Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
lav77
Postovi: 57
Pridružen/a: pon jan 15, 2018 4:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 5:29 pm

Ako u srijedu neprodemo u finale kupa i nebude neke promjene u igri trka i agresivnost to nam je zadnji spas promjena trenera je jedini logican izbor imamo jos 5 kola isto bodova sa Zrinjskim dolaze nam kuci jedini pozitivan sok bi to bio...
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 5:33 pm

prolazimo Slobodu sa neriješenim rezultatom :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 5:34 pm

damirfile je napisao/la:
pon apr 16, 2018 5:20 pm
Tako su isto pitati husrefa priželjkivali pa šta bi. Pitanje bi bilo da li bi osim bio stari odnosno željo onaj iz prvog mandata.
Kad je lose odma se prizivaju spasioci neki bivši itd.
Ja bi najradije trenera stranca skolovanog za taj posao. Sad kolike su naše finansijske mogućnosti.
Fazon je sto mi imamo ološe od igraca a Amar se dobro nosio s tim.
Ti ološi smjenise sve poslije njega, jer niko nije dorastao tome. Mozda treneri nemaju ni pravu podrsku kluba kakvu bi trebali imati, jer ja ne vidjoh da je i klub nesto uradio osim samo smjenjivao. Sve u kompletu. do sad niko nije bio taj da se moze izboriti sa svim sto nosi uloga trenera Zelje.

Realno ja sam isto kao i ti za stranca skolovanog prije nego za Amara. Prvi na pamet mi pada Vukomanovic.
Ali opet znamo kakvu skupinu amatera imamo da ne znaju vjezbe uraditi kako treba. Ko nam garantuje da nece i njega kao Kostica izvalit.
Ovdje treba i uprava da odigra veliku ulogu, mora se stat iza trenera ili pocistiti do korjena sve sto ne valja. Ne moze se graditi nesto fino ako su temelji losi.

Ja sam bio da uprava izadje da je uz Adu, al Ado me iznevjerio sa svojim odlukama i vise ne mislim da je on trener za neke vece pohode.
Tako da bi najradije da dodje taj neki stranac, da mu se da podrska svih nivoa kluba i odstrane svi moguci amateri i mahalci.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 5:36 pm

i amar se može nositi sa tim jer je ovdje više od trenera. kad je bio samo trener - i njega su bacili. igrači, navijači i uprava zajedno, jednoglasno.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 5:42 pm

brzo se zaboravlja.... ili se ne zna.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 5:46 pm

storm_raider je napisao/la:
pon apr 16, 2018 4:45 pm
Zajmovica je vala milina gledati, samo da je manje sebican bio bi barem tri puta bolji.
Ovaj Zajmovic kod Amara Osima nije mogao probu proci a sad je jedan od boljih kod nas. Koliko smo grohnuli to je strasno i ne samo mi nego citava liga. Sad pojedinci svrsavaju na dva prodora i suteve iz mrtvog ugla oba puta. Milina nam gledati igrace bez mozga koji su umisljeni i sebicni do bola.. :doktor:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 5:46 pm

Za preostalih 5 kola nama ne treba fudbalski strucnjak, stranac sa iskustvom ili sta ti ja znam. Bukvalno mislim da je do kraja sezone bilo kakva promjena dobra, zato sam i spominjao Edisa. On je bio primjer samo, al nama fakat treba neko da razdrma ovu ekipu, da im se nagovori dobro, pa makar istih 11 izveo na teren.
Tom "novom" obecati 50k ako donese titulu pa bujrum.

Nakon zavrsetka sezone valja svakako traziti ozbiljno trenersko ime
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 5:50 pm

Brkoo je napisao/la:
pon apr 16, 2018 5:46 pm
storm_raider je napisao/la:
pon apr 16, 2018 4:45 pm
Zajmovica je vala milina gledati, samo da je manje sebican bio bi barem tri puta bolji.
Ovaj Zajmovic kod Amara Osima nije mogao probu proci a sad je jedan od boljih kod nas. Koliko smo grohnuli to je strasno i ne samo mi nego citava liga. Sad pojedinci svrsavaju na dva prodora i suteve iz mrtvog ugla oba puta. Milina nam gledati igrace bez mozga koji su umisljeni i sebicni do bola.. :doktor:
Nije ni BesirOEvic kod Ode pa je sad ako ne najbolji onda top3 veznih lige
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 5:55 pm

Ko i Ordagic pa se izgubio u norveskoj ko Alisa u zemlji cuna..
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 5:59 pm

A dobro, na stranu ta njegova sebicnost, ali kome je on to mogao dodati jucer kod one posljednje situacije? Kajkut i Zera trce u gol i to iza igraca Sarajeva, a Blagojevic stoji na vrhu 16 i ceka. Fino se vidi na snimku da je odmah nakon sto je izbacio Crepulju digao glavu da vidi ima li koga, a Kajkut i Zera opalise sprint u gol.
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 6:00 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pon apr 16, 2018 5:34 pm
damirfile je napisao/la:
pon apr 16, 2018 5:20 pm
Tako su isto pitati husrefa priželjkivali pa šta bi. Pitanje bi bilo da li bi osim bio stari odnosno željo onaj iz prvog mandata.
Kad je lose odma se prizivaju spasioci neki bivši itd.
Ja bi najradije trenera stranca skolovanog za taj posao. Sad kolike su naše finansijske mogućnosti.
Ti ološi smjenise sve poslije njega, jer niko nije dorastao tome. Mozda treneri nemaju ni pravu podrsku kluba kakvu bi trebali imati, jer ja ne vidjoh da je i klub nesto uradio osim samo smjenjivao.
Nikada u poslijeratnoj historiji vise sistematski nije stajao klub kao sto sada stoji iza trenera i zahtjeva. Imaju daleko najbolje uslove u drzavi. Preko 600 KM se mjesecno trosi samo za suplemente, i to po igracu. Od njih se trazi samo ono logicno - titula! Jedino je ostalo da se neko saopstenje izda, ako na to ciljas. Znaju igraci itekako kakvo je stanje, a ja cekam Sasu da svoj potez uradi.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 6:01 pm

Minjore je napisao/la:
pon apr 16, 2018 5:55 pm
Ko i Ordagic pa se izgubio u norveskoj ko Alisa u zemlji cuna..
Izgubio, ne izgubio, Besiroevic je trenutno top3 veznih u ligi
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 6:01 pm

Brkoo je napisao/la:
pon apr 16, 2018 5:46 pm
storm_raider je napisao/la:
pon apr 16, 2018 4:45 pm
Zajmovica je vala milina gledati, samo da je manje sebican bio bi barem tri puta bolji.
Ovaj Zajmovic kod Amara Osima nije mogao probu proci a sad je jedan od boljih kod nas. Koliko smo grohnuli to je strasno i ne samo mi nego citava liga. Sad pojedinci svrsavaju na dva prodora i suteve iz mrtvog ugla oba puta. Milina nam gledati igrace bez mozga koji su umisljeni i sebicni do bola.. :doktor:
Jednodimenzionalno posmatras. Zajmovic danas je stariji i bolji, nego Zajmovic tada, a to je valjda logicno. :)

I nije istina da nije mogao probu proci. Otisao je na nekakav cudan nacin.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
nookey
Postovi: 2329
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 6:05 pm

Hajmo ovako: prolaz u kupu je pod must. Kako?
Ne ide nas s golovima, al zato ih ni ne primamo. Zatvoriti se, ne igrati na kontre jer ih nemamo nego cekati gresku igraca Slobode a mora ih biti nisu Real. Neki prekid neka frljoka i proci. Bez zalijetanja i ispadanja.
Isti sastav kao gore samo drugacija postavka.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 6:06 pm

storm_raider je napisao/la:
pon apr 16, 2018 6:00 pm
Leon_Professional je napisao/la:
pon apr 16, 2018 5:34 pm
damirfile je napisao/la:
pon apr 16, 2018 5:20 pm
Tako su isto pitati husrefa priželjkivali pa šta bi. Pitanje bi bilo da li bi osim bio stari odnosno željo onaj iz prvog mandata.
Kad je lose odma se prizivaju spasioci neki bivši itd.
Ja bi najradije trenera stranca skolovanog za taj posao. Sad kolike su naše finansijske mogućnosti.
Ti ološi smjenise sve poslije njega, jer niko nije dorastao tome. Mozda treneri nemaju ni pravu podrsku kluba kakvu bi trebali imati, jer ja ne vidjoh da je i klub nesto uradio osim samo smjenjivao.
Nikada u poslijeratnoj historiji vise sistematski nije stajao klub kao sto sada stoji iza trenera i zahtjeva. Imaju daleko najbolje uslove u drzavi. Preko 600 KM se mjesecno trosi samo za suplemente, i to po igracu. Od njih se trazi samo ono logicno - titula!
Onda nek to daju do znanja.
Nisam za smjenu ako ce opet isto bit. Ado je meni drag i volio bi da uspije, al ovako nece. Sere i on s odlukama, nema sumnje, zato mi je i pao u ocima.
Nek odrze sastanak nek uprava kaze, imate plate imate obecane nagrade za osvojene trofeje, Adzem ce bit trener kako god zavrsi sezona al vi necete bit ovdje ko bude zabusavao i ne radio ono sto se od njeg trazi.
Nek i navijacima sa saopcenjem daju do znanja da je Ado taj koji ce se trpiti i da ce se raditi na popravku drugih stvari koje stete nasoj igri.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 6:06 pm

Kakva je situacija sa Ramovićem? Hoće li biti spreman za kup?
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 6:08 pm

mislim da neće biti spreman, tek za Krupu
Željezničar ante portas !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 6:08 pm

nookey je napisao/la:
pon apr 16, 2018 6:05 pm
Hajmo ovako: prolaz u kupu je pod must. Kako?
Ne ide nas s golovima, al zato ih ni ne primamo. Zatvoriti se, ne igrati na kontre jer ih nemamo nego cekati gresku igraca Slobode a mora ih biti nisu Real. Neki prekid neka frljoka i proci. Bez zalijetanja i ispadanja.
Isti sastav kao gore samo drugacija postavka.
Ma u Tuzli ce tek biti anti-fudbal. Ne zbog nas toliko, koliko zbog Slavke. On zna da smo mi bolji i mislim da ce doslovno ubiti bilo kakvu dinamiku. Nisam trener, niti znam glumiti da jesam, ali eto ja bih ubacio Sabanadzovica kao x faktor. Pa ako dijete i izgori u zelji i bude katastrofalan, nagradio bih ga odmah preko vikenda. On je jedini svjez igrac koji moze unijeti permanentnu ( :D )] svjezinu. A vala i mali Dacic bi bilo dobro da udje oko 60te minute. Pa opet tu istu djecu nagraditi. Adu sam volio jer je uvijek bio mangup, nadam se da shvata da je sada vrijeme da nastavi mangupski. Krajnje vrijeme!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
damirfile
Postovi: 3358
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 6:09 pm

Pisalo je pauza 10 dana čini mi se, znači tek za krupu.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 6:10 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pon apr 16, 2018 6:06 pm
storm_raider je napisao/la:
pon apr 16, 2018 6:00 pm
Leon_Professional je napisao/la:
pon apr 16, 2018 5:34 pm


Ti ološi smjenise sve poslije njega, jer niko nije dorastao tome. Mozda treneri nemaju ni pravu podrsku kluba kakvu bi trebali imati, jer ja ne vidjoh da je i klub nesto uradio osim samo smjenjivao.
Nikada u poslijeratnoj historiji vise sistematski nije stajao klub kao sto sada stoji iza trenera i zahtjeva. Imaju daleko najbolje uslove u drzavi. Preko 600 KM se mjesecno trosi samo za suplemente, i to po igracu. Od njih se trazi samo ono logicno - titula!
Onda nek to daju do znanja.
Nisam za smjenu ako ce opet isto bit. Ado je meni drag i volio bi da uspije, al ovako nece. Sere i on s odlukama, nema sumnje, zato mi je i pao u ocima.
Nek odrze sastanak nek uprava kaze, imate plate imate obecane nagrade za osvojene trofeje, Adzem ce bit trener kako god zavrsi sezona al vi necete bit ovdje ko bude zabusavao i ne radio ono sto se od njeg trazi.
Nek i navijacima sa saopcenjem daju do znanja da je Ado taj koji ce se trpiti i da ce se raditi na popravku drugih stvari koje stete nasoj igri.
Kome da daju do znanja? Igracima? Dato im je vise puta...

Nama? Zasto? Da mu ne bi se psovalo? To sto nije smijenjen je valjda dovoljno.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 52 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija