Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 11:41 am

Svake godine mi u omladinskom pogonu imamo sve više problema....ali sa roditeljima i managerima. Djeca se tu najmanje pitaju, a ovi drugi su i više nego nestrpljivi. Primjer Gojak...sa 17 htjeli obaveznu minutažu; ili Mujagić nestrpljiv i neće ugovor da potpiše a još uvijek junior. Ili taj mali Behram. Ekstra talenat ali eto put od Engleske, Francuske i u Lux završi. Ne kažem da treba ostati ovdje, ali veće su šanse iz Želje karijeru napraviti nego iz Luxemburga, ali ako mu lopta nije prva opcija( u šta sumnjam) onda mu je sigurno bolje tamo. Nisu ovdje jednostavne priče, mnogo faktora igra, a uz sve treba mnogo, mnogo sreće. Neko to spomenu za Džeku, i slažem se. Edin je jedan, i uz psihičku stabilnost, nevjerovatan rad, talenat, sreća je bila jedan od presudnih faktora za njegov uspjeh. Ali sreća dolazi (ili ne dolazi) na kraju kada si dao svoj maksimum po svim ostalim bitnim stvarima za razvoj i uspjeh jednog mladog igrača. Ovdje sve kreće naopako, i ja sam pesimističan oko budućih izdanaka naše omladinske škole, jer sam siguran da će ih sve više (roditelji i manageri) voditi vani u sve ranijim godinama, a rezultat toga ćemo vidjeti...
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 11:47 am

Oni na Slobodinoj temi pisu da je Kostic predao papire na onaj sud i da bi uskoro trebao postati slobodan igrac. Vlado na aparatima.

A ovo za Krizmana je glupo ispalo. Najskuplji ili jedan od najskupljih igraca i glumi nesto. Bolje tu platu i te pare dati Stevanovicu da produzi ugovor.
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 11:53 am

Imam jedno pitanje za ekipu sa site-a...nekada smo ovdje diskutovali o sindikatu i onom zeničkom debilu, i rekli ste da niste uspjeli stupiti u kontakt s njim. Udarao je na nas i sa Bogićevićem, i sa Jahićem, dok je trenutno oko svih ostalih slučajeva u PL tišina. Pirić, Govedarica, a sigurno ima još nogometaša koji se bore sa klubovima za svoja prava, možda se od njih mogu izjave uzeti i malo se analitički osvrnuti na rad te udruge i ovog samozvanog "borca" za prava nogometaša...
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 11:57 am

delinjo je napisao/la:
sub jan 14, 2017 11:39 am
ali ljudi salu na stranu,fkt su ovi igraci govna i kvarljiva roba....i bas ih tako treba tretirati ..
Pare i slava nista drugo, a svako to hoce preko noci.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 12:04 pm

Sad je press trenutno, cini mi se zakaric, markovic i crnov. Ocito Markovic produzio ili sta vec

Bilo na FBu live kod nekog
 
damirfile
Postovi: 3358
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 12:08 pm

Ima i neki mali bager kopa na jugoistoku.
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 12:10 pm

Cenan sportski direktor
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 12:11 pm

FK Željezničar objavio je danas na press konferenciji da je Aldin Čenan novi sportski direktor kluba sa Grbavice.

Pročitajte više na: http://sport1.ba/premijer-liga-bih/zvan ... icar/74065

eto imamo ga i mi :lol:
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3878
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 12:12 pm

Još 6 sedmica!
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 12:14 pm

slika

Kad se gleda iz ovog ugla kamere kran ne moze da dohvati ovaj dio istoka gdje bager zemlju kopa pa i iznad njega prema jugu, pa ce se vjervatno morati pomjeriti na plato ispred lokomotive.
Zadnja izmjena: Elegant, dana/u sub jan 14, 2017 12:15 pm, ukupno mijenjano 1 put.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 12:15 pm

Ćenan me iznenadio poslom koji je uradio, nadam se da neće stati sa istim.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 12:22 pm

Novinarima su se nakon toga obratili i Goran Zakarić, Ivan Crnov i Darko Marković, koji je produžio ugovor s Plavima. " "Sve je dobro prošlo i po klub i po mene još od prve utakmice. Već u prvoj utakmici sam postigao gol. Čast mi je i velika obaveza biti u ovom klubu, koji je najveći u državi. Obećavam samo rad. Mislim da će ekipa nastaviti u dobrom pravcu i na proljeće i da ćemo se dobro spremiti i pružiti ono što ovaj klub i zaslužuje. Hvala i navijačima na podršci, ne sumnjam da će nam pružati podršku i u narednoj polusezoni", rekao je Marković, koji je potpisao ugovor do 31.7.2018. godine.

slika

Pročitajte više na: http://sport1.ba/premijer-liga-bih/zelj ... anja/74066
 
Avatar
krajisnik87
Postovi: 528
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 10:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 12:22 pm

slika
ŽELJEZNIČAR ÜBER ALLES !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 12:23 pm

Nadam se da ovo vodi ka nekoj stabilizaciji u sportskom segmentu, jer govorio sam to I prije da klub treba da ima viziju kako igrati I kakve igrace dovoditi, a ne da dodje neki trener I sad on hoce 4-4-2 I remontuje cijeli tim.
Nije ni Conte mnogo mjenjao, nije ni Juve mjenjao s Alegrijem. Znaci trazi se trener koji moze odgovoriti na tu zadanu viziju I stil..

Realno, daleko smo mi jos od toga u pravom smislu te rijeci, ali treba polako koracati. Onaj sistem u Mariboru sa Zahovicem se cini dobar samo sto tesko da imamo mi covjeka sa svojim kapitalom da to moze uraditi, mozda Amar Osim koji ima zelju da od Zelje napravi Maribor, al mlad je Brko jos da bi se uhvatio tog posla.

Cenane sretno, zelim ti da sto manje grijesis za dobrobit tebe I kluba.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 12:25 pm

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :pljesak:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 12:25 pm

Pinkii je napisao/la:
sub jan 14, 2017 11:47 am
Oni na Slobodinoj temi pisu da je Kostic predao papire na onaj sud i da bi uskoro trebao postati slobodan igrac. Vlado na aparatima.

A ovo za Krizmana je glupo ispalo. Najskuplji ili jedan od najskupljih igraca i glumi nesto. Bolje tu platu i te pare dati Stevanovicu da produzi ugovor.
Bolan djaba da mu das Bakirovu platu kad on nece da produzi. A da ne govorim za pisljivih hiljadu eura Krizmanovih.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 12:28 pm

Cestitke Cenanu, veliki si gospodin. Idealan covjek za tu poziciju, dokazao se do sada.

Na ovom portalu ce biti veliki intervju sa Slavkom u pon ili utorak najkasnije.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 12:30 pm

Iznenadio me Čenan za sada, vidi se da je čovjek na terenu konstantno i često se njegovo ime čuje u svemu što je dobro u zadnje vrijeme.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 12:31 pm

Igračina!

slika
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 12:33 pm

Zeljo je dokaz da se i u ovoj drzavi moze posteno i transparentno raditi. Na pocetku ce te ismijavati, boriti se protiv tebe, ali ce na kraju podviti rep i spustiti glavu.

Isto tako je su ovaj portal i ovaj forum dokaz toj tvrdnji. Posteno i transparentno, ostali neka laju.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], SIMA_SIMAU i 62 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija