Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2017 7:49 pm

A otkud sad opet prica o nekoj podrsci...bas naprdjujete i trazite probleme i gdje ih nema.
3 boda su tu to je najbitnije sad imamo roster i igru kakvu imamo i najbitnije je da uzimamo bodove. Doci ce valjda i period kad budemo imali igrace i igru kakvu zelimo.
Da se hoce sta oko stadiona opet pokrenuti da malo i raja prestane na sve srati. Ljudi nisu ni svjesni da je stadion i infrastruktura najbitnija. Kad se s tim izgura i zavrsi bit ce znatno lakse, kad sav novac od karti i poslovnih prostora bude isao u sportski dio gdje u konacnici i treba zavrsiti. Lakse ce biti privuci a i platiti boljeg igraca, isto tako i nekog mladica koji je potencijal.
Samo treba sabura a to raja nikako da shvati i prihvati....svi bi uspijeh preko noci
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2017 7:51 pm

graovac se dobro ubacivao naprijed, kao da jeste bek, ali ne zna centrirati. i jedno tri puta bi sigurno sa stanom bile dobre šanse, a ovako nisu bile...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2017 7:54 pm

Jeste.
A sjecam se da je i Stana jednu imao dobru da ubaci na prvu po zemlji, on pravi potez viska i ovaj mu uspjeva blokirati.
Tad je Kajkut posebno negodovao i granao.

P.S Stana danas igrac utakmice i odigrao je dobro OBA poluvremena.
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2017 7:56 pm

ChWilla je napisao/la:
ned okt 22, 2017 7:38 pm
za mene lično igrač utakmice. nije on talentovaniji od žere, ali nema potez viška kao on. žera i na juniorskom nivou upropaštava šanse petljanjem, na seniorskom ga neće biti nigdje dok to ne riješi.
Za mene je Hajdarevic igrac utakmice, prevazan gol, i drzanje sredine.
A slazem se za Zeru, da mora puno raditi na tome.
I zaista sam misljenja da bi vise duela danas dobio Mujagic nego Kajkut.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2017 7:57 pm

Vezni red Hajdarevic, Sabanadzovic, Ramovic... ses :D

Bilo bi ih interesantno vidjeti zajedno u jednoj utakmici
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2017 8:00 pm

Kemo mora bti stoper, njemu je ova sezona prekretnica i mora igrati, ispadat ce, ali ces iduce godine imati stopera.Ne smijemo mu prekidati kontinuitet.
Opet guramo mrtvog Bogicevica koji ce svakako na zimu otici.
Pobjedi se u zube ne gleda, skupljamo bodove, idemo korak po korak, sa ovom ekipom ce biti oscilacija, i svega do kraja, a danas smo igrali i bez Zebe i bez Ramovica. Danas su takodjer debitovala dva nova igraca koja nisu prosla pripreme i koja ce tek pokazati koliko mogu ili ne mogu. Svakako treba pozdraviti lijep gol Ubiparipa. Nadam se da dolazak Elsnera ne znaci manji broj minuta za Hajdarevica i Sabana, to bi bio bas autogol.
Sada se idemo odmoriti i proci dalje u kupu, taj trofej nam je prijeko potreban.
Ipak pored svega smo na -3 od prvog mjesta, +5 od cetvrtog. Idemo Zeljo.
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2017 8:02 pm

pestabudimpesta je napisao/la:
ned okt 22, 2017 7:14 pm
Sta bi bilo da navijamo za Liverpul...
Pa ja i navijam za Liverpool :D . Doduse pobjede/poraze ne dozivljavam kao Zeljine, niti cu taj klub ikad dozivljavati kao Zelju, but still :D

Samo ne znam odakle odjednom povezivanje i poredjenje sa Liverpoolom?
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2017 8:03 pm

Omar500 je napisao/la:
ned okt 22, 2017 7:57 pm
Vezni red Hajdarevic, Sabanadzovic, Ramovic... ses :D

Bilo bi ih interesantno vidjeti zajedno u jednoj utakmici
Brzo izgleda :D

I danas je Hajdarevic par puta dosao, ponudio se, primio loptu, okrenuo silovito i krenuo naprijed.
Meni je brzo napredovao i oslobodio se. Vec se vidi razlika nego kad je tek dobio sansu.

Meni fakat Elsner izgleda prespor za veznjaka, al eto vrijeme je pred nama kako kazu, vidjet cemo ko je strucnjak.
(kako mi je odvratno ovo "strucnjak" koje se svako malo ovdje koristi, cim nesto nije po necijem)
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2017 8:06 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ned okt 22, 2017 8:03 pm
Omar500 je napisao/la:
ned okt 22, 2017 7:57 pm
Vezni red Hajdarevic, Sabanadzovic, Ramovic... ses :D

Bilo bi ih interesantno vidjeti zajedno u jednoj utakmici
Brzo izgleda :D

I danas je Hajdarevic par puta dosao, ponudio se, primio loptu, okrenuo silovito i krenuo naprijed.
Meni je brzo napredovao i oslobodio se. Vec se vidi razlika nego kad je tek dobio sansu.

Meni fakat Elsner izgleda prespor za veznjaka, al eto vrijeme je pred nama kako kazu, vidjet cemo ko je strucnjak.
(kako mi je odvratno ovo "strucnjak" koje se svako malo ovdje koristi, cim nesto nije po necijem)
Danas je Elsner usao u fazi utakmice kad je Gošk bio bolji, Kajkut odjsecen, Vojo isto tako.. Nije znao gdje se nalazi i ne zamjeram mu, treba proci par utakmica da ga vidimo. To sto je spor ne igra neku preveliku ulogu ako se zna pozicionirati. Uzet cu primjer u jacim ligama, Matic, Carrick, Khedira itd nisu brzi igraci al znaju svoje kretnje..Vojo mi se svidio nadam se da ce nastaviti da zabija. Idemo daljeee...
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2017 8:11 pm

on je ušao u fazi kad niko na terenu nije mogao ništa odigrati. što je jako nezahvalno i ne može se indvidualno cijeniti po tome...
gradi željo boli te *****
 
pestabudimpesta
Postovi: 494
Pridružen/a: pon jun 05, 2017 1:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2017 8:12 pm

Pompey je napisao/la:
ned okt 22, 2017 8:02 pm
pestabudimpesta je napisao/la:
ned okt 22, 2017 7:14 pm
Sta bi bilo da navijamo za Liverpul...
Pa ja i navijam za Liverpool :D . Doduse pobjede/poraze ne dozivljavam kao Zeljine, niti cu taj klub ikad dozivljavati kao Zelju, but still :D

Samo ne znam odakle odjednom povezivanje i poredjenje sa Liverpoolom?
Zato sto preko 20 godina nisu uzeli titulu a nasi nakon 4 godine gase klub
Mi smo uz Želju u radosti i tugi,u dobru i zlu,oni zbog kojih,konacno,on i postoji
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2017 8:12 pm

Tipovanje 9. kolo Premijer lige: viewtopic.php?f=79&t=585
Tipovanje 9. kolo Prve Lige: viewtopic.php?f=79&t=586
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2017 8:12 pm

Nisam na žalost gledao današnju utakmicu, pa istu ne bih niti komentarisao. Lijepo, nakon dva poraza, dvije pobjede. Bliže vrhu nego prije sedam dana i samo -3. Nek Široki dobije iduće sedmice, a i mi, eto nas 3 ekipe sa isto bodova. Šta reći, ekipa u vrhu borba za titulu, samo pitanje je je li to stvarno tako. Realno igra nam je tanka. Ekipa nema samopouzdanja i karaktera. Zrinjski nas je razbio na Grbavici, a i Široki je bio blizu. Sloboda koja je od 6 tekmi kući dobila jednu, dobila je nas. Veliki plus ovoj ekipi je pobjeda nad Torpedom.
Ne znam ljudi, meni se ne sviđa da kada se ovdje da kritika na bilo šta, odmah se napada. Dozvolite da nas ima koji nismo zadovoljni igrom i angažovanjem i ekipe i pojedinih igrača. Nemojte misliti odmah da je neko protiv Ade, kluba, uprave. U svoje ime govorim, navikao sam na svakakve rezultate našeg Želje kroz istoriju, ali nisam na neangažovanost, nedostatak želje i požrtvovanja. Mi zadnje dvije godine, možda i više nakon 80% Željinih tekmi komentarišemo "bodove piši, igru briši" i u isto vrijeme nemamo nikakvih trofeja, pa niti ozbiljnijih sportskih rezultata.
Stvarno obzirom na svoje skromno nogometno znanje, pokušavam biti realan. Ukoliko ostanemo sa ovom ekipom, bez stvarnih pojačanja zimus( a nije da imamo neka lijepa iskustva zadnih godina) biće teška borba za Europu. Loše igramo protiv ekipa iz vrha. Valja na gostovanje u Široki, Mostar, Krupu, Banja Luku, plus komšije na Grbavici...sve je ovdje moguće...
Na kratko bih spomenuo i utakmicu juniora u srijedu....ono je Željo, ono je igra, zalagnje, požrtvovanje, karakter, vjera. U sebe, u saigrače, u trenera, u klub, u uspjeh. Sve ono što sam vidio u srijedu, ne viđam u prvoj ekipi poodavno....na žalost...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2017 8:15 pm

Mozda bude kao sto je u Barci Paulinho :D

Slazem se s tim sto ste rekli, ali neki igrac ga je pretrcao bez problema a on nije mogao da ga stigne ni faul da napravi. Jos i ono dodavanje u aut.
Ali stoji i to da smo ulaskom Hajdara odmah bolje izgledali, a bgm ni do tad se nije nista igralo.
Nek mu je sretno.
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2017 8:17 pm

Masinovodja je napisao/la:
ned okt 22, 2017 7:16 pm
TheSvenderMan je napisao/la:
ned okt 22, 2017 7:05 pm
Vrag je napisao/la:
ned okt 22, 2017 6:58 pm


hocemo se stvarno porediti sa Liverpoolom ?
Sa liverpoolom koji godinama nista nije osviojio
I koji nikad nista vise nece ni osvojit,a mi se barem nadamo :D
Cilj je titulom zaokruziti ogroman infrastrukturni napredak,pa cemo onda ganjati neke grupne faze ;)
Ako je cilj titula kako se moze reci da nije toliko lose kako izgleda. Sreca ne osvaja titule sada se borimo sa direktnim konkurentima za titulu. Danas su 2 gola ponistena, protiv Viteza lik je zakuco loptu u svoju mrezu.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2017 8:17 pm

ma vidi, stvarno zadovoljnih, ne relativno, nego zadovoljnih u smislu ovo je željo kakav treba biti - bukvalno nema. nego kad su neke stvari već u prošlosti urađene (odnosno usrane) kako jesu - nekako guramo. to je otprilike to, a to najbolje pokazuje posjeta...
gradi željo boli te *****
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2017 8:18 pm

Kakav je status Nikolica, Markovica, Hasanovica ?

Inace imamo prvi tim Zelju B, a opet nam na zimu treba pojacanja za ligu šest jer ovo je tanko.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
salle86
Postovi: 5089
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2017 8:20 pm

Nije problem što se kritikuje, ali meni je smiješno jedan meč ide priča gdje je zajmović što ne igra, drugi igra kaže koji će on kurrac daj zeca, i na taj fazon.
Nikad ugoditi
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2017 8:21 pm

joooooooooooooooooooooooooooj allahu :zid:
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2017 8:24 pm

Ne zna čovjek šta bi rekao na ovo sve danas.. Potrebno je pregledati snimak i tu će se bolje vidjeti sta se dešavalo.

Jako teško ostvarena pobjeda i ako smo golom u prvoj minuti imali sve potrebne preduslove da rutinski uzmemo bodove. Mnogo grešaka u igri, loša "zonska" odbrana, nošalancija u napadu i to nas je zamalo koštalo. Hvala dragom Bogu pa nije, uzeli smo bodove i to je u ovom trenutku najvažnije. Smanjili smo zaostatak i pobjedom protiv Mladosti dolazimo jako blizu da zasjednemo na čelo kolone.

Ubiparip postigao gol i dosta ganjao, može dobiti finu ocjenu za prvi nastup, dok Elsner kao da je malo potcjenio ligu i igrače u njoj i danas nije pokazao ništa što bi moglo zadovoljiti. Neshvatljivo visoko je izlazio i brzo ispadao iz igre, moguće da nije baš najbolje shvatio svoj zadatak na terenu a možda je i on htio da se dokaže i da u svom prvom nastupu postigne pogodak te poklopi sve kritičare :D

Idemo sad klepiti Mladost a onda u Vitez da nas aBd dođe 2 milje i da napravimo pravu domaćinsku atmosferu. Oni što su nas otpisali iz utrke za titulu su se debelo zaebali :karanje:

Idemo ljoŽe gazi sve pred sobom :zeljeznicar1:

:pivo: :pivo:
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Hole1982 i 65 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija