mogucnost napretka i rasta cijene.
Mi kroz Anela i Hareta moramo nastaviti kontinuitet izbacivanja mladih igraca i njihovu prodaju dalje (Amir, Riki, Memija) su najsvjeziji primjeri a jedini smo u kratkom roku proizveli i prodali mlade igrace, Kod drugih je to incident (Memisevic, Vukotic) a kod nas je pravilo i treba ga nastaviti i sa Vedranom i njima dvojicom.
Tim napretkom postajes pozeljan za mlade igrace koji ce dolaziti kod nas radi afirmacije i daljeg razvoja karijere. Cak i transferi Ramovica i Arezine su, opet za mene veliki plus.
Druga stvar je sto ja ovdje forsiram Mujagica. Nije to samo 'Mujagic' decko kojeg sam par puta vidio u prolazu kao i ostale Zeljine igrace, to je koncept kojim se treba dopuniti ovo sto sam gore naveo. Mujagica smo doveli ovdje kao decka od 14 godina, tako sto smo ga zapazili u finalu kupa/prvenstva za pionire.
Nevjerovatno je napredovao i sa 16 zabio par seniorskih golova, ono sto npr nije uspjelo njegovim 'nasljednicima' tacnije onim koje smo doveli da mu uzmemo minute a to su Djermanovic, Nikolic, Kajkut koji ni izbliza nisu pokazali zasto su dobili prioritet, a Mujagic je opet zbog ko zna cega i kakvih odluka proveo lutajuci sezonu i izgubio dragocjene minute i mogucnost napretka. Garantujem da cak i na njegovom primjeru, a informacije koje imam su sa ovog foruma (lijen, ne trci, dudla crijevo i slicno) su da je on bio mjesto Djerme, Steve Donera Nikolica ili Sase Kajkuta imao bi motivaciju i danas bi imali prvog spica koji bi bio u rangu Krpica.
Plus sto bi ti bio u izlogu i dao bi primjer drzavi da dijete iz Jelaha ili odakle je vec Mujagic preko Zelje dobio afirmaciju i pokazao se.
I pored svega toga smo poslali poruku da djecak iz Jelaha izasao na megdan Atletiku iz Madrida sa svojim drugovima iz Zeljine skole ili sa strane (Dujmovic, Zilic) i pokazao da se moze nositi sa najboljim.
Ono sto me boli jeste cinjenica da ne ucimo na greskama ili da opet ponavljamo iste greske.
Ovo gore navedeno za Mujagica se mora ispraviti na Dujmovicu ili Zilicu ili Hasanovicu, oni nisu imali sansu da kao Mujagic budu strijelci sa 16 godina ili da dobiju sansu, ali ih sada moramo ukljuciti u seniorski fudbal, nema tu Dacic nije spreman. Dacic mora igrati, zadnjih 5, 10 minuta kako god, moramo koristiti sve 3 izmjene sto Adzem nije radio.
Zbog toga je vazno da vec ako nema stopera, uz Bakraca igra Kemo, a da Dzindo dobije nagradu kao najspremniji i da bude treci stoper jer ce nauciti igrati a ne da opet gledam poluraspalog Bogicevica kako ga svako ko krene na njega pravi budalom i prolazi (ne gotivim sindikalca ni sekund ali mi ga je naprosto zao jer mu to rusi ugled koji je nekad imao). Bogicevic je taj koji nam je zabio gol glavom sa 13 metara gdje je Zrinjski dosao na epskih 3-3 i prelomio prvenstvo.
Dosta mi je vise 'iskustva', probali smo i ne ide na taj nacin. Hajmo probati sa omladinom, a zadnji put kad jesmo je Oda napravio cudo u Evropi i Adzem imao prvo mjesto na polusezoni.
Ne kosta puno, dobitak je velik a garantujem da ce se vise zalagati i tecnije igrati od ovih starih magaraca.
Neopisivio mi je zao sto su jedan Velic i Besirevic prekrizeni, posebno jer smo u deficitu sa lijevim bekom, opet kazem nas je a u odbrani je i takav za Adija bek (u odbrani je svaki bek drzave bolji od Adija Mehremica) i ja kao neko ko fudbal prati 30-tak godina nisam gledao goru defanzivu za beka a gledao sam i lige kantona i seoske lige.
Pa taj Velic odigrau Bijeljini odlicnu utakmicu koju pobijedimo i odjednom ne valja i to bas toliko ne valja da mora ici bez posudbe bez icega. Taj Besirevic cijim smo golom prosli Lokomotivu i koji nam je spasio 2 gola protiv Atletika isto tako prikrezen, otpisan i mi sutimo. To je u redu jel?
Da, ta djeca koja su nam donijela toliko radosti prosle sezone budu otpisana samo tako, dok jedan dosljo, koji je danas krocio na Grbavicu curekotic ili kako god nije podlozan kritikama, on je kao neka igracina jel?
Njega ne smijemo kritikovati, ne daj Boze, ali nase pljuni i hrakni koliko mozes, popisaj svejedno je svakako.
Hajmo mi njega odmah prebit', sta mislis?
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 7:17 pm

Kako je ovaj Zeko neodgovoran nazad. Ccc

Otvaranje meca oni izasli presing, a mi pozicionu odbranu. Vjerovatno je to zamisao trenera jer smo Gosku igrali presing. Zbog toga imaju veci posjed i evo vec dvije polusanse jer nam lako ispada vezni red, nisu uspjeli jos uvijek ukrsati neku loptu i stvoriti kontru.
Krcmar zna zasto ovako igra i sta zeli ovdje vidjeti.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7547
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 7:19 pm

Jesmo odron.Sve raŠČerat
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 7:20 pm

Nije ovo offside
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Alpa_1921
Postovi: 41
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 12:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 7:21 pm

Var
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1817
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 7:21 pm

Pazi reklame"JP Elektroprivreda hrvatske zajednice herceg bosna" pa koji k jbt..
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 7:22 pm

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 70 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija