Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 20, 2018 10:46 pm

srcanost, timski duh i vjera u sebe.
to ako ispostujemo ne bojim se nikoga a ponajmanje Goska.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 20, 2018 10:48 pm

Igrajte srcem sarajevski Plavi!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 20, 2018 10:48 pm

Hajde Zeljoooooo!!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 20, 2018 10:54 pm

Samo opusteno sutra 0:2. :kafa:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
AdoTM
Postovi: 112
Pridružen/a: pon apr 03, 2017 10:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 20, 2018 11:03 pm

ChWilla je napisao/la:
pet jul 20, 2018 10:23 pm
SWRA_1921 je napisao/la:
pet jul 20, 2018 9:24 pm
Gledaj ba strahote

phpBB [video]
ja se ove tekme dobro sjećam, nema mi šta niko pričati. koreografija jedna od najboljih ikad kod nas, ali navijanje, bogami, nije bilo to što pričate i što bi rekao na osnovu klipa. slažem se da je današnji kop traljav u dosta pogleda. ali nije ni tad navijao cijeli jug 90 minuta, ni blizu, ni na derbiju, ni kad je na terenu sve bilo potaman. niko me ne može ubjeđivati da jeste, jer sam bio tu, i danas sam tu. lošije jeste, ali ne toliko koliko se piše. pa sjećam se recimo poraza u derbiju u sezoni kad se amar vratio - tica se slomi da od njihovog drugog gola animira navijanje, ali džaba kad raja neće. pisalo se sve isto k'o danas i gore...
Najbolja furka na jugu je bila dok je Keno vodio navijanje. Sve nakon toga mrka kapa, neke nove furke.
Fali ono plavo/bijela tribina, transovi prekrcati, stare dobre pjesme i dlanovi.
:zeljeznicar1:
Naprijed plavi nek se zna...
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 20, 2018 11:06 pm

Tare i Tica su prekucavali..

Evo i Starovlah reče baš ono što sam i ja rekao za Apollon danas da loše reaguju na presing..

http://misamosjedimouredakciji.ba/bivsi-trener-apollona ... vnik-u-el/
Zadnja izmjena: Okolele, dana/u pet jul 20, 2018 11:12 pm, ukupno mijenjano 1 put.
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
black64
Postovi: 820
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 20, 2018 11:12 pm

Mislim da bi vodje trebale prvenstveno da se fokusiraju na B i C sektor da tu navijanje bude vrhunsko, to bi onda povuklo i ostatak tribine, a i stadiona.
Crne majice (vise bih volio da su plave), salovi koje sve manje raje nosi, ne znam zasto i kao sto rekoh prvenstveno se skoncentrisat na B i C sektor.
Bubanj je skroz na pogresnom mjestu na tribini prvenstveno zbog zvucnog dojma, u po frke prestane jedan i nemali broj ljudi ispadne iz ritma.
Izbjegavati spore pjesme na velikim utakmicama, brzo dosade, evo protiv Narve na kraju prvog poluvremena novi zakon ste napisali, brat bratu 10 minuta smo tu pjesmu pjevali.
Razumijem razglas ali utisaj, ne mora se do Čvile cut. Poderem grlo 90 minuta okrenem se oko sebe pola kopa ne navija (a rezultat 3-1 i fino igramo).
Ne bih rekao da je samo do vodja ima tu malo i "lijenosti" navijaca
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 20, 2018 11:15 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pet jul 20, 2018 10:33 pm
Ja kad se sjetim atmosfere protiv Borca u kupu :) znaci nema dalje.
Jedna od najboljih tekmi ikad kao i navijanje.
Nijedan derbi ni blizu te tekme.
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 20, 2018 11:16 pm

black64 je napisao/la:
pet jul 20, 2018 11:12 pm
Mislim da bi vodje trebale prvenstveno da se fokusiraju na B i C sektor da tu navijanje bude vrhunsko, to bi onda povuklo i ostatak tribine, a i stadiona.
Crne majice (vise bih volio da su plave), salovi koje sve manje raje nosi, ne znam zasto i kao sto rekoh prvenstveno se skoncentrisat na B i C sektor.
Bubanj je skroz na pogresnom mjestu na tribini prvenstveno zbog zvucnog dojma, u po frke prestane jedan i nemali broj ljudi ispadne iz ritma.
Izbjegavati spore pjesme na velikim utakmicama, brzo dosade, evo protiv Narve na kraju prvog poluvremena novi zakon ste napisali, brat bratu 10 minuta smo tu pjesmu pjevali.
Razumijem razglas ali utisaj, ne mora se do Čvile cut. Poderem grlo 90 minuta okrenem se oko sebe pola kopa ne navija (a rezultat 3-1 i fino igramo).
Ne bih rekao da je samo do vodja ima tu malo i "lijenosti" navijaca
Ta se pjevala 10 min najmanje, onda kad je počelo drugo poluvrijeme i jedna se pjevala do 66 minute znači jedna pjesma. Ne mogu se sjetiti koja.
Pogrešan izbor pjesama, deranje u mikrofon, prozivanje ostatka tribine itd.
 
Avatar
Schwarz
Postovi: 157
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 20, 2018 11:19 pm

bianco blu je napisao/la:
pet jul 20, 2018 9:29 pm
odlična stvar je odlazak Hasanovića. Šta će nam naša djeca, bolje dovesti hrvatske i srpske poluigrače.
Ovakvih situacija je bilo i bit ce uvijek.Prije 2g otisao je Mehuljic kod njih, pa nesto ne vidim da je uspio gore.A kod nas bio medju najboljim.S druge strane dosao kod nas njihov kadet Gasal koji je bio jedan od njihovih boljih igraca.Mozda su htjeli da nam se revansiraju odmah.A imas slucaj da jedan od njihovih boljih omladinaca Nikolic predje u Mladost. Toga ce u omladinskim ligama biti uvijek jer djeca pod uticajem roditelja a i menadzera polete u drugi klub za neku malo vecu "platu".
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge."
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1946
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 20, 2018 11:20 pm

Hocel brzo taj spic?
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 20, 2018 11:24 pm

Dolina je napisao/la:
pet jul 20, 2018 11:15 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
pet jul 20, 2018 10:33 pm
Ja kad se sjetim atmosfere protiv Borca u kupu :) znaci nema dalje.
Jedna od najboljih tekmi ikad kao i navijanje.
Nijedan derbi ni blizu te tekme.
Najjace navijanje kao i pressing, kakvo je ono ludilo bilo.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 20, 2018 11:30 pm

Protiv standarda na Koševu je bilo navijanje za udžbenika. Uvijek je na evropskim utakmicama bilo dobro navijanje. Raja se izgoeda nafura Evropa ovo ono.
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 20, 2018 11:32 pm

Schwarz je napisao/la:
pet jul 20, 2018 11:19 pm
bianco blu je napisao/la:
pet jul 20, 2018 9:29 pm
odlična stvar je odlazak Hasanovića. Šta će nam naša djeca, bolje dovesti hrvatske i srpske poluigrače.
Ovakvih situacija je bilo i bit ce uvijek.Prije 2g otisao je Mehuljic kod njih, pa nesto ne vidim da je uspio gore.A kod nas bio medju najboljim.S druge strane dosao kod nas njihov kadet Gasal koji je bio jedan od njihovih boljih igraca.Mozda su htjeli da nam se revansiraju odmah.A imas slucaj da jedan od njihovih boljih omladinaca Nikolic predje u Mladost. Toga ce u omladinskim ligama biti uvijek jer djeca pod uticajem roditelja a i menadzera polete u drugi klub za neku malo vecu "platu".
Doveli smo mi sad preko 15 najtalentovanih dječaka sirom Bosne iz Mostara iz Gorazda čak i vratili malog Rijada uzeli pitarima najtalentovanijeg kadeta.
Druga stvar najtalantovani mladi su potpisali ovaj nije bio ni standardan ni u juniorima da bi se o njemu raspravljalo.
Tih prelazi kod mladjih kategorija ima dosta i to ne mora ništa značiti.
Mnogo bitnima stvar po klub da momci koji imaju ugovor dobiju sansu i minute neki neće uspjeti ali mi imamo veliki broj onih koji imaju objektivne šanse da postanu standardni prvotimci.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 20, 2018 11:35 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pet jul 20, 2018 11:24 pm
Dolina je napisao/la:
pet jul 20, 2018 11:15 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
pet jul 20, 2018 10:33 pm
Ja kad se sjetim atmosfere protiv Borca u kupu :) znaci nema dalje.
Jedna od najboljih tekmi ikad kao i navijanje.
Nijedan derbi ni blizu te tekme.
Najjace navijanje kao i pressing, kakvo je ono ludilo bilo.
Ko nije bio zajebao se :D
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3919
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 20, 2018 11:36 pm

Stas ba ti ukinut




Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3919
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 20, 2018 11:38 pm

@Grbavica? Krpic?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 20, 2018 11:50 pm

Može mala pomoć? Uzeo od stare ovu raiffeisenovu karticu da uplatim sutra utakmicu, popunim podatke sve i kliknem potvrdi, (trazilo mi samo cvv2 broj), izadje mi neki skocni prozor na kojem nesto pise u fazonu da ce trazit card number...
Uglavnom nista se nije desilo, kliknuo par puta potvrdi, uvijek izleti taj skocni prozor, i kad kliknem uredu, ne izadje nista.

Je li moguce da je skinulo nesto ili neki problem napravilo, a nezz je li moze ta kartica ikako (debit visa)?

Ne volim ova internet govna placanja...
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 20, 2018 11:54 pm

igla je napisao/la:
pet jul 20, 2018 11:50 pm
Može mala pomoć? Uzeo od stare ovu raiffeisenovu karticu da uplatim sutra utakmicu, popunim podatke sve i kliknem potvrdi, (trazilo mi samo cvv2 broj), izadje mi neki skocni prozor na kojem nesto pise u fazonu da ce trazit card number...
Uglavnom nista se nije desilo, kliknuo par puta potvrdi, uvijek izleti taj skocni prozor, i kad kliknem uredu, ne izadje nista.

Je li moguce da je skinulo nesto ili neki problem napravilo, a nezz je li moze ta kartica ikako (debit visa)?

Ne volim ova internet govna placanja...
Taj CV broj je na poledjini kartice i to je trocifreni broj u bijelom krvadraticu, to traze svaki put kada uzimas nesto preko neta.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 20, 2018 11:57 pm

Do mene, ja sam na polje Credit Card pisao prezime :D

Izvinjavam se na offtopicu.

P.s. jel mora raiffeisen?
Zadnja izmjena: igla, dana/u sub jul 21, 2018 12:00 am, ukupno mijenjano 1 put.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 30 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija